PDA

View Full Version : Kak da mu kaja ne?



02-19-2006, 06:40
Nai-dobriq mi priqtel mi prizna,4e mn me haresva...no az imam samo priqtelski 4uvstva kum nego...kak da mu go kaja,taka 4e da ne go zaboli...za6toto sum sigurna,4e ako prosto pogovorq s nego...6te mu stane mn gadno!!!???

RoSsY88
02-19-2006, 07:49
Ами най-добре му кажи,че си го обичкаш мн ама като приятел и като нищо повече!Не му давай прази надежди.Един приятел така прати на приятелката си смс,че мн я харесва...и тя реагира супер гадно...спря да му отговаря в чата,само му казала да никога вече да не и` прашта смси...Как мислиш му е ся,тя само го подминава,а преди бяха приятели.Тва е гадно...

priti_kiti
02-19-2006, 07:58
Ами най-добре му кажи,че си го обичкаш мн ама като приятел и като нищо повече!Не му давай прази надежди.Един приятел така прати на приятелката си смс,че мн я харесва...и тя реагира супер гадно...спря да му отговаря в чата,само му казала да никога вече да не и` прашта смси...Как мислиш му е ся,тя само го подминава,а преди бяха приятели.Тва е гадно... da i az mislq taka :roll: nai dobre 6te e da si pogovorite i da si ostanete priqteli kakto predi..

white_chik
02-19-2006, 08:07
tva e mnoo gadno.Emi mai trqbva da nameri6 na4in da mu kaje6 4e go 4uvstva6 mnoo blizuk,no samo kato priqtel.a we gadna situaciq nema spor ](*,)

He3HauKa
02-19-2006, 08:37
Kaji mu che ne iskash da si razvalqte priqtelstvoto kato tragvate ili neshto takova zashtoto to e po vajno za teb :smt016

ziky
02-19-2006, 09:05
Kaji mu che ne iskash da si razvalqte priqtelstvoto kato tragvate ili neshto takova zashtoto to e po vajno za teb :smt016

Много добро мнение!Се пак сички знаем че приятелството е над сички други отношениея(поне за този за който същетвува) :smt008 :smt006

piFka_LP
02-19-2006, 09:13
nai-dobre mu kaji 4e go 4uvstva6 blizuk samo kato priqtel i nemoje da se polu4i ni6to pove4e m/y nai-malko da si razvalite i hubavoto priqtelstvo gadno ](*,) ](*,)

IdontGiveaFuck
02-19-2006, 09:30
Най-добре му го кажи !няма за кво да лъжеш,щоту ще му стане много по-кофи !
И внимавай да не си прецакате приятелсвото...!

02-19-2006, 09:43
Ако този младеж се уважава, повече никога няма да те погледне. Но ако е с акъл на пишлеме винаги ще тай надежди. Отрежи го колкото се може по-груба, за да му дойде акъл в главата.

MaRiA^^^
02-19-2006, 11:13
Опитай се да му обясниш , че заслужава повече , някое момиче , го истински ще го обича както и той я обича и че в този смисъл не си подходяща за него и че не искаш да се разделяте , щото сте много добри приятели.Успех :)

gorskata_feja
02-19-2006, 11:24
Kolkoto po-iskrena si snego, tolkova po-dobre... Ako naistina durji na teb 6te te razbere i 6te si ostanete priqteli, ako puk ne -->>> jivotut produljava... UspeH

peperud4icata
02-19-2006, 11:31
Kolkoto po-iskrena si snego, tolkova po-dobre... Ako naistina durji na teb 6te te razbere i 6te si ostanete priqteli, ako puk ne -->>> jivotut produljava... UspeH

mm da i az mislq taka :)

^Pretty{}Girl^
02-19-2006, 11:36
a tva e mn typa situaciq i az sam bila v takava az mu kazah 4e darja mn na nego i go imam kato brat i nemoga da si predstavq kak shte hodq s 4ovek koito mi e kato brat i iskam da sme si samo fr. kakto preid no ne sme si fr, kakto predi de pak sme fr. no toi malko se e poodale4il taka da kaja i s tvoq 4ovek mislq 4e shte e taka ako mu kajesh 4e iskash da si ostanete samo fr. pone s pored mene de