PDA

View Full Version : Black Metal група?!?



Cold_King
02-21-2006, 16:39
Сформирам блек метъл група главно за авторска музика, но и за кавъри. За сега сме четирима - Аз-клавир, барабанист, вокал и ритъм китара. Аз се занимавам с пиано и синтезатор вече 11-та година и имам доста свой парчета и инструментали. От София сме. Търсим соло-китарист и басист,които трябва да са на поне задоволително техническо ниво и да им се свири Black metal. Свирим нещо като Emperor, Ancient, Dimmu Borgir, Immortal и Cradle Of Filth-(периода преди 2003г.). Искаме да направим разнообразна и контрастна музика, която да съчетава много неща в 1 и да бъде уникална сама по себеси. Ще има симфонични елементи, олд скуул елементи, чисти вокали, общо взето всичко, което има в тези групи и което ни дойде на ум(това означава да се вдъхновяваме от тях не да крадем!!!).

Ако има някой от форума който да отговаря на изискванията или познава някои който отговаря,да пише по темата или да ми прати Л.С. :twisted:

02-21-2006, 17:07
Ух с басистите е най-тежко. Много трудно се намират. Особено за метъл...

DarkSanctuary
02-22-2006, 12:22
Така като гледам към темата има голям интерес, голямо нещо. :-s
Cold_King казах ти, че тука е последното място дето можеш да намериш к'во ти трябва ама като не ме слушаш е така! Аз като говора не приказвам! :smt005

ПодПрикритие
02-22-2006, 17:14
аз съм басистка и мн се кефя на блек метъла но проблема е че не съм от София :(

Cold_King
02-25-2006, 07:46
О пробвал съм във форума за музиканти от там намерих барабаниста и ритъм китариста обаче другите не се отзовават та за тва реших да пиша тука може пък някой да познава китарист или басист и да ми излезе късмета.

Dr. Kazimbutt
02-25-2006, 08:56
Ух с басистите е най-тежко. Много трудно се намират. Особено за метъл...
Точно за метъл се намират най-лесно, макар че пак се усеща недостиг. То вече има само метъл групи...

02-25-2006, 09:08
Ух с басистите е най-тежко. Много трудно се намират. Особено за метъл...
Точно за метъл се намират най-лесно, макар че пак се усеща недостиг. То вече има само метъл групи...
Моля?
Имало само метъл групи? Къде ги тия метъл групи? Защо не свирят?
Виж, в момента метъла в България наистина е в нещо като застой, но за сметка на това хардкор сцената се развива все повече и повече. А щом лесно се намират. Намери ми барабанист и басист за група в стил Morbid Angel или Nile.

Oyamoto
02-25-2006, 09:12
Може ли аз да участвам? Нямам много опит с баса но имам желание да уча и да свиря. :)

Cold_King
02-25-2006, 11:23
всъщност наистина има доста метъл групи, които обаче си седят на гаражно и квартално ниво...
аз лично познавах един басист- слушаше дет, грайнд и блек, ама не съм го виждал от година- две...

пробвай по метъл форумите също...

Пробвах.
Не ме мисли за толкова глупав. :wink:

Басистчето на колко години си и от колко време свириш? :smt006

The-WishmasteR
02-25-2006, 12:20
всъщност наистина има доста метъл групи, които обаче си седят на гаражно и квартално ниво...
аз лично познавах един басист- слушаше дет, грайнд и блек, ама не съм го виждал от година- две...

пробвай по метъл форумите също...

Пробвах.
Не ме мисли за толкова глупав. :wink:

Басистчето на колко години си и от колко време свириш? :smt006
Asmodei vlez v BrooD-a po nqkoe vrme 4e mi trqbva6 da si poplqmpame !!! az sym IronMaiden

Cold_King
02-25-2006, 12:33
Nqmam brood ot mnogo vreme pi6i mi na ICQ-to dal sym si nomera.

Dr. Kazimbutt
02-25-2006, 13:04
Ух с басистите е най-тежко. Много трудно се намират. Особено за метъл...
Точно за метъл се намират най-лесно, макар че пак се усеща недостиг. То вече има само метъл групи...
Моля?
Имало само метъл групи? Къде ги тия метъл групи? Защо не свирят?

Както каза exploitedteen, групите стоят на "гаражно и квартално ниво" - затова не са известни. Метълът може и да е в застой, но това, че има много повече групи, които свирят този тип музика, отколкото рокаджии, е факт. Останал съм с такова впечтление от muzikant.org. Там има адски много теми от рода на "търсим еди-какъв-си за метъл група."

Alma
02-25-2006, 15:08
tuk ne mozhesh da namerish takuv chovek. izkliucheno.

caseyXjones
02-25-2006, 17:49
Ух с басистите е най-тежко. Много трудно се намират. Особено за метъл...
Точно за метъл се намират най-лесно, макар че пак се усеща недостиг. То вече има само метъл групи...
Моля?
Имало само метъл групи? Къде ги тия метъл групи? Защо не свирят?

Както каза exploitedteen, групите стоят на "гаражно и квартално ниво" - затова не са известни. Метълът може и да е в застой, но това, че има много повече групи, които свирят този тип музика, отколкото рокаджии, е факт. Останал съм с такова впечтление от muzikant.org. Там има адски много теми от рода на "търсим еди-какъв-си за метъл група."
Еми една група реално съществува тогава когато се качи на сцена да свири. За сега не виждам метъла да прави нещо подобно. А да се свириш вече не е чак толкова трудно. Има о! шипка има 3 уши има и майспейс за популяризация...

anonymous464110
02-26-2006, 00:27
lo6oto e 4e skoro v 6ipka ne6tata 6e se promenqt,v tri u6i e pulen 6it zvuka i na praktika ne6tata sa golqm ciklaj.6e ti kaja kakvo trqbva da napravite.4oveka deto go misli6 za ritum kitara trqa da hvane basa i da si tursite lead guitar samo...
govori s hora ot drugi grupi 4ove4e,moje da ima naviti.sviri im se na horata,vse 6te nameri6 nqkoi.otiva6 na live-4e v 6ipeto i pita6 nqkoi ot muzikantite.

anonymous464110
02-26-2006, 00:29
i o6te ne6to,makar 4e e mnogo veroqtno da si go napravil.mini prez o4z i ostavi obqva na tabloto do vhoda.dokolkoto znam e bezplatno.