PDA

View Full Version : Търсете безплатно в Data.bg



DimmuBorgir
02-19-2006, 09:58
http://freedata.hopto.org
Значи това представлява търсачка за data.bg, тоест сайт, в който са добавени линкове към файлове от data.bg :wink: Понеже не може безплатно да се търсят файлове през data.bg, обаче могат да се теглят без да търсиш файла, ако имаш линк, така че... Надявам се да ви свърши работа :mrgreen: До момента има 22526 линка към файлове :wink:

IdontGiveaFuck
02-19-2006, 10:21
Знам го тва..даже съм го сложила в темата за музиката,но кой да види?

Sinister_Doll
02-19-2006, 11:13
Ha! Znaeh si az, 4e 6te se poqvi takuv site!
10q!

ProstoAz
02-19-2006, 11:29
Ох, има Господ! Хаха :lol:
Мерси! \:D/ \:D/ \:D/

korn___
02-19-2006, 11:40
da ne vi razvalqm radosta no sum kum data.bg i skoro vreme tez ne6ta 6te gi primehnat

DimmuBorgir
02-19-2006, 12:27
korn___ не съм казал, че непременно това е единственото речение, просто да им помогна да намерят това, което искат, въпреки че и чрез торенти могат да се изтеглят много неща. НО за сега това е временното решение да се търсят безплатно неща, примерно една песничка, защото чрез торенти не може да се изтегли само една песничка, защото всеки качва по цял албум! А още по-добре, че скоро ще върнат data-та като безплатен сайт, въпреки че мен няма да ме сбъркат 2,50-3,00 лева да дам за да имам достъп един месец до търсачката на data.bg, НО с мойта скорост от 8 кб/с НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ! Защото с големи мъки тегля един епизод на The O.C.(350 МБ) за 1 ден. Така, че смятай ако искам да тегля цял филм или нещо по-голямо от 1-2 ГБ... Когато нета стигне скорост 50-100 кб/с неограничен бих се регистрирал в data-та... Аре, и без спорове по тая тема, дал съм този сайт, за улеснение в търсенето на файлове в интернет(а това до колко може да ви помогне скромния брой на линковете качени в тази търсачка е под въпрос!), а не за да се избиваме, че някой го знаел, а друг не му харесвало или бил регистриран в data.bg!

machoka
02-19-2006, 13:23
Както каза корн, това е временно. Имаше няколко такива -> изчезнаха.

А това е н-та тема по въпроса. Както спомена ...а'Фък, вече има този линк в друга тема, така че.. край на тази.