PDA

View Full Version : Неприетата Любов



Mister Misery
02-22-2006, 09:37
Аз съм Mister Misery и заявявам че едно от нещата който най-много болят на този наш свят е неприетата Любов. Случи ми се не веднъж а даже два пъти. Извиниха се момичетата че съм бил странен. Сега се страхувам от любовта, защото вече ми е причинила болка. Случвало ли се е и на вас. Но разбира се да. Това беше риторика

gia_bs
02-22-2006, 09:44
Mister Misery първо здравй... второ намали си аватара че е огромен :shock: трето... любовта боли - да, но пък кажи ми ние не сме ли мазохисти... А да се страхуваш от любовта е глупаво...все едно да се страхуваш от живота..това че не си попаднал на подходящия човек не означава че няма да попаднеш..който търси намира...

machoka
02-22-2006, 10:02
Welcome in da club :roll:

Ако всички губихме вяра в любовта след подобни преживявания, нямаше да има смисъл да живеем. :wink:

02-22-2006, 10:52
Ахаххахах кво ти пука няма какво да се страхуваш просто няма вече да обичаш и така е по-добре.Простор свобода жени....

LP_girl_14
02-22-2006, 11:04
Нормално е да се чувстваш така,щом ти се е случвало два пъти и вероятно си бил много наранен,но ти си опознал само едната страна на любовта.Любовта е най-истинска,най-силна и най-чиста,когато е споделена,когато даряваш обич и получаваш същото,когато живееш за да правиш човека до себе си щастлив.Това че веднъш или два пъти са те наранили,не значи че това ще ти се случва цял живот.Няма от какво да се страхуваш от любовта,защото понякога именно когато усетим тази болка разбираме че сме имали чувства към дадения човек.Предстоят ти още много неща в живота и не бива да се отчайваш при първия си неуспешен сблъсък с любовта.Когато тя те фрасне като тухла четворка витринен джам и когато тя е споделена ще забравиш за всичките си неуспехи и ще погледнеш от друг ъгъл на нещата \:D/

Dr. Kazimbutt
02-22-2006, 11:11
Хубаво е да обичаш. Лошото е, че не е добре за самия тебе.

Death^Forever
02-22-2006, 11:34
Несподелената Любов е нещо нормално, дори доста често срещано, бих казала...И точно заради това, че ти причинява болка, те прави по-силен и подготвен за следващия етап от живота. Естествено, страхуваш се, че кой не се страхува от това да бъде наранен? Но със страх няма да успееш...
До едно време те е страх и те боли, след това по някакъв начин тези неща се заличават и отминават...Не трябва да позволяваш на миналото да попречи на бъдещето ти, т.е. - да изпуснеш дори и един малък шанс, заради преживяни случи преди време...

sexy_macka
02-22-2006, 11:39
Syfsem normalno e da se chufstfash taka i da te e strah ot liubovta,no se zamisli...ot tozi strah nqma nikakfa polza,toi samo ti vredi...
tqrbva da zapochnesh nova vruska,shte se vliubish otnovo i moje bi togava shet rasberesh che ot Liubovta NE VINAGI boli...
I m/u drugoto kolkoto i da te e bolqlo mislq che imash i syper mn hubavi,shtastlivi migove ???
"Ne se otchaivai ! Ne se plashi ! Pojelavam ti v liubovta da ti provurvi ! "
YcneX ;)

sometimes_
02-22-2006, 13:03
Kolkoto i da ti kazvame da ne se otchaivash...Ti veche si otchaqn...Moga samo da ti kaja da ne se pritesnqvash i da ne pribyrzvash s izvodite za lubovta.Nali znaesh,che za vseki vlak ima pytnici.Shte sreshtnesh momiche,koeto shte te haresva imenno zaradi strannostta ti.Taka che ne bqgai ot lubovta! Taka nishto nqma da promenish.
Uspeh! :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 13:21
liubovta boli naistina no 6tom prodaljavame da opitvame na4i ne e tolkoz stra6no no opredeleno ne trq se strahuva6 ot neq

Mikohito
02-22-2006, 15:42
Мен са ме наранявали много пъти но колкото й да ме е боляло и да съм бил наранен не съм помислял нито за един момент да се отказвал от това да обичам.Какво като не са приели любовта ти това незначи че трябва да се скриеш в някое тъмно и мрачно мазе и да си останеш там цял живот.Напротив като те е отхвърлило някое момиче значи просто не те заслужава.Трябва да мислиш точно така.Аз не съм се отказвал нито за миг и сега мисля че намерих момичето в което мога да се влюбя а и то в мен.Поне смятам че на там вървят нещата.

pipi`e`golqma
02-22-2006, 15:52
Е не може винаги любовта да е споделена... От любов винаги боли докъто не срещнеш човека,с който ще си щастлив и ще се обичате :) няма от какво да те е страх живота не е само едно или 2 момичета... Не я търси ти тя сама ще дойде(любовта) O:) O:) :smt007

Mikohito
02-22-2006, 15:55
pepiтук си права при мен стана точно така.Без да я търся тя сама се появи с момичето се запознахме съвсем случайно. :twisted:

pipi`e`golqma
02-22-2006, 16:01
pepiтук си права при мен стана точно така.Без да я търся тя сама се появи с момичето се запознахме съвсем случайно. :twisted:
pipi (ако говориш на мен :smt016 :smt016 :smt016 )

Mikohito
02-22-2006, 16:05
pepiтук си права при мен стана точно така.Без да я търся тя сама се появи с момичето се запознахме съвсем случайно. :twisted:
pipi (ако говориш на мен :smt016 :smt016 :smt016 )
малка грешка sorry.

pipi`e`golqma
02-22-2006, 16:19
pepiтук си права при мен стана точно така.Без да я търся тя сама се появи с момичето се запознахме съвсем случайно. :twisted:
pipi (ако говориш на мен :smt016 :smt016 :smt016 )
малка грешка sorry.
Нама нищо :) O:)

sherry
02-22-2006, 16:27
Zdravei.Normalno e da se strahuva6 da ne te naranqt pak,kolkoto i da e silna i hubava lubovta,ot neq boli i tova e fakt.Ne moje6 da go promeni6,no moje6 da se postarae6 ,da ne pozvolqva6 na provalite da te slomqt.Razbiram,4e dosega ne si imal kasmet s momi4etata,koito si haresval,no ne vinagi se polu4avat taka kakto nie iskame.Ima edni dumi,koito zna4at mnogo-"Ne moje6 da nakara6 nikogo da te obi4a,moje6 samo da pozvoli6 da bade6 obi4an".Starai se da ne se predava6 pred trudnostite,koito jivotat ti nosi,prodaljavai smelo napred ,bez da misli6 za tova ,koeto ne si uspql da ima6.6te nameri6 svoeto 6tastie,prosto trqbva da bade6 smel i re6itelen.Ne se strahuvai ot lubovta-tq e nai-krasivoto ne6to v jivota

Mister Misery
02-22-2006, 18:15
Знам че сте прави, че трябва да се продължава напред и тн. Но проблема е в това че точно сега не ми се дава напред. Изгубих две добри приятелки о един и същи начин. Усещам че следващия път няма да е тъй непринудено и красиво "Ами ако пак ми се каже НЕ"

DimmuBorgir
02-22-2006, 18:53
хм... това несподелената любов наистина е много гадно нещо... Еми... ако ти каже някой някога пак "НЕ" ... не знам... аз не бих търсил любовта повече... въпреки, че и сега не я търся, просто тя дойде... както всички викат "без да чука на вратата"... Ама няма какво да се направи, не можеш просто да се откажеш от нея... То винаги така ще се осучат нещата, че да се влюбиш бре :D

Mikohito
02-22-2006, 19:01
Както каза DimmuBorgirколкото и да искаш да не се влюбваш повече нещата така ще се завъртят че пак ще се влюбиш в някоя.И аз не търсих любовта и не си мислех да се влюбвам но просто се случи.Просто давай напред колкото й да боли ще си намериш и ти момиче което да те обича.