PDA

View Full Version : :)



Dr.XXL
02-18-2006, 16:10
Mersi mn za savetite no neobi4am da hodq na disko mrazq a pak i nqma s koi .A i nemoga we4e da se sdarjam neizdarjam na tazi samota i bolka mn iskam da si imam nqkoi. Na 14 mi ide6e daje da se samoubiq kato gledam vseki da se gu6ka s nqkoi da se cleuvat da sa si 6atsltivi i ska m iaz:((((((( PIsna mi da sam sam.

Death^Forever
02-18-2006, 16:16
Едва ли, ако се самоубиеш ще имаш възможност за перспектива в това отношение. А и не си единствен. Аз се чувствам точно по този начин, но пак живея някак. Предадеш ли се - няма да намериш втори изход, а този със сигурност не е правилният. Никой не иска да е сам или по-точно, никой не иска да е самотен, но това не е вечно, независимо от продължителността, важното е да успееш да преминеш през това, за да си подготвен за следващия етап от живота си, а не да седиш и да се самосъжаляваш за това колко си изгубил. И без това не може вечно да си с някого. Аз имам същия проблем...И да ти кажа, смятам, че е по-добре да си ги изживееш тези емоции и да не се впрягаш толкова...Би трябвало да има и други важни неща за теб на този свят...Ако трябва, ходи на дискотеки, дори и сам, едва ли ще изгубиш нещо, може дори да се запознаеш с някого, но проблемът ти няма да се разреши, когато стоиш сам вкъщи и се сдухваш...

Neko_Dream
02-18-2006, 16:18
е точно това ти казах... че трябва да направиш нещо, което няма да ти хареса. А точно, че мразиш да ходиш на диско - значи трябва да отидеш. като чак толкова няма с кой.. отиди сам. Първият път може да ти е тъпо, но следващият път ще си намериш някакво занимание. Пък и обади се на там някакви приятели, дори и да не ги мислиш за такива, просто им казваш "айде да ходим на диско" и ако някой се съгласи, ще имаш какво да правиш. ще седнете някъде, ще си пиете нещо ... кола, ако ходите на детска /мн диво, седиш на бара и пиеш... кола/ .. та... целта е да свикнеш с обстанавката на многото хора. Точно, много хора дето се "гушкат" и тн.. колкото и да не ти харесва, няма да ги накараш да не го правят... такаче трябва да се примириш. След няколко пъти на диско, ще ти е гот, ще си тананикаш някоя друга песен, ще поклащаш леко глава, после рамене, после ще почнеш да потропваш с крак.. и докато се осъзнаеш вече си дансиш. И там, виждаш дадено момиче, оглеждаш и отиваш да дансиш при него и така... ще ти дойде от вътре :)

sexy_macka
02-18-2006, 17:21
Death^Forever Пуснато на: 18.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Едва ли, ако се самоубиеш ще имаш възможност за перспектива в това отношение. А и не си единствен. Аз се чувствам точно по този начин, но пак живея някак. Предадеш ли се - няма да намериш втори изход, а този със сигурност не е правилният. Никой не иска да е сам или по-точно, никой не иска да е самотен, но това не е вечно, независимо от продължителността, важното е да успееш да преминеш през това, за да си подготвен за следващия етап от живота си, а не да седиш и да се самосъжаляваш за това колко си изгубил. И без това не може вечно да си с някого. Аз имам същия проблем...И да ти кажа, смятам, че е по-добре да си ги изживееш тези емоции и да не се впрягаш толкова...Би трябвало да има и други важни неща за теб на този свят...Ако трябва, ходи на дискотеки, дори и сам, едва ли ще изгубиш нещо, може дори да се запознаеш с някого, но проблемът ти няма да се разреши, когато стоиш сам вкъщи и се сдухваш...

=D> =D> =D> Bravo ! =D> =D> =D>

terry
02-18-2006, 17:23
Death^Forever Пуснато на: 18.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Едва ли, ако се самоубиеш ще имаш възможност за перспектива в това отношение. А и не си единствен. Аз се чувствам точно по този начин, но пак живея някак. Предадеш ли се - няма да намериш втори изход, а този със сигурност не е правилният. Никой не иска да е сам или по-точно, никой не иска да е самотен, но това не е вечно, независимо от продължителността, важното е да успееш да преминеш през това, за да си подготвен за следващия етап от живота си, а не да седиш и да се самосъжаляваш за това колко си изгубил. И без това не може вечно да си с някого. Аз имам същия проблем...И да ти кажа, смятам, че е по-добре да си ги изживееш тези емоции и да не се впрягаш толкова...Би трябвало да има и други важни неща за теб на този свят...Ако трябва, ходи на дискотеки, дори и сам, едва ли ще изгубиш нещо, може дори да се запознаеш с някого, но проблемът ти няма да се разреши, когато стоиш сам вкъщи и се сдухваш...

=D> =D> =D> Bravo ! =D> =D> =D>super kazaha mu go pozdravleniq

02-18-2006, 17:27
Правилно! Не ходи по дискотеки! Там ходи само измет! Намери си компания, която не ходи по дискотеки и готово. Ще кажеш, че не можеш? Не, ти не искаш! Или поне не искаш да опиташ!

ziky
02-18-2006, 17:29
Правилно! Не ходи по дискотеки! Там ходи само измет! Намери си компания, която не ходи по дискотеки и готово. Ще кажеш, че не можеш? Не, ти не искаш! Или поне не искаш да опиташ!

Че ако е за въпрос и аз съм по затворени не обичам да ходя по дискотеки но се справям някък си... :roll:

ProstoAz
02-18-2006, 18:18
Това е за тук :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=30367 ! :wink: