PDA

View Full Version : 4uvstvam se mnogo tup i zadrusten :((



beb4o_tupaka
02-21-2006, 19:59
imam edin seriozen kompleks - tudno se izrazqvam kato sum sred hora osobeno s moite priqteli...postoqnno zadavam vuprosi koito im se struvat adski glupavi i bezsmisleni i zatova prez po golqmata 4ast ot vremeto si mul4a...kakvo da pravq? za6to viangi kogato se opitam da kaja ne6to izglejda glupavo v tehnite o4i?kakvo da napravq...poprincip ne sum glupav,no imam si kompleksi a i do skoro si nqmah priqteli i hodeneto na kafe be6e 4ujdo za men...na 17 god sum :(

WILD__BOY
02-21-2006, 20:03
Мойте съвети са:
1. Чети повече, за да обогатиш речника си и така няма да имаш проблем с говоренето.
2. Говори със себе си. Представи си как ще изглежда един разговор и се опитвай да си го изгладиш (не на глас разбира се)
3. Опитай се на първо време да не говориш много, а да слушаш повече. Нали знаеш, че умния винаги слуша повече от колкото говори.

Ми тва е приятел. Просто трябва да се отървеш от тва притеснение. Защото това няма да ти пречи само в приятелствто, но и в работата и любовта.

SEXtreme
02-21-2006, 22:29
imam edin seriozen kompleks - tudno se izrazqvam kato sum sred hora osobeno s moite priqteli...postoqnno zadavam vuprosi koito im se struvat adski glupavi i bezsmisleni i zatova prez po golqmata 4ast ot vremeto si mul4a...kakvo da pravq? za6to viangi kogato se opitam da kaja ne6to izglejda glupavo v tehnite o4i?kakvo da napravq...poprincip ne sum glupav,no imam si kompleksi a i do skoro si nqmah priqteli i hodeneto na kafe be6e 4ujdo za men...na 17 god sum :(
О, боже! Значи щом на тях не им харесва какво говориш си тъп?! Я се събуди! Говори това, което искаш! Бъди такъв, какъвто искаш, а другите да го духат! :smt006

02-21-2006, 22:32
Въпрос на лична нагласа. Виж, и аз не съм много забавен тип и понякога и аз оставам недоразбран от компанията, но това не е повод да се сдухвам. Нямаш проблем.

De_mikke
02-21-2006, 23:50
Nqma da se sduhvash..prosto kakto kazaha pozainteresuvai se ot pove4eto neshta,za koito govorite v kompaniqta si.leka po leka shte se opravqt neshtata,nali znaesh kapka po kapka vir pravi

02-22-2006, 02:21
trqbva ti
uverenost
samo4uvstvie (v granici)
da ne priemash vsi4ko naseriozno, kakto i ostanalite okolo teb

MaPuXyaHa
02-22-2006, 13:54
Първо трябва да има уважение във общуването опитваш се да проевяваш повечеко внимание към чувствата на другите разбирането също играе голяма роля полагаш усилие да застанеш на гледната точка на другия или па карай на вербалното!
И в крайна сметка .....ако те са ти истински приятели не мисля ,че ще те наричат тъп ....напротив ще те приемат такъв какъвто си!!!
И престани да избиваш комплекси....защото ще се превърнеш в развалина!!!!Ще почнеш да спичаш и за много други неща!!!
И вземи прочети някой интересна книжка