PDA

View Full Version : чуваш ли



RoSsY88
02-20-2006, 17:35
Понякога вслушвал ли си се във вятъра?Чувал ли си шепота на гората...Заслушвал ли си се в тъмината.Или си прекалено самонадеян.Твърдиш,че няма любов.Че теб няма да те боли.Че никога няма да се влюбиш.Какво чувам...може да имаш всяка...Че можеш да нараняваш,а теб да не те боли.Защо не опиташ да имаш мен или те е страх...И ти не знаеш какво искаш...Ще се появи момиче,което да те нарани.Прекалено мн болка причини.Пич си,признавам си,но никога не можеш да имаш момиче като мен.Знам,че си сваляч,че знаеш сяка можеш да свалиш.Но се вслушай в шепота,има любов и ти ще я изпиташ.И теб ще те боли,за тва стига си се хвалил...Няма невазможни неща!
Ей тва за момчетата,които мислят,че няма любов,защото днес няколко съученика твърдяха,че няма любов и че всяка могат да имат...

Eleonora
02-20-2006, 17:48
Ами да хубаво и вярно е,много се отнася и за брой-
каджиите,които аз не понасям.Но те поне не страдат,макар че разбиват много сърца :?

MartiSSima
02-20-2006, 18:04
^^kotenceto^^ e mnogo prava za tova!tova e samata istina, pove4eto mom4eta se vzemat tvurne seriozno a nqma da govorim za kakvo samo4uvstvie stava na vapros!Mrazq broikadjiite, tqhnoto e momentna prishtqvka!Za jalost ne osaznavat 4e razbivat dosta sarca :(

piFka_LP
02-20-2006, 18:11
da naistina tova e mn qko i e mn vqrno

sometimes_
02-20-2006, 18:46
E Bravo ! =D> T`va napravo...me razbi :lol: =D> =D> =D>

sexy_macka
02-20-2006, 18:49
Syper e i...awe cqloto e edna istina
za sujalenie...mnogo stanaha samonadeqnite,broikadjiite...tezi,koito "mogat da imat fsqka",a vsushnost neznaqt che nqkoga i te shte budat naraneni i togava shte rasberat Kakfo e liubov,shte rasberat,che IMA liubov...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2006, 18:55
ete tva mn se otnasq do mom4eto zaradi koeto sam ZaViNaGi^nEsHtAsTnA ](*,) i e mn qko

RoSsY88
02-20-2006, 19:59
Радвам се,че ви хареса...и аз така едно момче,голям бройкаджия ме нарани,8 месеца го исках и плаках за него...след година станах момичето на живота му и все още съм ама никога няма да бъда пак с него!Достачно страдах!

sexy_macka
02-20-2006, 20:01
^^kotenceto^^ Пуснато на: 21.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Радвам се,че ви хареса...и аз така едно момче,голям бройкаджия ме нарани,8 месеца го исках и плаках за него...след година станах момичето на живота му и все още съм ама никога няма да бъда пак с него!Достачно страдах!

"Dostatuchno stradah !"
mn dobre kazano =D>

teenkopele
02-21-2006, 14:30
Добро е! :mrgreen: =D> :mrgreen:

ht_7j
02-21-2006, 16:23
Vqrno e. Tykmo na vreme go prochetoh. "Dostatychno stradah!" mnogo mi dopadna, zashtoto az sega tepyrva zapochvam da stradam. Moqt sluchai e malko po-razlichen obache. :D