PDA

View Full Version : Когато си сам



Jenninka
02-20-2006, 11:05
Когато си сам и отритнат
Без никой и в плен
И сълзите само нашепват страх
И се чувстваш студен
Няма надежда и никой
Който пегръдка да ти дари
Усещаш студената песен
Умираща в спомен дори
Трепериш,политаш и падаш
В безната и сърцето боли
И красиво сиво съня ти изпълва
Но...Чувстваш се слаб и това ти тежи
Красиво небе и грозни парцали
Изцапани с твоята кръв
Потапят съзнанието ти изцяло
В ужасната тиня на собствената ти смърт
Трудно и тежко
без изход дори
Умираш без нищо
Само спомени,без никакви мечти...

teenkopele
02-20-2006, 11:13
Много е добро! =D> =D>

Определено имаш талант. :wink:

IKisseDAGirL
02-20-2006, 11:19
малко е депресиращо, но е добро иначе:oops:

sexy_macka
02-20-2006, 11:43
Syper e !
Bravo =D>

sometimes_
02-20-2006, 12:20
Bravo ! =D> Mnogo mi haresa :lol:

terry
02-20-2006, 12:24
Когато си сам и отритнат
Без никой и в плен
И сълзите само нашепват страх
И се чувстваш студен
Няма надежда и никой
Който пегръдка да ти дари
Усещаш студената песен
Умираща в спомен дори
Трепериш,политаш и падаш
В безната и сърцето боли
И красиво сиво съня ти изпълва
Но...Чувстваш се слаб и това ти тежи
Красиво небе и грозни парцали
Изцапани с твоята кръв
Потапят съзнанието ти изцяло
В ужасната тиня на собствената ти смърт
Трудно и тежко
без изход дори
Умираш без нищо
Само спомени,без никакви мечти...znae6 li kvo 6to i ti ne se provi6 vhttp://www.belschool.net/mislq 43e tam mogeha da se poblikuvat stihove.a ina4e stih4eto si e super

Death^Forever
02-20-2006, 13:49
Това е много дълбоко, чудесно описва душевното ми състояние в момента...Добре си се справила...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2006, 15:03
mn e qko mn si dobra bre malko e tajno ne 4e moite ne sa tajni :)

Eleonora
02-20-2006, 16:27
тъжно и много хубаво :)

piFka_LP
02-20-2006, 17:15
tuka se 4uvstvam i az

nikitooo
02-20-2006, 17:22
dolre awtorkata ai kaji mi za kwo si go napisala twa ( ne che sym go chel ) .. nekfi prostotii prepisani ili zeti polowinata ot spomencheta ili nekfi stihchenca... za kwo go publikuwash tuk.. ima saitowe za taq ralta nqa ti chetem glupostite ! pFf :twisted: :evil:

Jenninka
02-20-2006, 17:58
dolre awtorkata ai kaji mi za kwo si go napisala twa ( ne che sym go chel ) .. nekfi prostotii prepisani ili zeti polowinata ot spomencheta ili nekfi stihchenca... za kwo go publikuwash tuk.. ima saitowe za taq ralta nqa ti chetem glupostite ! pFf :twisted: :evil:

Така..Първо да ти отговоря..Ако го прочетеш ще разбереш защо съм го написала.И не съм го преписвала или взимала от някакви стихчета,така ми дойде.И второ не съм длъжна да ти давам обеснения.
И към останалите-благодаря за мненията;)
И се извинявам ако има още такива,които съм притеснила с този мой пост!

sexy_macka
02-20-2006, 18:01
Jenninka Пуснато на: 20.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------


dolre awtorkata ai kaji mi za kwo si go napisala twa ( ne che sym go chel ) .. nekfi prostotii prepisani ili zeti polowinata ot spomencheta ili nekfi stihchenca... za kwo go publikuwash tuk.. ima saitowe za taq ralta nqa ti chetem glupostite ! pFf

Така..Първо да ти отговоря..Ако го прочетеш ще разбереш защо съм го написала.И не съм го преписвала или взимала от някакви стихчета,така ми дойде.И второ не съм длъжна да ти давам обеснения.
И към останалите-благодаря за мненията
И се извинявам ако има още такива,които съм притеснила с този мой пост!

oo mila,Ne se pritesnqvai,,nikoi ne si pritesnila,kakto sama vijdash,mai samo toi e nedovolen
Stihotforenieto e SYPER !!! ;)

Jenninka
02-20-2006, 18:06
Мерси за подкрепата sexy_macka:) {{}}

sexy_macka
02-20-2006, 18:22
emi np,as ne luja, Stihotforenieto e SYPER... ;)

Shadow_Walker
02-20-2006, 18:26
Така, стихотворението е много готино, обаче за да стане истинско стихотворение ти трябва малко стихосложение-това се учи в 8ми клас нз ти кой си.Защото по този начин се подреждат римите и стихотворната реч върви глатко, следващия път пробвай да ги подредиш в определена стъпка :wink:

ziky
02-20-2006, 18:27
Мерси за подкрепата sexy_macka:) {{}}

stih4eto e super mn me kefi.....oba4e nali az sum sam i malko me sduha ...ama ni6to ina4e e stra6no...a na oniq pi4 kaot ne mu iznasq ....da ni pi6i :)

02-20-2006, 20:09
Когато си сам и отритнат
Без никой и в плен
И сълзите само нашепват страх
И се чувстваш студен
Няма надежда и никой
Който пегръдка да ти дари
Усещаш студената песен
Умираща в спомен дори
Трепериш,политаш и падаш
В безната и сърцето боли
И красиво сиво съня ти изпълва
Но...Чувстваш се слаб и това ти тежи
Красиво небе и грозни парцали
Изцапани с твоята кръв
Потапят съзнанието ти изцяло
В ужасната тиня на собствената ти смърт
Трудно и тежко
без изход дори
Умираш без нищо
Само спомени,без никакви мечти...
това все едно е писано за мен :smt010

02-21-2006, 16:42
Когато си сам и отритнат
Без никой и в плен
И сълзите само нашепват страх
И се чувстваш студен
Няма надежда и никой
Който пегръдка да ти дари
Усещаш студената песен
Умираща в спомен дори
Трепериш,политаш и падаш
В безната и сърцето боли
И красиво сиво съня ти изпълва
Но...Чувстваш се слаб и това ти тежи
Красиво небе и грозни парцали
Изцапани с твоята кръв
Потапят съзнанието ти изцяло
В ужасната тиня на собствената ти смърт
Трудно и тежко
без изход дори
Умираш без нищо
Само спомени,без никакви мечти...
това все едно е писано за мен :smt010
za jalost i az...

02-21-2006, 16:50
С риск да се повторя стихчето е супер :D мн ми хареса =D>

FiRe_LaDy
02-21-2006, 17:02
Mila stihotvorenieto e strahotno ...Bravo!No za jalost i az sam taka v momenta :smt010

pipi`e`golqma
02-21-2006, 17:07
Много е хубаво. Браво! =D>

addictedtou
02-24-2006, 13:14
От самота до болка отекчена измислих ти и тяло и лице.
И заслепена от крсиви чувства,си измислях си какво ли не.
Измислях си це ме обичаш ,че всяка вечер си винаги до мен,че единствено за мене си мечтаеш,а щом ме няма си,че си натъжен.Ивсеки ден усещах твоя дъх и устните ти как ме парят.Измислях си дори че страдам,когато с нещо си ме наранил.И как от ревност полудявам щом с друга нежен бил си.Така в илюзии живеех,но обичал ли си ме ме всъщтност так и не разбрах,защото тази нощ отново съм сама.Ето и отговора на въпроса ти!!

sexy_play_baby
02-24-2006, 13:19
Bravo opredeleno imash talant mn e dobro :wink:

Sunny_stz
02-24-2006, 13:41
Това е много дълбоко, чудесно описва душевното ми състояние в момента...Добре си се справила...
Mmmmda strahotno e!

miracul
02-24-2006, 13:54
dolre awtorkata ai kaji mi za kwo si go napisala twa ( ne che sym go chel ) .. nekfi prostotii prepisani ili zeti polowinata ot spomencheta ili nekfi stihchenca... za kwo go publikuwash tuk.. ima saitowe za taq ralta nqa ti chetem glupostite ! pFf :twisted: :evil:

Така..Първо да ти отговоря..Ако го прочетеш ще разбереш защо съм го написала.И не съм го преписвала или взимала от някакви стихчета,така ми дойде.И второ не съм длъжна да ти давам обеснения.
И към останалите-благодаря за мненията;)
И се извинявам ако има още такива,които съм притеснила с този мой пост!
за малко и мене да притесниш ама стихчето взе че ми хареса...браво !

Jenninka
02-24-2006, 14:03
Радвам се че ви харесва.
Странното е ,че пиша само когато съм наистина зле...А не мога да пиша когато съм щастлива,само 1 път е ставало и беше обръщение към един скъп човек.
Може би ви звучи зловещо,но така се чувствах тогава.

korn___
02-24-2006, 15:19
moga da kaja samo 4e ot nqkade ti ima6 dostup do glavata mi i tova koeto sedi v neqhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/hmmm.gifsa seriozno ... haresa mi naistina 6tom umee6 pi6i

kAdrOkoSkA
02-24-2006, 15:35
Mnogo e hubavo naistina! Bravo momiche! :wink:

freshko
02-24-2006, 15:55
разни други неща си помислих от заглавието на темата :D

cskamoni4ka
02-25-2006, 15:10
МнОу ЯкУ :lol:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 18:12
Когато си сам и отритнат
Без никой и в плен
И сълзите само нашепват страх
И се чувстваш студен
Няма надежда и никой
Който пегръдка да ти дари
Усещаш студената песен
Умираща в спомен дори
Трепериш,политаш и падаш
В безната и сърцето боли
И красиво сиво съня ти изпълва
Но...Чувстваш се слаб и това ти тежи
Красиво небе и грозни парцали
Изцапани с твоята кръв
Потапят съзнанието ти изцяло
В ужасната тиня на собствената ти смърт
Трудно и тежко
без изход дори
Умираш без нищо
Само спомени,без никакви мечти...

mn e podhodqhto za moq slu4ai :smt011

Devilsplaymate
02-25-2006, 19:45
Avtorkata , tova opredeleno be6e ne6to prekrasno ! :)

honey_reflection
02-25-2006, 19:59
malko tejko.. no ne e losho =)))

PRECIOUS^f
02-25-2006, 22:02
=D> =D> =D> Bravo...

CVETELLINA
02-26-2006, 09:07
страхотно е,миличка ,много хубаво :P :P браво =D>

02-26-2006, 09:21
Когато си сам и отритнат
Без никой и в плен
И сълзите само нашепват страх
И се чувстваш студен
Няма надежда и никой
Който пегръдка да ти дари
Усещаш студената песен
Умираща в спомен дори
Трепериш,политаш и падаш
В безната и сърцето боли
И красиво сиво съня ти изпълва
Но...Чувстваш се слаб и това ти тежи
Красиво небе и грозни парцали
Изцапани с твоята кръв
Потапят съзнанието ти изцяло
В ужасната тиня на собствената ти смърт
Трудно и тежко
без изход дори
Умираш без нищо
Само спомени,без никакви мечти...

Wild Girl
02-26-2006, 16:08
Тъжно е, но определено добро от творческа гледна точка.

Jenninka
02-26-2006, 18:22
Благодаря на всички за подкрепата!:)

piska_
02-26-2006, 19:44
Ке мацка това е супер :smt026

02-28-2006, 19:09
...Аз съм момиче което ами така да се каже познавам момчетата и начините да бъдат преластени и без да преувеличавам когато си избера някое момче го получавам... Но имах проблем преди 2 години се запознах с едно момче ходихме веднъж но го нараних , 2ри път когато и 2мата не се потърсихме нито веднъж след време... и така... винаги съм мислила че немога да обичам и че съм над тези сантименталности. винаги съм мислила че ще съм щастлива с момче което аз избера за себе си а не сърцето си и че то няма дума в моя живот..винаги сам получавала това което съм искала освен 1 ... най добрата ми приятелка която явно ме познава по добре и от мен самата знае за хилядите ми истории с момчета , но според нея аз го обичам , според мен донякаде може и да е така въпреки че ме е страх да го призная защото знам че от любов боли... може и да го обичам , защото никой друг не мразя повече от него , мразя го защото съществува, мразя го когато е в моята компания , мразя начина по които се усмихва, по който ме драчи по който ме гледа а може би го обичам?! или ми се иска да го мразя? просто той е толкова мил и нежен с мен в един момент а в следващия груб и надут.. скоро бяхме в едно кафе и той дойде и ми се извини за всички глупости който сме си наприказвали защото той винаги започваше да се драчи а аз накрая му казвах да престане и така.. извини ми се и снощи като си чатихме без да искам изръсих някаква глупост и той каза нали сме се разбрали нещо някви такива... освен това незнам просто в дискотеката когато се засечем аз с моя и той с неговата просто когато той ме погледне , погледа му е в никакъв случай доволен , виждам погледа му толкова нещастен толкова сам , чувствам а може би само ми се иска че и той иска да бъде с мен но ... той има момиче аз момче , проблема ми идва от там че явно след всички тези момчета не съм усвоила единствено края.. немога да се разделя с моето момче.. аз съм му първото гадже а и ходим от 3-4 месеца не искам да разбивам живота си а в същото време разбивам моя , с него също се чувствам добре и докато съм само до него в прегръдките му не мисля за другия.. спомням си за него единствено когато съм сама и много самотна... когато имам нужда от топла гушка си мисля че само той може да ми я даде . Искам го до мен ... Но съм слабачка и немога да зарежа сегашния , искам от вас да ми дадете съвет как най малко да го нараня как да постъпя , да нараня него или ... незнам ако прекратя отношенията си с него мога да бъда още по нещастна и още по самотна и да продължавам да лъжа и наранявам някой друг и ... В четвъртък ще излизам с момчето което обичам .. заради друго момче мисля че ще бъдем сами мога да говоря там с него но не съм сигурна той как ще го приеме.. той знае че го обичам и винаги когато си чатим като се изцепя нещо като и аз те обичам или тука ще си замълча няма да коментирам или като му кажа аиди лека и да сануваш ...мацки и той ми вика теб нали знам айде признай си но аз съм една бъзла и немога да му го кажа. веднъж се бях решила извиках го навън повреме на 1 диско и му изкрештях ти си идиот мразя те , всъщност исках да бъде точно обратното , той го разбра но не събрах смелост ....

това е благодаря че го прочетохте

02-28-2006, 19:10
ops greshka tva trqbvashe da e nova tema ... sorry molq modovete da iztriqt 2te mneniq :smt011

sladkoto_Eli
02-28-2006, 19:49
malko e tujno :cry: .Ama vuob6te ne e zle =D>