PDA

View Full Version : Varvi....tam!



MartiSSima
02-20-2006, 19:32
Вървя,продалжавам да вървя,вървя...но на къде?Къде отиде смисала на живота ми?Къде отиде ТИ?Пиша разни редове с надеждата да излея върху тях мъката си по теб но знам че, думите са безсилни пред чувствата ми!Живея със спомените за теб!Мисълта че повече никога няма да докосна с устните ти, че повече няма да усетя ръцете ти, че повече няма да усетя топлината на тялото ти, че повече няма те прегръщам ме побърква!Вече всеки е поел по пътя си, но моя път води към ада!Ада наречен - САМОТА!Самота която ме погубва с всеки изминал ден все повече и повече, и ме кара да губя смисъл да живея!
Но ще продължа да живея напук на самотата, ще покажа на всички че съм силна и МОГА!Полужива съм, но намирам сили и ще продължавам да намирам защото знам че, единственото нещо което ме крепи са спомените!Спомени от изминали щастливи дни даряващи ми сила и смелост да продължа в живота напред без страх!Ще погледна без страх в бъдещето и ще продължа защото знам че живота не свършва с края на една НЕЗАБРАВИМА ЛЮБОВ!!!

sexy_macka
02-20-2006, 19:36
mila,mn e hubavo ! :smt010
naistina Istinskata liubov e NEZABRAVIMA.... :smt010

RoSsY88
02-20-2006, 19:38
Ами мило...невероятно е.Страхотна си криси :smt008 Четеш ми мислите понякога...

MartiSSima
02-20-2006, 19:42
lele ponqkoga se 4udq dali az pisha ili nqkoq druga!^^Kotenceto^^ sexy_macka 10x 4e vednaga otgovorihte!tva sa prosto 4uvstva koito sam ispitala i prodaljavam da ispitvam!

Death^Forever
02-20-2006, 19:57
Започва доста песимистично и негативно, но в края някак си ти вдъхва надежда, вмъкнала си оптимизъм, добре си ги съчетала...Чувствата и думите...

ziky
02-20-2006, 20:01
mila,mn e hubavo ! :smt010
naistina Istinskata liubov e NEZABRAVIMA.... :smt010


To4no taka purvata istinska i nezabravima liubov boli i nikoga neoje6 da q zabravi6! :roll:

terry
02-20-2006, 20:04
mila,mn e hubavo ! :smt010
naistina Istinskata liubov e NEZABRAVIMA.... :smt010


To4no taka purvata istinska i nezabravima liubov boli i nikoga neoje6 da q zabravi6! :roll:suglasna sam s vas tq ostava za cql jivot

piFka_LP
02-20-2006, 20:06
Започва доста песимистично и негативно, но в края някак си ти вдъхва надежда, вмъкнала си оптимизъм, добре си ги съчетала...Чувствата и думите...
dam naistina e mn hubavo... nemam dumi

sexy_macka
02-21-2006, 12:27
terry Пуснато на: 21.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ziky написа:
sexy_macka написа:
mila,mn e hubavo !
naistina Istinskata liubov e NEZABRAVIMA....



To4no taka purvata istinska i nezabravima liubov boli i nikoga neoje6 da q zabravi6!


suglasna sam s vas tq ostava za cql jivot


dam,Nikoga ne se zabravq i vupreki che ni e bolqlo che tq e sfurshila,vinagi si ostava edin Prrekrasen Spomen !!! ;)