PDA

View Full Version : ne e speshno! nujno e!



User-X`
02-21-2006, 01:48
mislili li ste niakoga dali revnostta moje da srine vsichko postignato v edna vruzka? dori i nai- chista i surdechna? dali revnostta ti kym edin chovek moje da ubie nai-silnite mu chuvstva kym teb? az jiveia izvun stranata ot niakolko meseca i priatelkata mi si e tam i ne skuchae razbira se... vseki den mi kazva che me obicha, no s nishto ne go pokazva, karame se dosta redovno za tova che tia ne namira vreme za men vupreki che namira vreme za diskoteki i partyta, a az rabotia full-time i pak imam vuzmojnost da namiram vreme za neia vseki den. i se pitam dali prosto tia si e takava (dali e chovek koito ne umee da pokazva chuvstva, zashtoto poznavam i takiva) ili naistina izstiva kum men kakto az podoziram? no ako e taka, zashto prodyljava da tvurdi che me obicha a ne si priznae i prosto da spra da ia pritesniavam? daite niakolko mnenia za da stana naisno sus sebe si, molia!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

korn___
02-21-2006, 06:41
kakvo da ti kaja ...ako ti kaja da i vqrva6 posle puk 6te zeme da mi kaje6 4e sum te izlugal da ti kaja puk obratnoto ... pak su6toto za tva mislq 4e nikoi ne moje da ti pomogne za tova nqma smisal da sehttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/wall.gifospokoi se i ostavi vsi4ko da si produlji taka puk ti kato se vurne6 6te ostanovi6 kakvo e stanlo nali takahttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/fun.gifina4e revnosta naistina sasipva vsi4ko...revnosta za men si e 4ist egoizum v smisal takuv 4e ako revnuva6 1 4ovek tva zna4i 4e misli6 samo za sebe si i po to4i na4in momi4eto ili koito e tam iska6 da go pazi6 samo za sebe si ... 4ist si egoizum da ne kaja 4ak nai 4istiqhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/hmm.gif

a i btw oburkal si razdela ama kakto i da ehttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/laugh.gif

nqma zna4enie
02-21-2006, 20:16
Ами за съжаление щом сте толкова далече един от друг и на двамата не ви остава голям избор освен да си вярвате или поне да се надявате че половинката ви наистина ви обича щом го казва(макар че това нее критерий).незнам какво друго да ти кажа освен че може би трябва да поговорите било то и по телефона и да и кажеш че според теб тя малко те пренебрегва.

pipi`e`golqma
02-21-2006, 21:20
Мисля че най-добрия вариант е да поговорите,защото вие най-добре си знаете отношенията по между ви, такаче седнете и поговорете сериозно върху тези неща с който ти не си наясно. Успех! :-({|=

teenkopele
02-21-2006, 21:22
Според мен прекалено силната ревност води до 'скапването' на една връзка.:?

Започва да се губи доверието... :o

ht_7j
02-21-2006, 21:52
Az sym v absoliutno syshtoto polojenie. Nepriqtno e naistina, no ne pribyrzvai sys zakliuchenieqta. Momicheto oshte te obicha, no i se jivee. V Bg za kuponite, predpolagam si usetil tova. Ti se chuvstvash prenebregnat imenno zashtoto rabotish full-time i nqmash vreme za jivot. Ne moje da ochakvash ot neq da stoi na tymno i da ti pishe sms-i nonstop. Gadno e navun, sam. Otskoro li si v chujbina?

Sean Combs
02-21-2006, 23:36
Az sym v absoliutno syshtoto polojenie. Nepriqtno e naistina, no ne pribyrzvai sys zakliuchenieqta. Momicheto oshte te obicha, no i se jivee. V Bg za kuponite, predpolagam si usetil tova. Ti se chuvstvash prenebregnat imenno zashtoto rabotish full-time i nqmash vreme za jivot. Ne moje da ochakvash ot neq da stoi na tymno i da ti pishe sms-i nonstop. Gadno e navun, sam. Otskoro li si v chujbina?

ve4e 6 meseca sum vun.. ii.. az niamam nishto protiv, tia da si hodi po barove i po kuponi, no ne da mi i kazva 4e nqma vreme za men sled kato ima vreme za tezi ne6ta! znam 4e ne moga da imam cialoto vnimanie na sveta i ne go i iskam. prosto ne moga da go imam, ne i ot tuk! az rabotia, no imam vreme za jivot, tva 4e jivota go niama e otdelen vypros! kakto i da e.. 6te q vidia kvo 6e naprai.. jivot i zdrave vsi4ko 6te se razbere mnogo skoro........ mersi vse pak za mneniqta!

WILD__BOY
02-22-2006, 07:03
Разбира се, че ревността убива всичко в една връска. Супер гадно е нон-стоп да те подлагат на съмнение. Тогава губиш увереност и сигурност в парньора. За тва си я избийте тая шибана ревност от главите!

DeSiTo0o
02-22-2006, 07:37
Moje bi trqbva da pogovori6 s neq i da i obqsni6 kak se 4uvstva6...

sexy_macka
02-22-2006, 11:47
Revnostta razroshava vsichko ! Ako q ima neq...vruskaat mn trudno shte produlji dulgo..
m/u drugoto nai-dobroto neshto e da pogovorish s neq i kak veche kaza DeSiTo0o da i obqsnish kak se chufstfash ;)

ht_7j
02-22-2006, 20:06
Az sym v absoliutno syshtoto polojenie. Nepriqtno e naistina, no ne pribyrzvai sys zakliuchenieqta. Momicheto oshte te obicha, no i se jivee. V Bg za kuponite, predpolagam si usetil tova. Ti se chuvstvash prenebregnat imenno zashtoto rabotish full-time i nqmash vreme za jivot. Ne moje da ochakvash ot neq da stoi na tymno i da ti pishe sms-i nonstop. Gadno e navun, sam. Otskoro li si v chujbina?

ve4e 6 meseca sum vun.. ii.. az niamam nishto protiv, tia da si hodi po barove i po kuponi, no ne da mi i kazva 4e nqma vreme za men sled kato ima vreme za tezi ne6ta! znam 4e ne moga da imam cialoto vnimanie na sveta i ne go i iskam. prosto ne moga da go imam, ne i ot tuk! az rabotia, no imam vreme za jivot, tva 4e jivota go niama e otdelen vypros! kakto i da e.. 6te q vidia kvo 6e naprai.. jivot i zdrave vsi4ko 6te se razbere mnogo skoro........ mersi vse pak za mneniqta!

Tova, che jivota go nqma izobshto ne e otdelen vypros. Revnuvash, tova e normalno. Opitai se obache da ne provalish tova, koeto imate, zaradi revnost. Tova shte e greshnata prichina. Ostavi da stava kakvoto shte, no znai, che ne si nasilstval neshtata. Az sym v chujbina ot pochti 4 godini, ot koito 2 si imam gadje v Bg i se vijdame samo liqtoto. Bila sym tam, kydeto si ti. Podobno razdelqne e istinskiq pokazatel za edna vryzka. Izpitanie e. Razstoqneto sblijava. Skoro shte si prolichi kolko se obichate s priqtelkata si i kolko e istinsko tova mejdu vas.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 20:20
Revnostta razroshava vsichko ! Ako q ima neq...vruskaat mn trudno shte produlji dulgo..
m/u drugoto nai-dobroto neshto e da pogovorish s neq i kak veche kaza DeSiTo0o da i obqsnish kak se chufstfash ;)

apsoliutno na tvoito mnenie sam revnosta ru6i mn vrazki :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 i razgovora vinagi e nai dobroto re6enie

sexy_macka
02-23-2006, 07:21
ZaViNaGi^nEsHtAsTnA Пуснато на: 23.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Revnostta razroshava vsichko ! Ako q ima neq...vruskaat mn trudno shte produlji dulgo..
m/u drugoto nai-dobroto neshto e da pogovorish s neq i kak veche kaza DeSiTo0o da i obqsnish kak se chufstfash


apsoliutno na tvoito mnenie sam revnosta ru6i mn vrazki i razgovora vinagi e nai dobroto re6enie

=D> =D> =D> :)

Sean Combs
02-24-2006, 00:20
hora.. ne moga da govorq s neq za tva!!! 6e si myl4a i tva e.. nqma na4in.. kvoto stane.. ako ne.. jivota prodyljava... nali? Gospod da mu e na pomo6t na kopeleto koeto q dokosne !!! pone 6e znam 4e ne e zaslujavala tova koeto i davam... ae.. jivi i zdravi... mersi!

flying_girl
02-24-2006, 09:15
Много се заблуждаваш ако си мислиш, че е сама. Не искам да те отчайвам ама 99% се зарибява някаде с някого или нещо такова и извън флиртовете тя сигурно гледа на теб като на сериозна връзка...което е добре защото всички имат нужда от разнообразие о винаги се връщаме там кадето ни е мястото

addictedtou
02-24-2006, 12:35
Revonosta vinagi ubiva lubovta.Az poznavam edna dvoika koqto hodi pochti 3 godini i skysaha zaradi revnosta.Momcheto beshe naistina mnogo dobbro,no si imashe samo edin nedostatyk -mnogo beshe reniv.Revnuvashe q ot vsichko i ot vsichki... i vypreki che tq go obichashe tq skysa s nego..i taka che ne si pokazvai tolkova mnogo revnosta zashtoto moje da se razdelish s neq..ne zashtoto ne te obicha a zardi tpata revnost.
Vseki chovek za razlichni nesht ima vreme .. na teb ti ostava.. no na neq ne.. i ako tq e po malka ot teb.. znachi iska da si navaksa i za tova hodi po diskoteki i t.n