PDA

View Full Version : Zashto bqga?!



kAdrOkoSkA
02-21-2006, 16:09
Vlubena li sam ili e nqkakva maniq?! Dali ne si vtalpqvam nqkakvi izmisleni chuvstva?! Ne moga da precenq zashtoto izglejda nikoga ne sam bila vlubena istinski v nito edin ot bivshite si. Nqma da vi pitam kak da razbera dali sam vlubena i kakvi sa simptomite, zashtoto na teoriq moje bi vsichki gi znaem. No v konkretnata situaciq... naistina ne moga da precenq. A i kak bih mogla - Toi me obarkva!
Predi 3 sedmici mi pokaza kolko nejen moje da bude, a posle me "otprati" . Znaq che se chuvstva vinoven (ili pone togava se chuvstvashe taka!). Ot togava ne sam go vijdala, a tolkova silno jelaq da go vidq otnovo... Ne che sam nqmala vazmojnost, no toi bukvalno se krie ot men i az ne moga da razbera zashto :cry: .Ne moga da si obqsnq povedenieto MU. Redovno izlizam s edin negov priqtel, koito puk mi e nai-dobriq priqtel i ot nego razbiram che kogato vaprosniq gospodincho me vidi nqkude, vednaga se kashirva, za da ne moga az da go vidq.Sqkash go e strah... Zashto go pravi????? ](*,)
Sashtevremenno se zaribqva s nqkakvi dve koito neshto go ligavqt i ne iskat da izlizat mnogo mnogo s nego, ama na nego ne mu puka qvno koi znae kolko...
Razbiram che ne iska seriozni vrazki, razbiram che iska da si pojivee, zashtoto i az puk nqmam namerenie da ostarqvam s nego :wink: . No ako mojem da budem shtastlivi zaedno, bez da sazdavame nqkakva super dalgotraina vrazka (zashtoto puk i az sam nqmala vrazka poveche ot 3 meseca do sega) , zashto da ne budem?!Znam che ne sam mu bezrazlichna (ili pone togava ne bqh...) no zashto pravi taka??? ](*,) ](*,)
Molq vi pomogne te mi :cry:

ShMaTkaTa
02-21-2006, 16:31
Ne ne e bilo kolkoto za "ediniq" put,shtom mislish che sled tova e sajalqval..ami nameri go chrez tozi tvoi priqtel i si uredete sreshta za da pogovorite vse pak toi nqma nikakvo pravo da se darji s teb kato s "momiche za vednaj"
Badi silna.I ako se sreshtnete ne mu pokazvai che ti e gadno dori mojesh da napravish taka kakto toi s teb,no po drug nachin togava shte razberesh naistina dali iska da e s teb!!!Yspeh!

sexy_macka
02-21-2006, 17:39
kolkoto da ti e gadno da go priemesh,mislq che ti veche samas si rasbrala namereniqta si ot nas chakash samo potvurjdeniq...za sujalnie :smt010 Toi prosto te e ispolzval ...
Ne mu pokazvai che stradash ! Ne mu pokazvai che e rasbil surceto ti ! Ne mu pokazvai che oshte go obichash i che nemojehs bes nego !
Produlji jivota si i budi shtastliva...qvnu toi NE E ZA TEB !!!

ht_7j
02-21-2006, 18:01
Naistina mi se struva, che neshto ne bil mnogo chesten s teb. Zashto ne se opitash da razberesh neshto ot obshtiq vi poznat. Shtom toi na teb ti e nai-dobyr priqtel, nqma da te provali.

piFka_LP
02-21-2006, 18:11
може би те е използвал но за какво ? ти на колко си ?и тои на колко е ?

kAdrOkoSkA
02-21-2006, 19:48
Az shte pravq 18 skoro, a toi 22 oshte po-skoro :wink:
Ponqkoga si mislq che znam kakvo stava v glavicata mu i che darja neshtata pod kontrol, no izvednaj se okazva che savsem ne e taka :cry: Kakto sam silna i uverena che moga da se spravq sas vsichko... i v ledvashtiq moment stava neshto ili mi kazvat neshto... i az pak sam v nachalnata poziciq :cry:

Wh3r3v3r
02-21-2006, 21:35
Imam 4uvstvoto, 4e 6te poiska da opitate pak rano ili kysno. Ako pyk ne poiska opitai s drug. Nqma za6to da ti4a6 sled nego sled kato e postypil s teb taka (imam predvid tova, 4e ste bili zaedno samo za 1 no6t)

peperud4icata
02-21-2006, 22:18
kakto kaza ShMaTkaTa nameri na4in da se vidi6 s nego i da pogovorite za6toto ima6 pravo pone na edin razgovor s nego.no v nikakav slu4ai [-X ne mu pokazvai kolko si naranena i kolko strada6 za6toto moje pak da se vazpolzva ot teb
uspeh :wink:

kAdrOkoSkA
02-23-2006, 16:52
Obiknovenno imam useshtaniq za teq raboti, no sega... nishto ne znam :cry: Dnes nai-dobriq mi priqtel mi kaza che daje i da se useti gospodinchoto... nqma da e sega :cry: Bil mu kazval che nqmalo svqsni momicheta i zatova minal na praktikata "omainiche, mushkato, begoniq" Razbirate kakvo imam predvid nali? Trqbva da e stanalo neshto za da reshi taka... predpolagam.
Ne moga da mu ugovarqm sreshta pri polojenie che bqga... Kakvo da pravq?! :smt010

;)
02-23-2006, 17:30
spored mene trebva da mmu dokaje6 4uvstvata si ....moje bi ako mu kaje6 kfo 4uvstva6 i t.n she se opraqt ne6tata! :?: probvai...mi ako moje6 poneje sa se registrirah da mi kaje6 kak da si sloja kartinka

kAdrOkoSkA
02-23-2006, 18:02
" ; ) " toi znae che go haresvam i znae che me boli i moje bi e razbral koe me e naranilo nai-mnogo. Samo deto mai tova koeto izpitvam kum nego e poveche ot haresvane... nz i az ne sam sigurna :cry: Nachina po koito nauchi ne mi haresa obache... #-o i moje bi tova che znae e prichinata da se darji kato kreten nz :roll:
Otnosno tvoq vapros :arrow: kato se reg-vash nai-otdolu ima mqsto ot kudeto si izbirash avatar :wink: :arrow: vij tam.