PDA

View Full Version : Тъпо ли е?



Оптичен Кабел
02-21-2006, 21:06
От известно време започнах да харесвам една съученичка (от моя клас демек). Дам, в момента ми се струва, че е перфектното момиче за мен. Сума години учим в един клас и чак сега да почна да я харесвам. Някак си тъпо ми звучи... Та ви питам вие какво мислите. Тъпо ли я да я харесвам. Все пак е от класа ми. Ако предприема нещо и не се получи няма да мога да я погледна в очите. Но от друга страна наистина я харесвам.

02-21-2006, 21:10
Ами определено е тъпо да не знаеш какво искаш и май е точно така... Хвърли един "общ" поглед на нещата и прецени до колко това момиче ти допада.

teenkopele
02-21-2006, 21:11
Щом я харесваш ДАВАЙ, няма от какво да се притесняваш! Какво като ти е съученичка!?!
Излезте на кафе, насам-натам. Виж как ще се развият нещата. :)
Успех. :wink:

pipi`e`golqma
02-21-2006, 21:12
Еми поговори с нея кажи и за чувствата си и от там вече.... вий си знаете :)

peperud4icata
02-21-2006, 21:18
mi spored men ne e tapo,kvo kato e ot klasa ti.vse pak horata se promenqt tai 4e nqma lo6o 4e 4ak sega si q haresal.opitai da stane ne6to pak kvoto stane.po-dobre da znae6 4e si opital ot kolkoto da stoi6 otstrani samo i da si blaska6 glavata ](*,) ](*,) ](*,)

ht_7j
02-21-2006, 21:21
Ne e izobshto typo. Kakto postepenno spirash da haresvash nqkoi, taka i postepenno zapochvash.
Ako ne se poluchi, moje i da vi e neudobno edin ot drug v nachaloto, no posle vsichko shte si doide na mqstoto. Riskuvai.

Аз съм ИЗМЪЧЕН
02-21-2006, 21:33
Ами и аз от няколко месеца започнах да харесвам едно момиче от класа ми, ама наистина се влюбих в нея :smt054 ,но с времето разбрах, че да си останем приятели е най-добре поне засега.Надявам се да не си омръзнем скоро.Та нали ще сме заедно до 12 клас, Може пък ако тя разбере че я обичам да станем "повече" от приятели.Но не искам тя да си тръгне!Прекалено много я обичам, и тичам все след нея , гледам да сме повече време заедно. и се измъчвам с всеки изминал ден и се чудя защо правя тази грешка и продължавам да я обичам щом тя обича друг и мен ме използва защото знае ,че е специална за мен. :smt068 :smt064

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 12:55
mi parvo se opitai da razbere6 dali tq te haresva i togava i kaji kakvio sa tvoite 4uvstva kam neq

ShMaTkaTa
02-22-2006, 12:58
ami spored men ne e tapo,no trqbva da vnimavash kak deistvash za da ne q zagubish kato sauchenichka i priqtelka..Moje bi sega za teb e neshto po-veche moje bi zatova chak sega se zaglejdash po neq,vnimavai kak postapvash i yspeh!!!

bad_baby_girl
02-22-2006, 13:29
ae hora kak mojete da kajete 4e e tupo :evil: V lubovta nqma tupo,vsi4ko si se slu4va ot samo sebe si,ne nie izbirame v koi da se vlubim vse pak. :smt018
kolkoto do tva ...spored men opitai po nqkakuv na4in da i pokaje6 4e ima6 nqkvi simpatii kum neq i ako tq sa6to proqvi interes-DEISTVAI!samo 4e sled tva moje da sujalqva6,6toto az hodih taka s edin moi sau4enik i nakraq...se skarahme jestoko,bqh mu mnogo obidena,a toi me presledva6e postoqnno i se opitva6e da me skara s sega6noto mi gadje...v krayna smetka v momenta se mrazim(pone ot moq strana)i ne si govorim.. :smt013
Ne se znae de,ima hora det si zapazvat dobrite otno6eniq i sled tva,a koi znae moje puk i tq da se okaje golqmata ti lubov :smt017

палавото бебче
02-22-2006, 13:53
според мен хич не е тъпо а напротив...ако наистина я харесваш давай!!!а пък ако нещо се прецака поне ще знаеш че си опитал!!!

terry
02-22-2006, 14:02
ne e tupo,opredeleno ne e tupo,nqma zna4enie 4e e ot klasa ti.no 6te stane tupo ako ne6to bez da iskate se oburka i skusate,togava nqma da moje da se gledate v o4ite :| koeto e naistina lo6o #-o

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 16:29
ae hora kak mojete da kajete 4e e tupo :evil: V lubovta nqma tupo,vsi4ko si se slu4va ot samo sebe si,ne nie izbirame v koi da se vlubim vse pak. :smt018
kolkoto do tva ...spored men opitai po nqkakuv na4in da i pokaje6 4e ima6 nqkvi simpatii kum neq i ako tq sa6to proqvi interes-DEISTVAI!samo 4e sled tva moje da sujalqva6,6toto az hodih taka s edin moi sau4enik i nakraq...se skarahme jestoko,bqh mu mnogo obidena,a toi me presledva6e postoqnno i se opitva6e da me skara s sega6noto mi gadje...v krayna smetka v momenta se mrazim(pone ot moq strana)i ne si govorim.. :smt013
Ne se znae de,ima hora det si zapazvat dobrite otno6eniq i sled tva,a koi znae moje puk i tq da se okaje golqmata ti lubov :smt017 mn si prava nikoi ne izbira v koi da se vliubi seki se vliubva v koito mu e otredeno i v liubovta nqma ni6tu tapa

GLeZoRanA
02-22-2006, 16:58
В тва да харесваш момиче от твоя клас няма нищо тъпо :) щом я харесваш толкова действаи знае ли човек...кой знае колко ще издържи връската ви ако се получи нещо след края вече може да не сте в един клас ... абе дето се вика риск печели риск губи .. :-D никога не се знае какво може да стане така че те съветвам действаи;)

sexy_macka
02-22-2006, 17:00
mi...as lichno mislq che izobshto ne e tupo...tfa che e ot tfoq klas neznachi che ti e zabraneno da q haresfash,a i da si s neq...
Ako tolkova mn q haresfash DAVAi ! Raskrii i chufstfata si,tuko vij ste stanali edna syper dvoika !
YcneX ;)

vibora85
02-22-2006, 17:05
В тва да харесваш момиче от твоя клас няма нищо тъпо :) щом я харесваш толкова действаи знае ли човек...кой знае колко ще издържи връската ви ако се получи нещо след края вече може да не сте в един клас ... абе дето се вика риск печели риск губи .. :-D никога не се знае какво може да стане така че те съветвам действаи;)
100% sum suglasna

Mikohito
02-22-2006, 17:21
Абе хора защо трябва да е тъпо ако се влюбиш в някой от твоя клас.Както казаха вече и преди мен в любовта няма нищо тъпо в нея нещата просто се случват без да ти трябва обяснение "защо".Никой не избира кога и в кой да се влюби всичко става от само себе си така че няма нищо ненормално в това че чак сега си започнал да изпитваш нещо към съученичката ти.Ок дори и да тръгнете и да не излезе нищо какво от това все пак ще знаеш че си опитал.Може след това да ви е кофти да се гледате по цял ден в училище но това няма да продължи дълго казвам го от собствен опит защото и на мен ми се беше случило нещо подобно.Пожелавам ти всичко да се получи в твоя полза и да бъдете щастливи заедно. :D

02-22-2006, 17:27
ae hora kak mojete da kajete 4e e tupo :evil: V lubovta nqma tupo,vsi4ko si se slu4va ot samo sebe si,ne nie izbirame v koi da se vlubim vse pak. :smt018


Хаха... Аре стига глупости, ей! Как не ние избираме в кой да се влюбим?! Никой друг освен нас не избира. Това че не може да го осъзнаете не значи, че няква висша сила ви прави избора! Човече запомни! Ти избираш в кой да се влюбиш, не се оставяй на съдбата, вземи я в ръце и реши! Дали да се влюбиш в това момиче или не! Ти решаваш! А дали е тъпо??! Еми пак ти решаваш.

LP_girl_14
02-22-2006, 17:36
Ми не е тъпо да изпитваш чувства,тъпо е когато не знаеш кво искаш и кво чувстваш!Ако момичето наистина ти харесва,не пропускай възможността да бъдеш с нея,спечели я и покажи й колко важна е за теб.А и недей да гледаш мнението на "доброжелателите"!Това е твоя живот,живей го така,както сметнеш за добре и го живей по твоите правила,не по техните \:D/

white_chik
02-22-2006, 18:39
po princip e gadno da hodi6 s nekoi ot klasa ti ama 6tom q haresva6 naistina mnoo-davai.Kvo kato 4ak sega q zabelqzva6-tva nema nikvo zna4enie.

Dharma
02-22-2006, 19:41
mi...as lichno mislq che izobshto ne e tupo...tfa che e ot tfoq klas neznachi che ti e zabraneno da q haresfash,a i da si s neq...
Ako tolkova mn q haresfash DAVAi ! Raskrii i chufstfata si,tuko vij ste stanali edna syper dvoika !
YcneX ;)
:smt007 da, napulno sum suglasna.