PDA

View Full Version : Imam stra6no golqm problem



Dr.XXL
02-18-2006, 15:53
Na 19 sam i vse o6te ne sam imal priqtelka i ne sam spal s momi4e i nz kakvo da pravq. znam 4e e super strano i tapo no........ Gadno m ie 4e se 4yvstvam stra6no samotno. Kompaniqt mi we4e se razpokasa si4ki u4at po BG dr rabotqt i po4ti nqma s koi da se izliza. Super sduhano mi e za6toto vinagi sam iskal da si imm nqkoq da sam 6tastliv i da q obi4am no nz kakvo da pravq. we4e neizdarjam pobarkvam se v bukvalniq smisal. Nemoga da si vladeq nervite i gneva tolko mn iskam gadje 4e ........:(

piFka_LP
02-18-2006, 15:59
izli6no e da kaja 4e za vsqko ne6to si ima vreme. Vi6 sega ne se sduhvai samo za6tot si nqmal do sega priqtelka 6te si nameri6 ogledai se naokolo kolko qki momi4e ima izlizai pove4e na disko,kafe... ne si stoi samo v ku6ti 6te vidi6 kak 6tastieto 6te ti se usmihne

ziky
02-18-2006, 15:59
Na 19 sam i vse o6te ne sam imal priqtelka i ne sam spal s momi4e i nz kakvo da pravq. znam 4e e super strano i tapo no........ Gadno m ie 4e se 4yvstvam stra6no samotno. Kompaniqt mi we4e se razpokasa si4ki u4at po BG dr rabotqt i po4ti nqma s koi da se izliza. Super sduhano mi e za6toto vinagi sam iskal da si imm nqkoq da sam 6tastliv i da q obi4am no nz kakvo da pravq. we4e neizdarjam pobarkvam se v bukvalniq smisal. Nemoga da si vladeq nervite i gneva tolko mn iskam gadje 4e ........:(

По добре помисли защо неможе да имаш!срам ли те е страх ли те е какво?трябва сам да си помогнеш!+ тва си пълнолетен време ти е за работа!наистина е малко гадно да не си имал гадже но има причина сигурно и земи я открии и я преодолей!Иначе никои не може да ти помогне!

Neko_Dream
02-18-2006, 16:04
Еми другите работят? Работи и ти, учат - учи и ти. като не ти върви в едно, пробвай друго. както ти казаха, за всичко си има време. Просто не трябва да му придаваш такъв драматизъм. Хубаво е да почнеш да прави неща, които не те радват мн. Като да излизаш на вънка, по купони, дискотеки, ала бала. Занимавай се с момичета, които смяташ за "недостойни" :) Повярвай ми, след време ще разбереш защо :)
Най0важното е - не се впрягай толкова!!! Действай, прави нещо, а не мисли :)

terry
02-18-2006, 16:08
naistina e po dobre da si nameri6 zanimanie za da ne strada6 4ak tolkova,puk toku vi6 tam sre6tne6 nqkoq :wink:

teenkopele
02-18-2006, 22:47
Не се самосъжалявай. :wink:
Излизай по-често, запознавай се с нови хора и съм сигурен,че ще намериш момиче,с което да бъдеш щастлив. :)
Успех. :wink:

He3HauKa
02-19-2006, 08:39
Не се самосъжалявай. :wink:
Излизай по-често, запознавай се с нови хора и съм сигурен,че ще намериш момиче,с което да бъдеш щастлив. :)
Успех. :wink:
:wink:

MaRiA^^^
02-19-2006, 08:53
Много е важно да имаш самочувстие и да се държиш нахакано.Не като Дон Жуан , естествено ама по-така..:)и 100% ще забийш някоя :D

sherry
02-19-2006, 12:17
Nqma kakvo da se 6a6ka6 za gadjetata-za vsi4ko si ima parvi pat,ako do sega ne te e "ogrqlo",tova ne zna4i,4e trqbva da se sduhva6 i da se pritesnqva6.Prosto taka e trqbvalo da stane.
A za priqtelite-izlizai pove4eko,zapoznai se s pove4e hora,rano ili kasno dadena kompaniq se razkasva,no tova ne ti pre4i da si nameri6 novi priqteli

sexy_macka
02-19-2006, 15:03
Pomisli kakuf e problema,za da nemojesh da imash priqtelka...kogato go otkriesh prosto go preodolei ;)

Shellman
02-24-2006, 23:59
Na 19 sam i vse o6te ne sam imal priqtelka i ne sam spal s momi4e i nz kakvo da pravq. znam 4e e super strano i tapo no........ Gadno m ie 4e se 4yvstvam stra6no samotno. Kompaniqt mi we4e se razpokasa si4ki u4at po BG dr rabotqt i po4ti nqma s koi da se izliza. Super sduhano mi e za6toto vinagi sam iskal da si imm nqkoq da sam 6tastliv i da q obi4am no nz kakvo da pravq. we4e neizdarjam pobarkvam se v bukvalniq smisal. Nemoga da si vladeq nervite i gneva tolko mn iskam gadje 4e ........:(
Открии проблема в себеси.Обади се на стари твои приятелки,познати.Излесте.. .Отеди някаде кадето можеш да разтовариш енергията.....
Незнам какав друг савет да ти дам.

Mem0reX
02-25-2006, 00:57
e ne trqq da sku4aesh kato gi nqma tfoite prqiteli...nameri si novi ! spriqteli se s nqkogo nameri nqkoe momi4e i go napravi !

cskamoni4ka
02-25-2006, 10:28
Не си спал с момиче а си се написал Dr.XXL има време за всичко ако седиш у вас много ясно че няма да намериш момиче...излез навънка и търси :P

Mem0reX
02-25-2006, 11:15
kakto kaza monika :P izlazaiiii i zabivai seka sreshtnaa toku vij ti se otvoril parashuta :P