PDA

View Full Version : yooooooo men



BeKsI
02-19-2006, 18:31
yo men hora znaete li nqkude iz sf mqsto deto da se trenira breik ili nqkvi takiva oferti samo ne se 4udete 6to edno momi4e na 13 iska da trenira breik daje 6te vi otgovorq mi 6toto e qkoooooooooooooooo are pls help ako mojete

WILD__BOY
02-19-2006, 18:38
Нямам представа :D но питай за Електрик форс
http://www.sme.bg/aba/artists/efc_bg.html
Едно време имаха школа.

Jamalska
02-19-2006, 21:09
хахахахахахахаха ...извинявай просто ми е смешно и "якооооооооооооо" и "йоооооооооо мен" ъ хахаха
та така де Електрик форс съкс по-добре иди на народни танци или модерен балет...:)

WILD__BOY
02-20-2006, 06:15
хахахахахахахаха ...извинявай просто ми е смешно и "якооооооооооооо" и "йоооооооооо мен" ъ хахаха
та така де Електрик форс съкс по-добре иди на народни танци или модерен балет...:)

e Мноо ясно че съск. Погледни ги кви са :D !
Ама не се сещам къде може. Преди имаше едни ентусиасти в младост ама станаха кофарки и се преебаха нещатата.

BeKsI
02-20-2006, 08:09
vie sa kvo podigravate li mi se 4e se kefa na breika az treniram moderen balet s malko breik i re6ih 4e breika me vle4e i 4e iskam da treniram

i'm so excited!
02-20-2006, 08:15
само това успях да намеря .. http://hiphop.start.bg/#Breakdancing :D
успех в начинанието=)

Jamalska
02-20-2006, 12:21
хахахахахахахаха ...извинявай просто ми е смешно и "якооооооооооооо" и "йоооооооооо мен" ъ хахаха
та така де Електрик форс съкс по-добре иди на народни танци или модерен балет...:)

e Мноо ясно че съск. Погледни ги кви са :D !
Ама не се сещам къде може. Преди имаше едни ентусиасти в младост ама станаха кофарки и се преебаха нещатата.
Да бе най-добрите се водят ама ко да направя...не ме радват виждат ми се и доста...високомерни..със славата идват и лошите неща

Я кажи за тез ентуасиасти?хаха щото аз съм младостко би-гълрче ако така изобщо може да се каже хахахаха

Бекси,не ти се подигравам/е че искаш да играеш брейк...аз лично ти се смея на изразите и ...ъъ пишеш кат некфа лудата раперистка:)
йо йо ъ йо хахаха

BeKsI
02-20-2006, 17:52
ti sa ko ne6to protiv men li ima6 we :P

cannabinoid
02-20-2006, 17:57
yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooo

Правиш челна стойка и казваш на някой авер да та завърти и ставаш брейкарка защото е якооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооо ахахахаха

Айде yooooooooooooooooo чао и успех, шото е якооооооооооооооо yooooo

BeKsI
02-20-2006, 18:26
4elnata stoika ve4e q moga dai druga ideq

WILD__BOY
02-20-2006, 18:31
4elnata stoika ve4e q moga dai druga ideq

Ми са учи паяци!

Джамалска чувала ли си за Чушката, Бълхата(има едно кафе към окръжна. Там където тролей 5 минава за към инферно. Ей там в една коуперация. И един морфоф.
Аве имаше хора. Даже от време на време се събираха в Бронкс.

BeKsI
02-20-2006, 19:11
spored men sa skorpioni a ne paqci a i skorpionite ve4e gi moga :)

WILD__BOY
02-20-2006, 19:45
spored men sa skorpioni a ne paqci a i skorpionite ve4e gi moga :)

Еми май само според теб са скорпиони! :shock: Аве я се засили! Има мноо да учиш.

BeKsI
02-20-2006, 20:15
za da u4a trqbva da namerq kude a nikoi ne kazva zatva zemi nameri ne6to ok?

Jamalska
02-21-2006, 12:41
Jahahahahahahahahaha уу да а според мен са бели мечки:)...ей мечките мноо яко ги въртят тия "скорпиони"
Виж ко я хой да сваляш батковците или да учиш че след 7клас без изпит не земат

WILD_BOY не...тез не ги знам...мойте са Ню Продъкшън (въй как звучи като ме мързи да сменям кирилицата) и няма общо с Бронкс

Аа Бекси я кажи са колко време издържаш на челна стойка и кои "скорпиони" можеш?че то ти кат пможеш толко ти си готова за републиканско 'е;)

BeKsI
02-21-2006, 18:10
purvo 6te se zapi6a nqkude na breik i togava 6te u4a zatva mi namerete ne6to ok??????????????????????????????????????

cannabinoid
02-21-2006, 18:40
не е ок ;-)

BeKsI
02-21-2006, 18:58
em togaa si gledai rabotata 6te si treniram breik 6te si namerq mqsto kade da treniram bez tvoq pomo6t i ti nqma da me spre6 da pravq kakvto si iskam :smt014

WILD__BOY
02-21-2006, 19:09
em togaa si gledai rabotata 6te si treniram breik 6te si namerq mqsto kade da treniram bez tvoq pomo6t i ti nqma da me spre6 da pravq kakvto si iskam :smt014

Ми то май не останаха места за трениране ;) за тва си намери приятели брейкъри и учи от тях и от записи на чуждестранни брейкъри.

BeKsI
02-21-2006, 19:33
imam si priqteli breikari i znam koi moga da pitam kude da treniram ama tva teb ne te int ok????????????????????????

cannabinoid
02-21-2006, 19:40
yo men hora znaete li nqkude iz sf mqsto deto da se trenira breik ili nqkvi takiva oferti samo ne se 4udete 6to edno momi4e na 13 iska da trenira breik daje 6te vi otgovorq mi 6toto e qkoooooooooooooooo are pls help ako mojete

Ама ти си много много много много проста мойто момиче

Нали викаш оферти моферти да ти вкарваме пък тя си имала авери и знаела каде да тренира ве хахахаха еми дааммм.. може би бързо забравяш нз къв ти е проблема

ае и да си тренираш брейк йоооооооо мен ахахахха йооооооо йоооооо йооооооооо йоооооооо (мн ясно яз съм от твойте хора ахахахха йоооооооооооооооооо)

WILD__BOY
02-21-2006, 21:21
imam si priqteli breikari i znam koi moga da pitam kude da treniram ama tva teb ne te int ok????????????????????????

Е не! Ти си турбо тъпа. Ходи се засили някъде!!!!
Кво ни занимаваш като имало кой да питаш! Май си нямаш и идея кво праиш! Темата е за заключване. В София вече няма място за трениране на брейк!

HereTodayGoneToHell***
02-21-2006, 21:24
yoooooooooooooooo mada faka!
Kvo, da fuck, staa s teb, be, men?
Kak e havata?
6ti kaja, men, 4e tva breika, be, men, e mnou qkOoOooOoOoOoO ne6to be, men! Mnou me radva, men!

А, сега, по същество. Едно искам да кажа на авторката на темата - малко прекаляваш с позьорщината и става леко (хм... леко друг път) досадно, префърцунено и смешно. Така че, преди да почнеш да учиш каквито и да е стъпки, се научи да не прекаляваш със заучените фразички и да не преиграваш :lol:
Айде
Have A Nice Day

П.П. Не можах да се регна! Еба го в пс-то!

BeKsI
02-22-2006, 08:18
ou vie da ne si mislite 4e ste edinstvenite hora koito pitam za breik ili ste edinstveni koito znaqt ili po to4no neznaqt abe vie vuob6te znaete li kvo e tva breik mai ne a i si li4i 4e doori da znaete kvo e breik predpo4itate da se zaqjdate otkolkoto da pomognete dori i da imam priqteli te sa po na 20 godini i si imat i druga rabota osven da se zanimavat s men te mi pokazvat nqkoi breikarski ne6ta lqtoto koga imat pove4e vreme taka 4e sprete da se otvarqte na kogoto i da bilo 4e 6te zagubite qko [-X

WILD__BOY
02-22-2006, 08:40
ou vie da ne si mislite 4e ste edinstvenite hora koito pitam za breik ili ste edinstveni koito znaqt ili po to4no neznaqt abe vie vuob6te znaete li kvo e tva breik mai ne a i si li4i 4e doori da znaete kvo e breik predpo4itate da se zaqjdate otkolkoto da pomognete dori i da imam priqteli te sa po na 20 godini i si imat i druga rabota osven da se zanimavat s men te mi pokazvat nqkoi breikarski ne6ta lqtoto koga imat pove4e vreme taka 4e sprete da se otvarqte na kogoto i da bilo 4e 6te zagubite qko [-X

Проблемът е, че ти не знаеш какво е брейк. Визирам изцепката за скопионите и паяците. А и тея твой пряители толко ли не знаят къде се тренира? :smt012

()0()o()()0()0()o0TL:)))
02-22-2006, 08:55
yo men hora znaete li nqkude iz sf mqsto deto da se trenira breik ili nqkvi takiva oferti samo ne se 4udete 6to edno momi4e na 13 iska da trenira breik daje 6te vi otgovorq mi 6toto e qkoooooooooooooooo are pls help ako mojete

ЙО йо Йо ЙО Йо! Ръцете горееее! :smt041 :smt038 :smt026 :smt045 :smt081 :smt045 :smt041

Devilsplaymate
02-22-2006, 09:10
Ами не незнам ... но все пак като си толко отворена предполагам знаеш че си има търсачки и интернет ... като толко имаш познати брейкъри , що не разпиташ тях , ми пишеш тук ? Хвани се малко в ръце , йо ! И по-полека с 'оборотите' ! /хах !/

WILD__BOY
02-22-2006, 09:20
Йо миен! Я am на ten миен! Де моа да се връткъм йо йо йо йе йе ?? Да скъачам йоо сващаш ли бро? Некви уроци бате миен ма не кът о детската garden
И да има миен яко music и да play брияк миен??

Devilsplaymate
02-22-2006, 09:23
Йо миен! Я am на ten миен! Де моа да се връткъм йо йо йо йе йе ?? Да скъачам йоо сващаш ли бро? Некви уроци бате миен ма не кът о детската garden
И да има миен яко music и да play брияк миен??
Ха , 'миен' разбиваш , йо , 'миен' :D :D

machoka
02-22-2006, 09:37
Първо се научи да си връткаш дупето на окр. Кристал, пък после прави тарантули, скорпиони и 'секви други отровни твари 8)

йо йо нигааа :lol:

WILD__BOY
02-22-2006, 09:38
Първо се научи да си връткаш дупето на окр. Кристал, пък после прави тарантули, скорпиони и 'секви други отровни твари 8)

йо йо нигааа :lol:
негри сред брейкърите няма много много
най добри са китайците ;)

Jamalska
02-22-2006, 11:37
Мхахаха тфа щот са дребни и пластични..уу нечовеци са тйез китайци,ман.
Бекси бе ко ни занимаваш с глупости кат имаш толкова авери брейкъри земи питай тях...баа му мамата...или само да покажеш че си голема раперка и знайк ко е брейк...Я ми кажи ко слушаш а?

хахаха йо йооо и кучката в колата пък моя човек се върти на главата и тоя тъпак ше му го..в устата хахахахах

Worthless
02-22-2006, 12:38
йооо мен, ми що не питаш тфойте луди френдове брейкъри къде е якооооооооо да тренираш брейк, йо йо меееен. и ш'си връткаш тфойте скорпиони, меееен. йеее мен, брейк рулз нали, меееен? :smt005

Jamalska
02-22-2006, 13:02
, брейк рулз нали, меееен? :smt005
да :mrgreen: :-$ :mrgreen:

02-22-2006, 13:04
, брейк рулз нали, меееен? :smt005
да :mrgreen: :-$ :mrgreen:
забрави "мееееен"
йо