PDA

View Full Version : кажете ми как да си сваля дупето



bebince
02-20-2006, 00:33
имам проблем.знам че звучи нереално защото много хора са ми казвали че е на психична основа.висока съм 170 и тежа 44 кг.искам да отслабна и да си стегна задника ама не знам точно как.моля ви дайте ми съвет.

02-20-2006, 04:27
Аз съм 170 и съм 55 кг и пак ми казват,че съм много слаба :shock: Според мен ти са необходими упражнения,а не нещо за отслабване....Има толкова подходящи спортове-плуване,аеробика,фитнес,въ роса е ти да си избереш какво ти харесва :wink:

teenkopele
02-20-2006, 11:36
Еми много начини за отслабване.
Най-важното е да има движение, да спортуваш.
:mrgreen:
Ето някои спортове, които сравнително бързо дават резултат:

:arrow: Плуване.
:arrow: Колоездене.
:arrow: Тичане.

ImaNewbie
02-20-2006, 14:08
"знам че звучи нереално защото много хора са ми казвали че е на психична основа"


Ами щом са ти казали ги слушай а не прави теми в които още повече хора ти казват че нищо не трябва да "сваляш"

`Death`Whore`
02-20-2006, 14:17
Даже си много слаба. Почти всяко момиче се мисли за дебело в ранния пубертет.

Ice_Queen
02-20-2006, 20:13
:evil: Кой е тоя дето ти е казал ,че не си слаба !ЛЕлелеееее момиче,ти си 44 килограма !Нормалното ти тегли би трябвало да варира около - 58кг !!!ДЕБЕЛА ?ГЛУПОСТИ!!!!!!!!!!!!!!
За задника - въженце :lol:

4aF

02-20-2006, 20:36
Важното е да не гладуваш, може да тичаш сутрин(колкото се може по-рано, най-добре е в 5 ама никой не ходи в 5:), скачането на въже също е оферта, ама под скачане се разбира 15-20мин нон-стоп :mrgreen:

peperud4icata
02-20-2006, 22:17
abe dete, ti ludo li si #-o kak moje da se ima6 za debela.trqbva da si pone 58 kg za da ima6 normalno teglo, a ti si 44... :o :roll: :roll: :o

lainagovna
04-29-2006, 18:17
имало едно време цар и царица на които им се родило приказно красиво дете, само че си имало един болт на корема. царят и царицата се чудили как да го махнат болта защото колкото принца растял толкова и болта растял. станал принцът голям и една фея му казала да намери грозния дракон (така го измислих), да го убие и да порови в стомаха му, където бил златният водопроводен ключ който можел единствен да развие болта. и така принцът намерил и убил дракона... изровил златният водопроводен ключ... развинтил болта от корема си... и му паднал гъза.

i'm so excited!
04-29-2006, 19:33
накъде повече искаш да отслабваш? 44 ако са много, тогава колко са нормални за тебе? 38 ли?
айде стига тъпотии. аз ти препоръчвам да отидеш на лекар (по възможност психолог...)