PDA

View Full Version : Obyrkana..



nqma znachenie..
02-18-2006, 17:37
znachi problema mi e slednia ako moje da se nareche problem daje .. znachi neznaq az v kvi otnosheniq sym s nego v smisal hodim li ne hodim li shtoto se vijdame seki den fashta me za rakata , celuva me .. tva onva ama kak da go pitam v smisal ne da mu kaja napravo "nii sq kvo praim hodim li ne hodim li" neshto dedaznam kvo da naprava , da mu pisha nqkav sms neznam kuv i az neznam, daite nqkav savet kak da mi sa izqsni polujenieto .. a i az sym na 15 toi na 20 ako e ot znachenie tva..

ziky
02-18-2006, 17:39
znachi problema mi e slednia ako moje da se nareche problem daje .. znachi neznaq az v kvi otnosheniq sym s nego v smisal hodim li ne hodim li shtoto se vijdame seki den fashta me za rakata , celuva me .. tva onva ama kak da go pitam v smisal ne da mu kaja napravo "nii sq kvo praim hodim li ne hodim li" neshto dedaznam kvo da naprava , da mu pisha nqkav sms neznam kuv i az neznam, daite nqkav savet kak da mi sa izqsni polujenieto .. a i az sym na 15 toi na 20 ako e ot znachenie tva..


леле майко....пак какичка с батко...АКО ИСКА САМ ЩИ КАЖЕ!след като не ти казва нищо значи или така иска или те исползва! #-o

sexy_macka
02-18-2006, 17:42
Da,ziky e prav ako e iska neshto SERIOSNO shte ti kaje,spored men za nego ti si edno "nishto"
ti si na 15,toi na 20 #-o e isvinqvai,mila ama kakfo ochakfash da stane ot vashta vruska ???!?!!? =; [/b]

ziky
02-18-2006, 17:44
Da,ziky e prav ako e iska neshto SERIOSNO shte ti kaje,spored men za nego ti si edno "nishto"
ti si na 15,toi na 20 #-o e isvinqvai,mila ama kakfo ochakfash da stane ot vashta vruska ???!?!!? =; [/b]

На човека му предстои казарма(ако не е влизал) предстои му да си намери жена деца работа..кво си мислиш че ще има нещо кой знае колко сериозно ли...убива си времето с тебе докато си намери какичка....надали ша та чака да завършиш и да се ожените! [-X

terry
02-18-2006, 17:46
prava si,ako hodehte toi nai-veroqtno 6te6e da ti kaje pone, no 6tom ne e povdignal vuprosa................. :-k ako si tolkova lubopitna 6to ne vzeme6 da govori6 s nego!

sexy_macka
02-18-2006, 17:46
ziky Пуснато на: 18.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Da,ziky e prav ako e iska neshto SERIOSNO shte ti kaje,spored men za nego ti si edno "nishto"
ti si na 15,toi na 20 e isvinqvai,mila ama kakfo ochakfash da stane ot vashta vruska ???!?!!? [/b]


На човека му предстои казарма(ако не е влизал) предстои му да си намери жена деца работа..кво си мислиш че ще има нещо кой знае колко сериозно ли...убива си времето с тебе докато си намери какичка....надали ша та чака да завършиш и да се ожените!

#-o Estestfeno che nqma da q chaka :evil:

piFka_LP
02-18-2006, 17:46
Da,ziky e prav ako e iska neshto SERIOSNO shte ti kaje,spored men za nego ti si edno "nishto"
ti si na 15,toi na 20 #-o e isvinqvai,mila ama kakfo ochakfash da stane ot vashta vruska ???!?!!? =; [/b]

На човека му предстои казарма(ако не е влизал) предстои му да си намери жена деца работа..кво си мислиш че ще има нещо кой знае колко сериозно ли...убива си времето с тебе докато си намери какичка....надали ша та чака да завършиш и да се ожените! [-X
tova be6e malko grubi4ko no kakto i da e moje bi o6te ne e re6il dali moje da ima ne6to pove4e m/y vas i iz4akva da razbere a moje i naistina da si ubiva vremeto dokato si nameri nqkoq na negovite godini

LadyDi
02-18-2006, 17:59
znachi problema mi e slednia ako moje da se nareche problem daje .. znachi neznaq az v kvi otnosheniq sym s nego v smisal hodim li ne hodim li shtoto se vijdame seki den fashta me za rakata , celuva me .. tva onva ama kak da go pitam v smisal ne da mu kaja napravo "nii sq kvo praim hodim li ne hodim li" neshto dedaznam kvo da naprava , da mu pisha nqkav sms neznam kuv i az neznam, daite nqkav savet kak da mi sa izqsni polujenieto .. a i az sym na 15 toi na 20 ako e ot znachenie tva..


леле майко....пак какичка с батко...АКО ИСКА САМ ЩИ КАЖЕ!след като не ти казва нищо значи или така иска или те исползва! #-o

Или просто на 20 години отдавна е отвикнал да казва: "Искаш ли да ходим???"

terry
02-18-2006, 18:02
mi moje i taka da e no tq 6to ne go pita naistina

ziky
02-18-2006, 18:04
mi moje i taka da e no tq 6to ne go pita naistina

Щото е прието че момчето прави ървата крачка :-s

piFka_LP
02-18-2006, 18:05
nai-dobre mai4e naistina da go popita i da se izqsnqt dali 6te ima ne6to pove4e m/y tqh ili kakto dori i tq samata neznae dali hodqt ili ne

LoRinSeR
02-18-2006, 18:05
Ако не е поискал секс от нея, може да я взима насериозно. Поговори с господина 8)

terry
02-18-2006, 18:05
mi mom4eto kato go e sram momi4eto 6te q pravi

ziky
02-18-2006, 18:10
mi mom4eto kato go e sram momi4eto 6te q pravi

абе "мъж" на 20 години не би трябвало да има срам от такива неща...като се има предвит,че е зрял и може наистина да мисли трезво!Значи срама спокойно отпада като варянт!

LadyDi
02-18-2006, 18:10
mi moje i taka da e no tq 6to ne go pita naistina

Щото е прието че момчето прави ървата крачка :-s

Че той я е направил. Пак ще ти припомня, че е на 20 години. На тази възраст вече отвикваме да задаваме въпроса "Искаш ли да ходим? Искаш ли да си ми гадже?"
С целувката смятаме, че това е вече ясно.

ziky
02-18-2006, 18:13
mi moje i taka da e no tq 6to ne go pita naistina

Щото е прието че момчето прави ървата крачка :-s

Че той я е направил. Пак ще ти припомня, че е на 20 години. На тази възраст вече отвикваме да задаваме въпроса "Искаш ли да ходим? Искаш ли да си ми гадже?"
С целувката смятаме, че това е вече ясно.


е да ама трябва сичко да е ясно...както виждаш мацката сама каза че е объркана и незнае...

honey_reflection
02-18-2006, 18:13
Emi, kat se celuvate i te hvashta za raka i takiva.. i to publichno i ne samo => se vzima, che hodite!!
Prosto go pitai << Kak stoqt neshtata mejdu nas >>, nito nqma da go naranish, nito nqma da izlezesh na ne normalna.. samo iskash da si po sigurna i da si izqsnite dali ima smisal da se praite na nqkvi vlubeni :)!!

terry
02-18-2006, 18:14
mi moje i taka da e no tq 6to ne go pita naistina

Щото е прието че момчето прави ървата крачка :-s

Че той я е направил. Пак ще ти припомня, че е на 20 години. На тази възраст вече отвикваме да задаваме въпроса "Искаш ли да ходим? Искаш ли да си ми гадже?"
С целувката смятаме, че това е вече ясно. mi togava ta kvo se 4udi gajeta sa i tolkoz

LadyDi
02-18-2006, 18:15
mi moje i taka da e no tq 6to ne go pita naistina

Щото е прието че момчето прави ървата крачка :-s

Че той я е направил. Пак ще ти припомня, че е на 20 години. На тази възраст вече отвикваме да задаваме въпроса "Искаш ли да ходим? Искаш ли да си ми гадже?"
С целувката смятаме, че това е вече ясно.


е да ама трябва сичко да е ясно...както виждаш мацката сама каза че е объркана и незнае...

Тя е на 15 години !!! Много ясно, че ще е объркана и няма да знае !!! Като е свикнала момчето да се черви и да пита...

ziky
02-18-2006, 18:19
mi moje i taka da e no tq 6to ne go pita naistina

Щото е прието че момчето прави ървата крачка :-s

Че той я е направил. Пак ще ти припомня, че е на 20 години. На тази възраст вече отвикваме да задаваме въпроса "Искаш ли да ходим? Искаш ли да си ми гадже?"
С целувката смятаме, че това е вече ясно.


е да ама трябва сичко да е ясно...както виждаш мацката сама каза че е объркана и незнае...

Тя е на 15 години !!! Много ясно, че ще е объркана и няма да знае !!! Като е свикнала момчето да се черви и да пита...

Точно тва и аз казах че тя иска сичко да е ясно :mrgreen: .......не ми се карай де :smt010 :smt010

nqma znachenie
02-19-2006, 10:25
Da,ziky e prav ako e iska neshto SERIOSNO shte ti kaje,spored men za nego ti si edno "nishto"
ti si na 15,toi na 20 #-o e isvinqvai,mila ama kakfo ochakfash da stane ot vashta vruska ???!?!!? =; [/b]

На човека му предстои казарма(ако не е влизал) предстои му да си намери жена деца работа..кво си мислиш че ще има нещо кой знае колко сериозно ли...убива си времето с тебе докато си намери какичка....надали ша та чака да завършиш и да се ожените! [-X

izvinqqi mnogo ama koi ti govori za deca i jenidba na 20 godini?

ziky
02-19-2006, 10:35
Da,ziky e prav ako e iska neshto SERIOSNO shte ti kaje,spored men za nego ti si edno "nishto"
ti si na 15,toi na 20 #-o e isvinqvai,mila ama kakfo ochakfash da stane ot vashta vruska ???!?!!? =; [/b]

На човека му предстои казарма(ако не е влизал) предстои му да си намери жена деца работа..кво си мислиш че ще има нещо кой знае колко сериозно ли...убива си времето с тебе докато си намери какичка....надали ша та чака да завършиш и да се ожените! [-X

izvinqqi mnogo ama koi ti govori za deca i jenidba na 20 godini?

Е хуу няма да е на 20 ма 22-23!И кво?Ти ше си с него примерно до тогава и после един неземен хуй за тебе!Ако ти харесва съм съгласен!

MaRiA^^^
02-19-2006, 10:49
Тоя въпрос "искаш ли да ходим?" беше актуален като бях 5-ти 6-ти клас. :) А тои е на 20.. ти кво очакваш..Може наистина да те обича момчето.. не е нужно да ти го каже , ти трябва да го усетиш , по начина на държание , думите , погледа, жестовете.. :)

Disorder
02-19-2006, 11:38
Абе що сички се нахвърлихте върху момичето? За да пита във форума значи наистина не и е лесно и търси помощ, каквато вие не и дадохте. Освен това тя ви попита как да разбере дали ходят не ви е искала мнението по повод връзката им, което вие компетентно изказахте. И да ви питам все пак кое по-точно ви се вижда проблем? И сами знаете, че 5 години не са толкова много, какво като тя е на 15? Щом той е решил, че му е добре с нея вие защо и се бъркате и й пълните главата с негативи? Евала ви правя, че давате всичко от себе си за да помогнете на момичето!!!
Колкото до въпроса ти, мисля, че той ясно ти е показал, че иска нещо повече от приятелство, затова няма какво да се притесняваш. Най-добре ще е да поговориш с него и да му кажеш какво чувстваш и искаш и съответно да го попиташ за неговите желания и очаквания от връзката ви. Така дори няма да ти се наложи да го питаш директно ходите ли и няма да има от какво да се притесняваш.
Успех ти желая.

^Pretty{}Girl^
02-19-2006, 11:48
ami ako neshty se pretesnqvash da mu go kajesh napravo mu prati sms i mu kaji primerno... dobre de nii s tebe sq kvo praim samo za zabavlenie li si s men ako e taka po dobre vs da priklu4i....
abe neshty takova xixix