PDA

View Full Version : Mnogo sum obarkana?!?!



ame
02-22-2006, 11:55
hora plss help me! :smt010
hodq s edno mom4e,koeto mnogo obi4am ot godina i polovina..no ot izvestno vreme haresvam edno drugo mom4e,koeto e ot daskalo i mislq toi sa6to ima nqkvi 4uvstva kum men.Vinagi kat si govorim se gledame v ochite i se usmihvame nqkvo milo edin na drug i nz,kat sam v daskalo postoqno si mislq za nego..mnogo me kefi...oba4e imam seriozno gadje,toi mn me obi4a,vinagi pravi vsi4ko za men!az su6to go obi4am i to mnogo no ne e kato predi,a i se se6tam mnogo 4esto za drugoto mom4e..
Nz vaob6te kvo da pravq-ako skusam s gadjeto mi mn 6te sujalqvam,no i taka mi e mn kofti-kato ne moga da bada s dr mom4e,dori ne izlizame na kafe za da ne si pomisli 4e moje da stane ne6to..makar 4e mi se iska.. :cry: :cry: :smt012 :smt010
mnogo sum obarkana...4akam vremeto da kaje ,no ot 2-3 meseca samo 4akam,bez rezultat.Ta spored vas kvo da napravq,kak da postapq :-k :smt017 :smt010

02-22-2006, 12:16
Ostava6 s sega6noto gaje !!! Nqma da go ostavq6

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 12:22
mislq 4e tva s dr mom4e e momentno 4uvstvo a moje bi i sled takava dalga vrazka ima6 nujda ot raznoobrazie no ne mislq 4e trq da se razdelqh sas staroto si gadje :smt018

IKisseDAGirL
02-22-2006, 12:23
по-добре си избий другото момче от главата :!:
знам, че на думи е лесно,а всъщност - не, но трябва да се постараеш
представи си, че скъсаш с приятеля си,а се окаже че онзи не те харесва ?:?
тогава ще страдаш много.. и усещам, че повече сълзи ще са проляти за човека, с който сте от дълго време заедно, защото ще си осъзнала какво си изгубила :roll: нали знаеш, че рядко успяваме да оценим това, което имаме и винаги се стремим към недостъпното...
така че недей да си играеш с огъня, за да не се опариш:?
обичкай си своето момченце и се научи да си щастлива с това, което имаш
:wink: :wink:

ame
02-22-2006, 13:23
valantain_love thanks mnogo za suvetite,prava si,opitvala sum se da go zabravq no e izklu4itelno trudno,za6toto go vijdam vseki den :smt012 ne znam kak da go napravq 4e da ne mislq za nego.
No ina4e sum sigurna v tova 4e me haresva,to mu li4i puk i negoviq priqtel e kazal na moita priqtelka 4e me haresva..
Off dano da e kakto kazvate ...vremenno
mersi mnogo

bad_baby_girl
02-22-2006, 13:49
по-добре си избий другото момче от главата :!:
знам, че на думи е лесно,а всъщност - не, но трябва да се постараеш
представи си, че скъсаш с приятеля си,а се окаже че онзи не те харесва ?:?
тогава ще страдаш много.. и усещам, че повече сълзи ще са проляти за човека, с който сте от дълго време заедно, защото ще си осъзнала какво си изгубила :roll: нали знаеш, че рядко успяваме да оценим това, което имаме и винаги се стремим към недостъпното...
така че недей да си играеш с огъня, за да не се опариш:?
обичкай си своето момченце и се научи да си щастлива с това, което имаш
:wink: :wink:



=D>

pipi`e`golqma
02-22-2006, 16:35
по-добре си избий другото момче от главата :!:
знам, че на думи е лесно,а всъщност - не, но трябва да се постараеш
представи си, че скъсаш с приятеля си,а се окаже че онзи не те харесва ?:?
тогава ще страдаш много.. и усещам, че повече сълзи ще са проляти за човека, с който сте от дълго време заедно, защото ще си осъзнала какво си изгубила :roll: нали знаеш, че рядко успяваме да оценим това, което имаме и винаги се стремим към недостъпното...
така че недей да си играеш с огъня, за да не се опариш:?
обичкай си своето момченце и се научи да си щастлива с това, което имаш
:wink: :wink:

Съгласна съм

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 16:45
bravo macka trea da si ostane sas stariq ni6tu 4e tolkoz vreme s edno mom4e mislq 4e tova e za6toto i e omraznal i e zapo4nala da gleda po dr mom4eta
по-добре си избий другото момче от главата :!:
знам, че на думи е лесно,а всъщност - не, но трябва да се постараеш
представи си, че скъсаш с приятеля си,а се окаже че онзи не те харесва ?:?
тогава ще страдаш много.. и усещам, че повече сълзи ще са проляти за човека, с който сте от дълго време заедно, защото ще си осъзнала какво си изгубила :roll: нали знаеш, че рядко успяваме да оценим това, което имаме и винаги се стремим към недостъпното...
така че недей да си играеш с огъня, за да не се опариш:?
обичкай си своето момченце и се научи да си щастлива с това, което имаш
:wink: :wink:

GLeZoRanA
02-22-2006, 16:54
по-добре си избий другото момче от главата :!:
знам, че на думи е лесно,а всъщност - не, но трябва да се постараеш
представи си, че скъсаш с приятеля си,а се окаже че онзи не те харесва ?:?
тогава ще страдаш много.. и усещам, че повече сълзи ще са проляти за човека, с който сте от дълго време заедно, защото ще си осъзнала какво си изгубила :roll: нали знаеш, че рядко успяваме да оценим това, което имаме и винаги се стремим към недостъпното...
така че недей да си играеш с огъня, за да не се опариш:?
обичкай си своето момченце и се научи да си щастлива с това, което имаш
:wink: :wink:
до тук съм съгласна от една страна ... може малко да те объркам , но година и половина си е бая време и е нормално чувствата ти да се променили вапроса е дали го обичаш по малко или повече от преди тук ти ще кажеш...ако чувствата ти вече не са както преди смисъл че не са толкова силни замисли се ... дали искаш още да си с него или искаш да изпитап нова тръпка с друго момче ... кой искаш повече сега ?

sexy_macka
02-22-2006, 16:58
mila,spored men trqbva da si isbiesh ot glavata dr momche.Tova moje bi e samo momentno uvlechenie,a vruskata ti e mn seriosna(kakto ti kazvash),a i ti sama kaza kolko mn te obicha priqtelq ti...Ne go ostavqi ! Makar i da isglejda malko trudno da si go isbiesh ot glavata,mislq che Ne e chak tolkova trudno...
Opitai se...vsushnost Napravi go !,v imeto na liubovta m/u teb i priqtelq ti ! Mislq che toi zaslujava da e s teb,a ne da go ostavish !
YcneX ;)

vibora85
02-22-2006, 17:09
mila,spored men trqbva da si isbiesh ot glavata dr momche.Tova moje bi e samo momentno uvlechenie,a vruskata ti e mn seriosna(kakto ti kazvash),a i ti sama kaza kolko mn te obicha priqtelq ti...Ne go ostavqi ! Makar i da isglejda malko trudno da si go isbiesh ot glavata,mislq che Ne e chak tolkova trudno...
Opitai se...vsushnost Napravi go !,v imeto na liubovta m/u teb i priqtelq ti ! Mislq che toi zaslujava da e s teb,a ne da go ostavish !
YcneX ;)mmmmm daaaaa

LP_girl_14
02-22-2006, 17:32
Ти казваш че обичаш сегашния си приятел!това е най-важното.Вероятно в този момент връзката ви преживява малко криза,но това не значи че трябва да го заражеш при първата малка спънка към щастието ви.Не може винаги всичко да е гладко,за това вместо да се чудиш къде да побегнеш се опитай да заздравиш връзката ви-направи му някое малко подаръче,или огранизирай една вечер в романтична обстановка само за вас или пък просто му посвети един ден прекаран с теб,излезте някъде и поговорете!Сигурно другото момче за теб е само моментна прищявка.Не позволявай заради нещо такова,да съсипеш връзка,която и за теб и за приятеля ти значи много.Просто бъдете заедно,внесете малко свежест в отношенията ви и разнообразете ежедневието си,като внесете малко повече изненаи,лудории и страст :smt007