PDA

View Full Version : Така! Тук не става въпрос за...



Притесненото човече
02-20-2006, 14:18
Онези бели пъпчици, а за неша съвсем друго! Знач, че пъпчиците около "пръстена" са нормално явление, но какво да говорим за онези пъпчици, които са по целия ствол на пениса(незная дали може да си ги представите точно) Те са мали, бели (с цвета на кожата) и не се осещат, просто изглеждат като бобчета, ама съвсем малки. И не ме притесняват толкова защото ги имам от бая време (ако не греша за първи път ги забелязах преди година...)
Моля, кажете ми за какво става въпрос в моя случай! Това нешо, от което трябва да се притеснявам ли е или нещо незначително! :-k

VukeHceTy
02-22-2006, 17:19
otidi na lekar tam shte ti obqsnqt

Qgodka_
02-23-2006, 11:31
Ако са с цвета на кожата и просто са леко набъбнали.... това са генитални бардавици. Задължително трябва да отидеш на дермо-венеролог, защото те ще почнат да се множат и става някакъв ужас, доколкото знам. Горят се с азот или се режат, първото не дава сигурен резултат и трябва да се ходи доста пъти, второто е за предпочитане. Лекува се с хомеопатия, която лекаря ще ти препоръча, но отивай веднага,защото после ще стане още по-зле, а ако имаш партньорка задължително и тя да се лекува, защото при нея може да се получи карцином на шийката на матката,а при теб незнам, но със сигурност няма да е добре.
Успех! И да се лекуваш

DrSmurph
02-23-2006, 11:46
Ако са с цвета на кожата и просто са леко набъбнали.... това са генитални бардавици. Задължително трябва да отидеш на дермо-венеролог, защото те ще почнат да се множат и става някакъв ужас, доколкото знам. Горят се с азот или се режат, първото не дава сигурен резултат и трябва да се ходи доста пъти, второто е за предпочитане. Лекува се с хомеопатия, която лекаря ще ти препоръча, но отивай веднага,защото после ще стане още по-зле, а ако имаш партньорка задължително и тя да се лекува, защото при нея може да се получи карцином на шийката на матката,а при теб незнам, но със сигурност няма да е добре.
Успех! И да се лекуваш

Що си говорим глупости?

Няма проблем с тези НАПЪЛНО НОРМАЛНИ ОБРАЗУВАНИЯ! Живей спокойно! Само кажи на колко си?

Qgodka_
02-23-2006, 11:50
Ако са с цвета на кожата и просто са леко набъбнали.... това са генитални бардавици. Задължително трябва да отидеш на дермо-венеролог, защото те ще почнат да се множат и става някакъв ужас, доколкото знам. Горят се с азот или се режат, първото не дава сигурен резултат и трябва да се ходи доста пъти, второто е за предпочитане. Лекува се с хомеопатия, която лекаря ще ти препоръча, но отивай веднага,защото после ще стане още по-зле, а ако имаш партньорка задължително и тя да се лекува, защото при нея може да се получи карцином на шийката на матката,а при теб незнам, но със сигурност няма да е добре.
Успех! И да се лекуваш

Що си говорим глупости?

Няма проблем с тези НАПЪЛНО НОРМАЛНИ ОБРАЗУВАНИЯ! Живей спокойно! Само кажи на колко си?

А ти от къде разбра какво е "докторе"? Един познат имаше такова нещо и ми заприлича на това ... така че я тихо

machoka
03-03-2006, 14:37
ТЕмата е дискутирана многократно в раздела. Това е съвсем нормално. Ако се съмняваш - лекари бол.

Лек ден ти желая.