PDA

View Full Version : kakvo pravite kogato...



samotna ptica
02-20-2006, 19:42
hora molq pomognete.....pred razdqla sum s gajeto mi...i poneje nqmam priqtlki i priqteli za6toto kogato trqugnah s nego predi 2 godini i polovina az ostavih vsi4ki tqh i nqma s koi ve4e da izlizam i si sedq sama v ku6ti.... no neznam s kakvo da se raseivam za da moga da go prevuzmogna po lesno za6toto sama se poburkvam....molqvi kajete mi....daite mi suvet....

Ice_Queen
02-20-2006, 19:54
:smt010 знам какво ти е ...
опитай се да си върнеш приятелите,ако не намери нови!
а с това момче,раздялата сигурна ли е ? :(

ziky
02-20-2006, 19:56
Gre6ka si napravila kato si se razdelila s priqtelite ti zaradi nego..gajetata idvat i si otivat a priqtelite ostavat za cql jivot!trqbvalo e da si mislila na vreme!Sega ako ne uspee6 da si gi vurne6 ili da ne nameri6 novi kakto kaza kolejkata nqma na4in nikoi da ti pomogne! :smt017

piFka_LP
02-20-2006, 19:59
az nerazbiram za6to si zarqzala priqtelite si nikoga nemoje6 da bude6 sigurna ot lubovta na edno momi4e/mom4e ne dopuskai pove4e tazi gre6ka da izostavi6 priqtelite si zaradi edno mom4e nikoga zapomni priqtelite sa nai-cennoto ne6to

terry
02-20-2006, 20:01
naistina si e bilo gre6ka da ostavi6 priqtelite si,no ve4e e kusno i si go napravila!napravi vsi4ko koeto zavisi ot teb za da ne se razdelite....!a za priqtelite prosto si nameri novi,trudno e da si nameri6 novi,za6toto ne gi znae6 dali nqma da te izpolzvat ili ne,no se pak si stuva da opita6.i kusmet s gajeto,dano si opravite ne6tata

LoVe_RuSlAn
02-20-2006, 20:01
pobyrza da si nameri6 li novi fr ili da si vyrne6 starite zashtoto bez fr naisitina e mn lo6o ama mn golqma gre6ka si napravila 4e si se radelia s nego:(((

MaRiA^^^
02-20-2006, 22:24
Ми сори , ама това да зарежеш приятелите заради гаджето е голяма тъпотия.Мислиш ли на тях какво им е било.....сега ще ти е много трудно да си върнеш обичта и доверието им.....но все пак опитай и най-важното е да се учиш от грешките си. :wink:

korn___
02-21-2006, 06:45
prosto ... http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/beer.gifsled tovahttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/gathering.gifsus starite drujki i poslehttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/yoji.gifi taka ...puk moje i da se http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/in_love.gif po nqkoe vreme i taka

btw gre6ka e bilo ot tvoq strana da ostavq6 poznatite i priqtelite tihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gif

Dr. Kazimbutt
02-21-2006, 11:40
hora molq pomognete.....pred razdqla sum s gajeto mi...i poneje nqmam priqtlki i priqteli za6toto kogato trqugnah s nego predi 2 godini i polovina az ostavih vsi4ki tqh i nqma s koi ve4e da izlizam i si sedq sama v ku6ti.... no neznam s kakvo da se raseivam za da moga da go prevuzmogna po lesno za6toto sama se poburkvam....molqvi kajete mi....daite mi suvet....
Научила си ценен урок - никога не изоставяй приятелите си. Това е грешка. Лошото е, че преди да я допуснеш няма как да го осъзнаеш. Със сигурност ще си намериш нова компания, така че - няма страшно.

sexy_macka
02-21-2006, 12:16
zdr mila,as imah suishtiq problem predi 4-5meseca,zarqzah priqtelite si,zaradi edno momche...NAuchih si uroka ! a seg i ti si nauchila sfoq...pomoli priqtelite ti da te rasberat,izvini im se,makar che tova e nai-malkoto koeot mojesh da napravish za tqh...i vse pak...Ako te sa ti tolkova dobri fr shte rasberat che ti veche si se pouchia ot tazi greshka,che nqma da q povtorish i shte ti prostqt...
ako puk ne stan etaka...prosto si potursi novi...makar i vinovna,s tazi ogromna greshka....vseki ima ppravo da sgreshi i te bi trqbvalo da ti prostqt ! ;)

Paffi™
02-21-2006, 12:21
:cry: ami, znae6 li mnogo lo6o si napravila [-X kato si zarqzala vsi4kite si priqteli... ima edna pogovorka na angliiski: 'Make new friends, but cherish the old ones'... qvno ti ne si q spazila i sega 6te strada6... iskreno ti sa4uvstvam :smt010 probvai vseq4eski da si gi vurne6, no budi iskrena... kaji im 4e vinagi si gi uvajavala i ne se vru6ta6 pri tqh zaradi samotata a zaradi tqh samite... uspeh!

=]
02-21-2006, 13:22
e da zareje6 priqtel zaradi nqkoe mom4e e nai-lo6oto koeto moje6 da napravi6.Pone hubavoto e 4e kogato osuznae6 gre6kata si i se vurne6 ako ti e bil istinski priqtel 6te ti prosti:)a macka vie verno 6to 6te kusate razkaji ne6to pove4e ...se pak 2 godini i polvina sa dosta vreme:)aide uspeh s priqtelite ti:)

teenkopele
02-21-2006, 13:27
Говори с тези, които са били твои приятели преди началото на връзката. Опитай се отново да се събереш с тях.
Гледай да излизаш по-често, и новите запознанства няма да закъснеят. :)
Успех. :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-21-2006, 13:58
hora molq pomognete.....pred razdqla sum s gajeto mi...i poneje nqmam priqtlki i priqteli za6toto kogato trqugnah s nego predi 2 godini i polovina az ostavih vsi4ki tqh i nqma s koi ve4e da izlizam i si sedq sama v ku6ti.... no neznam s kakvo da se raseivam za da moga da go prevuzmogna po lesno za6toto sama se poburkvam....molqvi kajete mi....daite mi suvet....

ne si postapila pravilno kogato si zarqzala priqtelite si zardi gadjeto . :smt009

Oyamoto
02-21-2006, 14:24
ЕЕ преебала си се , братята винаги пред курвите :mrgreen:.

ShMaTkaTa
02-21-2006, 16:37
Da varni si priqtelite i az bqh v sashtoto polojenie no te naistina se okazaha istinski priqteli i mi prostiha a na vsichkoto otgore namerih i novi koito mi dadoha kuraj,no 3m ne bqh s gadjeto si sled 2 godini zaedno sega az si go varnah i nqma da pozvolq na nishto da ni razdeli!!!
Badi silna i ne univai,6te sreshtnesh mnogo mnogo drugi hora mnogo po interesni,koito shte ti pomognat da se zabavlqvash!!