PDA

View Full Version : Pisna mi !!!



sometimes_
02-21-2006, 17:47
Pisna mi da byda vechno razigravanata! Pisna mi vechno az da placha ! Pisna mi samo az da pravq kompromisi ! Pisna mi da vqrvam slqpo!
Pisna mi ot vsichko! Pisna mi da sym neshtastna, da mislq,che nqma smisyl da jiveq! Omryzna mi i ot tova da davam,da davam, da davam, da razdavam dushata i syrceto si, a nikoi nishto da ne mi dava v zamqna! Pisna mi da razpilqvam mechtite si, da gi typcha nevolno s krak,opitvaiki se da napravq nqkogo shtastliv,a toi s nasmeshka da me gleda v ochite i da se podigrava s men i chuvstvata mi! Omryzna mi da sym pionka,razberete me! Iskam da si vyzvyrna dostoinstvoto, i da byda kakvato bqh predi, da kazvam tvyrdo "Ne!",kogato nqkoi se opitva da me typche, da se izpravq silna i nepokolebima pred neshtastieto.Ne iskam da sym tazi razvalina,koqto sym v momenta...Razvalina,koqto chaka nqkoi da i podhvyrli mynichko shtastie i da se zadovolqva s tova! Iskam da byda obichana,taka kakto obicham i az! Pisna mi da byda vtorata! Pisna mi da byda nikoq! Pisna mi da sym porednata! Pisna mi da OBICHAM !

piFka_LP
02-21-2006, 18:17
какво те накара да го напишеш? Някой нещастник ли ? Някои да не те е зарязал? Миличка не си заслужва да се тровип за някаф глупак дето не го заслужава!!

sexy_macka
02-21-2006, 18:20
Da,naistina,mila kakfo te nakara da go napishesh tova ?
Surceto ti e rasbito ot poredniq "neshtasntnik" ???
:((( gadno..
No ivotyt prodyljava ! Ne si susipfai jivota zaradi "nqkoi si",kolkoto i da go obichash,toi ne zaslujava sulzite ti...

SkA7er
02-21-2006, 18:25
sadasdas

sometimes_
02-21-2006, 18:35
Mne, ne me e zarqzal...Nadqvam se i da ne go napravi. I az neznam zashto ne iskam da sym bez nego! Tolkova mnogo se mycha i tormozq ot vryzkata ni, i vypreki tova...ne moga bez nego :cry: I da iskam...ne moga! Na momenti prosto tolkova se otchaivam, che nqmam jelanie za nishto,samo da umra.Nqma da go napravq,zashtoto znam,che nqma da postigna nishto! No ne moga da prodylja po tozi nachin,ot druga strana ne moga da prodylja i bez nego... :cry:

piFka_LP
02-21-2006, 18:40
Mne, ne me e zarqzal...Nadqvam se i da ne go napravi. I az neznam zashto ne iskam da sym bez nego! Tolkova mnogo se mycha i tormozq ot vryzkata ni, i vypreki tova...ne moga bez nego :cry: I da iskam...ne moga! Na momenti prosto tolkova se otchaivam, che nqmam jelanie za nishto,samo da umra.Nqma da go napravq,zashtoto znam,che nqma da postigna nishto! No ne moga da prodylja po tozi nachin,ot druga strana ne moga da prodylja i bez nego... :cry:
kakvo ti e napravi za6to se izmu4va6 ot tazi vruzka

sexy_macka
02-21-2006, 18:42
piFka_LP Пуснато на: 22.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sometimes_ написа:
Mne, ne me e zarqzal...Nadqvam se i da ne go napravi. I az neznam zashto ne iskam da sym bez nego! Tolkova mnogo se mycha i tormozq ot vryzkata ni, i vypreki tova...ne moga bez nego I da iskam...ne moga! Na momenti prosto tolkova se otchaivam, che nqmam jelanie za nishto,samo da umra.Nqma da go napravq,zashtoto znam,che nqma da postigna nishto! No ne moga da prodylja po tozi nachin,ot druga strana ne moga da prodylja i bez nego...

kakvo ti e napravi za6to se izmu4va6 ot tazi vruzka


da mila,raskaji po-podrobno kakfo se e sluchilo tochno,zashto si tolkova......rastroena ?

ht_7j
02-21-2006, 18:51
Mila, ti pravish tochno obratnoto na tova, koeto vsyshtnost trqbva da pravish. V edno sym se ubedila: kolkoto poveche im se kachvash na glavata, tolkova poveche te obichat!!!!! Ako sym na tvoe mqsto, vednaga smenqm pozitziqta. Mnogo lesno mojesh da gi nakarash da syjalqvat i da minesh ot slabata strana, na silnata.

sometimes_
02-21-2006, 19:03
Emi...zaedno sme ot 8 meseca.V nachaloto kato vsqka vryzka,vsichko beshe...poveche ot idealno.Beshe do predi 1 mesec...V edin moment se skarahme,razdelihme se i...celiq mi jivot se skapa za 1 den! :cry: Sled nqkolko dni,govorih s nego,poiskah da se syberem,i...sme pak zaedno,ama togava razbrah,che e izlizal s druga,ne e imalo nishto poveche, prosto "mu e haresala" i sa izlizali nqkolko pyti, dokato az sym si stoqla sama v kyshti i sym se sasipvala da placha za nego.Prostih mu go! Pak sme zaedno, problema e v tova,che sme ot razlichni gradove,vijdame se samo v sybota i nedelq i kogato se vijdame vsichko e perfektno,ne sme se karali nikoga kogato sme zaedno.No prez ostanaloto vreme,kogato ne e tuk...Nqmam mu doverie! Sega kato znam,che e izlizal s druga,prosto ne moga da mu vqrvam, a i toi ponqkoga se darji tolkova gadno,che imam chuvstvoto,che ne me obicha veche...Pisha mu "obicham te", a toi nishto.V drugi momenti e tolkova mil i dobyr...Ne moga da razbera kakvo stava.POnqkoga se darji ujasno,i placha postoqnno zaradi nego.Znam,che e po dobre da go ostavq,zashtoto naistina ne izdyrjam na vsichko,moje da si mislite,che e glupavo,no vsyshtnost...e AD ! Gadno e chuvstvoto da kazvash na nqkoi che go obichash, a toi da ti pishe ":)"...V poslednite nqkolko dni prosto...ne izdarjam,placha postoqnno i ne moga da spq,samo chakam telefona mi da zvynne i da vidq, che e toi.Neznam kakvo da pravq, taq negova studenina me ubiva,a az go obicham tolkova mnogo.Tolkova mnogo hubavi momenti zaedno sme imali,che...nqma kak da gi iztriq ot syznanieto si.A i pyrviq ne se zabravq(seshtate se za kakvo govorq)...Ne moga da go ostavq! Ne iskam da go napravq! Iskam samo da sme zaedno i...da me obicha.Tolkova mnogo li iskam??? :cry:

piFka_LP
02-21-2006, 19:20
mila naistina e adski gadno da ne vqrva6 na polovinkata si naistina i az sum go izpitvala nai dobre e da pogovori6 s nego seriozno ako ne te ob4a praf mu put nema da se trovi6 samo s nego znam 4e ne e lesno oba4e trqbva

ht_7j
02-21-2006, 19:40
Taka kakto az go vijdam imash 3 vyzmojnosti.
1. Zarqzvash go. ( ne iskash)
2. Ostavqsh go da e syshtiq. ( i duma da ne stava )
3. Pochvash kato nego.

Az haresva tretoto. Shte vidish kak toi sam shte zapochne da se chudi. Ako ne mu pokajesh, che ne stava, nqma da ima promqna i shte si v syshtoto blato.

Az syshto ne vqrvam. No nali vse pak ti e kazal za onova momiche. Dai mu pone edna chervena tochka za tova. (ne samo cherni)

VukeHceTy
02-21-2006, 19:59
"Na shamara otvurni s shamar",za tova pravi kakvoto pravi toi.Ne se ogranichavai samo s nego!Ne si vtulpqvai che toi e edinstveniq.Zamisli se stryva li si da stradash tolkova,da plachesh postoqnno a na nego moje bi da my e vse edno?Zaslujava li?Ne vinagi kogato darqvame lubov nie poluchavame..Za tova nqma kak da go zaduljish da te obicha..Kato my kazvash che go obichash a toi ne ti otvrushta s sushtoto..ne e vinoven.Ne moje vinagi da budem obichani ot horata koito nie obichame!Znaesh che lubovta se pecheli..ti si q zaslujila veche hilqdi puti..imai turpenie...V sushtoto vreme se zamisli stryva li si da si s tozi chovek.Kazvash che nemojesh bez nego..Kakvo shte ti lipsva? Bolkata,sulzite,stradanieto,bezsunnite noshti?Tova li shte ti lipsva?Ili pregrudkata my,laskite mu...?Za edna pregrudka bi li jertvala shtastieto si? Zamisli se i sama si otgovori

mnogomili4kata-sf
02-21-2006, 21:43
Баналната фраза "Иди ги разбери тия мъже..."

bebs``
02-22-2006, 22:26
Mne, ne me e zarqzal...Nadqvam se i da ne go napravi. I az neznam zashto ne iskam da sym bez nego! Tolkova mnogo se mycha i tormozq ot vryzkata ni, i vypreki tova...ne moga bez nego :cry: I da iskam...ne moga! Na momenti prosto tolkova se otchaivam, che nqmam jelanie za nishto,samo da umra.Nqma da go napravq,zashtoto znam,che nqma da postigna nishto! No ne moga da prodylja po tozi nachin,ot druga strana ne moga da prodylja i bez nego... :cry:
и при мен иманещо таковано кво да се прави изтърпяваш и преодоляваш всико заради любимия!

nqma zna4enie
02-23-2006, 14:05
sometimes_ това чувство да нямаш доверие на човека когото обичаш ми е познато и знам как точно се чувстваш.Както ти самата каза не можеш да си повече с него, но и неможеш да си без него.незнам каква точно е причината да се скарате толкова много че да се почувстваш толкова гадно, но според мен трябва да поговориш с него, всеки от вас да каже какво мисли и да решите какво да правите все пак сте били заедно 8 месеца и предполагам вече се познавате повече от чудесно.Може пък след като поговорите и всеки от вас изкаже своето мнение по въпроса да се окаже че нещата не са толкова зле.Междувременно вместо да си стоиш у вас по цял ден и да плачеш за него може да се разсееш малко например излез някъде с приятели позабавлявайте се малко може дори да поговориш с някой от тях и тои или тя да ти каже какво мисли по въпроса и да те посъветва.
Това беше от мен надявам се да съм помогнал/а поне мъничко.Пожелавам ти успех и не забравяй че каквото и да стане живота продължава с пълна сила и няма да те чака да се съвземеш трябва ти да го настигнеш.

02-23-2006, 15:09
случват се тия неща...