PDA

View Full Version : :( egati jivota..



s4upena na milion par4eta
02-21-2006, 17:38
pisna mi ve4e!!! pisna mi ot vsi4ko! jivota mi to4no v tozi moment e raven na 1 prazen bql list ot blok4e ... prazen , depresiqta me e nalegnala i to mnoooogo zdravo . V u4ilishte ne sum v dobri otnosheniq s nikoi , ujasno se depresiram, dori edinstveniq 4ovek koito misleh za priqtel se okaza 4e me e predal uj za moe dobro... pisna mi otsqkade me podritvat ve4e kato pylen bokluk ,vseki si pravi glupavi izvodi za men o6te predi da me e upoznal i nakraq koi go obira? - AZ! edinstveniq 4ovek koito bi mogul da me razbere , da mi pomogne i da napravi taka za da se 4ustvam dobre i da zabravq za vsi4kite si problemi ve4e go nqma na tozi svqt :(( 4ustvam se tolkova samotno ,nikoi ne moje da razbere to4no kakvo 4ustvam , no nai me boli za tova 4e razbrah 4e vsi4kite mi "priqteli" ili pone golqma 4ast ot tqh me mislqt za spekan 4ovek.. ne mi vurvi v ni6to ot mn vreme na sam , v luboven plan-dori 4oveka s koito izlizah sa mu napulnili glavata s takiva gluposti za men , ve4e mi PISNA tupi nahakani mom4enca i momi4enca da si pravqt kofti izvodi za tva kvo sum predi da me upoznaqt kakto trqbbva, pisna mi i ot glupavi selqni koito mi se pi6eha za priqteli da se pravqt na golqmata rabota prez cqloto vreme i sled tva te da re6avat kvo e nai dobre za men i da si vaobrazqvat 4e kato me zaplitat v o6te po golqma ka6a 6e mi badat polezni...smqtam 1 sedmica da ne hodq na u4ili6te za6toto v tozi moment izob6to ne iskam da gi vijdam!!!!!! takava depresiq ne me e nalqgala nikoga.. kak da postupq? kakvo da pravq? :roll:

foulmist
02-21-2006, 17:46
mnogo gadno i az sym imal podobni momenti ](*,) i mi e bilo super gadno ama kat mina izvestno vreme i razbrah 4e to az sym si vinoven :? e ne kazvam 4e ti si vinovna 6tot ne te poznavam nito tvoite "priqteli" no vypreki tova prez tazi sedmica ima6 vreme da misli6 i ti prepory4vam da pomisli6 s kakvo ti si gi nakarala da se dyrjat taka. :-k ako pyk naistina nqma realna pri4ina togava gi zaebava6 i si tyrsi6 drugi priteli nqkoi koito 6te te priemat takava kakvato si i nqma da se poddavat na lyjite na maloumnici i selqni prosti 6a va ubiq kopeletaaaaaaaaaa :smt019 :twisted: :-D
aide uspeh :smt006

^black_tears^
02-21-2006, 18:06
mmm....trqaa da ti kaja 4e i pri mene v momenta polojenieto e podobno...i naistina i az nz kvo da praq....vsa6tnost zn...no...nqmam smelost....i...nz..spored men za da se opravi6...(6toto pri tebe polojenieto mai e dosta po slojno)....trqaa da se poyspokoi6 malko...ebi im maikata na oniq tvoite yj "priqteli"....i az sam imala takiva..prosto gi zabravi i tva e....otvori nova stranica v jivota si kakto se kazva...i...samo si pomisli 4e moje6e i da e po zle....i...abe az taka se opravqm makar 4e...i na mene ve4e mi pisna ot vs i...kasmet nz kvo dr da ti kaja.....

Mister Misery
02-21-2006, 18:11
Животът винаги е скъп и ценен.Всеки човек има лоши моменти , някой повече от други, но трябва да знаеш че досега в историята на света не е имало човек който да е винаги депресиран и нещастен. Така че сега просто се успокой.Всичко ще се оправи, но не задължително от самосебе си. Може би просто трябва да се държиш различно. Аз не знам. Имам почти същия проблем, преди известно време много мизерия ми се струпа на главата, една операция на роднина и после цял куп неволи. Просто затваряш очи стискаш зъби и ако някой се опита да наруши твоето спокоиствие ти мъ отвръщаш.

.........................
02-21-2006, 18:39
i az v momenta sum v edna takava dilema! ne izdurjam! vseki den sum depresiran i mi e super gadno i tujno. edinstvenoto s koeto se uteshavam e tova che vse si mislq che nqkoi den vs shte e nared i na teq koito sa me napraili takuv vs shte im se vurne!

02-21-2006, 18:46
taka e pravi ste 4e i az trqbva da potursq vinata v sebe si i da se opitam da se promenq , no az po princip sum takava predi da svikna s nqkoi ne moga da mu pokaja istinskata mi su6nost.. koqto sy6nost e dosta gotina (malkoto mi priqteli sa mi go kazvali) koga 6te svur6i tozi ad ? ve4e dori nz kak da se razseivam ot tva ejednevie :roll:

02-21-2006, 18:59
Ei,hora!Uspokoite se...Absolutno vseki minava prez takiva periodi,no vseki gi priema po razlichen nachin-edni po-tejko,drugi po-leko,no vsichki se izmukvat rano ili kusno!Vsichko tova e v ramkite na normalnoto!Garanciq!E,za sujalenie ne moga da vi kaja kakvo "da napravite",za da se opravqt neshtata...Samo shte vi posuvetvam da "stiskate zubi" (kakto se izkaza nqkoi po-gore;]) i da ochakvate golemiq obrat!:P Ne sum suglasna s tova,che trqbva da se otvrushta na zloto sus zlo...Vsichko samo si idva na mqstoto!V jivota na edin chovek VINAGI ima vuzhodi i padeniq.VINAGI sled loshoto idva hubavoto!;] A konkretno do avtorkata na temata-vuzpolzvai se ot tova,che imash edna sedmica...!Pochini si,pomisli si i se vurni s novi sili v "skapaniq jivot"!:]
A dokato "stiskate zubi" gledaite da ne bezdeistvate,v smisul zanimavaite se s neshto,taka che da mislite za tiq istoriiki;} iii btw koito ima jelanie neka pishe na pravejsux@abv.bg :PpP
P.S. sorry za kirlicata;[

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-21-2006, 19:10
spoko seki ima takiva dni mn 4esto se slu4va hora deto ti se praat na pr da te predavat imala sam takiva slu4ai spoko nqkoi dn 6te sre6tne6 istinski pr az sam sre6tala i takiva ne samo ispolzva4i i predateli prosto ne si tarsila kadeto trqqq ne tarsi v sau4enicite si priqteli na koito moje da kaje6 si4ko povqrvai mi kazvam go ot sobstven opit i tva da ne hodih na u4ili6tw nw re6ava problema tqq da se izpravi6 o4i v o4i s nego

02-21-2006, 19:29
Da vsi4ki koito sa pisali do tuk kazaxa ob6to vzeto edno i sa6to.Az sam na sa6toto mnenie za vazxodite i padeniqtav jivota na vseki.Ama ako se zamisli6 daje i v edin edinstven den ima xubavi i ne 4ak tolkova gotini momenti taka 4e nqma na4in vinagi da ni e got.Na men kato mi be6e gadno {nqkade predi sedmica} mn revqx i tva me uspokoqva6e po nqkav na4in ama ne da se kasam ot rev prosto kato si sedqx i salzite si izlizaxa vednaga kato se zamislq za tova deto me tormozi.Xubavo e da moje6 da udarji6 bez da si pokazva6 kvo ti e ama e o6te po dobre da si iskara6 emociite v kakvto i da e vid ne mn no olekva sled tova.

s4upena na milion par4eta
02-21-2006, 19:44
blagodarq na vsi4ki za tova koeto kazahte.. tova za reva.. do nqkade moje i da pomaga no az principno ne sum 4ovek koito da pla4e za du6evni muki , tva go razbrah sled kato mi se slu4i ne6to otvratitelno predi godina i polovina i ne mojeh da povqrvam 4ak.. prosto sega ve4e malko se uspokoih no kato otida na daskalo pak 6e mi stane adski gadno znam go .. i predi e bilo taka , tukmo mi mine i mislq 4e problema e zabraven otivam na daskalo i se okazva 4e si4ko si e kakto predi :cry:

..........
02-28-2006, 14:15
absolutno v su6tata situaciq sum i ve4e nz kakvo da pravq i kak da namerq sili :?: :(

sexy_dizzy
03-03-2006, 06:54
"Приятел"те е оставил за твое добро?!Е бахти откога почнахме да мислим толкова един за друг ве!Сори ама твоя"приятел"откъде знае кое е добро за теб и кое не!Чувствам за адски тъпо да си правиш изводи за определен човек без да си го опознал.Не знам точно какъв човек си по характер затова не мога да определя причината да те отбягват.Щом са напълнили и на човека до теб главата с глупости-смятай за кво говорим!Тук има някой който да ти завижда и да се опитва да интриганства зад гърба ти. [-X Определено внимавай на кого се доверяваш-от собствен опит ти го казвам.

favor_91
03-13-2006, 22:35
seki e imal podobni dni v jivota si i po4ti vseki se e opravql vse nqkaksi...ne znam kakvo da te posavetvam osven da si nameri6 drugi - istinski priqteli :) ae uspeh

shizzle
03-13-2006, 23:54
Оо, не, стигнах до "никой не може да ме разбере" и ми кипна! Бати! Застреляй се тогава! Всичките с проблеми! Майки погребват бебетата си, умрели от глад и студ, деца погребват бащите им, разстреляни за кеф от бандити, нашата не може си намери кур да я начеше!

Хора, болни за внимание!

Стеснителната
03-14-2006, 01:20
Потърси помощтта на училищният психиатър и той ще ти предостави подкрепата от която имаш нужда и ще ти даде полезен съвет. Ако нямате такъв можеш да намериш на 4ти километър.

midnight...
03-14-2006, 08:13
мислиш ли че всеки тийн не е имал такива депресии
сам човек избира дали да се поддаде или да си каже че веднъж се живее и да се опита да продължи напред
ако се предаваш на първите препятствия на живота какво следва....
замисли се колко много отчаяни хора на света има, колко по-тъжни съдби има...
не трябва да бъдем егоисти а винаги да подхождаме с разбиране
опитай се да бъдеш позитивно настроен човек, тогава всичко минава по-леко