PDA

View Full Version : cigani ili "bratqta" romi



KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-19-2006, 11:11
ta kakvo mislite za "sybratqta" ? razdelq li se obshtestvoto na bylgari i cigani ili popadnahme pod 1 znamenatel :-s ima li spored vas v bylgaria diskriminaciq sreshtu romite =P~ =P~ =P~

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

CrazY^^MousE^^F
02-24-2006, 21:40
Ае всички на сапун :D

korn___
02-24-2006, 21:46
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!!

BroKeN^DreAmZ`f
02-24-2006, 22:18
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!!Е аз няма кво повече да кажа :!: =D>

neMec`
02-24-2006, 22:27
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!! =D> mnogo dobre go kaza :D

[dataworm]
02-24-2006, 22:33
Много фън ли ти е тази тема, че да е в този раздел?

xOtkiSsSs
02-24-2006, 22:40
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!!
ами да мн точно казано, но нзн защо аз все оставам с негативно мнение към повечето от тях наскоро бях болна и на излизане от болницата(а както знаете там гъмжи от цигани) зад гърба си чух да е*а майка им българска да е*а. Нзн какво толкова сме им направили, обаче мн ни мразят след като ме подминаха въпросните хора се чуха още няколко цветущи реплики от тяхна страна, което ме накара да се замисля защо става така и какво е тва разделение между българи и цигани??? :-k :smt017 :smt018

Uraken
02-24-2006, 23:10
ae hora hora kolkoto i da gi mrazim,pak as li4no Mnogo gi mrazq do 10tina godini v toz forum 6i sa pi6e

za bratqta balgari

i nqkoi umen mangal 6te pita sa6to kato na6ata Kralica_na_Orgazma imat li mqsto v balgariq b1lgarite.

6i na gazqt qko EI......Maika im da Iba!

korn___
02-25-2006, 06:34
brei 1 put 3-ma 4oveka da sa suglasni s men tova ne e za vqrvane :roll:

XePouH
02-25-2006, 10:37
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!!
ами да мн точно казано, но нзн защо аз все оставам с негативно мнение към повечето от тях наскоро бях болна и на излизане от болницата(а както знаете там гъмжи от цигани) зад гърба си чух да е*а майка им българска да е*а. Нзн какво толкова сме им направили, обаче мн ни мразят след като ме подминаха въпросните хора се чуха още няколко цветущи реплики от тяхна страна, което ме накара да се замисля защо става така и какво е тва разделение между българи и цигани??? :-k :smt017 :smt018

GLeZoRanA
02-25-2006, 10:38
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!! :smt006 =D>

bad_baby_girl
02-25-2006, 12:25
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!! :smt006 =D>




aham \:D/

WILD__BOY
02-25-2006, 12:55
Живеят на гърба на обществото. Паразити. Имат същите условия да се образоват и да постигнат сащото като нас, но не го искат. По им изнася да си лежат, да се мъърлят и да получават помощи. Имам познати цигани живеят разкошно, но кои музиканти, кои занаятчии, аве изкарват си хляба с труд, а не чакат да им го донесат на ръце.
По конституция всички в България се раждаме равни. всеки има шанс да стане какъвто иска, стига да го иска истински и да има амбицията.

rosskata
02-25-2006, 13:04
Нямам нишо против тях [-X . Има българи, които са далеч по-големи паразити (политиците например :-k )
Дискриминация има и ще има винаги, независимо как живеят циганите, защото хората са просто такива- не риемат различията помежду си, едните се ядосват на другите... :-s
Тук е момента да кажа че дискриминацията е и от двете страни. :smt014

Корн, отново няма да се съглася с теб- не си бог и не си господар да определяш кой ще живее, как ще живее и кога да умре :x ... Както никой човек няма това право. А и всеки има право на избор на начин на живот, и право на втори шанс и т.н...

Dr. Kazimbutt
02-25-2006, 13:08
Живеят на гърба на обществото. Паразити. Имат същите условия да се образоват и да постигнат сащото като нас, но не го искат. По им изнася да си лежат, да се мъърлят и да получават помощи. Имам познати цигани живеят разкошно, но кои музиканти, кои занаятчии, аве изкарват си хляба с труд, а не чакат да им го донесат на ръце.
По конституция всички в България се раждаме равни. всеки има шанс да стане какъвто иска, стига да го иска истински и да има амбицията.
Ти се изказа! Респект! =D>

[dataworm]
02-25-2006, 13:12
Виждали ли сте циганин с очила? Аз не съм. :roll:

Sinister_Doll
02-25-2006, 17:08
]Виждали ли сте циганин с очила? Аз не съм. :roll:

Xxexexe! Ne sum,
no sum vijdala ciganin metul (wtf?!)

Ina4e po temata- No, 10x!
Teq na men ne sa mi bratq...

teenkopele
02-25-2006, 23:15
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!!


Няма какво повече да се каже. :)

ht_7j
02-27-2006, 17:38
Che ima diskriminatziq, spor nqma :!:
Loshoto za nas e, che nie ne se vyzpolvame ot tqhnoto prebivavane na nasha zemq. Nie bqgame ot tqh i gi pluem, vmesto da gi polzvame kato evtina rabotna ryka naprimer. Kakto nqkoi po-rano beshe spomenal, neka da im dadem shans i posle da gi mislim. Izlishni sa, zashtoto sa ni v tejest v momenta. Trqbva da obyrnem tova. Moje bi nqma da elosho, ako gi priemahme kato emigranti, a ne tzigani. Vse ot nqkyde se zapochva, za da jiveem normalno, bez zloba i diskriminatziq. I az ne gi haresvam i ne sym imala dobri prejivqvaniq s tqh,i gledam da gi izbqgvam, no ne im otricham pravoto na choveshki syshtestva.

chestra_f
02-27-2006, 18:32
Живеят на гърба на обществото. Паразити. Имат същите условия да се образоват и да постигнат сащото като нас, но не го искат. По им изнася да си лежат, да се мъърлят и да получават помощи. Имам познати цигани живеят разкошно, но кои музиканти, кои занаятчии, аве изкарват си хляба с труд, а не чакат да им го донесат на ръце.
По конституция всички в България се раждаме равни. всеки има шанс да стане какъвто иска, стига да го иска истински и да има амбицията.
da prav si no vse pak nqmam ni6to protiv tqh ako si izkarvat parite ne ot krajba a ot tru
mrazq kradcite
kakj mama i tati se skusvat d to ot rabota a te samo sput i kradat i pardqt

Nightwish_f
03-03-2006, 16:28
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!!
=D> =D> =D>

the_o.c_girl
04-22-2006, 12:02
Живеят на гърба на обществото. Паразити. Имат същите условия да се образоват и да постигнат сащото като нас, но не го искат. По им изнася да си лежат, да се мъърлят и да получават помощи. Имам познати цигани живеят разкошно, но кои музиканти, кои занаятчии, аве изкарват си хляба с труд, а не чакат да им го донесат на ръце.
По конституция всички в България се раждаме равни. всеки има шанс да стане какъвто иска, стига да го иска истински и да има амбицията.
da prav si no vse pak nqmam ni6to protiv tqh ako si izkarvat parite ne ot krajba a ot tru
mrazq kradcite
kakj mama i tati se skusvat d to ot rabota a te samo sput i kradat i pardqt
suglasna =D>

Abs0lut3_Sl1m
04-22-2006, 16:48
Естествено че са излишни.Не мога да разбера,обаче,защо в Европа ги толерират толкова много. :?

lainagovna
04-22-2006, 17:29
абсолютно 100% сa излишни

ledenata_kralicA
04-22-2006, 17:54
излишни са,поне по този начин
биха могли да живеят нормално,но не искат-по добре да имат по 30 деца и да просят,нали...
иначе сигурно нямаше да съм против,ама така-не мерси
да си ходят

Glezlata
04-22-2006, 21:26
Ima i dobri i lo6i romi.Te spored men sa na dvete krainosti.Ednite obirat,iznasilvat,ubivat :smt009 ,a drugite sa tolkova dobri,surde4ni i rabotilivi hora.ZA 6tastie sum sre6tala samo ot 2riq vid :smt016

tainstvenata
04-23-2006, 20:13
pove4eto cigani sa ujasni ... det ima tuk tam det ne sa kradci .. nahalnici i t.n

vra4ka
04-23-2006, 21:46
За мен циганите са такива, каквито ние ги направим.
Те създават напрежение, само там където ние го търсим.
Те не могат да се изхвърлят. Единствения начин е да се научим да живеем с тях .

sweet_girl_15
04-25-2006, 18:33
diskriminaciq ot strana na balgarite-ima i to golqma.nqkoi hora kazvat"i te sa sa6testva ne mojem da gi prenebregvame po takav grub na4in"NO nie si zatvarqme o4ite za nqkoi ne6ta i sled tova te ni se otblagodarqvat kato po4vat da mi se "katerqt po glavite" i da si pravqt kakvoto im iznasq na tqh!i na vsi4koto otgore se razmnojavat tolkova barzo 4e.......NE GI ISKAM TEZI V STRANATA NI.... :evil: naistina ne moje v edna darjava da ima samo korenno naselenie,razbira se 4e ima i druga masa naselenie,no tehniqt broi nadvi6i granicata na dopustimoto.......opredeleno ne im e mqstoto tuk da se mahnat i da si sazdadat darjava Mangaliq :lol:

05-02-2006, 18:31
Имам силна физическа нетърпимост към всякакъв вид мангали(власи,турци и тн.)!!!Ми мразя ги бе :smt013

FeelBadInc
05-14-2006, 22:25
li4no ako as bqh 4ovek sus vlast 6tqh da dam na seki ciganin 6ans da stane 4ovek 6tqh da mu dam 6ans da se izu4i ako e dobur v tva koeto e u4il da mu namerq rabota ako i tam se dokaje bih go ostavil no ako ne sedne da u4i i rabota nqma da vidi i pomo6ti nqma da vidi i 1 stinka nqma da vidi ot nikogo :!: tova e na4ina spored men za opravqneto na vsi4ko li4no as imam poznat s koito se poznavam ot mnogo skoro koito si e cigane trugnal e ot mahalata no sega ... zima pove4e pari ot maika si i ba6ta si 2 puti zeti zaedno raboti na 2 mesta i pak ima vreme za li4en jivot i ima silata da se usmihne spokoino i dovolno no ima i to4no obratno nastroenite hora ... za tqh li4no as jelaq smurt :!: i hi4 ne me interesuva 4e ne sum humanen spored men trebe da se dade 1 6ans na 4ovek i ako go propilee ... krai s nego !!!
=D> \:D/

05-14-2006, 23:40
Живеят на гърба на обществото. Паразити. Имат същите условия да се образоват и да постигнат сащото като нас, но не го искат. По им изнася да си лежат, да се мъърлят и да получават помощи. Имам познати цигани живеят разкошно, но кои музиканти, кои занаятчии, аве изкарват си хляба с труд, а не чакат да им го донесат на ръце.
По конституция всички в България се раждаме равни. всеки има шанс да стане какъвто иска, стига да го иска истински и да има амбицията.

izcqlo sam s Wild-a.eto tuka nqma kakvo pove4e da se kaje.no mangalite si ostavat mangali

Novkov
05-15-2006, 19:01
Може да ме обвините в какво ли не, но ще си кажа мнението. Циганин израстнал в средата на "своите" просто няма спасение за него. Манталитета, ценностите, които е получил от тези паразити ще си остане. За това на никой циганин не бива да се дава възможност [-X Те са огромно бреме за обществото ни. Както виждате бавно започват да ни превръщат в малцинство. Циганите раждат по 5,6 сапунчета, а ние българите сме утвърдили еднодетния модел :( Ще кажете при тези условия как да има повече деца... да така е... обаче нещата са свързани като няма деца, няма младо поколение(което заминава за чужбина) няма млада работна ръка, населението старее и икономичното развнище пада :( Това е проблема, на който се търси решение, ама йок, всеки от управляващите да си напълне джоба, да осигури семейството за 5 поколения напред и така. Малко се отчекнах от темата, ама нещата са свързани. Циганите са огромен паразит, който все повече и повече започва да нараства :cry:

06-23-2006, 22:52
ami az ne moga da gi tyrpq.ostavete na strana lichnata im higiena.imat ujasen mantalitet.imat poveche prava ot bylgarite.znaete li che na edno ciganche mu davat 80 leva ako e otlichnik?a za moq trud koi shte mi plati?neshto mn gi uvajavat. :smt011 :smt013 :smt019

Slipped Away
06-26-2006, 19:50
Ами,че дискриминация има,ама аз съм против "събратята".Според мен,те трябва да си направят самостоятелна държава и да се управляват сами,защото на нас не ни е хубаво,и на тях не им е хубаво!

techCandy
06-27-2006, 00:55
Нямам нишо против тях [-X . Има българи, които са далеч по-големи паразити (политиците например :-k )
Дискриминация има и ще има винаги, независимо как живеят циганите, защото хората са просто такива- не риемат различията помежду си, едните се ядосват на другите... :-s
Тук е момента да кажа че дискриминацията е и от двете страни. :smt014

Корн, отново няма да се съглася с теб- не си бог и не си господар да определяш кой ще живее, как ще живее и кога да умре :x ... Както никой човек няма това право. А и всеки има право на избор на начин на живот, и право на втори шанс и т.н...
Заставам плътно зад гърба на Роската, разбира се. Има и много
миризливи, гадни, нагли, тъпи, мързеливи плужеци, които са си съвсем българи, ама какво от това, дай да избиваме циганите, те са виновни за всичко. За пръв път, донякъде, малко, съм съгласна с корн, те имат право на шанс, за да бъдат просто средностатически българи, само че защо не се отнася също и за наще наркомански пубери, които скачат на бой на даскалите? И да, не си Бог, за да определяш всъщност кой какво трябва да прави, и кой да живее.

Имам силна физическа нетърпимост към всякакъв вид мангали(власи,турци и тн.)!!!Ми мразя ги бе :smt013
Страхотен довод, железен е.
А и ти си явно много високо "интелигентен" и такива като тебе трябва да ги изселват на друга планета.

Ами,че дискриминация има,ама аз съм против "събратята".Според мен,те трябва да си направят самостоятелна държава и да се управляват сами,защото на нас не ни е хубаво,и на тях не им е хубаво!
Що преди да напишеш нещо не се позамислиш, това ти реално как го
виждаш точно, би ли ми обяснила, или просто го чу от някъде, и прецени, че точно това е решението, което е и без друго толкова лесно осъществимо, Боже как не се бяха сетили другите за това?

*Sumerian_Haze*
07-01-2006, 17:10
Vsichiki mangali na SAPUN !!! Do edin ! Tva mi e mnenieto . Da e*a tqhnata mama mangalska . Trqaa pove4e skinhead da ima mai . :evil:

strange__
07-01-2006, 22:19
Скапаните цигани са си просто скапани цигани и не са ми събратя :idea:

RedChil
07-04-2006, 01:23
Да не говора наизуст,обаче циганите са зловредни за човечеството.

АТАКА!
07-05-2006, 20:16
Заставам плътно зад гърба на Роската, разбира се. Има и много
миризливи, гадни, нагли, тъпи, мързеливи плужеци, които са си съвсем българи, ама какво от това, дай да избиваме циганите, те са виновни за всичко. За пръв път, донякъде, малко, съм съгласна с корн, те имат право на шанс, за да бъдат просто средностатически българи, само че защо не се отнася също и за наще наркомански пубери, които скачат на бой на даскалите? И да, не си Бог, за да определяш всъщност кой какво трябва да прави, и кой да живее.
А колко са тия българи бе?Циганите НИКОГА няма да бъдат Българи!Става ми много тъжно като чуя/прочета подобна глупост от българин(ако си такъв/такава)Гадните мангали имат много повече права от нас(Българите)!!!!!
[quote=Анонимко]Имам силна физическа нетърпимост към всякакъв вид мангали(власи,турци и тн.)!!!Ми мразя ги бе :smt013
Страхотен довод, железен е.
А и ти си явно много високо "интелигентен" и такива като тебе трябва да ги изселват на друга планета.
Ами не,че се фукам,но онзи ден ме наградиха в даскалото(Хенри Форд) при взимането на дипломите,щото завърших с 5,75,имам 276 точки на TOEFL,но и аз мразя в дъното на душата си нашите "братя"!

ПРАВЕТЕ СЕ НА УДАРЕНИ,В ТОВА ВРЕМЕ "БРАТЯТА" НИ ИЗНАСИЛВАТ ТАКИВА КАТО ВАС,ПРЕБИВАТ ДО СМЪРТ ПРОФЕСОРИ,УБИВАТ ЗА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ ПЕНСИОНЕРИ,ИЗСИЧАТ ГОРИТЕ НИ И ВСИЧКО ТОВА БЕЗНАКАЗАНО!!! :smt013 :smt013 :smt011

ПП:ЗНАМ,ЧЕ ИМА ПОДОБНИ БОКЛУЦИ И СРЕД БЪЛГАРИТЕ,НО ТЕ СА МНОГО ПО-МАЛКО ОТ МАНГАЛИТЕ!!!!

07-10-2006, 23:46
az sam si skinar4e taka 4e otg mi e qsen......

miloto_girl_4e
07-16-2006, 22:08
Еми за пред чужденците цигани и българи са под един общ знаменател :arrow: българи..
Защото като отидат циганите примерно да бачкат в Испания, те за пред испанците са си българи и по този начин се добива грешна представа за нас, защото да речем,че те отимат там,крадат, държат се непристойно, т.е правят лошо впечатление и оттам мнението за нас става отрицателно...
Иначе, че има дискриминация тук в България ,има , но аз определено не съм против нея :!: [-X

648541
07-17-2006, 13:25
da gi izselat ot Bulgariq tva e :evil: :smt013

navits
07-17-2006, 14:21
za men e vseedno cigani mangali romi se sa mrusna naciq :!:
ako nqkoi me pita tiq drqbva da gi zapalime vs zaedno i da gi iztrebime ot liceto na zemqta shtoto ina4e akonego napravime te shte ni zatriqt NAS :!:

Рокендрол шматка
07-18-2006, 10:05
Нека всички пукнат в пламъци! Да се удавят в Дунава! Да ги обесят пред всички! МАСОВО КЛАНЕ, ТОВА Е ИСТИНАТА!!! СМЪРТ ЗА МАНГАЛИТЕ!

rosskata
07-18-2006, 10:57
:-& Направо ми се гади като ви чета мненията, честно... И това са хора в 21 век, боже накъде отива света... Не можете ли да разберете, че расовите и етнически конфликти са най- лошото което се е случвало на човечеството? И че с тази омраза няма да стигнете доникъде?

Ама защо ли ви говоря въобще... :-k

machoka
07-18-2006, 12:59
:-& Направо ми се гади като ви чета мненията, честно... И това са хора в 21 век, боже накъде отива света... Не можете ли да разберете, че расовите и етнически конфликти са най- лошото което се е случвало на човечеството? И че с тази омраза няма да стигнете доникъде?

Ама защо ли ви говоря въобще... :-k


Именно!

:evil:

Възмутен съм е леко казано.

Темата приключва тук заради расизъм.