PDA

View Full Version : grima



nina *
02-20-2006, 21:55
vseki den li se grimirate tova vredi li kak smqtate momi4eta i kakvo si slagate nai 4esto naprimer za spiralata s1m 4uvala 4e moje da ti opadat miglite da i takiva ne6a

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

pinK_Baby
02-20-2006, 23:58
Не се гримирам всеки ден , но ако спиралата е качествена и подходяща за миглите ти е абсурд да окапят...Слагам сенки , някой и друг молив и спирала....Руж понякога..Тва е...

ProstoAz
02-21-2006, 08:13
От спирала не съм чувала да окапят миглите, но кой пък знае. :shock: Аз от 3 год. някъде се гримирам (почти) всеки ден и нямам такъв проблем.
Иначе ако спиш с грим нищо чудно на млади години да се посбръчкосаш малко. :lol:
Слагам си обикновенно спирала, черен молив и някакви сенки, балсамче за устни и отгоре гланц. :wink:

sweet-f
02-21-2006, 08:43
az se grimiram po4ti vseki den .slagam si fon dio ten ,moliv ,spirala ,senki, glanc...i ne mislq 4e tva moje da navredi o6te pove4e ako izpolzva6 ka4estvena kozmetika i maha6 grima predi lqgane razbira se .

SweetBunny
02-21-2006, 10:26
Ami ot spirala naistina ne opadvat miglite, stiga da ne e nqkoq za 2-3lv :-k a i e mnogo vredno da se spi sus grim...
Az se grimirvam (po4ti) vseki den...slagam malko kafqv moliv (rqdko 4eren ili sin), nqkakvi senki i spirala. 4uvala sum, 4e ako namokri6 purvo miglite si i posle im sloji6 bra6no i 4ak sled tova sloji6 spiralata - miglite stavali mn po dulgi i obemni, no ne sum probvala. Ako izpolzva6 nqkoq hubava spirala - efekta 6te e 100puti po-dobur ot toq s bra6noto \:D/ Dopredi ne slagah ni6to na ustnite si 6toto mnogo burzo se maha i ako {} nqkoi - moga da go izcapam, ama sq otkrih perfektnata formula :mrgreen:
- zaduljitelno edin balsam za ustni na MaxFactor (zabraih kak se kazva) i nqkuf glanz otgore slagam (dori i nqkoi eftin za 5-6lv) i tova sedi pone 6chasa bez da se iztriva i e super :smt004
No nikoga ne izpolzvam korektor, fon dio ten, pudra, ruj :-#

mimetoo
02-21-2006, 11:57
ne obicham da se grimiram vseki den.po princip si slagam samo glanc.no kogato planuvam neshto po taka si slagam spirala i glanc,ponqkoga i moliv za ochi i senki(no ne vseki pat).a za spiralata...ami nz ako sa kachestveni spiralite edva li shte ti okapqt miglite. :-k :P

TSecret
02-21-2006, 12:38
po princip ne se grimirvam no ima periodi v koito vs den eksperementira obiknoveno togava si slagam fon du ten,spirala i ruj,no kogato izlizam ve4erta se grimiram mnogo stabilno sas senki!sa6to po4ti vs den izpolzvam bezcveten glanc!

02-21-2006, 12:42
молив и някфи тъмносиви сенки слагам...
и то рядко, само през зимата:):):)не знам и аз що
искам да ми опадат миглитееее :smt007 [-o<

BeHuTo_91
02-21-2006, 14:27
fon dio ten, pudra, perli "arabski blqsuk" ruj (ama rqdko) na skulite senki ( tumen cvqt ) s koito izdaljavam okoto i nai-nakraq spiralata. nz az ne sum 4uvala za tva sus spiralata ama ako e taka az ne polzvam spirala ot lev4e taka 4e mislq-nema stra6nu :mrgreen:

TSecret
02-21-2006, 14:32
xaaxx i mama mi kazva6e kato biah malka 4e 6a mi okapat miglite ot spiralata no e ako taka nikoi niama6e da q polzva!!!! spoko spiralata e bezvredna!

miNiTo
02-21-2006, 15:42
mi tui za miglite da opadat silno se samnqvam ot 2-3 godini ve4e si slagam redvno i n6 mi nqma :) a pak ina4e se grimiram po4ti vseki den - moliv za o4i,spirala,fon dio ten i balsam4e,glanc.mnogo rqdko si slagam ne6to drugo

GLeZoRanA
02-21-2006, 15:53
Аз пък си се гримирам всеки ден (освен когато не съм си по цял ден в къщи де ) задължително Черен молив и спирала сенки понякога слагам или ще са много светли или ще са много тъмни според зависи в какво настроение съм :)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-21-2006, 15:59
mi vseki den slagam spirala , balsam4e za ustni i korektor . slagam i fondioten no mn redko. syshto ponqkoga polzvam perli i senki

peperud4icata
02-21-2006, 23:01
vseki den se grimiram,stiga da ne sam po cql den vka6ti kakto kaza GLeZoRanA (a to rqdko se slu4va).ina4e moliv i spirala zadaljitelno,ponqkoga i senki :shock: skoro 6te po4na i perlite na Avon da si slagam samo 4akam da pristignat :lol: :lol: :lol:

peperud4icata
02-21-2006, 23:03
a tova za spiralata 4e mojelo da ti opadat miglite-sigurna sam 4e e palna prostotiq.daje po-hubavite spirali podhranvat miglite :roll:

gia_bs
02-22-2006, 06:45
Ами..какво да ти кажа...то и от шоколада ще ти изпадат зъбите...от фон дьо тена ще ти излязат бръчки..и така... :twisted:

Първо наистина зависи от качеството на употребявание грим...никога не щади парички за това...все пак го слагаш по лицето си...и естествено разлика м/у спирала от 2 лева и от 12 лв има...
А колко често аз се гримирам...в ежедневието съм просто със спирала и молив и гланц..аа и такъв матиращ крем (по-рядко-фон дьо тен) това е... и още лицето си м ие наред :wink:

melbon
02-22-2006, 07:16
спирала,фон дьо тен и гланц за устни

SmiLe_BaBy{P}
02-22-2006, 12:53
Аз по принцип само молив си слагам.Само ако има някакъв случай тогава се мацам със сенки и т.н. 8-[

Sapphir
02-22-2006, 14:55
mda be ama nqma samo miglite da ti okapat ot spiralata.. i nosa i zubite she zaminat zaedno s tqh :shock:

addictedtou
02-22-2006, 18:33
Po princip grima se izpolzava za da se razkrasish a ne da se nakichish s nego.Nqma nsihto losho kogato izpolzvash grima kakto trqbva v smi da ne prekalqvash s nego ;)Az po princip slagam cehren moliv spiralai i balsam na Nivea i tova e

Gostenka
02-24-2006, 11:03
Mi to spored men miglite ne 4e mogat da okapqt,oba4e stava vupros za tova ne samo dali kozmetikata ti e na nivo,no i kak si maha6 grima sled tova.Ako e mnogo grubo estestveno 4e taka 6te stane,to ne samo biha mogli da okapqt ami gruboto otnasqne kum nejnata koja na o4ite nqma da dovede do ni6to hubavo!
Zatova po-vnimatelno s tazi zona :)

IKisseDAGirL
02-24-2006, 12:58
az se grimiram po4ti vseki den .slagam si fon dio ten ,moliv ,spirala ,senki, glanc...i ne mislq 4e tva moje da navredi o6te pove4e ako izpolzva6 ka4estvena kozmetika i maha6 grima predi lqgane razbira se .
и аз съм така :)
с грим изглеждам какичка,не някво лапе дето току що е спряло да си играе с барбита :P
нз, без грим не мога да се понасям:?
пък и е хубаво човек винаги да изглежда добре :D

Death^Forever
02-24-2006, 13:05
Не понасям много грима...Не обичам изкуствени неща...Най-много да използвам черен молив и толкова...
Иначе много ясно, че всичко зависи от качеството на козметиката...

Juicy_Lucy
02-24-2006, 15:19
mi..dosta 4esto se grimiram..da ne kajem po4ti vseki den,ama ne nqkakvo natrap4ivo..obiknoveno si slagam korektor za lice,4eren moliv,spirala i glanc ili balsam na ustnite..

[прАсковкА]
02-24-2006, 19:29
Аз не слагам много грим,защото мисля,че като е естествен човек е много по-хубав! А и така мисля за самата себе си :lol:
Ако все пак реша да се разкрася си слагам спирала, молив за очи и гланц. Винаги си правя опушен грим, също така размазвам малко молива и после изтривам по краищата ако много се е размазало с тоалетно мляко :) Много красиво се получава O:)

^Pretty{}Girl^
02-24-2006, 21:40
Аз пък си се гримирам всеки ден (освен когато не съм си по цял ден в къщи де ) задължително Черен молив и спирала сенки понякога слагам или ще са много светли или ще са много тъмни според зависи в какво настроение съм :)
i az taka :---) xix

honey_reflection
02-24-2006, 23:10
emi az lichno ne se grimiram.. nqmam zashto!!
no ako stane rabotota da se grimiram, chesto si slagam:
pudra, i mascara!!

lp_krasi
02-25-2006, 14:05
еми слагам си само черен молив за очи...и веднъж на един месец някви черни или тъмно сиви сенки... :)

moni4ka
02-25-2006, 16:19
Да всеки ден се гримирам слагам си спирала,руж и черен молив. Зависи от случая обичам да експериментирам.. с различен грим...!

California
02-25-2006, 16:55
Честно казано ства ми смешно, когато видя 14 годишно момиче некадърно наклепотено като фолк-звезда, с размазан черен молив под очите и молив за устни, който стига до под ноздрите... сигурна съм, че поне веднъж сте ставали свидетели на подобна гледка!
Иначе и аз се гримирам, но само вечер... през деня най-много да сложа малко спирала и светъл гланц за устни :mrgreen:

*Ruuu*
02-25-2006, 20:50
Смятам че естествената красота е мн важна,а и се харесвам така!Затова не се цапам с мн!Почти всеки ден си слагам черен молив,сенки и гланц(червило)!

Loshotia
02-27-2006, 17:53
Ако имам пъпки ги прикривам с коректор. Аксо съм в настроение слагам сенки, ако не само черен молив

sladkoto_Eli
02-28-2006, 08:42
[/i]ne na vseki mu otiva da nosi grim.Az nosq i mislq 4e mi otiva :roll:

cvety_i_bebeto
02-28-2006, 18:03
[/i]ne na vseki mu otiva da nosi grim.Az nosq i mislq 4e mi otiva :roll:

i az taka,otiva ti da....ama i na men

ckeuT4eTo_f
03-03-2006, 22:57
Az ni6to ne si slagam.. :) Ama taka si mi e dobre.Mn rqdko se slu4va da si sloja 4eren moliv i spirala..A.. ina4e samo nqkuv glanc slagam bezcveten :)

Sugar_metalka
03-03-2006, 23:09
Edinstvenoto koeto slegam vs den e spirala i glanc za ysni! Ne obi4am da se grimirvam s tejuk grim: senki, rujove, 4ervila i t.n.

03-10-2006, 10:33
ooooooo za grimove xaxax az i do kofata za bokluk ne trugvam bez grim absolutno vseki boji den si slagam purvo le6tite posle moliva za o4i..posle spiralata krema za lice fon diotena i ruj4eto :)))) i razbira se izpozlzvam ka4estvena kozmetika makar i da pozlvam spirala za 2 ili 3 leva miglite mi stavat su6to tolkova dulgi kolkoto i za 20 lv spirala ( miglite sa mi mn dulgi i gusti) abeeee mn si se poddurjam az :)):P

03-10-2006, 15:49
Все си мислех, че ще има поне едно девойче, което да е достатъчно красиво нез да носи грим, ама тц...

Както и да е, вероятно вече съм за пенсия, в сравнение с вас - на 20 съм. Ползвам само балсам за устни на Нивеа и ако ми излезе пъпка (за щастие се случава доволно рядко) - мацвам един коректор.

Миглите ви няма да окапят, ама когато сте на 30, кожата ви ще изглежда все едно сте на 45 #-o Сега не ви се вярва, но съм виждала твърде много примери, така че - блъскайте си главите после ](*,) , ама ще е късно. :smt006 Пък ако щете ми вярвайте \:D/

Метълката
03-10-2006, 18:10
Грим всеки ден и по много. Харесва ми 8)

Sinister_Doll
03-10-2006, 18:22
Vseki den se grimiram...
Stavam po minimum 20 min po- rano za da se grimiram (((: Za da e hubavo, trqbva da e bavno.

Pulnata procedura vklu4va macane s 4erna o4na liniq otgore, 4eren moliv otdolu, 4erni senki, spirala...
I kat sum na kef zamenqm glanca s moliv za ustni i 4ervilo. Te sa nekvi svetli, za6toto 4ernoto i 4ervenoto mn si li4i kato ze iztriqt, a az sum pu6a4l... Puk i ne mi otivam osobeno mn (:
Puk ako imam mn vreme si izrisuvam mn qko klepa4a s o4nata liniq (:
Pudri takiva prostotii slagam samo kato se izpup4a :P

rusalkata_
03-10-2006, 18:29
не слегам черен молив за очи,защото много ми смалява очите,а пък те са си малки и без тва...очна линия никога не съм си слагала.
слагам си фон дьо тен,пудра,от време на време спирала и сенки в тон с дрехите и задължително гланц! :wink:

midnight...
03-10-2006, 18:37
не се гримирам много често
а когато това стане-спиралка и гланц и съм готова
:D