PDA

View Full Version : POMO6T,PLS!!!



02-19-2006, 07:35
Zna4i...zabih se s edno mn qko mom4e...i dvamata se haresvame i vsi4ko e ok.No problema e,4e az si imah(ili o6te imam-ne znam)nai-dobur priqtel,koito ne haresvam...a sme prosto priqteli.Predi bqhme non-stop zaedno,no sega,kogato si imam gadje...ne moga da se vijdam tolkova 4esto s nego...Toi me razbira...no mu stava gadno..k'vo da pravq,pls help me!!!?

priti_kiti
02-19-2006, 08:00
gajetata otminavat no priqtelite ostavat zavinagi nali?! :roll: spored men 6te e nai dobre da obru6ta6 vnimanie poravno i na dvamata i da ne prenebregva6 priqtelq si zaradi gajeto...

the_green_man
02-19-2006, 08:44
gajetata otminavat no priqtelite ostavat zavinagi nali?! :roll: spored men 6te e nai dobre da obru6ta6 vnimanie poravno i na dvamata i da ne prenebregva6 priqtelq si zaradi gajeto...

Suglasen na 100% :!:

MaRiA^^^
02-19-2006, 08:48
а, и аз съм съгласна с другите.Дори мисля , че трябва да обръщаш повече внимание на приятеля си.Защото той е човека , който ще бъде винаги до теб и който те разбира и ти помага , човек , на който може да разчиташ.А с гаджето.. е различно. :)

ziky
02-19-2006, 09:00
Zna4i...zabih se s edno mn qko mom4e...i dvamata se haresvame i vsi4ko e ok.No problema e,4e az si imah(ili o6te imam-ne znam)nai-dobur priqtel,koito ne haresvam...a sme prosto priqteli.Predi bqhme non-stop zaedno,no sega,kogato si imam gadje...ne moga da se vijdam tolkova 4esto s nego...Toi me razbira...no mu stava gadno..k'vo da pravq,pls help me!!!?

Ако ти е приятел ше те разбере...ясно е че му става гадно щото е свикнал да си споделя с тебе да сте близки тва унова и сега един вид някой друг измества неговия пост и понеже е истински приятел отстъпва и е естествено да му е гадно защото попринцип момчетата сме така.....или страдаме за нещо което сме загубили или "воюваме" за да ги го върнем но е по добре да се примиряваме с някой неща! :!:

piFka_LP
02-19-2006, 09:18
naistina kakto kazaha drugite po-dobre e da obru6ta6 pove4e vnimanie s priqtelq si za6tot toi vinagi e bil do tebe a v tova gadje mesec dva tri nz... moje tre da go nqma a istinskite priqteli sa za vinagi a ot druga strana toi ako ti e priqtel 6te te razbere i 6te te ostavi da si 6tastliva s gadjeto si

pgg
02-19-2006, 09:33
ami ne pravi gre6kata da za*be6 priqtelite si zardi gadje az taka naprih i be6e gadno.izlziai i s gadjeto no otdelqi i vereme za priqtelita ti !

IKisseDAGirL
02-19-2006, 09:34
ми запознай ги и излизайте тримата заедно:)
сигурно са точни момчета, а и двамата те обичат и следователно може да се сприятелят :mrgreen: :!:

air_J
02-19-2006, 10:35
Абе, а стига глупости! Приятелството оставало за цял живот, да бе, как пък не! Вие сте на по 15-16 най-много години. Аз на тези години имах едни приятели, сега са съвсем други, със старите приятели сме вече на здравей-здрасти. Може да ви раздели отиване в друго училище, отиване в друг град, приемане в университет в друг град, а може и да се скарате и всякакви варианти има. Недейте да мислите, че приятелството е за цял живот! Истинското приятелство може би да, но приятелствата в тийнейджърската възраст са от дъжд на вятър, вятър и мъгла, или както искате ги наречете. Днес ги има, а утре може дори да не се познаете на улицата. Я камилата, я камиларя! Прави каквото ти казва сърцето! Той ако наистина ти е приятел, трябва да разбере, че когато имаш гадже то става приоритет номер 1 за теб (колкото и мимолетни да са ти връзките), а ако не е така, тогава отебаваш гаджето и излизаш по-често с най-добрия си приятел, гаджето ти почва да ревнува, скарвате се, късате и после кой откъдето е! :-({|=

sherry
02-19-2006, 12:21
Vie ne badete mnogo sigurni,4e gadjetata otminavat,a priqtelite ostavat...
Za vremeto v koeto sam s priqtelq si,pone nqkolko moi priqtelki,koito mi bqha mnogo blizki,mi zabiha noja v garba,a ot druga strana priqtelq mi ostana do men i o6te sme zaedno i se obi4ame.Dali priqtelite sa po-vajni ili gadjeto,zavisi ot samite hora,ot tova kolko im puka za tebe.
Ina4e te savetvam da prodalji6 s gadjeto.Tva nqma da popre4i na priqtelstvoto ti da prodalji,moje da se vijda6 s nai-dobriq si priqtel po-rqdko,no kakvo tolkova

ziky
02-19-2006, 12:39
Vie ne badete mnogo sigurni,4e gadjetata otminavat,a priqtelite ostavat...
Za vremeto v koeto sam s priqtelq si,pone nqkolko moi priqtelki,koito mi bqha mnogo blizki,mi zabiha noja v garba,a ot druga strana priqtelq mi ostana do men i o6te sme zaedno i se obi4ame.Dali priqtelite sa po-vajni ili gadjeto,zavisi ot samite hora,ot tova kolko im puka za tebe.
Ina4e te savetvam da prodalji6 s gadjeto.Tva nqma da popre4i na priqtelstvoto ti da prodalji,moje da se vijda6 s nai-dobriq si priqtel po-rqdko,no kakvo tolkova


бе и тва е вярно ама такиа приятели дето ти забиват нож в гърба с бурсук да ги ринеш....става въпрос за истински приятели!

sherry
02-19-2006, 12:57
Vie ne badete mnogo sigurni,4e gadjetata otminavat,a priqtelite ostavat...
Za vremeto v koeto sam s priqtelq si,pone nqkolko moi priqtelki,koito mi bqha mnogo blizki,mi zabiha noja v garba,a ot druga strana priqtelq mi ostana do men i o6te sme zaedno i se obi4ame.Dali priqtelite sa po-vajni ili gadjeto,zavisi ot samite hora,ot tova kolko im puka za tebe.
Ina4e te savetvam da prodalji6 s gadjeto.Tva nqma da popre4i na priqtelstvoto ti da prodalji,moje da se vijda6 s nai-dobriq si priqtel po-rqdko,no kakvo tolkova


бе и тва е вярно ама такиа приятели дето ти забиват нож в гърба с бурсук да ги ринеш....става въпрос за истински приятели!Az si misleh,4e sa mi istinski priqteli,bqhme mnogo blizki,no tova ne pre4i da predadat doverieto mi ,nali?Nikoga ne moje6 da bade6 100%siguren dali nqkoi ti e istinski priqtel!!!!!

machoka
02-19-2006, 13:02
gajetata otminavat no priqtelite ostavat zavinagi nali?! :roll: spored men 6te e nai dobre da obru6ta6 vnimanie poravno i na dvamata i da ne prenebregva6 priqtelq si zaradi gajeto...

100% истина.

air_J, дуде, ти не си имал приятели, а познати! :-$

sherry
Ако пък знаеш още колко 'гаджета' ще смениш :wink: А приятелките, които са ти забили нож в гърба, толкова са ти били и приятелки. Само че е трябвало да го осъзнаеш малко по-раничко, а не това да те изненада.

air_J
02-19-2006, 13:22
gajetata otminavat no priqtelite ostavat zavinagi nali?! :roll: spored men 6te e nai dobre da obru6ta6 vnimanie poravno i na dvamata i da ne prenebregva6 priqtelq si zaradi gajeto...

100% истина.

air_J, дуде, ти не си имал приятели, а познати! :-$

sherry
Ако пък знаеш още колко 'гаджета' ще смениш :wink: А приятелките, които са ти забили нож в гърба, толкова са ти били и приятелки. Само че е трябвало да го осъзнаеш малко по-раничко, а не това да те изненада.
Повечето да, но имах и приятели, с които сега сме на здравей-здрасти. Иначе и аз се съгласявам, че в почти всички случаи приятелите остават за цял живот. Аз самия в момента съм в една компания, в която се познавам (и съм приятел) с хората от 10 години вече. И все пак да дам още един съвет - не отебавай категорично приятеля си, но недей и да пренебрегваш гаджето си заради него. Май-май ще се окаже най-подходящо да се стараеш да им обръщаш еднакво внимание (както те посъветва някой преди мен), но с времето това ще стане все по-трудно и рано или късно ще се наложи да направиш избор на кой от двамата да обръщаш по-голямо внимание.
П.С.> Варианта със вкарването на двамата в една компания в интерес на истината не е лоша идея (ако разбира се има начин да сте в една компания). \:D/

sometimes_
02-19-2006, 13:48
Oooo taka e mnogo gadno ! Imam "priqtelka", koqto postypi po syshtiq nachin, bqhme nerazdelni i trygna s edin pr, i malko po malko zapochna da se otdalechava,da ne se obajda,izobshto...v edin moment stana taka che ne se i vijdahme! Zarqza ni cqlata kompaniq zaradi gadjeto si i se promeni napylno. Nedei i ti da pravish taka.Kakto kazaha predi men priqtelite ostavat zavinagi, a gadjeta...shte smenish mnogo.Ako ne obryshtash dostatychno vnimanie na priqtelite si shte gi zagubish i shte ostanesh sama...Namirai vreme i se vijdai i s pr ti i s gadjeto ti,taka che da nqma oshteteni i syrditi :-)

CVETELLINA
02-19-2006, 14:11
gajetata otminavat no priqtelite ostavat zavinagi nali?! :roll: spored men 6te e nai dobre da obru6ta6 vnimanie poravno i na dvamata i da ne prenebregva6 priqtelq si zaradi gajeto... точно така съгласна съм :!: :!: просто се стреми да не пренабрегваш единия за сметка на другия и всичко ще е ок
:P :wink: :wink:

white_chik
02-19-2006, 14:16
poznata situaciq.Ami opitai se da su4etae6 dvete ne6ta.Namirai vreme i za gadjeto,i za nai-dobriq si priqtel 6toto vtoriq e po-vajen.ako te dvamata se ponasqt moje da izlizate ponqkoga trimata zaedno ili ne6to takova :-k

sexy_macka
02-19-2006, 15:01
f@nt@zi@ Пуснато на: 19.02.8 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

priti_kiti написа:
gajetata otminavat no priqtelite ostavat zavinagi nali?! spored men 6te e nai dobre da obru6ta6 vnimanie poravno i na dvamata i da ne prenebregva6 priqtelq si zaradi gajeto...
точно така съгласна съм просто се стреми да не пренабрегваш единия за сметка на другия и всичко ще е ок


i az sm Napulno suglasna ;)