PDA

View Full Version : Казармата..



02-20-2006, 14:10
Здравейте на всички влюбени и на тези,които са в положението ми..
Ходя с момче вече 2г. и половина,бяхме скасали за малко за 3м. но сега когато сме заедно аз го обичам още повече,сега март той влиза в казармата,но все още не е сигурен в любовта ми..Моля ви кажете ми по какав начин да го накарам да ми повярва,че ще го чакам и ще му бъда вярна???!!Моля ви пишете ми!!!

ShMaTkaTa
02-20-2006, 14:20
А също така много ме притеснява това,че като се върне може да отиде при друга :smt009

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2006, 14:52
Mi nemmoje6 da mu dokaje6 4e go obi4ah moje da mu go pokaje6 kato pravi6 mili ne6ta za nego i kato otiva v kazarmata ima golqma opastnost ako toi ne te obi4a da si nameri dr :smt009

pilot_na_karuca
02-20-2006, 15:03
Е брао, мн окуражаващо :)
Ми виж сега... не можеш да му го покажеш, просто ако той наистина крие някакви истински чувства към теб, ще се върне веднага щом може :wink:

sometimes_
02-20-2006, 15:04
I kakva e prichinata da ne e siguren v lubovta ti? Bi trqbvalo da ima takava...I naistina nqma kak da mu dokajesh,che go obichash,tuk neshtata ne zavisqt mnogo ot teb...A i ti samata sigurna li si che shte go chakash tolkova vreme? Neznam zashto ne e siguren v chuvstva ti...,no qvno trqbva da mu pokajesh po vsevyzmojni nachini,che go obichash... :-k Az obache ne se seshtam za takiva... :(

Paffi™
02-20-2006, 15:37
vsqka edna vruzka, kakvato i da e, se krepi na nqkolko mnogo vajni aspekta: uvajenie, loyalnost, otstupki i kompromisi, i nai-vajnoto - doverie!!! no tqh trqbva da gi ima i ot dvete strani... ako misli6 4e vuv va6ata vruzka gi ima tezi, zna4i tq 6te izdurji dori i kogato ste razdeleni, nezavisimo ot kakvo, bilo to kazarma ili ne6to drugo... ako misli6 4e ti nqma doverie, zna4i trqbva da mu go spe4eli6. ako naistina go obi4a6, ostani mu vqrna ne samo na dumi. 4akai go i kogato toi se vurne i te pita 'vqrna li mi be6e' , ti 6te mu kaje6 'Da. Estestveno...', neka toi da vidi iskrenostta v o4ite ti, za6toto tova naistina e bilo taka. lujata vinagi razvalq vsi4ko...

air_J
02-20-2006, 16:59
Хах, че той ако за 2 години и половина ако не е сигурен в чувствата ти, тогава за какво по-точно говорим? :-k :-({|=

sexy_macka
02-20-2006, 17:51
Prosto mu go pokaji,moje bi oshte ne si mu go pokazala po podobavasht nachin ... Kakfo chakash,mila...pokaji mu go,imash oshte malko vreme,ako ne mu go pokajesh sega,to koga ? Sled kazarmata ?!?!? Trudno .... mn trudno...

MaRiA^^^
02-20-2006, 18:28
Задължително трябва да говориш с него .Ако не го направиш ми се струва ще съжаляваш цял живот.Той трябва да усети твоята близост , това , че наистина ти пука за него.....че го обичаш.Достатъчно е да го кажеш само веднъж но да е истински...думите ти да докоснат душата му , да разбере ,че винаги ще срещне в твое лице истинска любов и подкрепа както сега така и след като излезе от казармата.

ziky
02-20-2006, 18:41
kaji mu:ako me obi4a6 6te mi povqrva6!


A posle ot tebe zavisi dali 6e e taka! =P~

sexy_macka
02-20-2006, 18:46
ziky Пуснато на: 21.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

kaji mu:ako me obi4a6 6te mi povqrva6!


A posle ot tebe zavisi dali 6e e taka!

=D> =D> =D>
sled tova prosto trqbva da mu go dokajesh...(kakto veche kazah)
;)

ShMaTkaTa
02-21-2006, 16:26
Blagodarq vi mnogo!!!Prosto za tezi 3m. v koito ne bqhme zaedno i toi i az si imahme netraini vrazki,no az bqh prichinata zaradi koeto skasahme..Edin vid iznevqra ot moq strana,no az osaznah greshkata si i znam che poveche nqma da se povtori zatova imam 1mesec predi kazarmata zada mu pokaja tova koeto chuvstvam za da da moga da go nakaram da bade siguren v men :roll: :smt004

sexy_macka
02-21-2006, 17:40
ShMaTkaTa Пуснато на: 21.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Blagodarq vi mnogo!!!Prosto za tezi 3m. v koito ne bqhme zaedno i toi i az si imahme netraini vrazki,no az bqh prichinata zaradi koeto skasahme..Edin vid iznevqra ot moq strana,no az osaznah greshkata si i znam che poveche nqma da se povtori zatova imam 1mesec predi kazarmata zada mu pokaja tova koeto chuvstvam za da da moga da go nakaram da bade siguren v men

np...nali za tova sme edin vid priqteli ;)
YcneX...Napravi vsichko vuzmojno da bude siguren v teb ! Obichaite se :smt008