PDA

View Full Version : za6to trqbva da stava taka??? :(((



edno obarkano momi4e
02-20-2006, 09:02
s edno mom4e sme vliubeni do poluda edin v dryg ... i moga naistina da kaja 4e ne e s men samo zaradi seksa prosto liubov we libuov ... no estestveno idva problema s na6te spored nas te ne sa saglasni da sme zaedno ne samo za6toto razlikata ni e golqma ( a tq naistina e golqma : 17-28, no i tova se slu4va a nai vajnoto e 4e imame mn silna vrazka i se 4ustvame mn gadno kogato sme razdeleni) a moje bi e i drygo ... toi e tur4in :roll: i mama postoqnno mi povtarq kak turcite bili nai ujasnite hora kak ako hodq s nego 6te doide moment v koito toi 6e se prevarne v ujasno sa6testvo i takiva raboti .. iskala li sam takav jivot ... az ne mislq 4e e taka ne moje6 da slaga6 vsi4ki pod edin kantar vseki 4ovek e razli4en ... spored men mama prosto e vidqla nqkolko takiva neuspe6ni vrazki na neini poznati i moje bi tova e pri4inata... vie kak mislite kajete si mnenieto nadqvam se da ne gre6a tolkova mn za nego kakto si mislqt maika mi i ba6ta mi ... prosto go poznavam toi e tolkova dobar i tolkova se obi4ame 4e ne moga da se saglasq s poziciqta na na6ite ... emi ostavqm vi da si kajete mnenieto i predvaritelno mn vi blagodarq 4e 6tte mi dadete nqkakav savet ...

02-20-2006, 09:09
Щом наистина си сигурна в чувствата му и т.н. аз ти предлагам просто да отстояваш позициите си.. Наистина всеки е различен и ако ти си попаднала на толкова свестен тип,за колкото го представяш,то значи си късметлийка :) А ако недай си боже дойде момент,в който да си патиш от цялата работа,то поне ще знаеш,че ти си си виновна и че всичко е свършило по твое желание,а не заради чуждото мнение и нападки :roll: Просто бъди себе си и слушай сърчицето 8)

RoyTheReaper
02-20-2006, 09:25
pfu taq tema sigurno otnovo 6te se prevarne v diskusiq za i protiv turcite. ne slu6ai nikoi koito generalizira za opredelen etnos: "turcite sa nai-ujasnite hora". vseki 4ovek e razli4en, i haraktera slabo zavisi ot etni4eskata prinadlejnost.

osven tova si dostata4no golqma, za da moje da vzema6 re6eniq za intimniq si jivot. taka 4e prosto kaji na va6te 4e uvajava6 mnenieto im, no 6te postapi6 kakto ti smqta6 za pravilno.

edno obarkano momi4e
02-20-2006, 10:05
mi i az taka vikam na maika mi ama tq neeeeee ta neeee vse si mislq 4e tq mnogo preuveli4ava s tiq raboti ... blagodarq vi za podkrepata :))) o4akvam o6te mneniqqq ;)) aide 4e zakasnqvam za daskalo ... do dove4era :P

teenkopele
02-20-2006, 11:01
Виж дали истински те обича...как да направиш това не мога точно да кажа.
Ако те обича, да не ти пука какво мислят хората. Важното е ТИ да си щастлива. :)
Успех. :wink:

edno obarkano momi4e
02-21-2006, 17:26
naistina vi blagodarq 4e me podkrepqte znaeh si 4e ne moje da gre6a tolkova mnogo ....

edno obarkano momi4e
02-21-2006, 17:27
nqma li o6te nqkoi koito da si kaje mnenieto ... naistina nqma da e zle :D aide o4akvam vii

sexy_macka
02-21-2006, 17:28
edno neshto moga da ti kaja mila... i to e...
Uveri se v chufstfata mu i se obedi v tova koeto si namislila dapravish,za da ne sujalqvash sled vreme !
YcneX4e ! ;)

piFka_LP
02-21-2006, 17:30
edno neshto moga da ti kaja mila... i to e...
Uveri se v chufstfata mu i se obedi v tova koeto si namislila dapravish,za da ne sujalqvash sled vreme !
YcneX4e ! ;)
nai-dobre e tuka

02-23-2006, 17:28
e to ako stava vapros za mislene ... az super mnogo vreme ne mu vqrvah pod vazdeistvie na na6te ... v smisal az imah mnogo golemi 4uvstva kam nego ama si misleh 4e negovite sa samo za ... sex ... oba4e se ubedih 4e ne e taka ... mislq 4e dostata4no sam pomislila

edno obarkano momi4e
02-23-2006, 17:31
tfa gore go napisah az ;)))) am da se dopalnq ... to dori da poslu6am na6te ... mislq 4e 6te sam mn ne6tastna ... sled edin ujasen skandal,to ne be6e to4no skandal ama za men tva si e bolna tema i mi be6e mn kofti, ta sled tova uj bqh re6ila da go ostavq ... prosto ne moga da vi opi6a kak se 4ustvah ... mn samotna ... ne 4e ne me haresva nikoi dryg .. daje edin postoqnno mi hodi sled gaza ama az prosto sam si vliubena v moq ... ta vse si mislq 4e pravilno sam si precenila .... otstrani sas sigurnost izglejda razli4no ..

sherry
02-24-2006, 12:38
Не позволявай на другите да живеят твоя живот,прави това,което душата ти желае.Да,може след време да се окаже не такъв за какъвто го мислиш,но тази опасност я има винаги-не само във вашия случай.Засега недей да се тревожиш-радвай се на любовта ви.
Ако нещо лошо се случи-винаги можеш да се откажеш от него,но сега няма какво толкова да се тревожиш-важното е да се чувствап ти добре и да се насладиш на любовта си

Sunny_stz
02-24-2006, 12:53
Shtom naistina go obi4a6 i vqrva6 4e i toi izpitva su6toto ,se BORI da bude6 s nego!Dokaji na roditelite si ,4e si dostatu4no golqma za da preceni6 4oveka do sebe si!I 4e te nqmat pravo da ti kazvat s kogo da bude6!No ne se predoverqvai i na nego,v jivota na nikogo ne se predoverqvai,za6toto stava tova,koeto ne o4akva6!Uveri se v 4uvstvata mu!Moje da go zapoznae6 s roditelite si ,ako e vuzmojno za da si promenqt mnenieto si za nego....
USPEH!!!

edno obarkano momi4e
02-24-2006, 17:37
Azian, kakvo iska6 da kaje6 s tvoqta replika??? bi li mogal da se poqsni6

edno obarkano momi4e
02-24-2006, 17:39
na vsi4ki ostanali naistina mnogo ama mnogo blagodarq 4e me podkrepqte :))) a 6to se otnasq do predoverqvaneto ... bih mogla da tvardq 4e toi mi se e predoveril a ne az ;))) tova mislq 4e o6te vednaj dokazva liubovta mu ... :)

sexy_macka
02-24-2006, 18:58
edno obarkano momi4e Пуснато на: 24.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

na vsi4ki ostanali naistina mnogo ama mnogo blagodarq 4e me podkrepqte )) a 6to se otnasq do predoverqvaneto ... bih mogla da tvardq 4e toi mi se e predoveril a ne az )) tova mislq 4e o6te vednaj dokazva liubovta mu ...

Radvame se(ili pone as,no mislq che i vsicki se radvat) che sme ti pomognali(pone do nqkude) YcneX ;)

cskamoni4ka
02-25-2006, 13:09
Зарежи го!

addictedtou
02-25-2006, 13:18
Emi normalno e maika ti da govori taka... zashtoto iska neinoto momichence da nqma takyv jivot.. postavi se na neino mqsto i shte razberesh che roditelite vinagi iskat nai dobroto za decata si vypreki che na na nas ne ni haresva mnogo.
A zashto ne obqsnish na maika si che vseki ima pravo da pravi greeshki i da te ostavi...da "sgreshish" s nego.. posle shte si imash edno naum.Opitai se da i obqsnish..

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 18:19
s edno mom4e sme vliubeni do poluda edin v dryg ... i moga naistina da kaja 4e ne e s men samo zaradi seksa prosto liubov we libuov ... no estestveno idva problema s na6te spored nas te ne sa saglasni da sme zaedno ne samo za6toto razlikata ni e golqma ( a tq naistina e golqma : 17-28, no i tova se slu4va a nai vajnoto e 4e imame mn silna vrazka i se 4ustvame mn gadno kogato sme razdeleni) a moje bi e i drygo ... toi e tur4in :roll: i mama postoqnno mi povtarq kak turcite bili nai ujasnite hora kak ako hodq s nego 6te doide moment v koito toi 6e se prevarne v ujasno sa6testvo i takiva raboti .. iskala li sam takav jivot ... az ne mislq 4e e taka ne moje6 da slaga6 vsi4ki pod edin kantar vseki 4ovek e razli4en ... spored men mama prosto e vidqla nqkolko takiva neuspe6ni vrazki na neini poznati i moje bi tova e pri4inata... vie kak mislite kajete si mnenieto nadqvam se da ne gre6a tolkova mn za nego kakto si mislqt maika mi i ba6ta mi ... prosto go poznavam toi e tolkova dobar i tolkova se obi4ame 4e ne moga da se saglasq s poziciqta na na6ite ... emi ostavqm vi da si kajete mnenieto i predvaritelno mn vi blagodarq 4e 6tte mi dadete nqkakav savet ...

moga da te posavetvam samo edno poslu6ai sarceto si samo to moje da ti kaje kakvo da pravi6 za6toto samo to znae kakvo 4uvstva6 ti

edno obarkano momi4e
02-27-2006, 08:51
{P}MoHuKa{P} moga li da te pomolq da obqsni6 za6to misli6 taka??? stiga da ti se zanimava de .. ti si re6ava6 ..

mishetyy
02-27-2006, 11:49
emiii zna4i men turcite ne me kefqt ama v kraina smetka seki si ima pravo na mnenie..no prosto maikite vinagi mislat nai lo6oty i tq za tfa gleda da te predpazi...6tot qko nqkoga ne6ty se obyrka bi se 4ufstfala vinovna 4e ne te e predopredila ..a otnosno vyzrastovata granica..nqksi ne misla 4e e ot golqmo zna4enie ama..pomisli sled 10-15 godini..interesite vi 6e sa razli4ni..ti 6te iska6 da hodi6 napred nazad a toi ve4e 6e e ulegnal myj..abe spored men 6e e nqkfo smotano..ama ako go obi4a6 ne davai ni6tu da popre4i da ste zaedno i nikoi da ne vi razdeli :-D

Dr. Kazimbutt
02-27-2006, 11:53
s edno mom4e sme vliubeni do poluda edin v dryg ... i moga naistina da kaja 4e ne e s men samo zaradi seksa prosto liubov we libuov ... no estestveno idva problema s na6te spored nas te ne sa saglasni da sme zaedno ne samo za6toto razlikata ni e golqma ( a tq naistina e golqma : 17-28, no i tova se slu4va a nai vajnoto e 4e imame mn silna vrazka i se 4ustvame mn gadno kogato sme razdeleni) a moje bi e i drygo ... toi e tur4in :roll: i mama postoqnno mi povtarq kak turcite bili nai ujasnite hora kak ako hodq s nego 6te doide moment v koito toi 6e se prevarne v ujasno sa6testvo i takiva raboti .. iskala li sam takav jivot ... az ne mislq 4e e taka ne moje6 da slaga6 vsi4ki pod edin kantar vseki 4ovek e razli4en ... spored men mama prosto e vidqla nqkolko takiva neuspe6ni vrazki na neini poznati i moje bi tova e pri4inata... vie kak mislite kajete si mnenieto nadqvam se da ne gre6a tolkova mn za nego kakto si mislqt maika mi i ba6ta mi ... prosto go poznavam toi e tolkova dobar i tolkova se obi4ame 4e ne moga da se saglasq s poziciqta na na6ite ... emi ostavqm vi da si kajete mnenieto i predvaritelno mn vi blagodarq 4e 6tte mi dadete nqkakav savet ...
Ти си на 17, а той е на 28... какво толкова намира в тебе, след като се води зрял мъж?
След време ще зацепиш, че мама е била права за всичко, което ти е казала.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-27-2006, 16:26
maleeee tiq turci mai sa mn na tema mn ste vliubeni v tqh \:D/ \:D/

edno obarkano momi4e
02-27-2006, 18:14
emi toi moje da e zrql maj ama vsi4ko si zavisi ot haraktera nali:))) primerno nqkoi hora na 28 godini si imat semeistvo i taka natataka dokato toi ne e 4ak takav ... toi ako be6e takav mani ti ... iskam da kaja 4e vseki ima razli4en harakter i tova kakvo namira v men .... qvno namira ne6to za da ne spira da misli za men nali??? e nqkoi otgovori opredeleno ne sa obektivni ama .. vseki ima pravo na mnenie i naistina mn blagodarq na vsi4ki

P_I_T_B_U_L_A
02-27-2006, 18:28
Vij az mislq 4e va6te nqma da imat ni6to protiv ako se obi4ate,moita priqtelka e turkinq i roditelite mi go priemat normalno,se pak ti izbira6 s koi iska6 da si izjivee6 jivota,po trudno e ot tqhna strana.

cvety_i_bebeto
02-27-2006, 18:29
Виж дали истински те обича...как да направиш това не мога точно да кажа.
Ако те обича, да не ти пука какво мислят хората. Важното е ТИ да си щастлива. :)
Успех. :wink:

tochno taka,da ne ti puka kakvo govorqt....

edno obarkano momi4e
02-27-2006, 18:32
ami da prav si saglasna sam s teb ... ama kvo da ti kaja kakto napisah te roditelite ot kvo li ne se pritesnqvat ... ot edna strana gi razbiram ama ot druga .. primerno kakto e pri vas ... mi te takiva roditeli zna4i nqmat nikakvo doverie na deteto si ili uvajenie ili ne6to takova .... abe iskreno se nadqvam pri vas da se polu4i :)))) prosto trqbva mn da nastoqvate i postoqnno da pokazvate 4e se obi4ate i 6te 6tastlivi zaedno puk dano roditelite na momi4eto da se saglasqt

edno obarkano momi4e
02-27-2006, 18:50
lele re6ih da popogledna nqkoko temi4ki .. tiq poslednite i da vi kaja vse za turci stava vapros we .. verno kvo stava tuka ... misleh si 4e samo az imam takav problem ... lelelelele :)

Kianna
02-27-2006, 20:17
riazan??na 27?LELE UJAS ! nameri si niakoi gore-dolu kolkoto tebe i probwai da e bulgarin :wink:

02-27-2006, 20:18
plqsnete se pred mama ti i tati ti i towa e reshenieto
ako ne pomogne rezni mu go pred washte togawa pone nqma za kakwo da se pritesnqwat
ako i towa ne gi spre samoubii se

edno obarkano momi4e
02-28-2006, 09:14
boje boje ... kvi mneniq 4eta .... koi da poslu6am we???? :) e vse pak otstrani i razkazano sigurno izglejda mnogo po razli4no de... no vse pak drygo si e nqkoi si kaje mnenieto :PPP aide otivam na u4ili6te dove4era 6te proverq ako eventualno ima drygi mneniq ;)

sexy_macka
02-28-2006, 09:16
edno obarkano momi4e Пуснато на: 28.02.3 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

boje boje ... kvi mneniq 4eta .... koi da poslu6am we???? e vse pak otstrani i razkazano sigurno izglejda mnogo po razli4no de... no vse pak drygo si e nqkoi si kaje mnenieto :PPP aide otivam na u4ili6te dove4era 6te proverq ako eventualno ima drygi mneniq

"koi da poslusham" Kak koi be mila,poslushai surceto ti,TI i SAMO TI trqbva da reshish kakfo shte pravish i da vzemesh reshenie,nie prosto davame mneniq...ti SAMA reshi kakfo da pravish...

edno obarkano momi4e
02-28-2006, 19:02
sexy_macka teb 6te poslu6aaaaaaaaaaaaaaam :)))))) prava si si ... otstrani vina izglejda ralizno ...

sexy_macka
02-28-2006, 19:13
edno obarkano momi4e Пуснато на: 01.03.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka teb 6te poslu6aaaaaaaaaaaaaaam ))))) prava si si ... otstrani vina izglejda ralizno ...



mai ti pomognah...e,ako e taka radvam se i ti pojelavam YcneX,ako puk ne sm ti pomognala,pak ti pojelavam YcneX ;)

edno obarkano momi4e
02-28-2006, 19:16
blagodarq ti!!!!! :)))))

sexy_macka
02-28-2006, 19:18
edno obarkano momi4e Пуснато на: 01.03.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

blagodarq ti!!!!! ))))

nqma problemS ;)

edno obarkano momi4e
03-01-2006, 17:18
horaaaaaaa nqkoi dryg 6te dade li mnenie ili ne vi se pi6e??? kakto i da e vse pak mersi za mneniqta nezavisimo na koq strana sa bili :)

човекът
03-01-2006, 18:50
А вие от царя ли се научихте да гледате само положителното?Ма аз така иначе...'в едно момче'!!!К'во момче бре 27години?ти знаеш ли какво иска един мъж от момиче като теб?дано да е така!Ама турчин бил! :!: справка филма "НЕ БЕЗ ДЪЩЕРЯ МИ" Хварли му един поглед(може да ти доиде някоя идея)

terry
03-01-2006, 21:36
Не позволявай на другите да живеят твоя живот,прави това,което душата ти желае.Да,може след време да се окаже не такъв за какъвто го мислиш,но тази опасност я има винаги-не само във вашия случай.Засега недей да се тревожиш-радвай се на любовта ви.
Ако нещо лошо се случи-винаги можеш да се откажеш от него,но сега няма какво толкова да се тревожиш-важното е да се чувствап ти добре и да се насладиш на любовта сиsuglasna sum sus sherry,mnogo si prava macka

edno obarkano momi4e
03-02-2006, 18:43
ima li smisal da se ebavate????

edno obarkano momi4e
03-02-2006, 18:45
a ti човекът, mislq 4e se izkazva6 pribarzano .. 4esno kazano i az tva bih si pomislila ama kato ne go poznava6 za6to govori6??? moga da ti dam mn primeri 4e ne e taka kakto si misli6 ama ima li nqkakav smisal a?

sexy_macka
03-02-2006, 19:11
edno obarkano momi4e Пуснато на: 03.03.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

a ti човекът, mislq 4e se izkazva6 pribarzano .. 4esno kazano i az tva bih si pomislila ama kato ne go poznava6 za6to govori6??? moga da ti dam mn primeri 4e ne e taka kakto si misli6 ama ima li nqkakav smisal a?


edno obarkano momi4e Пуснато на: 03.03.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ima li smisal da se ebavate????


I za dvete neshta koito kaza si prava..ne obqsnqvai vseki si imq mnenie,no naistina e gadno,che nqkoi se iskazvat nepodgotfeni samo kolkoto da kajat neshto..
Ti si imash sfoe mnenie ;)

edno obarkano momi4e
03-02-2006, 19:18
mda sexy_macka ama na men problema mi e 4e ponqkoga sam mn naivna naprimer za bolen vapros kato tozi :)) i za tva reagiram sigurno po tozi na4in :P ama i te sa si pravi .. ako ne im se e slu4valo ni6to podobno ... taka 6e govorqt :)) i az si misleh 4e golqmo mom4e hodi s po malka zaradi seksa ama moq slu4ai dokazva 4e makar i rqdko ne vinagi e taka ...

edno obarkano momi4e
03-03-2006, 10:22
da smqtam li temata za prikliu4ena ili o6te nqkoi 6te si kaje6 mnenieto nezavisimo kakvo e to :)) pitam za da znam dali vaob6te d q proverqvam tazi tema ve4e :)

kotence_f
03-03-2006, 17:28
e nikoi li nqma da kaje o6te ne6to we ;P