PDA

View Full Version : Как бихте постъпили ако ....



Awakened
02-20-2006, 00:54
1. Какво бихте направили ако приятелката/приятеля ви ви излъже веднъж ?
2. Какво бихте направили ако това се повтори ?
3. Бихте ли се радвали ако най-накрая нещата се поравят и тя намери сили да ви обещае, че няма да го направи отново?
4. А след това го направи пак ?
5. А какво бихте направили ако след всичко това ви се разсърди, че не е и вярвате ?
6. Как ще рагирате ако ви каже "Довери ми се ?"
7. Какво трябва да направя аз след всичко това ?
8. Оправдание ли е фразата "Знам какъв си! Исках да те предпазя"?
9. Заслужава ли си да пропилееш всичките чувства, цялата обич на която си способен заради по горе изброените неща ?
10. И все пак всички сме хора грешим. Нали ?

Благодаря ви предварително за отговорите!

MaRiA^^^
02-20-2006, 07:23
Ако трябва да съм честна...просто няма смисъл си губиш времето с такава.Не го заслужава. Това е нейното ечиста проява на егоизъм.Разбираемо е да сгреши човек веднъц , но в тоя случай...зарежи я , просто не си струва.Знам , че ще ти е гадно , но уверявам те, че така е по-добре.

WILD__BOY
02-20-2006, 07:38
1. Какво бихте направили ако приятелката/приятеля ви ви излъже веднъж ?
Зависи за какво, зависи защо ме е излъгала.

2. Какво бихте направили ако това се повтори ?
Определено доверието се губи. Но всички сме хора. Доверието може не само да се губи.

3. Бихте ли се радвали ако най-накрая нещата се поравят и тя намери сили да ви обещае, че няма да го направи отново?
Ми понякога съм наивен и бих и повярвал. Но в сегашната ми връкса ... определено бих и повярвал защото я обичам!

4. А след това го направи пак ?
Определено доверието се губи.

5. А какво бихте направили ако след всичко това ви се разсърди, че не е и вярвате ?
Бих и обяснил че има защо да не й вярвам и че тя трябва да си заслужи доверието.

6. Как ще рагирате ако ви каже "Довери ми се ?"
Все пак ще се опитам да я разбера.

7. Какво трябва да направя аз след всичко това ?
Не знам. Ти решаваш.

8. Оправдание ли е фразата "Знам какъв си! Исках да те предпазя"?
Да.

9. Заслужава ли си да пропилееш всичките чувства, цялата обич на която си способен заради по горе изброените неща ?
Не разбирам защо да ги пропилееш.

10. И все пак всички сме хора грешим. Нали ?
Да.

LadyDi
02-20-2006, 08:24
1. Какво бихте направили ако приятелката/приятеля ви ви излъже веднъж ?
2. Какво бихте направили ако това се повтори ?
3. Бихте ли се радвали ако най-накрая нещата се поравят и тя намери сили да ви обещае, че няма да го направи отново?
4. А след това го направи пак ?
5. А какво бихте направили ако след всичко това ви се разсърди, че не е и вярвате ?
6. Как ще рагирате ако ви каже "Довери ми се ?"
7. Какво трябва да направя аз след всичко това ?
8. Оправдание ли е фразата "Знам какъв си! Исках да те предпазя"?
9. Заслужава ли си да пропилееш всичките чувства, цялата обич на която си способен заради по горе изброените неща ?
10. И все пак всички сме хора грешим. Нали ?

Благодаря ви предварително за отговорите!

Какво целиш :?: Друг да ти каже как да постъпиш :?: Очакваш съвет от 13-14 годишните :?:
Трябва наистина да си се отчаял...
Да, послушай девойчето. Това, което прави приятелката ти е чиста проба егоизъм. Зарежи я. Тя не заслужава нито усилията, нито сълзите,които изплака по нея. Намери щастието си другаде. Тя винаги е била такава и никога няма да се промени...
А може би просто не е срещнала човека, който да вярва достатъчно силно в нея за да я промени.

ziky
02-20-2006, 09:02
1. Какво бихте направили ако приятелката/приятеля ви ви излъже веднъж ?
2. Какво бихте направили ако това се повтори ?
3. Бихте ли се радвали ако най-накрая нещата се поравят и тя намери сили да ви обещае, че няма да го направи отново?
4. А след това го направи пак ?
5. А какво бихте направили ако след всичко това ви се разсърди, че не е и вярвате ?
6. Как ще рагирате ако ви каже "Довери ми се ?"
7. Какво трябва да направя аз след всичко това ?
8. Оправдание ли е фразата "Знам какъв си! Исках да те предпазя"?
9. Заслужава ли си да пропилееш всичките чувства, цялата обич на която си способен заради по горе изброените неща ?
10. И все пак всички сме хора грешим. Нали ?

Благодаря ви предварително за отговорите!

Какво целиш :?: Друг да ти каже как да постъпиш :?: Очакваш съвет от 13-14 годишните :?:
Трябва наистина да си се отчаял...
Да, послушай девойчето. Това, което прави приятелката ти е чиста проба егоизъм. Зарежи я. Тя не заслужава нито усилията, нито сълзите,които изплака по нея. Намери щастието си другаде. Тя винаги е била такава и никога няма да се промени...
А може би просто не е срещнала човека, който да вярва достатъчно силно в нея за да я промени.



Ми то май така се оказва :)

Awakened
02-20-2006, 09:25
Защо не? Дори и 13 -14 годишните имат право на мнение. И в много отношения се справят по добре от нас самите ... Аможе да искам да чуя и твоето мнение нали не си 13-14 годишна

LadyDi
02-20-2006, 09:43
Защо не? Дори и 13 -14 годишните имат право на мнение. И в много отношения се справят по добре от нас самите ... Аможе да искам да чуя и твоето мнение нали не си 13-14 годишна

Не съм сигурна, че моето мнение има някакво значение в този момент. А и да има, нямам желание да ти го дам. Написах какво мисля. Остави я. Тя е егоист.

Awakened
02-20-2006, 10:05
Явно щом за нея няма значение какво мисля аз

LadyDi
02-20-2006, 10:18
Явно щом за нея няма значение какво мисля аз

The sleeper may have awakaned... but he still keeps his eyes closed...

teenkopele
02-20-2006, 11:10
1. Какво бихте направили ако приятелката/приятеля ви ви излъже веднъж ?

Ще се почувствам много гадно и ще говоря с нея.

2. Какво бихте направили ако това се повтори ?

Ще се замисля...

3. Бихте ли се радвали ако най-накрая нещата се поравят и тя намери сили да ви обещае, че няма да го направи отново?

Бих се зарадвал, стига това, което тя казва да е искренно.

4. А след това го направи пак ?

Ще говоря с нея и най-вероятно ще я зарежа. Също ще изгубя доверието си в нея.

5. А какво бихте направили ако след всичко това ви се разсърди, че не е и вярвате ? 6. Как ще рагирате ако ви каже "Довери ми се ?"

Щом ме е излъгала толкова пъти, едва ли ще мога.

7. Какво трябва да направя аз след всичко това ?

Ти сам решаваш.

8. Оправдание ли е фразата "Знам какъв си! Исках да те предпазя"?

Да.

9. Заслужава ли си да пропилееш всичките чувства, цялата обич на която си способен заради по горе изброените неща ?

Чувствата и обичта не се пилеят, поне според мен. :)

10. И все пак всички сме хора грешим. Нали ?

Да. И най-хубавото е, че се учим от грешките си.

sherry
02-20-2006, 11:41
Когато грешките станат прекалено много,не мисля,че трябва да продължава да прощава.
Разбирам,че е нормално да грешиш-всеки го прави,но всичко си има граници...Когато дадена грешка се повтаря много пъти,става навик и може да очакваш пак и пак да се повтори.За това ако някой ме излъже толкова пъти,ще прекратя връзката.Прощавала съм,но само ако знам,че човека съжалява за грешката си и ако знам,че ще се постарае да се поправи.

02-20-2006, 12:26
Човек трябва да умее да дава втори шанс!Но не и следващ... :|

teenkopele
02-20-2006, 12:28
Човек трябва да умее да дава втори шанс!Но не и следващ... :|

Има нещо вярно...