PDA

View Full Version : ee nz mnogo me drazni tva momi4e



Legally_Blonde
02-21-2006, 17:56
Става въпрос за една от моя клас.Авее хораа харесала съм си един пич от моя клас(въпреки,че мразя да се занимавам с момчета колкото мен ама тоя е мн якичък).Та с това момче напоследък мн се зарибяяме такива,душки,за ръчичка си ходим,цунки по муцката,ама нищо серизно сичко само ни питат какво става да не ходите тва онова,ама ние нее нз си кво.И има една от моя клас която обожавя цялото внимание да е върху нея! :smt013 И ся като видя че с тва момче така тръгна всичко и само го кара да сяда при нея кат ни види че пак сме заедно идва и почва и мн се нерва от тва!Така едно че ми се бърка,др че и забава всичко м/у нас! :evil: Мн се дразня!!!

DimmuBorgir
02-21-2006, 18:12
Това е много гадно, да ти се тикат в твоите работи, понякога дори без причина... Тя също може да го харесва или просто да иска да те дразни. Пробвай да я изтеглиш настрани и да й кажеш, че си харесваш момчето и да остави и теб и него на спокойствие. Тоест да не се вре във вашите си работи... Ако не стане със лекото пошушване изблъскай я и по-сериозно си поговори с нея, ако не предупреди приятеля си или нещо такова :) Надявам се да съм помогнал поне малко :-)

ht_7j
02-21-2006, 18:13
Sled kato ne hodite i samo se byzikate i "nqma nishto mejdu vas" nqmash pravo da se qdosvash. Ne mojesh da i dyrjish smetka na tova momiche. Mnogo hora iskat tzqloto vnimanie.

piFka_LP
02-21-2006, 18:14
ми тази като ти се пречка на пътя ускори малко нещата и тръгни със сладурчето от твоя клас и хем ще и затвориш устата

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-21-2006, 18:18
ili tragni s nego ili dokato tq vi gleda mu se farli na vrata i mu pusni ezi4e ili idi pr neq ii kaji da ne go zaka4a 4e 6e i se slu4i slu4ka

sexy_macka
02-21-2006, 18:18
piFka_LP Пуснато на: 22.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ми тази като ти се пречка на пътя ускори малко нещата и тръгни със сладурчето от твоя клас и хем ще и затвориш устата


ht_7j Пуснато на: 22.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Sled kato ne hodite i samo se byzikate i "nqma nishto mejdu vas" nqmash pravo da se qdosvash. Ne mojesh da i dyrjish smetka na tova momiche. Mnogo hora iskat tzqloto vnimanie.

i 2 sa pravi... ot edna strana sled kato samo "se byzikata" nqmash pravod a q vinish za nishto...
no puk ako tolkova mn iskash tozi sladur..>oskori neshtata i i zatfori ustata ;)

sometimes_
02-21-2006, 18:25
Abe...ne sym ot tiq,koito reshavat problemite po grubiq nachin, ama ... trqbva da q otstranish ot pytq si po nqkakyv nachin.Opitai se da i kajesh po dobriq nachin, ako ne stane...da pohvyrchi malko kosa i sha vi ostavi namira. :lol:

Legally_Blonde
02-21-2006, 18:37
Abe...ne sym ot tiq,koito reshavat problemite po grubiq nachin, ama ... trqbva da q otstranish ot pytq si po nqkakyv nachin.Opitai se da i kajesh po dobriq nachin, ako ne stane...da pohvyrchi malko kosa i sha vi ostavi namira. :lol:
Абе хора не искам да си скубем косите,просто да ми кажете едно,две съветчета за някоя тънкост с помоща на която да действам кат нея,уж не нарочно,а всъщност уникално умишлено! :-k

Wh3r3v3r
02-21-2006, 21:44
ili tragni s nego ili dokato tq vi gleda mu se farli na vrata i mu pusni ezi4e ili idi pr neq ii kaji da ne go zaka4a 4e 6e i se slu4i slu4ka
po-dobyr syvet edva li si polu4ila :D

Iliqn4eto
02-21-2006, 21:52
Abe...ne sym ot tiq,koito reshavat problemite po grubiq nachin, ama ... trqbva da q otstranish ot pytq si po nqkakyv nachin.Opitai se da i kajesh po dobriq nachin, ako ne stane...da pohvyrchi malko kosa i sha vi ostavi namira. :lol:
Абе хора не искам да си скубем косите,просто да ми кажете едно,две съветчета за някоя тънкост с помоща на която да действам кат нея,уж не нарочно,а всъщност уникално умишлено! :-k


Оф много познатоо чувство,само дет не бехме от един клас, и с момчето бехме гаджета:)амии когато дойде до вас ,ти започни да се закачаш с момчето,направи нещо,за да те цунка(но не Хайде бе целуни ме") ,и се правете все едно нея я няма.. тя ще се издрасни много яко ,ще се опита още 2-3 пъти да подосажда,ма кат нема да успее,ще се откаже :)Успех!!!!

IKisseDAGirL
02-22-2006, 12:02
ми тази като ти се пречка на пътя ускори малко нещата и тръгни със сладурчето от твоя клас и хем ще и затвориш устата
а така :P

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 12:24
Wh3r3v3r mersu za podkrepata davai 6tom si si go haresala ne go puskai

LP_girl_14
02-22-2006, 17:44
Бъди си с момчето и да не ти пука от никой!Такива като тая твойта съученичка навсякъде растат-гледат ви че сте сладки,че сте заедно,че се усеща онази красива тръпка,присъща за всяко начало и тя гледа да се намърда и да върне цялото внимание върху нея,без да се интересува,дали е желана или не.Не й се оставяй и не й позволявай да постигне целта си.Покажи й че си по-готина и че ще се бориш за щастието си на всяка цена :wink:

Mikohito
02-22-2006, 17:59
Еми когато е наоколо твоята съученичка и се опитва пак да ви се пречка ти си флиртувай с него.Гушни си го целуни го или нещо си го закачай и той ще си ти обръща внимание само на теб и тя ще се откаже.

MaRiA^^^
02-22-2006, 19:52
Трябва да бъдеш гадна, да и докажеш , че всъщност не може да те превъзхожда с нищо.Прави всичко възможно да я прецакаш , но това да не става наяве.
Да говориш с нея сериозно , да й кажеш , че наистина си харесваш това момче ... не си струва...нещата ще станат по-кофти..просто извади наяве недостаъците й , да може всички да ги видят .Обаче отначало се прави на нейна приятелка , за да можеш да разбереш слабите й места.Както са казали хората "Keep your friends close but keep your enemies closer"...че и твоята работа ....запомни , че целта оправдава средствата. :) :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 19:56
hvana lis i go bre kaji ako tragne6 s nego i ne se edosvai s taa ot tvoq klas idi i i kaji da go ne pipa 4e 6e ima pare6mangeli i gotooo