PDA

View Full Version : Moderated: Как да и предложа? И къде да излизаме?



Просто Гост
02-19-2006, 16:58
Здравейте!На 14 години съм и имам следния проблем!
В нащо училище има 1 момиче което безкрайно много обичам и уважавам мисля че и тя изпитва същото понеже секи път ме базика,гъшка ме и държи на мен!Искам да подчетая че момичето е страхотно страшно много я обичам!Та въпроса ми е да и предложа ли и как да го направя,тя много добре знае че я обожавам но не съм и предлагал!Пък много се страхувам да не ми откаже(което се съмнявам,също така се страхувам да не я нараня просто ми е много ценна като приятелка [-X
Та и дори да приеме и двамата не обичаме да ходим по кафетата!Просто не ни привличат и не виждаме смисъл!Не пушем не сме пияници просто се обичаме,та ми е чудно каде да я заведа :-k не ме разбирайте погрешно това че не ходя по кафетата неозначава че съм "задръстен" :smt011
Та бихте ли ме посъветвали какво да правя :-s

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

02-19-2006, 17:01
Обърни се директно към нея с вапроса: "Искаш ли да сме по-интимни?" Ако тя не е сдух щи каже или напрао "Не!" или "Да!"
Успех! \:D/

RoyTheReaper
02-19-2006, 17:13
saglasna e na sex :shock: pri tva polojenie ne mislq 4e 6te otkaje. sled kato ne ste po kafetata, zavedi q v parka. kaji i kakvo 4uvastva6, 4e te kefi mnoo a u, improvizirai; ako ti kaje "i ti men mnoo me kefi6" ili ne6to v toq duh, zna4i si gotov. sled tova moje6 da q celune6 i tai :wink:

GIFTED
02-19-2006, 17:31
brato, kaji na kakata pa kvo stane. tova e vazmojno nai-dobriq variant-ot nai-dobri priqteli da stanete gadjeta. USPEH

terry
02-19-2006, 17:32
saglasna e na sex :shock: pri tva polojenie ne mislq 4e 6te otkaje. sled kato ne ste po kafetata, zavedi q v parka. kaji i kakvo 4uvastva6, 4e te kefi mnoo a u, improvizirai; ako ti kaje "i ti men mnoo me kefi6" ili ne6to v toq duh, zna4i si gotov. sled tova moje6 da q celune6 i tai :wink: suglasna sam s teb

MaRiA^^^
02-19-2006, 17:42
Не е задължително да ходиш по кафета , за да си готин.Да си мислиш така е тъпо.Тааа... щот и двамата се харесвате или обичате и там квото ще да е ... разходи я някъде из парка и и кажи"Виж к'во аз те обичам .. много " и я погледни в очите с най-изразителния поглед, който можеш и хващам бас , че както е в твоя случай работата ще стане. :)

02-19-2006, 17:43
на концерт
на театър
на кино
на опера
на състезание
на клуб

Просто Гост
02-19-2006, 20:21
Благодаря ви приятели!Мерси за съветите това ще направя!Много се радвам че има хора като вас който взимат нещата на сериозно

teenkopele
02-19-2006, 21:02
Покани я накой път във вас, пусни музика, ала-бала :mrgreen: .
Щом дойде подходящ момент, не й предлагай,а направо я целуни...не по бузата ! :)
Успех. :wink:

i'm so excited!
02-19-2006, 21:38
не. ако и кажеш 'айде у нас' най-много да изпапкаш 1 шамар.
не го прави=)

Ronald
02-20-2006, 09:44
Ами аз мога да ти дам някоя скромна идея. Ако например живееш във Варна, я заведи в морската градина или на плажната ивица. Тогава можеш да й кажеш всичко до последната буква. Щом не обичате да ходите по кафета ( и аз не обичам ) имате богат избор. Някъде в природата ще е идеалното място за твоето обяснение.

Успехх ! :)

teenkopele
02-20-2006, 11:14
не. ако и кажеш 'айде у нас' най-много да изпапкаш 1 шамар.
не го прави=)

Зависи как го каже. :wink: