PDA

View Full Version : Тревата и Алкохола пречат ли :)



Сърбин
02-19-2006, 14:14
Еми та въпроса е следния пречат ли тревата и алкохла на фитнеса ?И по специално тревата пречи ли на фитнеса ?И ако пречи как по-точно ?
П.П.Тъп въпрос ама ми е интересно.

Ronald
02-19-2006, 17:23
На фитнеса ти не пречи ама на оргнизмът ти пречи.

02-20-2006, 08:44
aлкохола определено и докаано пре4и на боди-билдинга. Защото дори 1 бира или 50 гр. улиски блокират 4ерния дроб за минимум 5 4аса.

тревата може и да не пре4и, а може и да пре4и..

ако си я слагаш в млякото няма да пре4и. ако я пафкаш
непосредствено преди или по време на тренировка може и да попре4и, понеже ще те домързи да направиш последните 2 повторения във всяка серия.

Въпреки това от ли4ния си опит мога да заявя, 4е поне на мен тревата не ми пре4и да спортувам и да поддържам тялото си във форма... може би защото употребявам екологи4но-4иста трева. :mrgreen:

02-22-2006, 14:20
Emi to tva kato se napie6 mnogo misli6 li 4e 6te moje6 da se vladee6 ?? A kato se napu6i6 ti stava sme6no i nqma daje da si pomisli6 za fitnes!!!

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 13:31
mi nz,az li4no mislq 4e ne e mnogo dobre,a 4e ne moje6 da trenira6 palnocenno,sled kato pu6i6...

MaCyPau
03-05-2006, 19:00
alkohola naistina mnogo prechi..a za trevata nqma problem..stiga da ne pushish seki den.shtoto az mnogo otslabvam kat pusha redovno..

Master_88
03-28-2006, 21:10
Не много,но със сигурност не оказват положителен ефект

priti_kiti
03-29-2006, 09:29
На фитнеса ти не пречи ама на оргнизмът ти пречи. nai-to4no kazano :roll:

martinnest
03-29-2006, 10:24
Еми та въпроса е следния пречат ли тревата и алкохла на фитнеса ?И по специално тревата пречи ли на фитнеса ?И ако пречи как по-точно ?
П.П.Тъп въпрос ама ми е интересно.

много ясно че пречи на фитнеса. не е препоръчително ако тренираш сериозно да пиеш, пушенето го оставям на страна...плюс това зависи какви цели си решил да постигнеш. ако си решил да урелефяваш, алкохола е крайно нежелателен, защото съдържа бая калории...както и да е.
аве за повече инфо bb-team.org

familiar
03-29-2006, 12:45
Аклохола пречи, понеже е отрова на клетъчно ниво, освен това затормозява работата на черния дроб. Канабиса сам по себе си не пречи, биха пречели канцерогените отделяни при пушенето му (ако успяваш да изпушиш повече от 10 цигари на ден), но тетрахидроканабинола се характеризира с изключително ниска токсичност, дори в огромни дози. И първо се осведомявайте за фармакологичните свойства на веществата, преди да пишете дивотии наизуст. Помията, носеща гръмкото име "статии" в този сайт определено не е достоверна информация.

martinnest
03-29-2006, 13:25
ами без да използвам толкова сложни термини като теб, бих казал от мои собствени набюдения върху приятели, че тревата, канабиса или както искаш там го наречи, пречи и то много. най-малкото губиш яко маса от нея, и мъничкото което си постигнал от фитнеса ще изчезне...друг е въпроса за пристрастяването...след време темата ще бъде хероина и амфетите пречат ли на фитнеса ! :evil:

familiar
03-29-2006, 13:53
Точно обратното, канабинолите изострят апетита, затова канабиса се използва при лечение на специфични болести и болестни състояния :lol: А това че тревата води към по-тежки наркотици е мит, който е оборван многократно от научната и медицинската общност. Тревата няма да те подтикне да започнеш да вземаш хероин, това го правят "приятелите" ти, или продавачите, които виждат в теб потенциален клиент.

teenkopele
03-29-2006, 13:58
Пречат ти на организма. :wink:

Coki
03-29-2006, 14:25
Пречат ти на организма. :wink:
А щом като пречат на организма, значи ти пречат да тренираш и да се развиваш!

Juicy_Lucy
03-30-2006, 09:49
ako ne ti se prevyrnat v non stop zanimanie,a samo ot vreme na vreme gi upotrebqva6,ne pre4at :D

He3HauKa
03-30-2006, 10:07
Ami mai prechat shtoto ako trenirash seriozno si imash sistema,qdesh opredeleni neshta i t.n. obshto zeto se hranish zdravoslovno a trevata mai ne e ot nai zdravoslovnite neshta :smt016

Jinno
04-14-2006, 01:05
От тревата не се отслабва, това са глупости, Тревата изостря апетита, както каза по-горе familiar. Отслабва се от синтетика - амфети, кокаин и тн.

sexy_play_baby
04-14-2006, 11:36
пречат на оргЪнизма ти

Jinno
04-14-2006, 11:59
пречат на оргЪнизма ти
На кое по-точно на организма ? На кой органи и функции ? Малко наизуст говорите - прочели сте някъде, че тревата пречи на организма а всъщност не знаете, че дълги години е ползвана и продължава да се ползва като лечебно средство.
MariHuAna RulzZz

CRaZy_IKTe
04-16-2006, 11:21
Alkohola prechi ;)

Нутшел
04-16-2006, 11:43
естествено че пречат що за въпрос

Estranged
04-16-2006, 11:48
ЗА тревата незнам, но от алкохола се дебелее.

Qvkata_
05-02-2006, 02:07
От алкохола НЕ СЕ ДЕБЕЛЕЕ
А Макината трябва да си готов за нея иначе няма да ти покаже какво може да направиш с помощаи

little_pink
05-15-2006, 10:18
пречи много ясно

NeSTa_86
05-15-2006, 10:35
tova e gnusana rabota

Little_Timmy
05-20-2006, 17:55
твърдо не ... помагат за всичко ... естествено не в професионален аспект като например спорт и т.н. но в живота а тук приказваме за теен живот ... алкохола би помогнал особенно много в ситуации като да свалиш момче/момиче ... да се отпуснеш в компания пред непознати хорица ... да признаеш на тати че вчера си ръгнал мама с нож... а за цигарите каквото и да приказваме са си газарийка за повечето тийнове ... защото изглеждат по голями по загадъчни ... шитс ... а има и други редки случай заради лична травма на психическа основа раздяла или нещо такова съдя по себе си ... всеки си решава какво да прави с... белия си дроп :) ... лично мое мнение е че човек трябва да опита от всичко предоставящо му живота това просто е заложено в чошкия организъм ... така че ... правете си изводите кое е лошо и кое добро кое бихте били употребявали и кое не ... важно е да правите това което ви прави щастливи от там нататък нещата се решават от другите ... :smt012

Вътьо
05-20-2006, 18:04
При всеки е различно.Алкохола в големи количества пречи на фитнеса. Но пък ако пийнеш 1 чашка бира преди тренировка, щти стане по-добре..Личен опит ;)
Пушенето - според мене не пречи.Познавам хора, които след цигарата почват да играят баскетбол много по-добре от колкото на трезвено ;- )
Пробвай и ше разбереш сам...на всеки тялото е различно...