PDA

View Full Version : Временни татуси?



Dipo
02-19-2006, 18:32
Значи имах 100 разговора с наще щот искам да си сложа татус ама те ми забраниха изрично и ако го направа все пак 1 бог знае кво ша стане... :-) Да питам къд мога да си направя някакъв временен татус от софия съм и ако има такова "явление" да ми кажете некви цени...адрес...

Метълката
02-19-2006, 22:46
няма такова нещо като временно, напраи си истнска, и наще пишяха а кво от тва

korn___
02-19-2006, 22:49
napravi si istinska si 6te mrunkat nqkolko meseca pa 6te mluknat se pak =P~

i'm so excited!
02-19-2006, 23:09
ми кво ти пречи да си направиш истинска и да кажеш, че е временна!?! :-D

02-19-2006, 23:59
временните татуси са вредни...
сега лягам утре ще обясня ако има желаещи...
te shtot istinskite ne sa :-D

teenkopele
02-20-2006, 11:56
ми кво ти пречи да си направиш истинска и да кажеш, че е временна!?! :-D

Бъди хитър/хитра! :-k :mrgreen: \:D/

02-20-2006, 16:29
Бахти хората. Няма да сте вечно млади. Пораснете малко. Станете на 20-21 години и тогава преценете дали наистина ви трябва този излишен лукс. Представям си колко яко ще изглеждам на 80 години и целия в татуси...

Sinister_Doll
02-20-2006, 17:25
Az 80, nqma da dojiveq, 10q!
Trqbva mi vremenna za da skivat na6te kolko e qko i da mi pozvolqt istinska, puk!
Ta i az iskam da znam dali nqkude pravqt vremenni :-D

`Death`Whore`
02-20-2006, 17:52
Аз знам, че има временни татуси, които стоят около година. Но има ли смисъл да изтърпиш болката, след като след 1 година ще си заобичал татуса /ако наистина се кефиш на такива неща/ и ще избледнее?

i'm so excited!
02-20-2006, 18:43
Бахти хората. Няма да сте вечно млади. Пораснете малко. Станете на 20-21 години и тогава преценете дали наистина ви трябва този излишен лукс. Представям си колко яко ще изглеждам на 80 години и целия в татуси...
знаеш ли, още преди 3 години реших сериозно, че искам татус, всъщност това е един символ, който означава адски много за мен и има дълбок смисъл.
и сега все още го искам този символ 'жигосан' върху тялото ми. и въпреки това ще почакам още 2 годинки например, и чак тогава ще си го татуирам.
аз пък много бих се радвала на стари години, ако си имам някакъв вечен спомен от младостта, въпреки че не ми се иска да доживявам до 80 :D
а и не мисля, че един татус може да омръзне някога (освен ако не е някоя тъпа картинка направена само за гъзария) все пак тя става част от теб и не можеш да си се представиш без нея=))

Boot
02-20-2006, 18:44
Временните татуси са смотани. Ако все още чакате мама и тати да ви позволят да си напраите татус, по-дуре хич не си правете, дори и временен...http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/nea.gif

i'm so excited!
02-20-2006, 18:55
ей Boot не е така=))
има някои родители които са наистина ужасно консервативни на тая тема, родителите на една приятелка буквално шяха да я изгонят от тях заради някакъв пиърсинг. оп, не грешка. ИЗГОНИХА я и и казаха да не се връща докато не си разкара пиърсинга. и беше принудена да го махне, не заради друго ми просто щото и трябфаха някфи пари :mrgreen: пък ако беше татус.. не знам :mrgreen: :mrgreen:

Boot
02-20-2006, 19:00
Е ако беше татус щеше да е доста по-сложно да го махне и щяха да я върнат.
Но да, права си. Тогава да кажем, че докато вашите все още ти забраняват и контролират живота ти до такава степен (да те изгонят за пиърс например) няма смисъл да се татуираш. Щото явно не си пораснал за такоа нещу. Абе не знам, аз някак си така усещам нещата...

GoHardeR
02-20-2006, 19:12
OOOoo tattoosi...da be i az iskam vremenen da si napravia purvo,za da vidia kak she se vuzpriemam i kak she stoi...ina4e sum si haresala zverskia...niama takuf krasiv tattoos kaam vi...
naprimer liatoto iskam da si narisuvam celite ruce s kauna,ot ramoto do kitkata/vklu4itelno/...shoto tfa e ebasi izrudiata,ama samo vremmeno ot tia za 3 mes,primerno...a ina4e mnogo iskam istinski tattoos i kakto kazah sum si haresala i miastoto sum izbrala,ama iskam da mine oshte malko vreme godina-dve za da poporasna i da se osuznaia ...

dipo
02-20-2006, 21:03
Аз знам, че има временни татуси, които стоят около година. Но има ли смисъл да изтърпиш болката, след като след 1 година ще си заобичал татуса /ако наистина се кефиш на такива неща/ и ще избледнее?Добре де кажи къде е тва ще изтърпя болката, пък и предпочитам временен татус понеже съм ебати човека постоянно си меня мнението и искам да се вида и да се възприема.. плс кажи къде правят такива

`Death`Whore`
02-20-2006, 21:11
В..студио за татуировки?

`Death`Whore`
02-20-2006, 21:22
Има логика. :smt005

PLAMENKO
04-18-2006, 15:22
еми и аз ше си права татус и то много скоро само още малко кинти ми трябват... щото като казах на наще , те ми казаха прави квото знаеш самоче пари за татус няма да ти дадеме и аз почти си събрах още 20лв. и отивам да ме дупчат :)
даже ето този татус ше си права...
http://images06.snimka.bg/000564038-big.jpg
този аз ще си права...
http://images06.snimka.bg/000577088-big.jpg
тва е на един от моя клас