PDA

View Full Version : Затваряне на пори



xexexe
02-21-2006, 12:45
Мисля тея дни да си направя парна баня у нас с лайка,после да използвам козметични лентички на нивеа и по този начин да си премахна част от комедоните на лицето(черните точки).Та искам да попитам след това напарване и махането на комедоните порите са ми разширени и лесно се пълнят с мръсотии.Кажете ми начин как да ги затворя по-бързо,и всичко да е ок.Нещо за мазане или пък се чудя за студен компрес нз
???

bilka
02-21-2006, 18:15
Ами май на Vichy Имаше някакъв лосион. Виж в аптеките!

хьхьхь
02-22-2006, 11:49
ок,но все пак какво мислите за леден компрес ... все пак студеното свива ще помогне ли малко ?

02-22-2006, 17:15
ок,но все пак какво мислите за леден компрес ... все пак студеното свива ще помогне ли малко ?

Не е препоръчително,защото кожата не обича резки промени на температурата.

stel4eto__
02-23-2006, 18:17
ок,но все пак какво мислите за леден компрес ... все пак студеното свива ще помогне ли малко ?

Не е препоръчително,защото кожата не обича резки промени на температурата.
Аз пък съм чувала точно обратното...не знам :roll:

Li4iCe
02-23-2006, 19:11
ок,но все пак какво мислите за леден компрес ... все пак студеното свива ще помогне ли малко ?
mi nai-mnogo da si dokara6 izmryzvane na kojata :roll: za6to ne otide6 na kozmetik a si pravi6 experimenti u doma?

sdw
02-24-2006, 09:36
никви козметици момче! :)
Те тея само ти разсипват кожата...на един път не може всичко да се изстиска а те всичко ти изтискват и те праат на гъз не мойш се покажеш 1 седмица навънка...Домашното е хубаво малко по малко изчезват...
:)))
а замръзване на кожата от един компрес аз лично не бях чувал .. наиш ли ко .. тва е хубава идея начи след изстискването се намажи с някво лосионче и после изчакай 30-40 минути и тогава сложи компреса :)

petityygirL
08-09-2010, 12:44
нали когато са разширени порите се получават черни точки или се изпотява лицето ;? защото имам подобен проблем и търся решение

CupcakeMonster
08-09-2010, 15:04
нали когато са разширени порите се получават черни точки или се изпотява лицето ;? защото имам подобен проблем и търся решение

Аз след като тренирам ии ми избива пот по цялото лице и след като се изкъпя нямам черни точки. 8-)

mai4ety
08-09-2010, 19:25
попринцип сам чувала че когато порите са разширени, зада ги свие6 използваи студена вода или вземи кубче лед , има голем ефект ... :)

MaLchYyY
08-09-2010, 22:25
никви козметици момче! :)
Те тея само ти разсипват кожата...на един път не може всичко да се изстиска а те всичко ти изтискват и те праат на "задни части" не мойш се покажеш 1 седмица навънка...Домашното е хубаво малко по малко изчезват...
:)))
а замръзване на кожата от един компрес аз лично не бях чувал .. наиш ли ко .. тва е хубава идея начи след изстискването се намажи с някво лосионче и после изчакай 30-40 минути и тогава сложи компреса :)

Мисля по абсолютно същия начин :-o БЕЗ козметик ! Ще те прилича на чудовище след него :?