PDA

View Full Version : Vupros kum jenskata chast !!!



Sean Combs
02-22-2006, 01:41
takaa.. mili momi4enca, jeni4ki i novootkrili se pi4enca, imam edin vypros kym vas.. predstavete si 4e si imate priqtel s koito ste nezavisimo ot kolko vreme i koito e ludo vluben vyv vas i pravi vsi4ko za da vi e dobre.. NO.. edin den.. toi otiva za 2 dni (naprimer) nqkyde na ekskurziq ili v drug grad ili strana ili wherever.. a vie otivate v drug grad, kydeto nikoi ne vi poznava kydeto nqmate nikakvi poznati nito nqkoi koito moje da donese nqkakvi novini za vas vyv rodniq vi grad ili tam kydeto jiveete... i otivate na nqkoe priqtno mestence s mnogo hora, sedite si na bara (ili tam kydeto obi4ate da sedite poprincip v edin bar ili zavedenie) i pri vas se poqvqva... hmm.. visok, hubav, stegnat mlad myj, koito o4evidno znae kakvo iska (tova ste vie) i znae kakvo da kaje za da vi spe4eli... taaa.. vyprosa mi e.. ako vi se otdade vyzmojnost da se iz4ukate s nqkoi po privlekatelen ot 4oveka s koito ste v momenta, bez toi da razbere absolutno ni6to (bez dori i 6ans da do4ue ne6to!), bihte li go napravili??? ei taka.. za ednoto 4ukane??? prosto za6toto 4oveka si zaslujava da byde iz4ukan? 4ovek s otno6enie i manieri.. prosto za ednata ve4er.. nezavisimo ot tova 4oveka s koito ste kakvo ima kym vas.. i 6te vi pomolia da otgovorite iskreno i 4estno bez da me lyjete :))

P.S. vsi4koto tva e dadeno kato PRIMER, slu4aia s ekskurziqta i grada i bara i zavedenieto i opisanieto na "4oveka za edna ve4er" moje da se formulira po va6 izbor!

SEXtreme
02-22-2006, 04:39
Ами, аз съм спала с хора само за секса, ама не и когато съм в сериозна връзка! Според мен изневярата е нещо отвратително и това е единственото нещо, което никога не бих направила и никога не бих простила, ако ми го направят!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-22-2006, 07:19
takaa.. mili momi4enca, jeni4ki i novootkrili se pi4enca, imam edin vypros kym vas.. predstavete si 4e si imate priqtel s koito ste nezavisimo ot kolko vreme i koito e ludo vluben vyv vas i pravi vsi4ko za da vi e dobre.. NO.. edin den.. toi otiva za 2 dni (naprimer) nqkyde na ekskurziq ili v drug grad ili strana ili wherever.. a vie otivate v drug grad, kydeto nikoi ne vi poznava kydeto nqmate nikakvi poznati nito nqkoi koito moje da donese nqkakvi novini za vas vyv rodniq vi grad ili tam kydeto jiveete... i otivate na nqkoe priqtno mestence s mnogo hora, sedite si na bara (ili tam kydeto obi4ate da sedite poprincip v edin bar ili zavedenie) i pri vas se poqvqva... hmm.. visok, hubav, stegnat mlad myj, koito o4evidno znae kakvo iska (tova ste vie) i znae kakvo da kaje za da vi spe4eli... taaa.. vyprosa mi e.. ako vi se otdade vyzmojnost da se iz4ukate s nqkoi po privlekatelen ot 4oveka s koito ste v momenta, bez toi da razbere absolutno ni6to (bez dori i 6ans da do4ue ne6to!), bihte li go napravili??? ei taka.. za ednoto 4ukane??? prosto za6toto 4oveka si zaslujava da byde iz4ukan? 4ovek s otno6enie i manieri.. prosto za ednata ve4er.. nezavisimo ot tova 4oveka s koito ste kakvo ima kym vas.. i 6te vi pomolia da otgovorite iskreno i 4estno bez da me lyjete :))

P.S. vsi4koto tva e dadeno kato PRIMER, slu4aia s ekskurziqta i grada i bara i zavedenieto i opisanieto na "4oveka za edna ve4er" moje da se formulira po va6 izbor!

never . gadjeto mi si e nomer edno za men i nqmam junda ot drug :-D

melbon
02-22-2006, 07:28
never . gadjeto mi si e nomer edno za men i nqmam junda ot drug :-D

white_chik
02-22-2006, 08:34
ami moje bih spala s nekuv gotin pi4 edinstveno ako ne durja mnoo na gadjeto.no ako imam naistina seriozna vruzka i prosto praq sex s nekuv,nz 6te me grize suvestta ](*,)

xGm
02-22-2006, 08:42
q pitai myjete kakvo mislqt po vyprosa.. :)

Кво искаш да кажеш с това? Че всеки един мъж би го направил ли? [-X :smt013 Значи си мноу зле!!! Представи си,че не всички са такива и не всички момчета гледат само секс-а! Аз никога небих го направил и никога небих приел такава постъпка!Заради такива "ебачи" като теб,мнението на момичетата за всички момчета е еднакво(че мислят само за секс-а)!Затова по добре си :-# и недей слагай момчетата под общ знаменател :smt018 :x

via_dolorosa
02-22-2006, 08:49
Ами да бих , ако не държа много ,много на гаджето си , бих.... защо не .Но ако държа на него не бих :-k

Chiana
02-22-2006, 12:11
Не! В никакъв случай. Първо на първо аз лично не подкрепям секса за една вечер. Не упреквам хората, които го правят, няма нищо лошо, но аз самата не бих! Друго - и най-големия сладур да ми се изпречи насреща, не бих му обърнала внимание, понеже прекалено много обичам приятеля си. Дори не бих се целувала с въпросния младеж. Защото и целувката е изневяра. А и съм убедена, че и моят приятел би постъпил по същия начин.

Death^Forever
02-22-2006, 12:18
Не, не бих си го и помислила дори. Това по някакъв начин би доказало, че моите чувства към съответния човек не са истински, щом съм готова за секс за една вечер с непознат. А и защо трябва да се възползвам от това, че никой няма да разбере? Не, мерси, това е подигравка, егоизъм и глупост в едно...

sh3_1s_7h3_0n3
02-22-2006, 12:22
Ами да бих , ако не държа много ,много на гаджето си , бих.... защо не .Но ако държа на него не бих :-k

ako ne dyrjish na gadjeto si to togava zashto shte si s nego?! :-s

a po temata... ne..ne bih predala po takyv na4in momcheto do men. vse pak v edna vryzka osven vsi4ko drugo trqbva da ima i uvajenie... ako shte krivvame vseki pyt kogato imame vyzmojnost zna4i neshto MNOGO kuca vyv vryzkata ni..

sometimes_
02-22-2006, 12:42
Tvyrdo NE! [-X Pyrvo,zashtoto shte se chuvstvam guzna i sama shte kaja na gadjeto za postypkata si.Vtoro,zashto da pravq sex s nqkakyv nepoznat kato moga da pravq lubov s gadjeto si? :wink:

02-22-2006, 12:45
Аз да бих що пък не. qякой готин пич да ме задоволи, а и нали моя приятел няма да разбере.

GIFTED
02-22-2006, 15:32
Аз да бих що пък не. qякой готин пич да ме задоволи, а и нали моя приятел няма да разбере.


PARCAL

NeNaSiTnA_TA
02-22-2006, 15:41
az ne bih! [-X otg si 4esno,moje bi za6toto savesta mi nqma da go pozvoli vse pak i toi moje6e da e na moe mqsto i nqma6e da sam mn 6tastliva ako toi mi e izneveril!pak dori i da ne razbere ot nikoi iznevqrata nevinagi moje da se skrii li4i si kogato si guzen za ne6to!

TSecret
02-22-2006, 16:28
Ne bih go napravila,za6toto obi4am gadjeto si no ako niakoi den ne dai si boje skasame i si hvana niakoi koito ne obi4am i ne darja na nego,a vaprosniq pi4 mi haresva bih se probvala no trqbva mnog mnogo ama naistina mnogo da me privle4e za da napravq takova ne6to!!!!

monito
02-22-2006, 18:27
ami 4esno da ti kaja pravila sum go dva puti i nevijdam ni6to lo6o a imam seriozna vruzka koqto o6te produljava i mi e prez guza!!!oba4e ako razbera 4e gajeto mi go e napravil 6te mu otkusnas kura i 6e mu go zavra v ustata!!!i posle 6te se zdobrime!!! :twisted:

Ice_Queen
02-22-2006, 18:34
ami 4esno da ti kaja pravila sum go dva puti i nevijdam ni6to lo6o a imam seriozna vruzka koqto o6te produljava i mi e prez guza!!!oba4e ako razbera 4e gajeto mi go e napravil 6te mu otkusnas "мъжкия полов орган" i 6e mu go zavra v ustata!!!i posle 6te se zdobrime!!! :twisted:
#-o ау ау ау :-D
по темата :
и аз не бих ! твърде мн държа на гаджето си и както някой по горе беше писал : достатъчен си ми е :-D :-D ! После съвеста ще ме гризе..а не съм сигурна ,че ако му кажа ,ще ми прости.

rowzz
02-22-2006, 18:50
takaa.. mili momi4enca, jeni4ki i novootkrili se pi4enca, imam edin vypros kym vas.. predstavete si 4e si imate priqtel s koito ste nezavisimo ot kolko vreme i koito e ludo vluben vyv vas i pravi vsi4ko za da vi e dobre.. NO.. edin den.. toi otiva za 2 dni (naprimer) nqkyde na ekskurziq ili v drug grad ili strana ili wherever.. a vie otivate v drug grad, kydeto nikoi ne vi poznava kydeto nqmate nikakvi poznati nito nqkoi koito moje da donese nqkakvi novini za vas vyv rodniq vi grad ili tam kydeto jiveete... i otivate na nqkoe priqtno mestence s mnogo hora, sedite si na bara (ili tam kydeto obi4ate da sedite poprincip v edin bar ili zavedenie) i pri vas se poqvqva... hmm.. visok, hubav, stegnat mlad myj, koito o4evidno znae kakvo iska (tova ste vie) i znae kakvo da kaje za da vi spe4eli... taaa.. vyprosa mi e.. ako vi se otdade vyzmojnost da se iz4ukate s nqkoi po privlekatelen ot 4oveka s koito ste v momenta, bez toi da razbere absolutno ni6to (bez dori i 6ans da do4ue ne6to!), bihte li go napravili??? ei taka.. za ednoto 4ukane??? prosto za6toto 4oveka si zaslujava da byde iz4ukan? 4ovek s otno6enie i manieri.. prosto za ednata ve4er.. nezavisimo ot tova 4oveka s koito ste kakvo ima kym vas.. i 6te vi pomolia da otgovorite iskreno i 4estno bez da me lyjete :))

P.S. vsi4koto tva e dadeno kato PRIMER, slu4aia s ekskurziqta i grada i bara i zavedenieto i opisanieto na "4oveka za edna ve4er" moje da se formulira po va6 izbor!

never . gadjeto mi si e nomer edno za men i nqmam junda ot drug :-D
ти туй ши кайиш ся..

via_dolorosa
02-22-2006, 19:23
Ами да бих , ако не държа много ,много на гаджето си , бих.... защо не .Но ако държа на него не бих :-k

ako ne dyrjish na gadjeto si to togava zashto shte si s nego?! :-s

a po temata... ne..ne bih predala po takyv na4in momcheto do men. vse pak v edna vryzka osven vsi4ko drugo trqbva da ima i uvajenie... ako shte krivvame vseki pyt kogato imame vyzmojnost zna4i neshto MNOGO kuca vyv vryzkata ni..Виж сладурче , не съм казала , че не държа на гаджето си , а ако не държа много на гаджето си ... имало е и такива моменти ... и то не само при мен предполагам .И поне като решиш да цитираш и да правиш забележки чети правилно...

PR
02-22-2006, 19:28
NIKOGAA za men tova e zakon NOMER 1.. osobeno sega kakto sam s nai nai ama nai qkoto za men mom4e nikoga ne bih mu zineverila dori da nqma nikakva vuzmojnst za tova toi da razbere... :)) zashtoto naistina mn mn ama mn darja na nego i na vruskata ni!!! I LOVE YOU PEPI !!! PRC(FOREVER)

sexy_macka
02-22-2006, 19:32
HuKora !!!

Atika
02-22-2006, 19:42
[-X Kolkoto i da mi se iska i kolkoto i da me privlicha onzi "perfektniq" ne bih poradi prostata prichina che choveka do men ne go zaslujava ..

02-22-2006, 20:17
Estestveno che bih,i sam sig 4e 90% ot otgovorilite tyk sa6to biha.Nai-mn nervi vkarvat takiwa momi4enca deto se prawqt na sveta voda nenapita ne znam si kvi gadjeto mi e n1 abe q se stegnete :d da ne ste jeneni sly4aino ? a tva i jenenite hora go pravqt de ! :d se pak tva e teen site kvi sa tiq umrqli otgovori kato gi 4eta i napraw se ot4aivam haha otg: Da , bih ; dopalnenie : v tva nqma ni6to losho tapo samo 4e nikoi ne si go priznava ("ne mnogo qsno as ne izneverqvam za6toto si go obi4kam!" :D :d :d)

sh3_1s_7h3_0n3
02-22-2006, 20:20
Ами да бих , ако не държа много ,много на гаджето си , бих.... защо не .Но ако държа на него не бих :-k

ako ne dyrjish na gadjeto si to togava zashto shte si s nego?! :-s

a po temata... ne..ne bih predala po takyv na4in momcheto do men. vse pak v edna vryzka osven vsi4ko drugo trqbva da ima i uvajenie... ako shte krivvame vseki pyt kogato imame vyzmojnost zna4i neshto MNOGO kuca vyv vryzkata ni..Виж сладурче , не съм казала , че не държа на гаджето си , а ако не държа много на гаджето си ... имало е и такива моменти ... и то не само при мен предполагам .И поне като решиш да цитираш и да правиш забележки чети правилно...

ne 4e iskam da se zaqjdam, no dori i da ne dyrjish mnogo na gadjeto si tova dostaty4no osnovanie li e da mu slojish roga i da go unizish po takyv na4in? li4no za men e nepriemlivo [-( zashtoto vypreki vsi4ko toi mi e gadje nezavisimo kolko dyrja na nego...[da ne govorim i 4e shtom izobshto hodim trqbva naistina da dyrja mn na nego :!: ........]no tova si e samo moe mnenie...

BE_MINE
02-22-2006, 20:50
ееее мисля 4е тук не бяхте съвсем 4естни... да, аз бих го направила...за мен любовта и секса не са неизменно свързани...Оби4ам гаджето си пове4е от вси4ко друго но за мен разнообразието понякога помага! не бих направила това така 4е да ми стане навик разбира се, не бих го направила така 4е да нараня 4овека на които държа, просто 6те го премъл4а...просто 1 ве4ер без предразсъдъци.

via_dolorosa
02-22-2006, 21:02
Ами да бих , ако не държа много ,много на гаджето си , бих.... защо не .Но ако държа на него не бих :-k

ako ne dyrjish na gadjeto si to togava zashto shte si s nego?! :-s

a po temata... ne..ne bih predala po takyv na4in momcheto do men. vse pak v edna vryzka osven vsi4ko drugo trqbva da ima i uvajenie... ako shte krivvame vseki pyt kogato imame vyzmojnost zna4i neshto MNOGO kuca vyv vryzkata ni..Виж сладурче , не съм казала , че не държа на гаджето си , а ако не държа много на гаджето си ... имало е и такива моменти ... и то не само при мен предполагам .И поне като решиш да цитираш и да правиш забележки чети правилно...

ne 4e iskam da se zaqjdam, no dori i da ne dyrjish mnogo na gadjeto si tova dostaty4no osnovanie li e da mu slojish roga i da go unizish po takyv na4in? li4no za men e nepriemlivo [-( zashtoto vypreki vsi4ko toi mi e gadje nezavisimo kolko dyrja na nego...[da ne govorim i 4e shtom izobshto hodim trqbva naistina da dyrja mn na nego :!: ........]no tova si e samo moe mnenie...За какво унижение става въпрос тук?Момчето пуснало темата беше споменало , че ситуацията е такава, че гаджето ти да не разбере и като цяло никой да не разбере, аз бих го направила, сега в крайна сметка разнообразието е нужно понякога... Пък и при положение ,че никой не е наранен ...няма да ми тежи даже и на съвестта 8-[

Wh3r3v3r
02-22-2006, 21:52
Estestveno che bih,i sam sig 4e 90% ot otgovorilite tyk sa6to biha.Nai-mn nervi vkarvat takiwa momi4enca deto se prawqt na sveta voda nenapita ne znam si kvi gadjeto mi e n1 abe q se stegnete :d da ne ste jeneni sly4aino ? a tva i jenenite hora go pravqt de ! :d se pak tva e teen site kvi sa tiq umrqli otgovori kato gi 4eta i napraw se ot4aivam haha otg: Da , bih ; dopalnenie : v tva nqma ni6to losho tapo samo 4e nikoi ne si go priznava ("ne mnogo qsno as ne izneverqvam za6toto si go obi4kam!" :D :d :d)
dobre, ti za6to si misli6 4e vsi4ki sa kato teb?! :evil: men pyk me nervqt momi4enca, koito se pravqt na lo6i4ki, a im ne stiska za mn ne6ta.
az li4no ako izneverq v opisanata situaciq, posle 6te mi teji na syvestta ujasno mnogo. A i moeto gaje e "visok, hubav, stegnat mlad myj" i go obi4am mnogo taka 4e...

TiA_MaRiA
02-22-2006, 23:38
tva zavisi ot mn ne6ta, malko sa momi4etata koito biha izdurjali na izku6enieto (vupreki 4e pove4eto se pravqt na sv voda nenapita) razberete 4e rano ili kusno vseki izneverqva, a v slu4aq - momenta e podhodq6t, tva nezna4i 4e momi4eto ne obi4a priqtelq si, prosto .... nare4ete go ako iskate raznoobrazie

Oyamoto
02-22-2006, 23:42
Всички ми се правите на света вода ненапита ама друга песен ще запеете като наистина почнете да се шлякате :lol: .

Sean Combs
02-22-2006, 23:47
ehehe vie dnes taq tema ste q prevyrnali v boino pole mai, a? m/u drugoto.. pomolih Vi da ne me lujete... syglasen sym s taq macka koiato se izkaza 4e 90% ot vas biha se iz4ukali s toq pi4.. ii.. bez da mi se syrdite.. ne iskam da vi izkaram kurvi ili ne6to ot sorta.. mnogo malko jeni biha se sdyrjali.. tezi ot vas koito otri4at 4e biha spali s "tigyra" ili ne sa izpadali v takova polojenie predi ili lujat kato dyrti cigani ne znaino za6to... predpolagam 4e priqtelite Vi znaqt nickovete VI ili ne6to ot sorta, no izob6to ne moga da se syglasq 4e ot 25 eblivi i zrqli pi4ki samo 2-3 sa otgovorili polojitelno na toq vypros... iii.. ne znam kak 6te vi prozvu4i.. no az li4no sym visok, hubav, stegnat myj, koito kato vleze v metroto ili avtobusa ili v nqkoi bar ili kydeto i da e, obiram pogledite na jenite tam.. predpolagam mislite 4e lyja ili ne6to ot sorta, no samo az znam istinata nali? otvratitelno kofti vpe4atlenie mi pravi da vijdam kak nqkoq kato Vas (nevinno momi4ence) mlqska priqtelq si i v sy6tiq moment gleda v men! ili v koito i da e bilo drug!!! 4estno Vi kazvam.. po skoro 6te Vi posyvetvam.. po dobre se naduvaite, no naistina pravi mnogo kofti vpe4atlenie kogato gledate drug v pregrydkite na gadjeto ili sypruga!!! SYVET - ili bydi "lubitelka na sexa" i si go priznavai ili bydi krotko momi4ence i ne poglejdai myj koito ne ti "prinadleji"!!! uspeh v jivota Ladies i 6te sledq sybitiqta po temata i 6te otkomentiram ot vreme na vreme, za da ima za kakvo da mi se syrdite 8)

Oyamoto
02-22-2006, 23:52
ehehe vie dnes taq tema ste q prevyrnali v boino pole mai, a? m/u drugoto.. pomolih Vi da ne me lujete... syglasen sym s taq macka koiato se izkaza 4e 90% ot vas biha se iz4ukali s toq pi4.. ii.. bez da mi se syrdite.. ne iskam da vi izkaram kurvi ili ne6to ot sorta.. mnogo malko jeni biha se sdyrjali.. tezi ot vas koito otri4at 4e biha spali s "tigyra" ili ne sa izpadali v takova polojenie predi ili lujat kato dyrti cigani ne znaino za6to... predpolagam 4e priqtelite Vi znaqt nickovete VI ili ne6to ot sorta, no izob6to ne moga da se syglasq 4e ot 25 eblivi i zrqli pi4ki samo 2-3 sa otgovorili polojitelno na toq vypros... iii.. ne znam kak 6te vi prozvu4i.. no az li4no sym visok, hubav, stegnat myj, koito kato vleze v metroto ili avtobusa ili v nqkoi bar ili kydeto i da e, obiram pogledite na jenite tam.. predpolagam mislite 4e lyja ili ne6to ot sorta, no samo az znam istinata nali? otvratitelno kofti vpe4atlenie mi pravi da vijdam kak nqkoq kato Vas (nevinno momi4ence) mlqska priqtelq si i v sy6tiq moment gleda v men! ili v koito i da e bilo drug!!! 4estno Vi kazvam.. po skoro 6te Vi posyvetvam.. po dobre se naduvaite, no naistina pravi mnogo kofti vpe4atlenie kogato gledate drug v pregrydkite na gadjeto ili sypruga!!! SYVET - ili bydi "lubitelka na sexa" i si go priznavai ili bydi krotko momi4ence i ne poglejdai myj koito ne ti "prinadleji"!!! uspeh v jivota Ladies i 6te sledq sybitiqta po temata i 6te otkomentiram ot vreme na vreme, za da ima za kakvo da mi se syrdite 8)
Баткоо слези на земята ](*,) :smt005 :smt005 #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o !!!

TiA_MaRiA
02-22-2006, 23:59
Sean Combs, lo6 si, no kakvo iska6 da ti kaje edno 13-14 godi6no momi4e???? 4e 6te spi s "tigura" kakto go nari4a6? Kogato bqh na 13 si misleh 4e 6te se omuja devstvena, na 15 razbrah 4e nqma da q bude taq, no si kazvah " nqma da mu izneverq", sega ... "za edna ve4er ne se broi" :P

Oyamoto
02-23-2006, 00:05
Sean Combs, lo6 si, no kakvo iska6 da ti kaje edno 13-14 godi6no momi4e???? 4e 6te spi s "tigura" kakto go nari4a6? Kogato bqh na 13 si misleh 4e 6te se omuja devstvena, na 15 razbrah 4e nqma da q bude taq, no si kazvah " nqma da mu izneverq", sega ... "za edna ve4er ne se broi" :P
След година две "с по малко от 5 мъже не се брои" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

TiA_MaRiA
02-23-2006, 00:07
sled godina dve moje da sum s bebe v rucete ......

Oyamoto
02-23-2006, 00:09
sled godina dve moje da sum s bebe v rucete ......
Ама нали знаеш че трябва си намериш балък дето да го гледа :wink: и естествено то да не е негово ми на "тигъра" :mrgreen:

TiA_MaRiA
02-23-2006, 00:12
4akai sega...toi tigara si e za edna ve4er i krai s nego, a toq deto 6e go gleda dali 6e e baluk ili ne - neznam, samo 6e ti kaja 4e vseki (adi po4ti vseki) muj nqkoi den 6e bude "baluka"

Sean Combs
02-23-2006, 00:39
ehehe vie dnes taq tema ste q prevyrnali v boino pole mai, a? m/u drugoto.. pomolih Vi da ne me lujete... syglasen sym s taq macka koiato se izkaza 4e 90% ot vas biha se iz4ukali s toq pi4.. ii.. bez da mi se syrdite.. ne iskam da vi izkaram kurvi ili ne6to ot sorta.. mnogo malko jeni biha se sdyrjali.. tezi ot vas koito otri4at 4e biha spali s "tigyra" ili ne sa izpadali v takova polojenie predi ili lujat kato dyrti cigani ne znaino za6to... predpolagam 4e priqtelite Vi znaqt nickovete VI ili ne6to ot sorta, no izob6to ne moga da se syglasq 4e ot 25 eblivi i zrqli pi4ki samo 2-3 sa otgovorili polojitelno na toq vypros... iii.. ne znam kak 6te vi prozvu4i.. no az li4no sym visok, hubav, stegnat myj, koito kato vleze v metroto ili avtobusa ili v nqkoi bar ili kydeto i da e, obiram pogledite na jenite tam.. predpolagam mislite 4e lyja ili ne6to ot sorta, no samo az znam istinata nali? otvratitelno kofti vpe4atlenie mi pravi da vijdam kak nqkoq kato Vas (nevinno momi4ence) mlqska priqtelq si i v sy6tiq moment gleda v men! ili v koito i da e bilo drug!!! 4estno Vi kazvam.. po skoro 6te Vi posyvetvam.. po dobre se naduvaite, no naistina pravi mnogo kofti vpe4atlenie kogato gledate drug v pregrydkite na gadjeto ili sypruga!!! SYVET - ili bydi "lubitelka na sexa" i si go priznavai ili bydi krotko momi4ence i ne poglejdai myj koito ne ti "prinadleji"!!! uspeh v jivota Ladies i 6te sledq sybitiqta po temata i 6te otkomentiram ot vreme na vreme, za da ima za kakvo da mi se syrdite 8)
Баткоо слези на земята ](*,) :smt005 :smt005 #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o !!!

ei 6ibanqk! ti kym "jenskata 4ast" li si??? koi te pita teb za ne6to? razbira6 ot myje li, kvo? golqm ti e gyza da se prai6 na nekyv det ne si!!! nau4i se da ebe6 predi vseki drug i togava ela da mi kazva6 da slizam na zemqta ili ne !!!

Ma6inata
02-23-2006, 08:55
селските пръчки проговориха....помислиха се за големите ебачи,Вие двамата по-горе сте просто едни чикиджии,които се правят на chok-open и обикновенно си намирате майстора.А на тия курви дет отговориха,че биха преспали с пича....заслужавате вашето гадже да постъпи така с вас,ша ва еба в курветата,....за една пишка ще прецаквате човека до вас....аве я си ебете майките.... :evil:

California
02-23-2006, 09:40
Ако я някаква мимолетна връзка,на която не държа, може би бих го направила(макар, че доста бих се замислила дали си заслужава..)...
Но в момента, при така създалата се ситуация в личния ми живот никога!!!

Oyamoto
02-23-2006, 21:37
ehehe vie dnes taq tema ste q prevyrnali v boino pole mai, a? m/u drugoto.. pomolih Vi da ne me lujete... syglasen sym s taq macka koiato se izkaza 4e 90% ot vas biha se iz4ukali s toq pi4.. ii.. bez da mi se syrdite.. ne iskam da vi izkaram kurvi ili ne6to ot sorta.. mnogo malko jeni biha se sdyrjali.. tezi ot vas koito otri4at 4e biha spali s "tigyra" ili ne sa izpadali v takova polojenie predi ili lujat kato dyrti cigani ne znaino za6to... predpolagam 4e priqtelite Vi znaqt nickovete VI ili ne6to ot sorta, no izob6to ne moga da se syglasq 4e ot 25 eblivi i zrqli pi4ki samo 2-3 sa otgovorili polojitelno na toq vypros... iii.. ne znam kak 6te vi prozvu4i.. no az li4no sym visok, hubav, stegnat myj, koito kato vleze v metroto ili avtobusa ili v nqkoi bar ili kydeto i da e, obiram pogledite na jenite tam.. predpolagam mislite 4e lyja ili ne6to ot sorta, no samo az znam istinata nali? otvratitelno kofti vpe4atlenie mi pravi da vijdam kak nqkoq kato Vas (nevinno momi4ence) mlqska priqtelq si i v sy6tiq moment gleda v men! ili v koito i da e bilo drug!!! 4estno Vi kazvam.. po skoro 6te Vi posyvetvam.. po dobre se naduvaite, no naistina pravi mnogo kofti vpe4atlenie kogato gledate drug v pregrydkite na gadjeto ili sypruga!!! SYVET - ili bydi "lubitelka na sexa" i si go priznavai ili bydi krotko momi4ence i ne poglejdai myj koito ne ti "prinadleji"!!! uspeh v jivota Ladies i 6te sledq sybitiqta po temata i 6te otkomentiram ot vreme na vreme, za da ima za kakvo da mi se syrdite 8)
Баткоо слези на земята ](*,) :smt005 :smt005 #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o !!!

ei 6ibanqk! ti kym "jenskata 4ast" li si??? koi te pita teb za ne6to? razbira6 ot myje li, kvo? golqm ti e gyza da se prai6 na nekyv det ne si!!! nau4i se da ebe6 predi vseki drug i togava ela da mi kazva6 da slizam na zemqta ili ne !!!
Баткоо поне съм в добро настроение няма те храня както заслужаваш ама само щи дам един съвет - подишай малко чист възух успокой се и отиди да се набиеш една злобарка на спомена за жените от метрото и автобуса че тоя пубертет ти влияе зле. :smt005

Sean Combs
02-23-2006, 22:47
eheeehhh ako si na moeto, ne zlobarki, a vibratori 6e si vre6 v zadnika brato! 4e ne sym bil s jena 6 meseca- ne sym! no ti nikoga nqma da razbere6 kvo e da se sdyrja6 zaradi 4ovek na kogoto dyrji6.. nai6 kvo.. nema se razpravqm s teb.. hodi se 6ibai po gradinkite i ne me zanimavai! trygnal da u4i ba6ta si kak se pravqt deca.. begaiiii !!!

Oyamoto
02-23-2006, 22:52
Аа точно така, ти сдържай да ти спаднат ташките до земята докато жена ти тука я возят по цяяаяаяаяаяяал ден на вожения ланец. :smt006 Добре де, кажи ми ти сериозно ли си мислиш че тя седи и те чака ](*,) ? Гледай "снайперисти" :mrgreen: .

Sean Combs
02-23-2006, 23:01
Аа точно така, ти сдържай да ти спаднат ташките до земята докато жена ти тука я возят по цяяаяаяаяаяяал ден на вожения ланец. :smt006 Добре де, кажи ми ти сериозно ли си мислиш че тя седи и те чака ](*,) ? Гледай "снайперисти" :mrgreen: .

v jena ne moga da sym siguren! ti ako si siguren v jena na4i si glupak! moje i da q vozqt.. moje i da se praska kato nenormalna po cql den.. no kato se vyrna edin hubav den tq 6te syjalqva gore6to !!! a az.. az 6e si oteba vsi4ko propusnato, ne mi misli ta6kite!

х
02-24-2006, 07:48
ako obstoqtelstvata sa gorespomenatite, mislq 4e da :-D

zeleni_o4i
02-24-2006, 10:59
ne stava duma dali shte razbere ili ne. moje da ne razbere nikoga, no az ne bih se chuvstvala komfortno s nego ako napravq takova neshto. samiqt spomen za iznevqrata vinagi shte si ostane, i shte izpitvam vina. tuk stava duma do kolko az durja na choveka do sebe si i dali vih mogla da se priema posledicite ot deistviqta si. zatova po-dobre :smt018

VORTEX
02-24-2006, 16:05
takaaaa mi da! az li4no sum go pravila tova mnogo puti i nqma ni6to lo6o! kakvo tolkova nali gadjeto nqma da razbere,a i da razbere kakvo tolkova e stanalo! =P~ tui ili ina4e sexa za edna ve4er ili "za ednoto 4ukane" si e vurha!

Luna Lovegood
02-24-2006, 16:49
Щом е толкова перфектен защо пък да не
го изчукаш(ако ти се чука)

_Sweet_Love_
02-24-2006, 20:42
Аз по принцип нямам нищо против секса за една вечер. Но ако обичам гаджето си, не бих му изневерила по никакъв начин. Ако се стигне до изневяра все пак => аз не обичам истински човека до мен и е най-добре да приключа връзката. Ако си истински влюбен, то за теб не съществуват други.

SaMo_DiVa
02-24-2006, 21:32
v seksa za edna no6t nqma ni6to lo6o,stiga da ne e prekaleno 4esto,no kogato si imam seriozen vrazka,zna4i naistina darja na nego i jelaq samo nego..vsi4kite mu tam ma4ovci i Don Juanovci da varvqt po dqvolite!!! [-(

Rolando
01-18-2007, 03:02
a15a30397c5c8af17bab87f8183ebe9b
softwareflashrwlg (http://9.displendori.info/softwareflashrwlg/) http://2.eumilemente.info/volieconomicicanada/ discotecamaneggio (http://6.displendori.info/discotecamaneggio/)
bedandbreakfastbagnaracalabra (http://16.divinaincantatrice.info/bedandbreakfastbagnaracalabra/) http://3.beigiardini.info/confrontitariffaretefissa/ fratellogrimmcenerentola (http://5.ilgiglio.info/fratellogrimmcenerentola/)
albertarelliandamolenza (http://10.secretastanza.info/albertarelliandamolenza/) http://6.beigiardini.info/assicurazioneraddachianti/ jlonuda (http://12.ognipossanza.info/jlonuda/)
occhialemoda (http://7.dallosmalto.info/occhialemoda/) http://5.dallosmalto.info/bancapopolareancona/ calvinasport (http://3.uncolombo.info/calvinasport/)
nomideifiori (http://18.displendori.info/nomideifiori/) http://6.ilgiglio.info/affittocamion/ stampantehpa3 (http://19.displendori.info/stampantehpa3/)
unghiafragili (http://8.uncolombo.info/unghiafragili/) http://6.uncolombo.info/radiostudiozeta/ vacanzavasto (http://19.ampiesale.info/vacanzavasto/)
marcheprofumo (http://13.eguerrieri.info/marcheprofumo/) http://6.secretastanza.info/offertavodafone/ autonoleggiovalencia (http://15.divinaincantatrice.info/autonoleggiovalencia/)
logogratisdualsagem (http://14.ilgiglio.info/logogratisdualsagem/) http://4.uncolombo.info/leucemialinfaticacronica/ costruzioniedilitoscana (http://13.beigiardini.info/costruzioniedilitoscana/)
6982c177a7c3531825330d49c70aaf96

Osbaldo
01-18-2007, 04:22
a337760b18a025046d430088854b4ff2
comprareunacasaintoscana (http://7.aip-hosting.biz/comprareunacasaintoscana/) http://14.aip-hosting.biz/sistemamodaitalia/ pamelapetrarolo (http://9.aip-hosting.biz/pamelapetrarolo/)
cittadicastello (http://7.itvn-services.biz/cittadicastello/) http://16.vhosted.biz/conoscitestesso/ bluserena (http://10.dns4u2.biz/bluserena/)
tabellacaloria (http://4.dns4u2.biz/tabellacaloria/) http://14.itvn-services.biz/lezionigiochierotico/ figctrento (http://18.aip-hosting.biz/figctrento/)
luisacorna (http://12.webhostpalace.biz/luisacorna/) http://1.dns4u2.biz/scamilloforlanini/ ragazzamonguelfo (http://5.webhostpalace.biz/ragazzamonguelfo/)
albergophuket (http://12.dns4u2.biz/albergophuket/) http://12.vhosted.biz/smeraldoit/ saldatorestagno (http://18.webhostpalace.biz/saldatorestagno/)
ricevitorielotto (http://18.itvn-services.biz/ricevitorielotto/) http://11.aip-hosting.biz/accompagnatricemilanoabruzzo/ volipescaraparigi (http://18.webhostpalace.biz/volipescaraparigi/)
simacgelataio (http://9.itvn-services.biz/simacgelataio/) http://16.aip-hosting.biz/mobiliufficio/ riconoscimentovocale (http://9.dns4u2.biz/riconoscimentovocale/)
mercanteit (http://8.vhosted.biz/mercanteit/) http://20.vhosted.biz/volobiandrate/ casevenditaannuncio (http://6.itvn-services.biz/casevenditaannuncio/)
ac087b37a0e0cf7acac64493d860053e

Osbaldo
01-18-2007, 04:22
a337760b18a025046d430088854b4ff2
comprareunacasaintoscana (http://7.aip-hosting.biz/comprareunacasaintoscana/) http://14.aip-hosting.biz/sistemamodaitalia/ pamelapetrarolo (http://9.aip-hosting.biz/pamelapetrarolo/)
cittadicastello (http://7.itvn-services.biz/cittadicastello/) http://16.vhosted.biz/conoscitestesso/ bluserena (http://10.dns4u2.biz/bluserena/)
tabellacaloria (http://4.dns4u2.biz/tabellacaloria/) http://14.itvn-services.biz/lezionigiochierotico/ figctrento (http://18.aip-hosting.biz/figctrento/)
luisacorna (http://12.webhostpalace.biz/luisacorna/) http://1.dns4u2.biz/scamilloforlanini/ ragazzamonguelfo (http://5.webhostpalace.biz/ragazzamonguelfo/)
albergophuket (http://12.dns4u2.biz/albergophuket/) http://12.vhosted.biz/smeraldoit/ saldatorestagno (http://18.webhostpalace.biz/saldatorestagno/)
ricevitorielotto (http://18.itvn-services.biz/ricevitorielotto/) http://11.aip-hosting.biz/accompagnatricemilanoabruzzo/ volipescaraparigi (http://18.webhostpalace.biz/volipescaraparigi/)
simacgelataio (http://9.itvn-services.biz/simacgelataio/) http://16.aip-hosting.biz/mobiliufficio/ riconoscimentovocale (http://9.dns4u2.biz/riconoscimentovocale/)
mercanteit (http://8.vhosted.biz/mercanteit/) http://20.vhosted.biz/volobiandrate/ casevenditaannuncio (http://6.itvn-services.biz/casevenditaannuncio/)
ac087b37a0e0cf7acac64493d860053e

Layne
01-18-2007, 04:41
18f85729b6486831bd68953084d1c85a
agriturismosannio (http://3.cyberjad.biz/agriturismosannio/) http://18.ebusinessmarketing.biz/cantipopolarimp3/ serviziosegreteria (http://6.globalisp.biz/serviziosegreteria/)
navigatoresatellitareautobmw (http://20.globalisp.biz/navigatoresatellitareautobmw/) http://15.ebusinessmarketing.biz/lastoriadellapatata/ outletromaarredamento (http://17.ebusinessmarketing.biz/outletromaarredamento/)
pallavolorugby (http://1.cyberjad.biz/pallavolorugby/) http://15.clickshost.biz/poviakar/ pavimentidilegnoabruzzo (http://2.globalisp.biz/pavimentidilegnoabruzzo/)
smorzacandela (http://9.target-opt-in.biz/smorzacandela/) http://16.clickshost.biz/campingcampeggiocampeggiomichelangelo/ ultimomondocannibale (http://4.target-opt-in.biz/ultimomondocannibale/)
casavacanzamontagnavaltellina (http://11.target-opt-in.biz/casavacanzamontagnavaltellina/) http://19.cyberjad.biz/tettegrossemature/ giochiperbambiniit (http://16.clickshost.biz/giochiperbambiniit/)
astronomiaesosfera (http://15.cyberjad.biz/astronomiaesosfera/) http://8.target-opt-in.biz/samsungscaricareprogrammadvdrom/ convertiremidifilewayit (http://10.cyberjad.biz/convertiremidifilewayit/)
ragazzasanlucido (http://18.ebusinessmarketing.biz/ragazzasanlucido/) http://19.globalisp.biz/tuteladelladonna/ assicurazionevarzo (http://5.target-opt-in.biz/assicurazionevarzo/)
nuzzibicicletta (http://9.target-opt-in.biz/nuzzibicicletta/) http://18.clickshost.biz/montacarichiusati/ giovaneguerriero (http://19.cyberjad.biz/giovaneguerriero/)
38c27f7a1ccb543e416d1a85ccdd8584

ultra
01-18-2007, 05:58
Sean Combs, lo6 si, no kakvo iska6 da ti kaje edno 13-14 godi6no momi4e???? 4e 6te spi s "tigura" kakto go nari4a6? Kogato bqh na 13 si misleh 4e 6te se omuja devstvena, na 15 razbrah 4e nqma da q bude taq, no si kazvah " nqma da mu izneverq", sega ... "za edna ve4er ne se broi" :P

Мм дам,права си.И аз като бях на 15,16 си мислех,че ще е като в приказките :lol:
Всичко е твърде относително,всеки човек е различен и мисли различно!Много зависи в каква фаза ще е връзката ти,ако нещо куца шанса да го огрее баткото нараства!
Няма какво да се лъжем,действителността е такава.Едната връзка не зависи само от единия човек!
Интересното е,че хората(мъже,жени) са доста склонни да простят изневяра,ако е била просто "ей така,за едното ебане",а не ако имаш дълга,продължителна и емоционална връзка,успоредно със сегашната ти!
Може би просто ще посъветвам тези,които ще се впуснат в подобно нещо да помислят за последствията.Има 2 положения-или ще те отдалечи от гаджето ти или ще те сближи още повече от гузната ти съвест :-D .
А автора е много прав,хора!
Вие мъжката част на сайта-погледнете се,повечето сте леко комплекси и на не повече от 16,17 години.Малко са тези,които са ми набори и дават смислени отговори...
Това,което пише ШОН е много правилно,лично съм била свидетелка как някакви пикли си точат зъбите на гаджето ми и не е никак приятно!!!

Lorraine
01-18-2007, 06:19
ako vi se otdade vyzmojnost da se iz4ukate s nqkoi po privlekatelen ot 4oveka s koito ste v momenta, bez toi da razbere absolutno ni6to (bez dori i 6ans da do4ue ne6to!), bihte li go napravili??? ei taka.. za ednoto 4ukane??? prosto za6toto 4oveka si zaslujava da byde iz4ukan? не,не бих го направила..но ако не изпитвам нищо към приятеля ми най-вероятно да,но иначе в никакъв случай :wink: :D

mravkata_z
01-18-2007, 07:01
мисля , че си зависи и в етапа от време мнението ми се променя. Не съм против секса за 1 нощ или някакви такива зарибявки, но не бих го направила докато съм с сериозен партниор,както в момента) ще се чувствам прекалено гузна, курва а и ще го нараня, бих потраяла малко да не си свалям гащичките за едното за да си навлека дерзания за месец на пред!

JoeBanana
01-18-2007, 07:05
аз пък си мисля....ГЛЕДАЙТЕ ДАТИТЕ :-D за тва са ви тия очи

Cuddly
01-18-2007, 13:27
Бих се чукала с този, ако не ми пукаше за приятеля ми и съм с него, колкото да не съм сама (това се е случвало при мен и съм кръшкала).

Но със сегашния си приятел - твърдо не.
Естествено няма да се държа като монахиня. Със сигурност ще танцувам с пича, ще флиртувам, ще се държа провокативно, но няма да си позволя нищо повече.
Не сме коне с капаци все пак. Той има нужда от разнообразие, аз също. Нека ходи, където иска и да прави каквото иска. Вярвам му и знам, че няма да върши глупости.
Вероятно после ще кажа на приятеля си, че съм се забавлявала с някакъв пич. Това е нещо напълно нормално. Щом му го казвам значи, че не е нещо кой знае какво и няма смисъл да ревнува. Той постъпва по същия начин. Студент е в София и там си излиза яко с колежки, съседки и не знам си още какво... Нека излиза. Все пак е на 20.. кога ще живее, ако не сега? :D

puppy
01-18-2007, 14:42
nikoga ne bih,tova e za6toto obi4am i uvajavam priqtelq si, no pyk na predi6niq mu bqh izneverqvala(sys sega6niq:)) ama nqma6e sex de,samo celuvki. to 6toto sys sega6niq mn se bqhme haresali i...:) be6e si neizbejno,ina4e drugi pyti ne sym izneverqvala i mislq tova da mi e za posledno,za sega se spravqm otli4no:)

doky
01-18-2007, 14:53
Разума винаги може да е по-силен от чувствата.Ако искаш да изневериш,ще го направиш,ако не искаш,НЯМА,това е!

Cuddly
01-18-2007, 16:32
ehehe vie dnes taq tema ste q prevyrnali v boino pole mai, a? m/u drugoto.. pomolih Vi da ne me lujete... syglasen sym s taq macka koiato se izkaza 4e 90% ot vas biha se iz4ukali s toq pi4.. ii.. bez da mi se syrdite.. ne iskam da vi izkaram kurvi ili ne6to ot sorta.. mnogo malko jeni biha se sdyrjali.. tezi ot vas koito otri4at 4e biha spali s "tigyra" ili ne sa izpadali v takova polojenie predi ili lujat kato dyrti cigani ne znaino za6to... predpolagam 4e priqtelite Vi znaqt nickovete VI ili ne6to ot sorta, no izob6to ne moga da se syglasq 4e ot 25 eblivi i zrqli pi4ki samo 2-3 sa otgovorili polojitelno na toq vypros... iii.. ne znam kak 6te vi prozvu4i.. no az li4no sym visok, hubav, stegnat myj, koito kato vleze v metroto ili avtobusa ili v nqkoi bar ili kydeto i da e, obiram pogledite na jenite tam.. predpolagam mislite 4e lyja ili ne6to ot sorta, no samo az znam istinata nali? otvratitelno kofti vpe4atlenie mi pravi da vijdam kak nqkoq kato Vas (nevinno momi4ence) mlqska priqtelq si i v sy6tiq moment gleda v men! ili v koito i da e bilo drug!!! 4estno Vi kazvam.. po skoro 6te Vi posyvetvam.. po dobre se naduvaite, no naistina pravi mnogo kofti vpe4atlenie kogato gledate drug v pregrydkite na gadjeto ili sypruga!!! SYVET - ili bydi "lubitelka na sexa" i si go priznavai ili bydi krotko momi4ence i ne poglejdai myj koito ne ti "prinadleji"!!! uspeh v jivota Ladies i 6te sledq sybitiqta po temata i 6te otkomentiram ot vreme na vreme, za da ima za kakvo da mi se syrdite 8)


И защо си я написал тази тема, след като смяташ, че лъжем?
Нормално е, момичетата (дори обвързаните, представи си - и ние сме хора!) да се заглеждаме по други момчета. Както и обратното. Пак казвам - не сме коне с капаци. Има много по-красиви момичета, но моят приятел обича мен, иска да е с мен. Схващаш ли? Ти може да си 784567546754 пъти по-красив, но просто не си Него (не се заяждам само давам пример, ако искаш смени местоимението..).

Сигурно няма да ми повярвате, но доста често ми се случва като излезем на "семейна" разходка аз да вкарвам коментари от типа на "Леле, погледни този! Перфектен е!", а той само ми се усмихва. Или пък пр. ми - "Виж каква мадама...". И аз като ценител веднага вкарвам някакъв положителен коментар.

Защо си го правите толкова сложно? Това, че сте заедно не означава, че сте сами в целия свят. Защо пък да не се възхитиш на красивото?

Аз съм на принципа, че щом е с мен, значи иска да е с мен. Намира ме за по-различна, може би по-добра от другите щом ме е избрал (той така го вижда..). Какво ми пука, че се заглежда. Ако той не се интересуваше от мен, нямаше да сме заедно. Другото си е нормално. Нека се развива момчето! :lol:

IlLuSi0nS`
01-18-2007, 16:45
бих

krem4et0
01-18-2007, 17:25
Не бих го направила. сексът за 1 вечер при положение,че има човек,на когото държа не е за мен! Аз обичам момчет си и това не е празна приказка!

babi_girl
01-18-2007, 18:06
Ne tova e ne6to mnogo gadno.

momichence :)
01-18-2007, 18:13
ave vie za syvest 4uvali li ste ?? nqma takiva filmi tuk ... posle kak 6te go pogledna ... kak 6te mu kaja obi4am te ... prosty BEZ kazvam az :){}}{~}~

alkobalko
01-18-2007, 18:26
Искам да кажа още в началото, че съм на 18 години и приятелят ми не знае, че пиша толкова често тук.
НИКОГА не бих му изневерила. Това е човекът, който никога никога не бих могла да нараня. А просто не съм човек, който би направил такова нещо. Не лъжа, просто вярвам в истинската любов. Когато съм с един човек, аз съм само с него.