PDA

View Full Version : tup sum i adski zadrusten :(((( pomognete mi!!!



fuck_you_life
02-21-2006, 18:32
postoqnno kato se opitam da govorq s priqtelite mi i im zadavam tupi vuprosi i samo mi se vuzmu6tavat...a az iskam prosto da povdigna nqkoq tema i zatova ve4e po4nah da mul4a...kato kaja ne6to i vednaga me zatapvat...4uvstvam se ujasno :((daite nqkoi suvet...te sa mnogo gotini i dobri kum men no pri4inata e v men 4e zadavam tupi i bezsmisleni vuprosi... :((((

teenkopele
02-21-2006, 21:19
Като начало спри да задаваш въпроси! :mrgreen:
Щом някой от тях започне някаква тема на разговор, включвай се и ти.
Мисли преди да кажеш нещо. :)
Успех. :wink:

pipi`e`golqma
02-21-2006, 21:24
Спри да се притесняваш за това и говори свободно. Подхвани тема обща за всички ви и както p4elata_brumze каза вкючвай се в разговорите им

Wh3r3v3r
02-21-2006, 21:26
Знам само какво не трябва да правиш. В моя клас имаше едно момче, с което се държаха като с теб. Накрая тойпропуши,пропи се, стана някав простаксамо и само да се хареса на 2ма-3ма "пичове" от класа. Един друг пък започна да псува ужасно много. Всяка втора дума му е някаква псувня. Супер дразнещо е да слушаш интелигентно момче да говори така. Изобщо не му отива а и личи, че е нарочно, а не му идва отвътре.

pgg
02-21-2006, 21:29
moje bi e po dobre da ne zadava6 vaprosti osven ako ne e smislen.postepenno 6te se orientira6 kak da zadava6 smisleni vaprosi i te nqma da te zqpad kato izpadnali uspeh!

mnogomili4kata-sf
02-21-2006, 21:30
Оооо така съм и аз с мойте приятелки...ръся глупости на поразия,ама всичко го избивам на самоирония,така че всички се веселят...по-добре да ме мислят за по-"тъпа",отколкото съм и така изобщо не ми пука...знам си възможностите :mrgreen:
Дебилщина и тва е ;-)

ht_7j
02-21-2006, 21:34
A zamislql li si se nqkoga, che moje bi tova ne sa horata za teb? Gotini si, ok, no ti v nikakyv sluchai ne si zadrystenqk. Podigravat ti se na vyprosite, zashtoto ne im dopadat. Moje bi si padat po drugi neshta. Za vseki vlak si ima pytnik. Prosto tova ne e kompaniqta za teb. Nameri hora , s koito mojesh da obshtuvash normalno, bez pritesneniq.

LP_girl_14
02-22-2006, 17:25
Ми тогава просто не задавай тъпи въпроси или пък те като те затапват-прави и ти същото.Има много начини по които да се намесиш във разговора.Щом сте приятели,все имате общи теми и въпросите,които задаваш едва ли са единственото,което може да направиш.Отпусни се в тяхната компания,почни да пускаш некви базици,разкажи някоя история,сподели тва дето мислиш...Просто трябва да се научиш да общуваш повече с тях и да не се притесняваш от реакцията им.Също така излизай повече,не само с тяхната компания,за да се виждаш с повече хора и може би пък в някоя друга компания ще се чувстваш по-добре:wink:

ATAKABG
02-23-2006, 04:45
Еми спри с тъпите въпроси бе,младеж :mrgreen:

sexy_macka
02-23-2006, 07:10
xaxax emi pitai gi Umni a ne Tupi vuprosi..
i m/u drugoto,pomisli si dali tova e "tfoqta" kompaniq,dali ne burkash "priqtelite si"....
aide YcneX ;)

Shellman
02-24-2006, 23:53
postoqnno kato se opitam da govorq s priqtelite mi i im zadavam tupi vuprosi i samo mi se vuzmu6tavat...a az iskam prosto da povdigna nqkoq tema i zatova ve4e po4nah da mul4a...kato kaja ne6to i vednaga me zatapvat...4uvstvam se ujasno :((daite nqkoi suvet...te sa mnogo gotini i dobri kum men no pri4inata e v men 4e zadavam tupi i bezsmisleni vuprosi... :((((
Не говори много.Колкото си по загадачен толкова си по интересен.Най-добре за начало след като започне някои някаква тема ти просто се вклиучи без да се притесняваш.

Mem0reX
02-25-2006, 01:00
moje prosto da si razli4en ot tqh...ne se pritesnqvai za nishto ...prosto budi sebe si i ne se druj tupo..:]

cskamoni4ka
02-25-2006, 10:26
Ми преди да кажеш нещо трябва да мислиш!

flying_girl
02-25-2006, 10:30
Ами приятел ние как да ти помогнем мозък не се продава наливен или имаш или нямаш....... 8)

Oyamoto
02-25-2006, 10:32
Само недей да мълчиш че става още по смешно "тъпия нема кво да каже" :lol: гледай да говориш умни работи умни не в смисъл някви филосовщини ами се съобразявай да не говориш тъпотии на които да ти се свеят.

Mem0reX
02-25-2006, 11:10
vij fani edin den i nparai neshto deto da se haresa na si4ki..i si4ki she kajat gleite go too bil super be ! i si4ki she po4nat da iskat samo s tebe da govorat....

cskamoni4ka
02-25-2006, 12:25
vij fani edin den i nparai neshto deto da se haresa na si4ki..i si4ki she kajat gleite go too bil super be ! i si4ki she po4nat da iskat samo s tebe da govorat....
Дам,т`ва е добра идея обаче гледай да не се изложиш вместо да им се харесаш или да се надуеш после,че ще си останеш сам. :wink:

Mem0reX
02-25-2006, 13:15
4e mn qsno 4e e dobra ideq nali az q predlagam :P~

cskamoni4ka
02-25-2006, 13:19
4e mn qsno 4e e dobra ideq nali az q predlagam :P~
Ее така си е да :wink:

02-26-2006, 15:40
да не ти пука
говори това което мислиш
бъзикай ги и ти


и май си сбъркал раздела

Wild Girl
02-26-2006, 15:42
Включвай се в разговорите им и когато ти хрумне да зададеш някой въпрос първо помисли дали е уместен, дали е подходящ за ситуацията и изобщо обмисли всички "за" и "против". И също така не си сваляй самочувствието със мисли като "Аз съм тъп и задръстен". Със сигурност не си, просто имаш малки проблеми с общуването, което е нормално. :)

P360_LUdN!C@7@
02-26-2006, 15:54
prosto budi sebe si ne se vliai ot 4ujdite mneniq za te bprosto budi sebe si i ne zadavai tupi vaprosi!!!