PDA

View Full Version : Шоколадова диета?



Maniq_
02-22-2006, 00:00
Вапроса ми е някой чувал ли е за шоколадова диета?В една статия пишеше че Ума Търман е отслабнала с 11 кг за 6 седмици само на шоколад? Някой пробвал ли я е някога и има ли ефект?

gia_bs
02-22-2006, 06:39
WOW винаги съм си мислила че шоколада е въглехидратна бомба за фигурата... но... Пък ако се тъпчеш от сутрин до вечер само със ЧИСТ шоколад в продължение на дълъг период от време..ще се яви нещо като разделно хранене нали? Поне аз така мисля.. ивсе пак не искам да рискувам...пък и шоколад в такива дози не е полезен... Ако искаш да слабееш, намаляш въглехидратите и почваш тренировки!
Не експериментирай върху тялото си с разни диети...най-често после резултата е че свалените килца се натрупват двойно :|

Roxy
02-22-2006, 11:12
аз бях чела за няква сладоледена диета.пълни глупости са тва

LP_girl_14
02-22-2006, 17:53
Вероятно ще има ефект,но по принцип не съм фенка на такива монотонни диети за кратки периоди от време,защото после като спреш диетата и почнеш постепенно да си връщаш старите хранителни навици,килограмите също ще се върнат че даже и отгоре.Според мен лично най-добрия начин за отслабване е без да си поставяш некви срокове,да съчетаеш правилно хранене със спорт,като се изключи сладкото,тестеното,пържено то или поне стане в умерени количества.Също така много вода и ако сте решили да пиете натурални сокове,по-добре си ги изцеждайте лично,щото тия в кутиите са си чисти боклуци :smt019

teenkopele
02-22-2006, 19:41
Диети има всякакви!!! \:D/

:arrow: Въпросът в случая е по-колко шоколад се яде? :-k
Не може да се казва,че се ядът примерно по 3-4 големи шоколада на ден и се отслабва....тоя номер н минава.:lol:
Според мен тук от значение е броят на калориите :wink: .
За повече информация погледни в някой сайт за диети и/или хранене. :)
Успех. :wink:

Barbaronka
02-22-2006, 21:52
aue zemi si qj normalno!
Mani gi tiq dieti!
A i samo edno ne razbiram.. Kak moje da se tupchite s edno i sushto neshto sedmici nared,bez da slojite nishto drugo v ustata? Tva za men sa bolni mozuci s izvinenie...;((

Maniq_
02-22-2006, 23:02
Barbaronka, kogato si jiveeh v bg i si bqh slaba i az misleh taka, no kogato vednaj se iztarve6 i ka4i6 kilogramite, na4ina ti na mislene se promenq i si gotov na vsi4ko da si varne6 figurata. Az nikoga ne sam o4akvala 4e prez jivoa mi 6te mi se naloji da spazvam dieta, za6toto dokato bqh v bg daje bqh hilava, noo... qvno sam se lagala, i sega mi se nalaga i kogato si probval vsi4ko i ni6to ne e imalo efekt daje i nai golqmata prostotiq ti se struva nadejna.Na nikogo ne pojelavam prostotiqta v koqto az sam no prosto se opitai da pogledne6 ot druga gledna to4ka.
:smt023

Стеси
02-22-2006, 23:12
А що не си мръднеш дирника и не почнеш да тренираш? Е тфа е истината яко движение, аз секи ден карам sk8 и се счупвам да права trix & shitz и имам перфектно тяло. А па после на партитооо.... :mrgreen:

Maniq_
02-22-2006, 23:20
А що не си мръднеш дирника и не почнеш да тренираш? Е тфа е истината яко движение, аз секи ден карам sk8 и се счупвам да права trix & shitz и имам перфектно тяло. А па после на партитооо.... :mrgreen:

Dirnika si go mardam po 5 pati v sedmicata.Samo 4e pak povtarqm v bg na4ina na jivot e korenno razli4en.Predi da doida v taq 6ibana darjava az ne znaeh kakvo e stres i depresiq i tova sa edinstvenite ne6ta koito me razdelqt ot skapanite 4-5 kila koito mi se struvat kato misiqta nevazmojna.Vsi4ko e individualno i qvno na men samo fitnes ne mi pomaga.

Oyamoto
02-22-2006, 23:34
Имаше една тема в кояо изписах 2 стараници с една лекцийка относно ускоряването на метаболизма ама посмъртно не ми се занимава да я търся точно са, потърси в форума, неквъ тема за хранене беше.

Maniq_
02-23-2006, 00:30
Имаше една тема в кояо изписах 2 стараници с една лекцийка относно ускоряването на метаболизма ама посмъртно не ми се занимава да я търся точно са, потърси в форума, неквъ тема за хранене беше.

zna4i tova s razdelqneto na xranite go razbiram i 4e trqbva kaloriite mi da ne nadvi6avat nujnoto, no trqbva li da smqtam vaglehidratite.Za6toto na men ne kaloriite sa mi problama a vaglehidratite.

Barbaronka
02-23-2006, 10:51
Ne pravi dieti !! Samo shte si skapish zdraveto!
Po-dobre sportuvai mnogo,otkolkoto da gladuvash!
Poslushai me!! Istina ti kazvam! ;))))
Uspeh!

TSecret
02-23-2006, 11:36
Zavisi vsi4ko ot organizma!!!Az ako qm samo 6okolad 6te me izduha vqtara po kasno 6toto 6te stana kato kle4ka!

Oyamoto
02-23-2006, 21:33
Имаше една тема в кояо изписах 2 стараници с една лекцийка относно ускоряването на метаболизма ама посмъртно не ми се занимава да я търся точно са, потърси в форума, неквъ тема за хранене беше.

zna4i tova s razdelqneto na xranite go razbiram i 4e trqbva kaloriite mi da ne nadvi6avat nujnoto, no trqbva li da smqtam vaglehidratite.Za6toto na men ne kaloriite sa mi problama a vaglehidratite.
Въглехидратите се изгарят лесно с физическа активност, ти пак си ги яж но ги изполвай.

12-01-2006, 07:55
Вапроса ми е някой чувал ли е за шоколадова диета?В една статия пишеше че Ума Търман е отслабнала с 11 кг за 6 седмици само на шоколад? Някой пробвал ли я е някога и има ли ефект?Ако кажете това на четирима ваши приятели, ще отслабнете с 1 кг, ако го споделите с всички любители на щоколада, които познавате, ще отслабнете с 5 кг. А ако не кажете на никого, ще качите 10кг.
Затова го споделям и аз, защото не мога да си позволя този риск...

12-01-2006, 07:56
WOW винаги съм си мислила че шоколада е въглехидратна бомба за фигурата... но... Пък ако се тъпчеш от сутрин до вечер само със ЧИСТ шоколад в продължение на дълъг период от време..ще се яви нещо като разделно хранене нали? Поне аз така мисля.. ивсе пак не искам да рискувам...пък и шоколад в такива дози не е полезен... Ако искаш да слабееш, намаляш въглехидратите и почваш тренировки!
Не експериментирай върху тялото си с разни диети...най-често после резултата е че свалените килца се натрупват двойно :|

12-01-2006, 07:57
аз бях чела за няква сладоледена диета.пълни глупости са тваАко кажете това на четирима ваши приятели, ще отслабнете с 1 кг, ако го споделите с всички любители на щоколада, които познавате, ще отслабнете с 5 кг. А ако не кажете на никого, ще качите 10кг.
Затова го споделям и аз, защото не мога да си позволя този риск...

12-01-2006, 07:58
Диети има всякакви!!! \:D/

:arrow: Въпросът в случая е по-колко шоколад се яде? :-k
Не може да се казва,че се ядът примерно по 3-4 големи шоколада на ден и се отслабва....тоя номер н минава.:lol:
Според мен тук от значение е броят на калориите :wink: .
За повече информация погледни в някой сайт за диети и/или хранене. :)
Успех. :wink:Ако кажете това на четирима ваши приятели, ще отслабнете с 1 кг, ако го споделите с всички любители на щоколада, които познавате, ще отслабнете с 5 кг. А ако не кажете на никого, ще качите 10кг.
Затова го споделям и аз, защото не мога да си позволя този риск...

12-01-2006, 07:59
Barbaronka, kogato si jiveeh v bg i si bqh slaba i az misleh taka, no kogato vednaj se iztarve6 i ka4i6 kilogramite, na4ina ti na mislene se promenq i si gotov na vsi4ko da si varne6 figurata. Az nikoga ne sam o4akvala 4e prez jivoa mi 6te mi se naloji da spazvam dieta, za6toto dokato bqh v bg daje bqh hilava, noo... qvno sam se lagala, i sega mi se nalaga i kogato si probval vsi4ko i ni6to ne e imalo efekt daje i nai golqmata prostotiq ti se struva nadejna.Na nikogo ne pojelavam prostotiqta v koqto az sam no prosto se opitai da pogledne6 ot druga gledna to4ka.
:smt023

Drakthul
12-01-2006, 09:01
Barbaronka, kogato si jiveeh v bg i si bqh slaba i az misleh taka, no kogato vednaj se iztarve6 i ka4i6 kilogramite, na4ina ti na mislene se promenq i si gotov na vsi4ko da si varne6 figurata. Az nikoga ne sam o4akvala 4e prez jivoa mi 6te mi se naloji da spazvam dieta, za6toto dokato bqh v bg daje bqh hilava, noo... qvno sam se lagala, i sega mi se nalaga i kogato si probval vsi4ko i ni6to ne e imalo efekt daje i nai golqmata prostotiq ti se struva nadejna.Na nikogo ne pojelavam prostotiqta v koqto az sam no prosto se opitai da pogledne6 ot druga gledna to4ka.
:smt023

Бла бла бла .. пълни глупости, вместо да се обясняваш и жалваш, вземи по-добре се поинтересувай малко по-реално как стоят нещата, а не да четеш бабини простотии и да се надяваш на "о чудото, няква нова простотия дай да си съсипя още повече фигурата с нея" .. :evil:

Айде стига глупости, хващай едно хубаво НВД и малко повечко спорт и това е .. шоколадова диета my ass .. :lol:

http://bb-team.org/nutrition/000141.php

http://bb-team.org/nutrition/000176.php

А иначе в темата толкова бисери се изръсиха, бахти простотията, закво си говорите наизустени глупости като хабер си нямате на идея за кво става на въпрос .. бах .. айде, имена няма да визирам .. оправяйте се .. :lol:

evil_lady_in_black
12-01-2006, 13:23
Вапроса ми е някой чувал ли е за шоколадова диета?В една статия пишеше че Ума Търман е отслабнала с 11 кг за 6 седмици само на шоколад? Някой пробвал ли я е някога и има ли ефект?
знаеш ли кога ще отслабнеш от шоколад точно НИКОГА

nqma kaja koi
12-01-2006, 20:30
e tva ve4e e pulna prostotiq....... ne 4e ne6to ama tva momi4e trqbva postoqnno da e v dvijenie i tva dvijenie da e dosta natovarva6to za da gori toq 6okolad osven ako ne qde po edno blog4e 6okolad na den i trva da e to :D

summer_summer
12-04-2006, 14:20
awe moje da se otsladne stiga da qde6 po 1-2 6okolada na den
dryg e vaprosa 4e e ujasno nezdravoslovno 6e ti se zabavi metabolizma a tyi kato nqma da si si nabavila nujnite vitamini, minerali i tn. moje6 da si navle4e6 kup bolesti
nai malko kosata ti 6te po4ne da kape 6toto v 6okolada nqma dostaty4no belty4ini

Drakthul
12-04-2006, 14:38
awe moje da se otsladne stiga da qde6 po 1-2 6okolada na den
dryg e vaprosa 4e e ujasno nezdravoslovno 6e ti se zabavi metabolizma a tyi kato nqma da si si nabavila nujnite vitamini, minerali i tn. moje6 da si navle4e6 kup bolesti
nai malko kosata ti 6te po4ne da kape 6toto v 6okolada nqma dostaty4no belty4ini

Тва го номинирам за първо място в класацията на бисерите от тая тема .. :lol: :lol: :lol:

bad_girel9955
09-13-2007, 19:12
Moga samo da vi kaja ,che tazi dieta naistina 6e podeistva,no samo i edinstveno,ako izqjdash po 5 malki parchenca na den...
Taka che az vi preporachvam da potrenirate malko poveche ,a ne da umirate ot glad \:D/ \:D/ \:D/
4ao 4ao :-#

bebitooo___
09-13-2007, 19:15
Разделно умерено хранене и мноооого спорт е спасението!!! :roll: :P

monityY
09-13-2007, 19:19
absurdno e da otslabne6,kato qde6 6okolad,edna fr-ka be6e kazala 4e e na takava predi vreme,az se 4uda 6to pulnee tolkoz.gluposti! :smt019

snow__queen
09-13-2007, 19:20
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122255&highlight= ima mnogo po temata i tam obqsnqvah mnogo,taka che kojto iska da pro4ete,4e na men ne mi se obqsnqva pak :)

KaTinCeTy
09-13-2007, 19:29
Аз в едно списание бях чела за някаква актриса, която била отслабнала с 3 кг. като яла само шоколадов мус, но пишеше, че диетата не била подходяща за всеки организъм. :? Честно казано аз предпочитам здравословното хранене съчетано със спорт. :wink:

Mimka_sweet
09-13-2007, 20:15
ъъъъъ не може ли млечен шоколад :lol:

Mimka_sweet
09-13-2007, 20:24
А ей тфа може ли http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=72&Itemid=28 :-D

colymoly
02-13-2009, 11:21
не мисля, че ще помогне щом се ограничиш от пържерно сладко газирано мазно чипсове солети и такива глупости и да спортуваш непременно ще отсабнеш но и ще добиеш някакъв режим който да ти помага за напред в борбата с лакомията :lol:

Jesus
02-13-2009, 11:27
от 2-3 дена пробвам да карам само на 5 сникерса кинг сайз :)

akinom
02-13-2009, 17:44
Da be da, tq naro4no si e kazala taka za imidja si, vse edno nqkoi kato ne i povqrva 6te trugne da q meri!
Az edin pat probvah tazi dieta i 6tqh da povarna,Tolkova mnogo 6okolad, poprincip ne obi4am ( daje v posledno vreme nenavijdam ) 6okolada, puk i to ot sutrin do ve4er vse 6okolad .. nqma6 energiq i iska6 o6te 6okolad ( pone pri men de :D ) i eto rezultata- debelee6 + pristapi na nervnost + povra6tane :?

akinom
02-13-2009, 17:46
от 2-3 дена пробвам да карам само на 5 сникерса кинг сайз :)
I kakvo razpravq6 ima li efekt? Kak se 4uvstva6?

TonChoY
02-14-2009, 20:17
абее от шоколада не се дебелее (ама трябва да е натурален) :-o

иначе наистина е банално да ядеш 24 часа само шоколад :(

може вместо вафли,СНИКЕРСИ,бискфитки и тем подобни неща купени от магазина да се заменят с шоколад :)

LINKNOT
02-14-2009, 20:35
Предполагам,че при тази диета не се яде само (натурален) шоколад,ами се комбинира с традиционните банани,ананас,лимон и яблъки,разбира се. 8-)

colymoly
02-15-2009, 07:16
аз се убедих, че само с диета няма да се стегна от Понеделник тръгвам на фитнес :)

BigFakeSmile
02-15-2009, 10:05
аз пък съм 100% убедена че ако ядеш само шоколад няма никакъв начин да отслабнеш
няма значение кой кво е чел
по голяма глупост не бях чувала :)

titinkaa
02-15-2009, 10:31
Оо,не не в никакъв случай шоколадова диета,после ще съжаляваш,защото ще качиш килограмите двойно,по-добре опитай с нещо друго,като например яж пълнозърнест хляб,кашкавал,сирене,домат ,краставици,ябълки,без сладко и пържено,аз така отслабнах с 15кг. за 2 месеца :)

colymoly
02-15-2009, 11:05
Оо,не не в никакъв случай шоколадова диета,после ще съжаляваш,защото ще качиш килограмите двойно,по-добре опитай с нещо друго,като например яж пълнозърнест хляб,кашкавал,сирене,домат ,краставици,ябълки,без сладко и пържено,аз така отслабнах с 15кг. за 2 месеца :)
:shock: :shock: :shock: постигнала си чудесни резултати браво

Sissy90
02-15-2009, 15:32
Аз съм я чувала тази диета, но само мисълта ми е гадна... толкова много сладко - направо ужас, после ще ми се повръща като видя захар, шоколад или каквото и да било такова.

kuklichka_bg
02-16-2009, 14:54
ако се тъпчеш от сутрин до вечер само със ЧИСТ шоколад в продължение на дълъг период от време..ще се яви нещо като разделно хранене


uhaaaaaaaaaaaaa :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Grudge
08-20-2011, 21:24
Аз пък ще ви се похваля че с шоколадовата диета свалих 6кг. за 1 седмица. Ядът се по 100гр. шоколад на ден.. може да е млечен, натурален, с ядки или стафиди и се пие по 1 чаша кафе на всяко ядене. Не съм голям фен на шоколада попринцип, но тази диета ми мина най-леко.. почти не огладнявах а пък и не ми причерняваше. Който иска нека я опита.. аз съм много доволна от нея!

kalpazanka
08-20-2011, 21:37
Айде, стига. С по кафе на ядене няма да си затворите очите да поспите дори за минута. Отделно че медицинските среди настръхнаха срещу кофеина, теобромина и теофилина заради хипотезата за участието им в генезата на рака на гърдата.
Last but not least- 2006!!!!