PDA

View Full Version : mnogo sam obyrkana



obyrkanata_vr
02-19-2006, 17:53
zdraveite iskam da spodelq moq golqm problem i da vi pomolq za pomo6t.molq vi pomognete mi za6toto ve4e nz kakvo da prava.Zna4i vsi4ko zapo4na kogato tova lqto se vlubih v edno mom4e i sled vereme mu kazah no toi qsno mi kaza 4e ne izpitva ni6to kym men tova be6e o6te nkqde oktomvri ili septemvri,no vapeki tova az ne mojah da go zabrava i o6te go obi4am.pla4eh za nego i kfo li ne.toi ottogava s kolko momi4eta hode6e.... i s moi priqtelki :( naposledyk za po4na da svalq edna moq mnogo dobra fr i na men mi be6e gadno no ni6to.zna4i az zapo4nah da pokazvam 4e sam go zabravila(ni6to 4e ne sym)da izlizam da se ebavam s nego se edno ne mi puka za nego.predi dva dena trygnah s drugo mom4e i toi ni e vidql kak tancuvame i me pita vlubena li sam v nego i az kazah moje bi(prosto mi omrazna da ti4am po nego iskah da go zabrava)i taka toi kaza -men kfo mi puka(a to toi me pita)i taka dva dena izlizah s sega6niq mi priqtel no ne izpitvam ni6to prosto iskam da zabrava .... i taino se nadqvam da mu stane gadno 4e sam go zabravila(ni6to 4e ne sym)nz tyjno mi e 4e dosega sam obi4ala samo edno mom4e a to mene ne i dosega sam hodila se s mom4eta no6to 4e ne go haresvam prosto da ne sam sama :(.tragnah i nai ve4e s tova mom4e za6toto znam kakvo e da obi4a6 nqkogo a toi da ne iska da e stebe neiskah i toi da prejivee tova za6toto e mnogo pe4en.i taka kajete mi kakvo da prava s tova mom4e i spored vas za6to ne moga da obi4am pak za6to ne moga da zaobi4am tova mom4e a o6te mislq za drugoto.da skasam li s nego 6tom ne go obi4am ili da hoda s nego za6toto toi me obi4a kaje te mi kakvo da prava.a kolkoto do tova koeto obi4am kaje te mi kakvo da prava s nego?pomognete mi plssss

MuTkoTo
02-19-2006, 17:57
zastrelqi sa be [-o<

sexy_macka
02-19-2006, 17:58
mila,moje bi mn ot tozi forum nqma da odobrqt suvet ami,no toi e,che ti trqbva da se borish za liubovta si...shtom te e popital "vliubena li si" znachi ne si mu sufsem besraslichna,zamisli se...moje bi i toi ispitfa neshto km teb,no iska(kakto i ti) da vidish che ne mu puka za teb..A vsushnost zashto ne islesete i ne pogovorite ???
Milichka,kakto veche kazah Bori se za liubovta si...as kakto teb ima tfa problemhe,bqh se napulno otkazal,kogato edin den rasbrah che mn go obicham i sm gotova na vsichko za nego,trqbvashe mi samo 1mesec za da mu dokaja kolko mn go obicham...e vtechenie neshtata stanaha mn slojno i skusahme no bqhme zaedno 1godina i 3meseca...zashto ne go potursish,Budete shtastlivi i se obichaite !
a kolkoto do segashni ti priqtel,...poveche shte go bololi taka otkolkoto ako napravo mu kajesh ch ene ispitfash nishto km nego...
s dve dummichki... Ostavi segashniq,kaji mu istinata v ochit ei se bori za liubovta si ! :wink:

ziky
02-19-2006, 18:01
zdraveite iskam da spodelq moq golqm problem i da vi pomolq za pomo6t.molq vi pomognete mi za6toto ve4e nz kakvo da prava.Zna4i vsi4ko zapo4na kogato tova lqto se vlubih v edno mom4e i sled vereme mu kazah no toi qsno mi kaza 4e ne izpitva ni6to kym men tova be6e o6te nkqde oktomvri ili septemvri,no vapeki tova az ne mojah da go zabrava i o6te go obi4am.pla4eh za nego i kfo li ne.toi ottogava s kolko momi4eta hode6e.... i s moi priqtelki :( naposledyk za po4na da svalq edna moq mnogo dobra fr i na men mi be6e gadno no ni6to.zna4i az zapo4nah da pokazvam 4e sam go zabravila(ni6to 4e ne sym)da izlizam da se ebavam s nego se edno ne mi puka za nego.predi dva dena trygnah s drugo mom4e i toi ni e vidql kak tancuvame i me pita vlubena li sam v nego i az kazah moje bi(prosto mi omrazna da ti4am po nego iskah da go zabrava)i taka toi kaza -men kfo mi puka(a to toi me pita)i taka dva dena izlizah s sega6niq mi priqtel no ne izpitvam ni6to prosto iskam da zabrava .... i taino se nadqvam da mu stane gadno 4e sam go zabravila(ni6to 4e ne sym)nz tyjno mi e 4e dosega sam obi4ala samo edno mom4e a to mene ne i dosega sam hodila se s mom4eta no6to 4e ne go haresvam prosto da ne sam sama :(.tragnah i nai ve4e s tova mom4e za6toto znam kakvo e da obi4a6 nqkogo a toi da ne iska da e stebe neiskah i toi da prejivee tova za6toto e mnogo pe4en.i taka kajete mi kakvo da prava s tova mom4e i spored vas za6to ne moga da obi4am pak za6to ne moga da zaobi4am tova mom4e a o6te mislq za drugoto.da skasam li s nego 6tom ne go obi4am ili da hoda s nego za6toto toi me obi4a kaje te mi kakvo da prava.a kolkoto do tova koeto obi4am kaje te mi kakvo da prava s nego?pomognete mi plssss


никой неможе да ти каже защо неможеш да обичаш но вярвай ми колкото и да смениш първата любов неможе да се забрави...винаиг си остава в сърцето ти....и боли спомена че си я имал/а :cry:

sometimes_
02-19-2006, 18:04
Nali znaesh, che zabraneniq plod e nai-sladyk.Iskash da si s drugiq,zashtoto ne mojesh da go imash! I ne go obichash! Molq vi,osyznaite se! Liubovta se pridobiva s vremeto, kogato opoznaesh choveka do sebe si,kogato znaesh,che i toi izpitva syshtoto kym teb... Ne moje da obichash nqkogo,koito ti kazva, che ne mu puka za teb... Taka che spri da se samosajalqvash i spri da izpolzvash momchetata. Te ne sa igrachka v rycete ti! A i ne pomagash na sebe si kato gi smenqsh.Po-dobre ostavi momcheto,s koeto si sega i spri da go zalygvash! [-X