PDA

View Full Version : КАЖИ МИ КОЕ Е ВЯРНО МОЛЯ ТЕ!!!=(



ЕЛИ
02-21-2006, 12:31
АМИ ВИЖ СЕГА АЗ ИМАМ СЛЕДНИЯ ВАПРОС-НА НЯКОЛКО ПЪТИ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО ДА МИ СЕ КЪСА ПРЕЗЕРВАТИВ И МОМЧЕТО ДА Е СВЪРШВАЛО В МЕНЕ.ТОГАВА ЕСТЕТВЕНО СЪМ СЕ ОБРЪЩАЛА КЪМ НАЙ-ДОБРИТЕ СИ ПРИЯТЕЛКИ И ТЕ СА МЕ СЪВТВАЛИ ДА СЕ ИЗМИЯ С ФАНТА ИЛИ СПРАЙТ ЗАШТОТО ТЕ СЪДЪРЖАЛИ НЯКАКВА КИСЕЛИНА КОЯТО УБИВАЛА СПЕРМАТОЗОИДИТЕ.ДРУГИ СА МИ КАЗВАЛИ ДА СИ НАПАХАМ ДО 4 ЧАСА АНАЛГИН И ТОЙ ЩЯЛ ДА ГИ УБИЕ ТРЕТИ-ДА ИЗПИЯ 2 АСПИРИНА С ТОПАЛ ЧАЙ И ВСИЧКО ЩЕ Е ОК.НО АЗ ИСКАМ ДА СЕ ОБЪРНА КАМ СПЕЦИАЛИСТИ НО МЕ Е СРАМ ЗА ТОВА СЕ ОБРЪЩАМ КЪМ ВАС И ВИ ПИТАМ АКО ИМАМ СПУКАН ПРЕЗЕРВАТИВ И СЕ ОПАСЯВАМ ОТ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ КАКВИ МЕРКИ ДА ПРЕДПРИЕМА ЗА ДА ГО ПРЕДОТВРАТЯ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

e4o
02-21-2006, 14:12
postinor duo drugoto sa pulni gluposti, ako iska6 da izdue6 korema gi slu6ai :shock:

02-21-2006, 15:10
аспирин в клитора му е майката :lol:


ебавам се естествено.бабините глупости
НЕ помагат.купи си Постинор Дуо

Майка ти
02-22-2006, 06:25
Боже, боже, до какво води човешката глупост и простотия! :shock:
Мушкато няма ли да си пъхнеш, а? Ей, докато не си прецакате органите и не станете стерилни, няма да мирясате! Пфу-у-у-у!
Другия път пробвай с пиратка! Палиш фитила и ... една глупачка по-малко!
ПП. ЧЕТЕНЕТО НА ЗДРАВНА ЛИТЕРАТУРА НЕ БОЛИ, А МОЖЕ ДА СПАСИ ЖИВОТА ВИ!!!

DrSmurph
02-22-2006, 15:19
И като допълнение на отговора на "МАЙКА ТИ" пак ще кажа за единственият вариант за СПЕШНА КОНТРАЦЕПЦИЯ - ПОСТИНОР ДУО!

Ice_Queen
02-22-2006, 18:51
ахахахаххахахаахаххах аа неее ахахах ! що за глупост е да се миеш със спрайт :smt005 ! да ,ПОСТИНОР ДУО е решението,др е -СМЕХ СМЕХ И ПАК СМЕХ!

sexy_macka
02-22-2006, 19:22
O,Boje tfa "NQkolko pui sfurshfat V MEN" me ubi napravo... #-o

Misli malko,we...ako stane neshto ?!?!?1 togava shte mislish nali...Misli dokato e vreme!
po TemaTa....Postinor Duo...dr sa "gluposti" !!!

02-24-2006, 09:31
Измии са и с уиски ако искаш а?Или с водка с кола най-добре...верно докато не си прецакате всичко по тялото няма да се спрете.НЕ ги слушай тия ненормални индивиди...Иди си на гинеколог или пък си направи тест за бременност де да ЗНАм!!!Просто е глупаво много много глупаво.Що не мислите бе хора?!

chestra_f
02-25-2006, 18:17
аспирин в клитора му е майката :lol:


ебавам се естествено.бабините глупости
НЕ помагат.купи си Постинор Дуо
ha tova s fantata me razbi no sugrno v pustinora ima fanta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 hahahahahaahhaahhahahaahhaahah
be kvi sa rtiq be