PDA

View Full Version : Depresiq i Lo6o nastroenie



STIFLAR
02-21-2006, 08:46
Daite si SERIOZNOTO mnenie po tazi tema kakwi re6eniq imate i kakvi lekarstva da vzimam eventualno, nalegnala me e ot dosta vreme! :idea: :smt012 ;-)

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

RoyTheReaper
02-21-2006, 08:54
ni6to ne vzimai. depresiqta, osobeno v puberteta e ne6to napulno obi4aino. kakvo ozna4ava dosta vreme? 2 sedmici? nai dobroto ne6to koeto moje da napravi6 e da se zahvane6 s ne6to smisleno. primerno hodi da bluska6 vav fitnesa, ili nqkav drug sport. ili sedni da u4i6 usileno ne6to.

o6te pove4e 4e tuk nikoi ne moje da ti kaje lekarstva koito da pie6 (vij to4ka 14 ot pravilnika).

Paffi™
02-21-2006, 10:01
e aide sq - depresiq... kakva depresiq, ima mnogo depresii. ako e lubovna... :smt009 sorka brat... ako e prosto ei taka, zemi si edno PS2 pod naem za 24 4asa i 6e ti mine, povqrvai mi :wink:

deem
02-21-2006, 14:13
Daite si SERIOZNOTO mnenie po tazi tema kakwi re6eniq imate i kakvi lekarstva da vzimam eventualno, nalegnala me e ot dosta vreme! :idea: :smt012 ;-)

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Ако искаш напиши Егология в 'yahoo' търсачката и виж какво ще излезе.Дано ти помогне като на мен.

Master_88
02-21-2006, 15:28
Един от изходите от депресията е разнообразието

Стеси
02-21-2006, 15:30
Хвани си гадже и се обичайте, любовта лекува всичко, особено депресията :D .

DrSmurph
02-21-2006, 16:22
Говори по въпросите с хора, споделяй, комуникирай. Анализирането на един проблем се прави от поне 2-ма души.

SEXtreme
02-21-2006, 18:27
Не лекарства ти трябват, драга. Такива проблеми не се решават с химия! Слушай сега - за да намериш решение на проблема първо трябва да разбереш от какво се е породил т.е. да си на ясно защо ти е кофти. Когато разбереш това, си помисли какво можеш да направиш по въпроса - имаш нужда от избор. Примерно: ако иамш проблем с оценките имаш два избора - да се хванеш да учиш или да продължиш така и да станеш клушар.

MaPuXyaHa
02-21-2006, 19:14
Никой не може да ти помогне ние тук не сме...екстрасенси!!!Нито пък знаем как се чувстваш и какво държиш вътре в себе си...за това аз ти предлагам да си помислиш добре и да решиш този проблем сам/а!Защото ,ако не си помогнем сами НИКОЙ няма да ни помогне!
И успех!!!! :lol: Не се отчайвай само да ти кажа няма да си останеш до края на живота депресиран/а!!!

gia_bs
02-22-2006, 07:41
Депресия ли хах - каква удобна дума..
Чуй сега стара мъдрост, но вечно действаща гласи, че в живота на човек се редят и хубави и лоши моменти - не може да е все само лошо или само хубаво. Затова не позволявай на никого и на нищо да ти скапе готиното настроение! Най-доброто лекраство - Усмихавай се!!! Радвай се на всеки миг, на всеки звук, на всичко което те очарова и гали душата ти. Не се отказвай от целите си, живота не винаги е розоов, но едно зрънце опитмизъм променя всичко.... както се казва "И на твоята улица ще изгрее слънце" - така че давай..приготви си слънчевите очила.... всичко зависи от теб :wink:

sexy_macka
02-22-2006, 19:27
hm..Depresiq..lichno as kogato sm v depresiq islism ili s priqtelite si ili s gadjeto mi,spodelqm s tqh i zapochfam da se chufstfam mn po-dobre..."Spodelanata bolka e polovin bolka" :) Opitai,moje da pomogne ;)

favor_91
02-25-2006, 23:18
nameri si girl friend :)

ErT
03-18-2006, 10:25
e vie puk toi moje da e v deprisiq tochno zaradi tova che nqma priateli ili priatelka predi da si nameri purvo trqbva da si opravish sustoqnieto mm...moje da probvash da otidesh na mesta kudeto ima povechko hora ili nai dobre na fitnes tam shte se rastovarish , a ima li prichina za taq depresiq ili prosto kakto si sitoish i ti stava gadno tupo bezmisleno i az ot vreme na vreme sam taka kakto si sotq i izvednuj neshto mi stava gadno no... se opravqm dano i ti da se opravish

MoRsKa_nimfa
03-22-2006, 13:52
moje da e ot smqnata na sezona!kaji zashto si v depresia?ima li nqkakva pri4ina?neshto da ti se e slu4ilo i ot kolko vreme si taka

SPECNAZ
05-17-2008, 19:06
И аз съм в депресия повече от година :( Можеби е защото никога не съм имал приятелка а съм на 17 години.

krem4et0
05-19-2008, 10:23
Темата е стара!