PDA

View Full Version : fondioten(prekrivane na petna



02-20-2006, 19:29
Momicheta, bihte li mi preporuchali fondioten, koito da prekriva petna ot pupki. Niakoia ot vas ako ima petna i gi prekriva po niakakuv nachin bihte li mi kazali kakuv.
Mersi

TSecret
02-21-2006, 14:33
za petna ti prepora4vam da polzva6 korektor za tamni kragove i otgore 6te gi matira6 s pudra!!! az taka pravq kogato ne moga da si gledam luni4kite!!! xixixi

ninsy
04-30-2006, 20:36
za petna ti prepora4vam da polzva6 korektor za tamni kragove i otgore 6te gi matira6 s pudra!!! az taka pravq kogato ne moga da si gledam luni4kite!!! xixixi

ohh tezi lunichki i az imam ama mnogo si gi haresvam no i az imam momenti v koito gi prikrivam ;-)

05-04-2006, 19:25
za6to ne si izlekuva6 liceto ot tezi 4erveni petna,a trqbva da gi krie6 s fon dio ten.mi vseki fon dio ten ptikriva defektite po liceto.no nai-dobre se izlekuvai.az go napravih.i fon dio tena e smurt za kojata!ma 6tom ste re6ili da kriete...kriite.6ti doide gadjeto na vrata sutrina pa da ta vida kvo 6a krie6 togava.

SiXth_SeNSe
05-04-2006, 19:31
zn znam 4e tezi na golden rose sa mnogo dobri no ti preporu4vam ako ne ti e mnogo nalojitelno po dobre nedei :)

dafi86
05-04-2006, 20:24
а с какво се лекуват червените петна...? аз много пъти съм ходила по лекари и то при различни, пробвала съм какво ли не, но пак си ги имам...
а за фон дьо тен ти препоръчвам на SEVENTEEN. аз съм доволна, друг до сега не съм ползвала :)

broken`dreams
05-04-2006, 22:20
ami mili4ka i az imam problemi s gadnite pupki i 4erveni petna koito sa mi ostanali sled kato sa se mahnali pupkite:( samo za pupkite polzvam edno krem4e za pupki-diacneal mislq 4e se kazva6e na avene i po4istva6tata nova seriq na neutrogena - ina4e za 4ervenite petna mi preporu4aha izbelva6t krem za lice "kokona maika"-prodava se v aptekite i e okolo 3-4 leva-vidimiqt rezultat e sled 2 sedmici az go polzvam ot okolo edna i 6te vidq 4ak drugata sedmica dali ima efekt no na mnogo mesta 4etoh 4e naistina deistval i izbelval 4ervenite petna-moje da probva6! ina4e nai vajnoto pri borbata s pupkite i t.n. e zdrvoslovnata hrana, poemaneto na mnogo te4nosti-nai ve4e voda,i redovnoto po4istvane na liceto-da kajem 2 puti na den-sutrin i ve4er:) ako polojenieto pri teb ne e 4ak tolkova tragi4no po dobre izpolzvai samo korektor za petnata ili pupkite ...pri men li4no e dosta tragi4no polojenieto i v momenta liceto mi malko po malko zapo4va da se opravq no dokato tova stane i az polzvam fondioten-znam 4e ne e hubavo no nqma na4in ...zavisi do kolko pari ti trqbva fondioten no az li4no sum nai dovolna ot fondiotena na avene,koito e medicinska kozmetika i ne vredi na liceto tolkova mnogo a i naistina e mnogo dobur-prodava se v po golemite apteki i cenata mu e okolo 25 lv no ne znam to4no za6toto navsqkude e razli4no:( ina4e sum 4uvala dobri otzivi i za fondiotenite na Seventeen-13-14lv i za fondiotena Translucide na Loreal koito e okolo 18 lv:) no kakto kazaha i drugite po dobre otdeli pove4e griji ne da se prikriva6 a da izlekuva6 liceto si :wink: uspeh ot men

FairyNymph
05-05-2006, 12:04
za6to ne si izlekuva6 liceto ot tezi 4erveni petna,a trqbva da gi krie6 s fon dio ten.mi vseki fon dio ten ptikriva defektite po liceto.no nai-dobre se izlekuvai.az go napravih.i fon dio tena e smurt za kojata!ma 6tom ste re6ili da kriete...kriite.6ti doide gadjeto na vrata sutrina pa da ta vida kvo 6a krie6 togava.
Напълно съм съгласна с тва мнение.Един мой приятел имаше ужасни пъпки по лицето.Винаги след тях оставаха огромни червени петна,които бяха три пъти по-отвратителни и от самите пъпки :smt012
Но сега ,една година по-късно , лицето и кожата му са нормални.С фон дьо тен-а и с квото и да е още друго(пудра и тн) само запушвате порите на кожата и става още по-зле.Оставете кожата да диша и с еопитайте д аоправите проблема по друг начин.Вината за тези червени петна може и да е ваша(например от начина на хранене,хигиена и тн).Отидете при личния си лекар и му обяснете за проблема-той ще ви насочи към кого да се обърнете. :wink: :smt023

Sapphir
05-05-2006, 19:46
az imam nqkolko petna ot pupki i sq vaznamerqvam da hoda na solarium spored vas kvo she stane s teq petna dali she se mahnat ili osht epo kofoti sha stane>?

dan dan dan
05-26-2006, 21:17
Na men mi haresvat i fon dio tenite na "Avon" i "Oriflame",gotini sa.:)

black_dimond
05-26-2006, 21:21
az nqmam takuv problem no mislq che e dobre da se lekuva a ako ima neshto p liceto nqko pupka ili neshto drugo izpolzvam fon dio tena na avon

vlubena v dvama
05-26-2006, 21:46
naistina e dobre problema da se lekuva,a ne da se prikriva,no vseki ima pravo na li4en izobr!neznam za6to vsi4ki tvardqt 4e foi dio-tena ne e polezen za kojata,no nqkade 4etox,4e toi predpazval kojata ot vrednite 4atici,koito mogat da uvredqt kojata prez denq.az sam dovolna ot fon dio-ten-ite na avon!ti re6ava6..............

fti4ka
05-27-2006, 08:11
ми с моя не покривам пъпки но знам че е доста покривен и траен.. на MANHATTAN - Антибактериален матиращ фон дю тен... ето ти и кво пише отзад за него - за проблемна и замърсена кожа.съдържа частици пудра които при нанасяне превръщат фон дю тена в кадефената пудра абсорбира излишната мазнина премахва неприятната лъскавина на кожата.. има и още ако те интересува ще довърша...

KaRameL_f
05-27-2006, 08:17
Az izpolzvam korektor za papki ot Avon mn da dobri.Ako iska6 moje6 da gi probva6 i dvata vida imat antibakterialen efekt

_FroZeN_TeaRs_
05-27-2006, 09:58
ми с моя не покривам пъпки но знам че е доста покривен и траен.. на MANHATTAN - Антибактериален матиращ фон дю тен... ето ти и кво пише отзад за него - за проблемна и замърсена кожа.съдържа частици пудра които при нанасяне превръщат фон дю тена в кадефената пудра абсорбира излишната мазнина премахва неприятната лъскавина на кожата.. има и още ако те интересува ще довърша...
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
И аз него ползвам .. просто номер 1 :-({|=