PDA

View Full Version : Мoderated:Дискриминацията между двата пола?



Тема за дискусия
02-18-2006, 15:44
Искам да ми кажете мнението си за дискриминацията.
Според вас правилно ли е това.че мъжете мислят,че след като са мъже могат да пушат,пият да се бият,а момичетата не защото е грозно.Според мен е така.Ние сме мъже и трябва да ви предпазим от това.Приятелката ми не е съгласна с това и казва,че може да прави това което и ние.Особено за алкохола, аз не съм съгласен с това мисля,че само момчетата могат да се напиват,защото момичетата са грозни в това състояние!
Искам да знам какво мислите!

Moderated by Tiffany
по точка 7 от правилника.

one_touch
02-18-2006, 15:52
mi mislq...4e imame sy6tite prava kato vas :!:
zna4i samo vie imate pravo da se pravite na magareta taka li?t'va 4e se opitva6 da predpazi6 priqtelkata si e mn milo,no ne si prav spored men 4e nie nqmame pravo,netrqbva i t.n da pravim tova koeto i vie.misleh 4e diskriminaciqta se e snijila do minimum :-k

RoyTheReaper
02-18-2006, 15:54
glupavo e da se nalaga takuf dvoen standart. saglasen sam 4e momi4e v piqno sastoqnie e grozno. no za6to za mom4etata se vazpriema kato normalno da se osvinqt? mislq 4e piqnoto sastoqnie na 4ovek e ednakvo grozno nezavisimo ot pola.

GreenLadyM
02-18-2006, 15:56
Искам да ми кажете мнението си за дискриминацията.
Според вас правилно ли е това.че мъжете мислят,че след като са мъже могат да пушат,пият да се бият,а момичетата не защото е грозно.Според мен е така.Ние сме мъже и трябва да ви предпазим от това.Приятелката ми не е съгласна с това и казва,че може да прави това което и ние.Особено за алкохола, аз не съм съгласен с това мисля,че само момчетата могат да се напиват,защото момичетата са грозни в това състояние!
Искам да знам какво мислите!
Spored men e to4no tolkova grozno da se napie edno mom4e kolkoto i edno momi4e!S tazi razlika 4e edno mom4e trqbva da izpie dosta po-golqmo koli4estvo alkohol dokato se otreje kato prase,otkolkoto edno momi4e!Az ne pravq razlika m/u momi4eta i mom4eta na tazi tema,zashtoto nqma zna4enie ot koi pol si za da pravish prostotii i da se pravish na selqnin!Zashtoto alkohola,poboishtata(+ bezrazborniq seks)-tova ne sa neshta,koito otiva na mom4eta da pravqt!Tova e proqva na losho vuzpitanie ili bezharakternost ili prosto nezainteresovanost!

midnight...
02-18-2006, 16:04
алкохола и сметката за парното на никого не са простили... :lol: :mrgreen: сега сериозно-ами да се напиват независимо момчета или момчета е леко грозно, но пък е обичайна гледка :|

Метълката
02-18-2006, 17:07
Аз пък ставам такава сладурка като си пийна какт трее... 8)

BroKeN^DreAmZ`f
02-18-2006, 17:13
Хммм тва твойто разсъждение по въпроса е малко тъпо според мен....май е време мъжете да осъзнаете ,че и ние имаме вашите права :!: ся че има неща които са по-обичайни за едните отколкото за другите -им...ама тва не значи че не могат да се пшравт от всички [-X колкото до гледката-пияно момиче да ужасно е грозно...ама пък и пияно момче не е по-малко ужасноо :!:

zElEnA^mAsLiNkA
02-18-2006, 18:19
Tfa ,4e e gr0zn0 nqma ni6tu 0b6t0 sys zabranata ili p0-t04n0 nep0zv0leniet0 0t va6a strana! Tfa, 4e vie pliuete, 0rigvate se, pyrdite i pikaete p0 ulicite vi pravi p0-taka li ? Ak0 si mislite, 4e si4ku vi e p0zv0len0 sam0 6t0t0 ste m0m4eta ... [-X
Ami pyk az kazvam DA na NAPIVANET0 0t m0mi4eta ... Aide nazdrave! :smt030 :smt043

Sinister_Doll
02-18-2006, 18:38
Az puk pu6a, piq i ako se naloji 6te se i sbiq! I ako na moq eventualen priqtel tva ne mu haresva, moje da si gleda rabotata.
Imame su6tite prava kato vas! A ako misli6, 4e kurkano mom4e e po- priqtna gledkata, mn se luje6...

killing_loneliness
02-18-2006, 19:30
glupavo e da se nalaga takuf dvoen standart. saglasen sam 4e momi4e v piqno sastoqnie e grozno. no za6to za mom4etata se vazpriema kato normalno da se osvinqt? mislq 4e piqnoto sastoqnie na 4ovek e ednakvo grozno nezavisimo ot pola.

Напълно съгласна съм- и наистина изглеждат отвратително.
А и не само пияното състояние на даден човек е грозно, а и боят ми е мн противен, направо го ненавиждам (блаааа... отвратително е да се биете с някого, особено ако сте момиче, а противникът ви е момче и е каратист, а вие определено не сте навити да ядете бой...но подробности)Все пак си е гадост....


мъжете мислят,че след като са мъже могат да пушат,пият да се бият,а момичетата не защото е грозно.Според мен е така.Ние сме мъже и трябва да ви предпазим от това
Emi spored men ne si praw wyobshte!!! Shto ne wzemete i wie da se predpazwate ot napiwane i sbiwane(da ne si mislite, 4e ste mn cool ili neshto takowa kato se napiwate ili sbiwate?!- tcc...wie stawate otwratitelni!!!)

neMec`
02-18-2006, 20:49
ave i 2ta pola sa mno zle izglejda6to kato sa piqni no naistina edno momi4e deto e piqno zdravata prili4a na nqkoi izpadnala mar6a no pak da nqmat pravo da piqt 6to pak ne da piqt no ne da se napivat kat svine mi samo za nastroenie :D a za pu6eneto az ne pu6a ne ma kefi no ne e ne6to koeto imat pravo samo mom4etata da pravqt a za boq tui naistina ve4e e nqkvo mujko i e sme6no momi4eta da se biqt smisal 4e prosto sa biqt mn sme6no nqkak si strano si dvijat rukata krakata i nqkvo stranno e takova ...

vra4ka
02-18-2006, 22:04
Всъщност както и да го погледнеш, в днешно време жените още не са заели същото социално положение, както мъжете.
Пияния мъж също не изглежда особено добре- доста повече ме плаши от пияна жена :roll:
Тези неща не могат да се сравняват наистина обективно, всеки си има свое мнение.

teenkopele
02-18-2006, 22:40
Каквото и да говорим, жените все още нямат същото сициално положение като мъжете.
Както вече казаха, всеки си има собствено мнение по въпроса. :wink:

rosskata
02-21-2006, 12:46
S tazi razlika 4e edno mom4e trqbva da izpie dosta po-golqmo koli4estvo alkohol dokato se otreje kato prase,otkolkoto edno momi4e!

Тук не съм съгласна, това зависи от 4овека, не от пола... По темата- жена ,мъж- пиян 4овек е винаги грозно... Това не ми пре4и да се напивам обаче, кой е
казал, че трябва все да сме красиви?? [-(
Все още има някви такива полови дискриминации ,но си мисля, че е само въпрос на време да из4езнат...
КОето естествено няма да промени женската и мъжката природа, просто ще увеличи нещата които могат
да правят, без да ги гледат тъпо. :shock:

machoka
02-21-2006, 13:13
Добър ден,

размишлението ти има правилна цел, но е поело по грешен път или поне твърде много заобикалящ.

Пияният човек винаги е грозна гледка, независимо мъж ли е или жена. Жалка картинката е и трябва човек да има ниско мнение за себе си, за да си позволи да показва пиянството си пред останалите, особено ако то е от по-екстравагантни видове /да псува, да налита на бой, да бъде простак, да повръща пред всички/.

А пък като видя момичета да се бият и започвам да им се чудя на акъла.
Пушенето за съжаление вече дори не спада в тази категория.

На нас мъжете ни е отредено да се 'освинваме' понякога /с постъпките си/, да мислим по-първобитно. По-голямата физическа сила, с която сме надарени ни кара да гледаме останалите от по-високо, да се чувстваме господари на тях /телоим и духом/, да използваме често физическата си сила за разрешаване на конфликти. И именно това ни принизява до животинския свят, защото ние за разлика от там сменадарени с разум, който би следвао да ни помага да не стигаме до най-първичното налагане на власт. Като че ли може да се смята за заложено от природата, докато при жената нещата седят по друг начин, но там оставям да обясни някоя такава :)

Харесват ли ви жени културистки, с не знам си колко сантиметров бицепс? Приличащи на животни... :?

Това е пример на израза "не им приляга". Не им приляга да псуват, не им приляга да се бият, да се напиват.. да правят тези грешки, които са толкова често срещани при мъжете, че вече се считат за нещо съвсем нормално. Жената трябва да бъде нежна, грациозна, да излъчва нежност и великолепие, но всичко това да не е за сметка на умствения и багаж.