PDA

View Full Version : по-големи цици



02-22-2006, 10:11
здравейте всички1Надявам се някой да може да отговори на въпроса ми:правя упражнения за гърди( аз съм момиче)искам циците ми да са малко по-големи.Та въпроса ми е- ако пия протеин той ще помогне ли за по-бързото оформяне на на гръдния мускул?Благодаря предварително!

[dataworm]
02-22-2006, 14:32
Протеинът боза :P

Ronald
02-22-2006, 14:32
Всичко с времето си. Недей да взимаш никакви протеини. Яж повече зеленчуци и прави усилени тренировки. :wink:

VukeHceTy
02-22-2006, 17:16
da iba tiq cici vse po golemi gi iskate...kvito sa takiva..ostavete gi sami da si rastat..i az iskam ama nqma :D

02-24-2006, 09:09
Хора ваще не говорят и с вас бе?!Мойта майчица от 11 годишна ми е накупил един куп книжки и съм запозната с тия работи.КАто не ви купуват майките купете си ги пък сами поинтересувайте се малко...Не е логично да питате за проблемите си хора които са също толкова информирани а дори някой по-малко...Ами аз ще ти кажа...Като искаш по-големи цици оперирай се.Тренировките никога няма да помогнат защото в гърдите няма мускули които да нарастнат от упражнения.Протеини не пии.Всичко е в това до каква степен ще се разрастнат тъканите на млечната жлезе в гърдите.Просто не можеш да направиш нищо.Като е толкова голям проблема натъпчи си малко чорапи в сутиена :lol: .Не си губи времето с тия упражнения.

И да кажа на другите.Когато не знаете нещо по-добре си мълчете и не обърквайте още повече достатъчно обърканите тийнейджъри с проблеми.(това се отнася точно към Ronald).Пак повтарям ТРЕНИРОВКИТЕ НЕ ПОМАГАТ.Пък и защо не се примириш със сегашния си размер.Трябва да харесваш тялото си.МОжеби това е перфектният размер за твоята фигура.и плюс това големите цици тежат и боли гърба АХхАхА

И сериозно купете си някакви книжки за пубертета.Не се бойте не е "смотано".На мен лично много ми помагат защото понякога е трудно да споделиш проблема с родителите и тогава прост се разравяш в някоя брошурка(която е написана от спецялисти а не от пубери дето знаят също толкова колкото теб!!!)



И още нещо да кажа.ПОчти убедена съм че повечето ще кажат че съм на около 30...не познахте...на 14 съм...и изглежда знам повече от вас.....

VukeHceTy
02-24-2006, 10:15
mmmmmmmmmm dosta vernichki neshta :D

sugababe
02-24-2006, 20:28
еми тя си каза че от протеини НЕ става ти като не си разбрал/а недей да пишеш. Съгласна съм с момичето, което е писало по-горе. Като не знаете - ми образовайте се малко - в циците няма мускули! никакви упражнения не могат да ти уголемят циците! упражненията могат да укрепят гридния мускул, който ще поддържа бюста стегнат

chestra_f
02-25-2006, 18:13
silikona mu e maikata no nai mn ot uprajneniqta ti da namaleqt :lol: :lol: :lol:

[прАсковкА]
02-25-2006, 21:55
Hih, просто трябва да свикнеш с тялото си и най-вече с тая част,защото повече от половината жени в света не харесват естествените си гърди.Малко са истинските щастливки на тая тема!
Просто знай,че имаш свое очарование и не обръщай толкоз внимание на тея атрибути :smt016

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 22:49
ne pravi ni6tu bada takava kakvato si koito te haresva haresva koito ne pi4ka mu maina

`Death`Whore`
02-25-2006, 22:54
Женските гърди са съставени предимно от мазнина. С трениране на окологръдните мускули и пиене на химикали ще постигнеш мъжки мускулести гърди.

ProstoAz
02-25-2006, 23:03
Женските гърди са съставени предимно от мазнина. С трениране на окологръдните мускули и пиене на химикали ще постигнеш мъжки мускулести гърди.

Така е мдам, но...със стягането на гръдните мускули, гърдите се повдига и изглеждат малко по-големи, а пък и стегнатите гърди са много по-хубави от увисналите. :wink:

`Death`Whore`
02-25-2006, 23:06
Обаче това става, ако ги тренираш малко.

03-02-2006, 13:54
Е да ще се повдигнат малко...ама малко.Същата работа може да свърши и някой по-стегнат сутиен :mrgreen: .Не знам....пак ви казвам - харесвайте се!!!ТОва сте си вие и това си е вашето тяло.Защо трябва да изглежда по определен начин?Всеки е красив по своему....Аз си харесвам моите цици и смятам че на тази възраст ми отива тази големина.Сигурна съм че ще порастнат поне още мъничко ама ще си ги харесвам дори ако не са като дини.Даже искам да ви кажа че според мен грамадните гърди са грозни а и плюс това увисват с времето.Така че 75B форевър май френдс :lol:

KOKOKKK
03-02-2006, 14:08
Hvani si nekoi batko da ti gi ma4ka po 4esto i she porasnat :D

03-19-2006, 14:48
лесно ви е на вас "харесвай се", "бъди каквато си"
вие си имате гърди, ама да ви кажа не е много приятно да ти викат "метнала си са на баща си"
или пък "дъска"

Стеснителната, бан и кво?
03-20-2006, 13:12
в гърдите няма мускули които да нарастнат от упражнения.
#-o

i'm so excited!
03-20-2006, 16:55
и аз съм дъска, но не страдам от липса на ухажори.
нямаш ли с какво друго да привлечеш внимание ебаси?? по-спокойно едни цици не правят човека

Майка ти
03-21-2006, 17:57
От личните си наблюдения съм стигнала до следния извод: някои жени се стремят да напълнят главите си, а други - циците си. Всяка от нас си решава сама от кой вид иска да е. (Пълненето и на двете не става! Ако имаш нещо в главата, ще си доволна от това, което ти е дадено в циците. И обратно - ако в главата ти е празно, ще компенсираш с цици. :wink: ).
BTW, циците са до време, акълът - за цял живот! :mrgreen:

aqweR
03-21-2006, 21:11
гледайте! ще откажете момичето от тренировки! ;)

слушай сега един доста добър "познавач" на женските тела(ех ма съм мноо скромен!)

за циците вече ти казаха... силикона му е мамата...

какво прави момичето сескапилно? -> стегнато дупе(това е просто 100000% задължително)(постига се с съвсем нормални тренировки... разбира се трябва да сме постоянни), стегнат корем - изключително важно... , хигиена - всякакви миризми са просто забранени!, здравословно хранене

това са нещата които можеш да направиш за себе си! другото е "както те е дал Господ!"

Майка ти
03-22-2006, 05:39
за циците вече ти казаха... силикона му е мамата...

Хей, "познавач", много лесно се дават съвети на чужд г.з! [-X
Като стане някой сакатлък, вследствие на силикончето, кво прайм, а? Малко ли жени осакатяха заради този пусти силикон? И останаха не с малки, а ИЗОБЩО БЕЗ ЦИЦИ!!! ](*,)
А на всички мъже силиконофили бих препоръчала да си купят по една надуваема кукличка от секс-шопа - определено ще ви излезе много по-удобно и евтино! :mrgreen:

Оямата
03-22-2006, 16:30
И аз съм за силикона, не си падам по обриви. :lol:

Майка ти
03-22-2006, 19:44
И аз съм за силикона, не си падам по обриви. :lol:
Ми сложи си тогава! И си ги барай колкото щеш... :mrgreen:

friends
03-24-2006, 20:55
Emi gospodi ti na kolko si godini , za kakvo sa ti tolkova golemi Cici?Tova vav nikakav slu4aj ne e zadaljitelno.MOmi4eto koeto az ludo haresvam kato se zamislq nqma Cici , no az dori ne poglejdam tova.INteresuvat me o4i , stil , su6tnost i takiva ne6to.Krasivi li4ica sa6to , no zaboga kakvo te boli za Cicite?

kiila
03-29-2006, 11:13
offfffffffff vsi4ki se oplakvate ot cicite si primirete se te sa takiva prosto imaiki predvid 4e sam momi4e i 4e mi pisna da slu6am kak vs mi fr se oplakvat e kat se oplakvate da ne mislite 4e 6te porasnat

pickpocket
03-30-2006, 07:26
гледайте! ще откажете момичето от тренировки! ;)

слушай сега един доста добър "познавач" на женските тела(ех ма съм мноо скромен!)

за циците вече ти казаха... силикона му е мамата...

какво прави момичето сескапилно? -> стегнато дупе(това е просто 100000% задължително)(постига се с съвсем нормални тренировки... разбира се трябва да сме постоянни), стегнат корем - изключително важно... , хигиена - всякакви миризми са просто забранени!, здравословно хранене

това са нещата които можеш да направиш за себе си! другото е "както те е дал Господ!"
почти си прав!ама споредмен от силикон няма нужда!!!Поне аз не харесвам големи гърди

wazaaadsa
03-30-2006, 08:24
Ot redoven polov jivot rastat dosta [-o<

Eleonora
03-30-2006, 08:54
Prianso mliako mu e maikata spored men,za6toto az boza mrazia,a men se me pitat dali ne pia boza? :|

DarkSanctuary
03-31-2006, 10:40
От личните си наблюдения съм стигнала до следния извод: някои жени се стремят да напълнят главите си, а други - циците си. Всяка от нас си решава сама от кой вид иска да е. (Пълненето и на двете не става! Ако имаш нещо в главата, ще си доволна от това, което ти е дадено в циците. И обратно - ако в главата ти е празно, ще компенсираш с цици. :wink: ).
BTW, циците са до време, акълът - за цял живот! :mrgreen:
Абсолютно вярно :!:

cvety_i_bebeto
04-03-2006, 22:22
takav si ,za kvo trqbva da si promenq6 tqloto...

04-20-2006, 11:41
PII BOZA POMAGA DA ZNAESH!

04-25-2006, 17:58
БОЗА СЕ ПИЕ!КРАЙ НА СПОРА!
А и още едно нещо - [-o<

04-25-2006, 18:07
Който мъж ти каже , че не харесва големи цици или те лъже или НЕ е наред."Харесвай се каквато си?" А БЕ ВИЕ В КОЙ СВЯТ ЖИВЕЕТЕ?! ](*,) ](*,) #-o #-o #-o

coollove9
08-29-2009, 20:45
daa syper che ste za silikonite no ne se li zamislqte pone malko za zdraveto si?!? za tova 4e edin silikon moje da pri4ini tolkova vredi... Mislete kato pi6ete ne6to mn hora sa po4inali ot rak na gurdata samo za6toto za re6ili 4e trea si slagat nekuf 6iban silikon :?

morti6a17
08-29-2009, 21:32
Ако имаше нещо за уголемяване на гърдите (освен силикон) ,всички щяха да са с големи цици не мислиш ли???Престани да се комплексираш,не всички харесват големи цици.Гордей се с това ,което имаш.Харесвай се такава каквато си!!!Живота не свършва само защото циците ти са малки!

Cut
08-29-2009, 23:22
Няма как да стане..

Biskfitka
08-29-2009, 23:44
daa syper che ste za silikonite no ne se li zamislqte pone malko za zdraveto si?!? za tova 4e edin silikon moje da pri4ini tolkova vredi... Mislete kato pi6ete ne6to mn hora sa po4inali ot rak na gurdata samo za6toto za re6ili 4e trea si slagat nekuf 6iban silikon :?И реши да извадиш тема от 3 години само за да напишеш това..?
И бозата НЕ помага.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

coollove9
08-30-2009, 18:27
Ако имаше нещо за уголемяване на гърдите (освен силикон) ,всички щяха да са с големи цици не мислиш ли???Престани да се комплексираш,не всички харесват големи цици.Гордей се с това ,което имаш.Харесвай се такава каквато си!!!Живота не свършва само защото циците ти са малки!

о, да съгласна съм определено с теб :) но от една страна я подкрепям и нея защото аз имам също проблем с това тъй като отслабнах и от гърдите ми не остана много но аз предпочитам по малки гърди от колкото да съм дебела :?