PDA

View Full Version : Просто да споделя !



VAMP_GIRL
02-20-2006, 18:55
Има дни в , които се чувстваш като пълен боклук . Има дни в , които ти се иска да заплачеш даже на някое чуждо рамо . Толкова уязвим ... В един от най-тъжните ми дни се запознах с един УЖ различен момък . И така с малко нежни думи се хванах ! Беше добре в първите два месеца. Аз го обичах ! И той УЖ ме обичаше ... Преди около 5 дена забелязах как този непрокопсан момък почна да ме лъже по най-долнопробния начин ! И най-лошото от всичко е , че сам се оплита в лъжите си ! Едно мога да ви кажа не се доверявайте на никого ! На никого ! Всичко е прекрасно до един ден , нищо не е вечно ! И сега вместо с тъга съм изпълнена с омраза към този боклук ! :smt013

ziky
02-20-2006, 18:57
nqma kvo da kaja osven smisal 4e не сички мом4ета или мъже са боклуци...просто си попаднала на такъв....сажалявам.....много често се случва такова нещо... :smt008

piFka_LP
02-20-2006, 18:59
kakvo te e izlugal?
nema izob6to smisul da se trovi6 za takuf bokluk ,koito te e nakaral da strada6!!

sexy_macka
02-20-2006, 19:04
mila,ne vsichki momcheta sa takiva,prosto ti si imal aneshtastieto da sreshnesh edin ot mnogoto...no povqrvai che sushtestfuvat i takiva koito mogat da obichat i da cenqt momicheto do sebe si...
I..Nqma smisl da se susipfash zaradi tozi,koito te e napravil neshtastna.... ;)

RoSsY88
02-20-2006, 19:22
Ех...какво да кажя.Живота не е швете,няма перфекни неща.И аз на моменти така...просто падам и плача ама след тва ставам по силна.Нали занеш нещатата,които ен ни убиват ни правят по силни!За тва бий една майна на това момче и на пук си живей живота.Прави кото искаш.И аз съм луда по бившият си,той за мое щастие не ме е лъгал и не си е играл с мен...та мисля да направя нещо яко...тея дни ако ми се одаде възможност ще ходя да скачам с бънджи...:)Та усмихни се!

Death^Forever
02-20-2006, 20:01
Честно казано, струва ми се, че е по-добре да си тъжна, от колкото ядосана...Има възможност тъгата да се заличи с времето по някакъв начин, а омразата те държи вечно и е силна...И то омраза от болка...
Защо да хабиш излишни нерви, които ще ти трябват доста повече за нататък и то само за един боклук, както много точно се изрази ти самата...

LoVe_RuSlAn
02-20-2006, 20:06
Vsi4ki myje i mom4eta sa lyjlivi glupazti i bokliuzti ne zaslujavat obi4ta na edno bylgarsko momi4eili jena ne prodsto ne zaslujavat!!!!!! [-X

Госта
02-20-2006, 20:20
Девойко, това е много хубаво. Колкото повече омраза има в един човек толкова по силен е той! Аз поради жалки стечение на обстоятелствата тъжах, но това беше защото бях слаб. Сега съм силен и със всеки ден ставам по-силен, защото не се страхувам да мразя и презирам! Това ми дава сила, която досега не притежавах. Мисленето ми е много по-точно, целенасочени и силно. Опитите, на който и да е да ме сдуха рефлектират върху него! Тъй че помисли си. Може да страдаш - което е тъпо. Можеш да обичаш отново, а можеш да се опиташ да усвоиш силата на омразата. Не се страхувай от нея, защото тя е силата на силните и затова толкова малко хора могат да я използват. Защото са ЖАЛКИ!

terry
02-20-2006, 20:24
mila,ne vsichki momcheta sa takiva,prosto ti si imal aneshtastieto da sreshnesh edin ot mnogoto...no povqrvai che sushtestfuvat i takiva koito mogat da obichat i da cenqt momicheto do sebe si...
I..Nqma smisl da se susipfash zaradi tozi,koito te e napravil neshtastna.... ;)macka spodelqm mnenieto ti

sexy_macka
02-21-2006, 12:26
terry Пуснато на: 21.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
mila,ne vsichki momcheta sa takiva,prosto ti si imal aneshtastieto da sreshnesh edin ot mnogoto...no povqrvai che sushtestfuvat i takiva koito mogat da obichat i da cenqt momicheto do sebe si...
I..Nqma smisl da se susipfash zaradi tozi,koito te e napravil neshtastna....
macka spodelqm mnenieto ti

radwam se... =D> :)

teenkopele
02-21-2006, 13:25
Кофти...:o
Наистина няма нищо вечно :wink: , но все някога ще намериш МОМЧЕТО... \:D/