PDA

View Full Version : Искам да спра цигарите



Метълката
02-20-2006, 13:50
Ама много...проблема е , че не знам как, не мога от раз, пробвах с табекс, просто не мога, пуша от 5 години, те от мн малка и съвсем съм свикнала. а и нямам кой знае какъв стимул да ги спра - просто НЕ искам вече да пуша и да давам толко пари за глпупости - пуша по 2 кутии на ден. Някой спирал ли ги е успешно и как??

п.п. ае само да нема отговори от типа 'истинския метъл пуши' :lol:

02-20-2006, 14:43
Хм.. много е хубаво, че си осъзнала, че цигарите са една голяма глупост.Аз самата никога не съм пушила сериозно, но прятелят ми (който пуши от 3 години) спря цигарите.. заради мен. Беше наистина трудно, само му правех фасони и криви физиономий и след 4 месеца.. край :) Признавам,че той се изтормози страшно много.Постоянно му дърпах цигарата от устата и му криех запалките, не знам как не ме прасна нито веднъж до сега ;) Стимулът му бях аз (защото ме обича страшно много, както и аз него), а и сам ми казваше много пъти, че иска да ги спре. Е, сега не пуши.. и не само това, той ми блгодари всеки ден поне по веднъж за това, че съм му помогнала да ги откаже. Просто те съветвам да си намериш стимул, защото иначе ще ти е още по - трудно. Може да помолиш някоя твоя приятелка да проявява контрол (до някаква степен поне) върху теб. Трябва да е човек, който няма да ти се разсърди както и да се държиш с него (знам, че когато ти се пуши би убила и човек за 1 цигара ;).. Това е което мога да кажа..Яко е да осъзнааеп, че е кофти да зависиш от нещо толкова малко.. пожелавам ти късмет, защото ше ти трябва!

Master_88
02-20-2006, 14:50
Трудно е но не и непостижимо. Трябва много воля и стимул

metal_girl
02-20-2006, 18:30
Ама много...проблема е , че не знам как, не мога от раз, пробвах с табекс, просто не мога, пуша от 5 години, те от мн малка и съвсем съм свикнала. а и нямам кой знае какъв стимул да ги спра - просто НЕ искам вече да пуша и да давам толко пари за глпупости - пуша по 2 кутии на ден. Някой спирал ли ги е успешно и как??

п.п. ае само да нема отговори от типа 'истинския метъл пуши' :lol:
nedei gi spira,prosto gi namali kato men, i az pafkaf kat komin po 1k i polovina na den sega sum na 10 cigari na den i se 4uvstavm 4udesno ;-)

AdViSoRa
02-20-2006, 23:14
Ама много...проблема е , че не знам как, не мога от раз, пробвах с табекс, просто не мога, пуша от 5 години, те от мн малка и съвсем съм свикнала. а и нямам кой знае какъв стимул да ги спра - просто НЕ искам вече да пуша и да давам толко пари за глпупости - пуша по 2 кутии на ден. Някой спирал ли ги е успешно и как??

п.п. ае само да нема отговори от типа 'истинския метъл пуши' :lol:
nedei gi spira,prosto gi namali kato men, i az pafkaf kat komin po 1k i polovina na den sega sum na 10 cigari na den i se 4uvstavm 4udesno ;-)

Да бе.


Най добре ги спри от раз. При мене така се получи. Е имах и стимул. На гаджето не й беше приятно и просто спрях. Не ме е ограничавала да ги спирам. Реших си го сам.

Метълката
02-22-2006, 13:21
E stimul to4no mi lipsva - gaje neam puk i nema koi znae kolko hora det ma obi4at :-D
mani mani, dano uspeya de

MiLiNkOtO^
02-23-2006, 12:30
и аз искам... ](*,)

Хуй
02-23-2006, 13:39
Bih kazal samo
http://images.google.bg/images?q=tbn:fea0SmRyR-DpPM:http://www.olremix.org/graphics/misc/penis.jpg

Li4iCe
02-23-2006, 15:13
E stimul to4no mi lipsva - gaje neam puk i nema koi znae kolko hora det ma obi4at :-D
mani mani, dano uspeya de
taka nikoga nqma da gi spre6, kazvam ti. samo s misylta "iskam da gi spra" ne stava.trqbva cqlata ti sy6tnost da spre da gi iska, da ne 4uvstva6 nujda ot tqh.to4no tova e mnogo trudno da stane.trqbva ti ne6to, koeto izvednyj da te otvrati ot cigarite.az taka gi sprqh za nqkolko meseca(mojeh i za pove4e no ne mi be6e tova celta, nqmam namerenie da gi otkazvam napylno).edin den vidqh edin nadpis na kutiq ot cigari na koito pi6e6e kakvi otrovi sydyrjat cigarite i nali razbiram ot himiq mi stana tolkova gadno...samo kato si pomisleh za cigara mi se draifa6e.izvednyj ne6to mi pri6traka i sprhq da pu6a, izob6tone 4uvstvah nujda da zapalq.i taka sled nqkolkomese4na po4ivka pak gi po4nah i mi be6e mnogo got, 4uvstvoto be6e vse edno palq cigara za pryv pyt v jivota si :D

IdiOtKa
02-25-2006, 09:25
ами парво ги намали малко на 1 кутия после 1 кутия за два дена и така ..да ги намали6 е по лесно от колкото да ги спре6 ! :smt012