PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Мисля, че се влюбвам в него .. :)



anonimchica
02-21-2006, 21:59
ta takam:) iskam samo da spodelq radostta ako e radost de;) i da iskam za syvet4eta..
m na4i predi 8 meseca mi razbiha mn jestoko sarceto i si mislih 4e nqma lubov,vupreki 4e pak si haresvah za po 2-3 dena mom4eta...no samo ei taka za da ubivam skukata.. i edin den edna fr-ka mi pokaza edno mom4e i mi kaza nicka mu v 4ata 6tot nqkfa druga si go haresvala.. i 4esno kazano ne me izkefi no mu se vklu4ih i si chatihme taka ot vreme na vreme... po 2-3 izre4eniq.. no edin put po seriozno po4atihme i taka ot den na den re6ihme da se zapoznaem 6tot sme v edno daskalo.ama men ne6to me be6e spek da ida i da mu kaja 4e sum az.. i za tfa se zapoznahme na edno disco:) togava az si go cunkah po buzkite i toi men i samo me pregra6ta6e ala bala.. be li4e6e si 4e ne e bezrazli4en sled tva v 4ata se po4na 'haresvash mi mn' 'mn te love' 'golqma si sladurana' daje po4na da se pi6e Love_'moito ime' :))) i takam neska se vidqhme za 5 min i 4ak v petak ili subota 6te se vidim pak ama az stra6no mn se privarzah i mn mi lipsva mai se vlubvam:( i mislq kogato se vidim v petuk ili subota da trugna s nego... ama ne sum mn uverena 4e iskam tva:\ za6toto + tva toi e s edna godina po malak..[no e po visok]... a i toi nikoga ne e zarqzval momi4e i mn dobrichak sladichak naprao e super..:) q si daite savet4etata:)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

ht_7j
02-21-2006, 22:18
Shtom si se privyrzala i ti lipsva ne vijdam kakyv e problema. Trygni s nego. Ne mu se vhyrlqi na vrata vednaga edva li ne. Ubivai skukata (kakto ti kazvash)....ostanloto shte doide, ako e pisano. Ne iskash da te narqnat otnovo, zatova li se pritesnqvash da si s nego?

peperud4icata
02-21-2006, 22:23
be nqma kakvo da mu misli6-tragvai s nego.i izob6to ne trq da ti puka ot tova 4e e po-malak ot teb.btw i az hodq s po-malak no ne vijdam s kakvo toi e po-rali4en ot ostanalite.daje moga da kaja 4e se darji po-zrqlo otkolkoto pove4eto mom4eta koito sa kolkoto men... 8-[ 8-[ 8-[

sexy_macka
02-22-2006, 11:48
truvai s nego..Obichaite se i budete shtastlivi ! ;)

IKisseDAGirL
02-22-2006, 11:50
изобщо не му мисли ами тръгвай с него!:)
разликата в годините не трябва да те притеснява, плюс тва явно е свястно момченце и може да си открила подходящия човек
:) :)
не изпускай шанса си :wink:

LP_girl_14
02-22-2006, 11:51
Кви съветчета бе миличка?Имам чувството че ти много добре знаеш какво да правиш,просто ти трябва още малко смелост да предприемеш тази крачкаТо ти личи само по начина по който говориш за него,че си доста хлътнала.Щом момчето ти харесва,тръгвай веднага с него.Недей ся да праиш некви проблеми,че бил по-малък с 1 година.Ти ще ходиш с него,не хората!Бъди щастлива и си живей живота \:D/

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 12:51
mislq 4e valantain_love e kazala to4no kakvoto i az iskam da ti kaja i az sam hodila s po malko mom4e ot mene i zob6to ne mi puka6e a i 6tom si go haresva6 kakav e problema zimai go
изобщо не му мисли ами тръгвай с него!:)
разликата в годините не трябва да те притеснява, плюс тва явно е свястно момченце и може да си открила подходящия човек
:) :)
не изпускай шанса си :wink:

rusalkata_
02-22-2006, 14:58
и аз така мисля! :-D ясно е,че искаш да тръгнеш с него,но просто искаш малко подкрепа,за да се увериш дали правилно ще постъпиш...колкото до възрастта-той е по-висок от теб,едва ли изглежда като хлапак и може хората да не знаят,че е по-малък от теб! :-D Награбвай го,мацка! :-D

pipi`e`golqma
02-22-2006, 16:25
и аз така мисля! :-D ясно е,че искаш да тръгнеш с него,но просто искаш малко подкрепа,за да се увериш дали правилно ще постъпиш...колкото до възрастта-той е по-висок от теб,едва ли изглежда като хлапак и може хората да не знаят,че е по-малък от теб! :-D Награбвай го,мацка! :-D
Така е няма кфо да се колебаеш ...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 16:26
ei i kato tragnete da kaje6 :mrgreen:

teenkopele
02-22-2006, 19:34
Ще ти кажа само едно:

ТРЪГНИ С НЕГО !

:wink:

VukeHceTy
02-24-2006, 18:41
ami toi te haresva-qsno e,ti go haresvash-oshte po qsno :D nqma kvo da mu mislish-vzimaite se i budete shtastlivi :mrgreen:

Iliqn4eto
02-24-2006, 18:56
амии както ти ,така и другите казаха правилният отговор ,който мисля,че ще е най-добре за тебе ;) айде Успех:)

piFka_LP
02-24-2006, 18:58
davai
:P =D> \:D/ :smt007

cskamoni4ka
02-25-2006, 13:03
Ами пробвайте се :D