PDA

View Full Version : Ta toi e na 26



cJLbH4o`f`17
02-20-2006, 23:08
Znachi problema mi moje da e mnogo banalen, za tova imam nujda ot vashata pomosht!Vsi4ko zapo4na predi 2 godini.Zapoznaha me s mom4eto (napravo muja) na me4tite mi i postepenno osaznah 4e iskam da buda s 4ovek dosusht prili4asht na nego!s te4enenie na obstoqtelstvata razbrah 4e 4oveka v kogoto se vliubih e na 26 godini,mnogo kato se ima v predvid 4e az sam na 17 i skoro 6e napraq 18.Toi raboti v moq grad inache jivee vuv grad na 7 km ot moq!Pochnahme da se vijdame 4esto pokrai rabotata mu i ot kafenca na kafenca az se vliubih beznadejdno v nego!Problema togava be6e 4e toi imashe seriozna priqtelka.SLed vreme se razdeli s neq kato sashtevremenno beshe s men i tvurdeshe 4e 6te mi bude u4itel v liubovta i t.n no ne6tata se promeniha i toi hlutna po men!SKoro sled tova se razdelihme zaradi moq "glupost"makar az da nqmah vina!Sega pak me tursi da izlizame,da mu hodq na gosti no tova e samo za ediniq sex,pisna mi da bude taka!Nai blizkite mi priqteli mi kazvat da se otkaja, no pls kajete kak da se otkajesh ot ne6to koeto obi4ash?!Tova sa 4uvstva,ne moga da si gi zabranq!Ne go li vidq 6te povehna!Tova e istinata!!!HELP ME!Imam nujda ot VAS!bLaGodArq PreDvaRIteLno!!!{{}}

Boy^^Vn
02-21-2006, 01:25
Ами виж ...незнам аз ако бях на твое място годините нямаше да ми пречат чак толкова все пак за любовтаа няма граници нали така?Обаче ако връзката ви е сериозна исе стигне мноог далеч с нея незнам какви последствия ще има добри или лоши.Виж честно да ти кажа ако наистина те търси само за секс....е кофти все пак наникой няма да му е приятно само да го използват а от ддруга страна ти си падаш много по него и имаш чувства към него.Според мен...ако само те използва ще е най-добре да се откажеш от него вслушай се и в приятелите ти.Верно си на кръстопът но помисли....има много момчета които сигурно ще са като него (от хубавата му страна) които няма да те търсят само за секс.Най-добре е когато и между двама ви има чувства а не само от страната на единия.Тогава се усеща тръпката...а и когато се обикнете ще е още по-хубаво.Мъже за секс под път и над път ...много са.А и предполагам че няма да ти е хубаво ако знаеш че си само момиче на повикване.Според мен плюсовете са по-малко от минусите и за това ти препоръчвам да си останете само приятели.Рано или късно ще срещснеш човек който ще те обича и всичко ще е 6+
Дано съм ти помогнал с решението ти.

Ronald
02-21-2006, 06:01
Щом е заради единия секс какво още се отърваш около него ? Зарежи го, извинявай мила ама не трябва да се занимаваш с такива. Предполагам, че търсиш сериозни чувства, а не само секс ?

Еми успех и съм сигурен, че ще си намериш приятел, който да те уважава истински. :wink:

sexy_macka
02-21-2006, 12:24
ei milaaa...kak moje oshte da si s nego,kolkoto i da go obichash...vse pak e s teb samo zardi SEXa a mislq che ti iskash mn poveche ot SEX...iskash da namerish istinskata liubov...
Ne go turspi poveche,kolkoto i da go obichash i ti i as i vsichki dr znaem che ima mn momchta...i nqkoi ot tqh e Istinskata ni liubov ;)

vibora85
02-21-2006, 13:14
macko haide stiga i ti li iska6 da bude6 edna ot izpolzvanite,a za obi4ta mai samo ti obi4a6,4ovek koito obi4a pro6tava kakvato i da e glupost-o6te pove4e ti kaza,4e ne si napravila ni6to-SAMO ZA EDIN SEX NE SI ZASLUJAVAAAAAA da bude6 s nego :smt018 kogato mu se doe** :-# i hop zvani,haide da gi nqmame tezi [-X :smt017

Iliqn4eto
02-21-2006, 21:48
Щом е заради единия секс какво още се отърваш около него ? Зарежи го, извинявай мила ама не трябва да се занимаваш с такива. Предполагам, че търсиш сериозни чувства, а не само секс ?

Еми успех и съм сигурен, че ще си намериш приятел, който да те уважава истински. :wink:


правилНо :mrgreen:

WILD__BOY
02-22-2006, 07:06
хухухух. Интриги. Кога ще се научите да не се занимавате с толкова възрастни хора? Никога! Защо? Защото му е голям и има кола.
Ай сиктир!

02-22-2006, 07:18
Бе щом си пълнолетна едвали ще е проблем.26 може да се ожените дори само 8 години разлика мухахах.Ако беше на 15-16 тогава [-X

02-22-2006, 07:18
....

melbon
02-22-2006, 07:42
Щом е заради единия секс какво още се отърваш около него ? Зарежи го, извинявай мила ама не трябва да се занимаваш с такива. Предполагам, че търсиш сериозни чувства, а не само секс ?

Еми успех и съм сигурен, че ще си намериш приятел, който да те уважава истински. :wink:


правилНо :mrgreen:

помисли добре и ще се убедиш ,че е така
Успех!

MartiSSima
02-22-2006, 11:11
taka e no kogato obi4ash nqkogo kak da se otkajesh ot nego

LP_girl_14
02-22-2006, 11:38
Колкото и да ти е трудно-остави го.Ти не си някоя кукла за еднократна употреба,за която той се сеща само когато се убадят физическите му нужди.Ти ще му даваш любовта си,вниманието си и ще се опиташ да намериш във себе си най-красивите и чисти чувстваа,за да му ги поднесеш на поднос,а къде ще отидат тези чувства?!При човек,който не те оценява по това каква си като личност,а по тялото ти!Любовта струва много повече и ти имаш нужда от човек,който да те заслужава и цени винаги,а не само в деня за секс.Намери тази любов,която чакаш и не си губи времето с човек,който не го заслужава.Ти казваш че го обичаш,но тази любов ще те съсипе!Колкото и да го обичаш не му позволявай да те използва и манипулира [-X

air_soul
02-23-2006, 20:34
Как може мъжа на мечтите ти да бъде с теб само заради единия секс?Това доказва, че срещу теб стой човек готов да си играе с чувствата на някой, за да задоволи нагона си! Това ли е мъжа на мечтите ти?!

sexy_play_baby
02-24-2006, 13:22
zareji go