PDA

View Full Version : Тя ме харесвала, ама си има гадже...



БЕЗ ИЗХОД
02-21-2006, 17:25
Здравейте, от доста време влизам в този форум, прочел съм доста неща и научих страшно много неща... Но имам един проблем и реших и аз да споделя с вас и да помоля за съвет! Значи става дума за момиче... Страшно съм влюбен - никога не съм се влюбвал така! След като се запознахме имаше голям интерес от нейна страна... Личеше си, че и тя имаше някакви симпатии към мен! Но времето минаваше и имеше нещо като изчакване и от страната на двамата - всеки чакаше другия да направи нещо - първата стъпка. Изглежда и двамата бяхме някакви такива супер срамежливи... Така мина известно време и все си стояхме на едно място... Но поради причини, които не зависеха от никого не можахме да виждаме известно време... През това време тя си е хванала гадже... Сега се намираме в следната ситуация: тя си има гадже, аз не мога да спра да мисля за това и просто умирам и НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ тя постоянно търси компанията ми и според мойте приятели тя още ме харесвала, и била тръгнала с гаджето си само от скука и поради факта че не се виждахме доста време! И двамата знаем, че се харесваме взаймно (както беше и преди), ама пак нищо никой не прави! Приятелете ми казват, че ни наблюдават от страни и по държанието и с мен, жестовете и усмивките се усеща, че още ме харесва! И си стоим в някак ситуация без изход, защото никой не иска да направи нещо по въпроса! Вие ще кажете говори с нея, кажи и всичко! Дори и да приемем, че ще събера смелост да говоря с нея(макар че не го виждам как ще стане това) АМА ВСЕ ПАК ТЯ СИ ИМА ГАДЖЕ!!! Ще изглежда че искам да я скарам с гаджето и, а пък после може и да си го отнеса от него... Просто не знам какво да правя!!! Не мога да спра да мисля за нея - виждаме се всеки ден, говорим си за различни работи и като ли че и двамата знаем какво става и като ли че всички мои приятели и нейни приятелки знаят какво става! Не знам какво да направя!!! Моля ви дайте ми някакъв съвет! Ще съм ви страшно благодарен!!!


Сори за дългата тема, ама по-кратко не можах!!!

sexy_macka
02-21-2006, 17:31
ima mn temi,koito se otnasqt za SRAMA>>> toi naistina e golqma prechka pri edna vruska...
Ot nego nqma nujda ! Prosot trqbva da preodoleesh tozi sram,ako naistina otlkova q obichash !
A za gadjeto i...ponqkoga trqbva da budem i malko egoisti i da pomislim i za nasheto shtastie...ako tq iska da e s teb,zashto "ne si q vzemesh" ??
Napravi tova,koeto ti kazva surceto,a mislq che to e..."Budi s neq" !!! ;)

ht_7j
02-21-2006, 19:10
Nqma da si pomisli, che iskash da q sarash s gadjeto i. Ti prosto i kazvash chuvstvata si. Da ne govorim, che i tq oshte te haresva. Ti shte i napravish usluga kato i kajesh. Samo che ne se bavi mnogo...syberi smelost skoro, predi da stane taka, che hodi s gadjeto si ne ot skuka, a ot chuvstva.

БЕЗ ИЗХОД
02-22-2006, 18:05
Nqma da si pomisli, che iskash da q sarash s gadjeto i. Ti prosto i kazvash chuvstvata si. Da ne govorim, che i tq oshte te haresva. Ti shte i napravish usluga kato i kajesh. Samo che ne se bavi mnogo...syberi smelost skoro, predi da stane taka, che hodi s gadjeto si ne ot skuka, a ot chuvstva.

Ама си мисля, че точно това е станало... Тя е започнала с него само за кеф и от скука (според хипотезата на приятелите ми), НО вече изглежда че са се появили чувства! Виждал съм ги да правят такива работи, че ИЗОБЩО не си личи тези работи да ти правят от ей така... Личи си, че има чувства (поне аз така мисля) Може би е тръгнала с него за кеф, но после нещата са се развили в друга посока... И изглежда аз съм прецакания в случая :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

white_chik
02-22-2006, 18:35
ami trq da ti kaja 4e samo ti si si vinoven.Kvo si 4akal,a ne si q pokanil na sre6ta.Eidnstvenoto,koeto moje6 da napravi6 e suvsem smelo da otide6 i da i priznae6 4uvstvata si puk kvoto 6te da stava i koito kvoto iska da si misli 6toto ako sega ne predprieme6 ne6to posle dulga vreme 6te se 4udi6 kvo 6te6e da stane ako......Deistvai smelo.Ne izpuskai 6ansa si ako vse o6te ima6 takuv :-k

teenkopele
02-22-2006, 19:26
ami trq da ti kaja 4e samo ti si si vinoven.Kvo si 4akal,a ne si q pokanil na sre6ta.Eidnstvenoto,koeto moje6 da napravi6 e suvsem smelo da otide6 i da i priznae6 4uvstvata si puk kvoto 6te da stava i koito kvoto iska da si misli 6toto ako sega ne predprieme6 ne6to posle dulga vreme 6te se 4udi6 kvo 6te6e da stane ako......Deistvai smelo.Ne izpuskai 6ansa si ako vse o6te ima6 takuv :-k

Давай ! :mrgreen:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 19:39
6tom si misli6 4e te haresva idi i i kaji 4e i ti q haresva6 zaradi tooo proklet sram 6te e qd mn posle
tq ako te haresva 6e zareje gadjeto i 6e e steb ako li ne kakvo 6te zagubi6 ako opitah

IKisseDAGirL
02-23-2006, 13:39
присъединявам се към останалите
заради моментно притеснение искаш да провалиш мечтите си, а явно и не само своите, щото тва момиче явно те харесва :roll:
ще ти отнеме най-много десетина минутки да и обясниш за кво става въпрос и месеци съжаление, мъка, ако не го напрайш
ти сам избираш дали такова маловажно нещо като срама да разруши щастието ти :? :roll:

БЕЗ ИЗХОД
02-23-2006, 19:14
Значи днеска помолих една приятелка да ми каже нещо за това дали има нещо по-сериозно между момичето, което харесвам и гаджето и - и отговора беше, че ТЯ и е казала, че отначало тръгнали на шега, но сега са се появили чувства и те много се обичали... :smt010 :smt010 :smt010 Нищо друго не исках да питам за да не ми става по-гадно... Пък и знам че така да използвам трети човек за комуникация не е най-добрия начин! Та сега вече си мисля че ако и призная, какво става, найстина ще си помисли, че искам да вкарам интриги или нещо от сорта... Пък и може да си изпрося нещо от гаджето и... А най-гадното е че тя постоянно търси компанията ми :( Не знам дали ще издържа да си останем приятели...



ami trq da ti kaja 4e samo ti si si vinoven.Kvo si 4akal,a ne si q pokanil na sre6ta.Eidnstvenoto,koeto moje6 da napravi6 e suvsem smelo da otide6 i da i priznae6 4uvstvata si puk kvoto 6te da stava i koito kvoto iska da si misli 6toto ako sega ne predprieme6 ne6to posle dulga vreme 6te se 4udi6 kvo 6te6e da stane ako......Deistvai smelo.Ne izpuskai 6ansa si ako vse o6te ima6 takuv :-k

Знам че съм виновен за това отначалото..., НО както казах поради независещи от никого причини не се виждахме дълго време. А точно преди това бях да решил да действам, даже бях започнал... И след това ХОП и тя вече си има гадже... Някакъв отвратилен шанс и късмет :smt010 :smt010 :smt010

BE_MINE
02-23-2006, 19:49
Действаи, за6тото аз така загубих много важен 4овек, от инат и тъпотия, не го прави и ти....

IKisseDAGirL
02-24-2006, 08:05
Значи днеска помолих една приятелка да ми каже нещо за това дали има нещо по-сериозно между момичето, което харесвам и гаджето и - и отговора беше, че ТЯ и е казала, че отначало тръгнали на шега, но сега са се появили чувства и те много се обичали... :smt010 :smt010 :smt010 Нищо друго не исках да питам за да не ми става по-гадно... Пък и знам че така да използвам трети човек за комуникация не е най-добрия начин! Та сега вече си мисля че ако и призная, какво става, найстина ще си помисли, че искам да вкарам интриги или нещо от сорта... Пък и може да си изпрося нещо от гаджето и... А най-гадното е че тя постоянно търси компанията ми :( Не знам дали ще издържа да си останем приятели...



ami trq da ti kaja 4e samo ti si si vinoven.Kvo si 4akal,a ne si q pokanil na sre6ta.Eidnstvenoto,koeto moje6 da napravi6 e suvsem smelo da otide6 i da i priznae6 4uvstvata si puk kvoto 6te da stava i koito kvoto iska da si misli 6toto ako sega ne predprieme6 ne6to posle dulga vreme 6te se 4udi6 kvo 6te6e da stane ako......Deistvai smelo.Ne izpuskai 6ansa si ako vse o6te ima6 takuv :-k

Знам че съм виновен за това отначалото..., НО както казах поради независещи от никого причини не се виждахме дълго време. А точно преди това бях да решил да действам, даже бях започнал... И след това ХОП и тя вече си има гадже... Някакъв отвратилен шанс и късмет :smt010 :smt010 :smt010
и все пак говори с нея.. щом сте добри приятели, значи можеш да я подпиткаш в какви отношения са с гаджето и дали има чувства към него
колкото и надежден да е източника ти, винаги има шанс нещата да не са точно така :roll:
не губи надежда
и спри да се срамуваш
нека вече става каквото ще
нищо не губиш ако я питаш :)

WILD__BOY
02-24-2006, 08:51
Аве ти си ръб! Със срам няма да тръгнеш с нея. Отиди и я покани ня няква разходка, кафе - аве идеалната сабота. И тогава и сподели чувствата си. 8)