PDA

View Full Version : Problem v daskalo



02-22-2006, 15:43
Problema e 4e ima edin kompleksar ot na6iq klas koito postoqnno me tormozi no v poslednite dni napravo se olq. Toi ne tormozi samo men a i drugi,no men nai-mnogo.Pravi se na 'gazar' a e na edin 6amar jivot.Ako kajete-izvikai nqkoi-edinstvenoto koeto me spira e 4e poznava 2-ma "poboinici".Problema e 4e az lesno moga da kaja da go spla6at ili prebiqt,no posle toi moje da kaje na tiq negovite poznati i da me napravqt za sram pred cqloto daskalo.Taka 4e varianta sas spla6vaneto ne e nai-dobriq.Ako pak tragna da mu se otqjdam,moje da tragne na boi.I az neznam,o4akvam mnenieto i savetite vi

MaPuXyaHa
02-22-2006, 15:46
Нека си го сплашат ,но без да споменават нищо за теб!!!!А ако не стане съберете се една сговорна дружинка и да видим неговите двама побойници ....дали ще направят нещо !!!
Напоследък много хора почнаха да си подритват здравните книжки!!!! :mrgreen:

[dataworm]
02-22-2006, 15:48
Повикай ги да се разберете на 4 очи. Ти го остави с 1.

pipi`e`golqma
02-22-2006, 17:46
]Повикай ги да се разберете на 4 очи. Ти го остави с 1.
ХахахаахХахааХаа тфа беше лудо хахаха

По темата: Ми аз предлагам да не му обръщаш внимание все едно не съществува... \:D/

02-22-2006, 18:32
Казваш, че е на еидн шамар живот пък те е страх да не налитне на бой .. Като не казваш цялата истина защо искаш помощ? #-o

^TaQ^MaLKaTa^
02-22-2006, 18:35
]Повикай ги да се разберете на 4 очи. Ти го остави с 1.
ХахахаахХахааХаа тфа беше лудо хахаха

По темата: Ми аз предлагам да не му обръщаш внимание все едно не съществува... \:D/ ако все пак не успееш бои бои :) :smt021 :smt066

[dataworm]
02-22-2006, 18:40
Боя не е решение. Накажи го с мълчание. Може да е клише, но е истна. Или го инжектирай право с думи в гърдите. Накарай го да се сдуха. Ако е поредния гъзар живеещ само за емблемата може много лесно да го смачкаш. Дано си разбрал какво искам да ти кажа.

cannabinoid
02-22-2006, 19:19
Набий го и кажи на твойте хора да те пазят! онез са само двама

Ае успех! :twisted:

Dr. Kazimbutt
02-22-2006, 20:32
]Боя не е решение.
Повярвай ми - боят е решение. С простака или трябва да се биеш или трябва да бягаш от него. Явно в случая не може да да се бяга, така че остава първият вариант.

Пич, ако се стигне до тупаници - бий се. Какво като познава някакви биткаджии? Нали казваш, че има кой да се застъпи за тебе? Няма да му се даваш.

Master_88
02-22-2006, 21:21
То и мълчанието си има граници. Неможе вечно да се мълчи. В краен случай ще помогне сплашване а в много краен бой :D

teenkopele
02-22-2006, 21:53
Тупаници яко...само изчакай да ти се отвори пак за нещо, за да имаш основателна причина. :o
Това, че той познавал 'ЦЕЛИ ДВАМА' побойника, да не ти пука. Нали и ти познаваш хора :wink: ?!?

teenkopele
02-22-2006, 21:53
Тупаници яко...само изчакай да ти се отвори пак за нещо, за да имаш основателна причина. :o
Това, че той познавал 'ЦЕЛИ ДВАМА' побойника, да не ти пука. Нали и ти познаваш хора :wink: ?!?
Успех. :wink:

Uraken
02-22-2006, 23:24
Problema e 4e ima edin kompleksar ot na6iq klas koito postoqnno me tormozi no v poslednite dni napravo se olq. Toi ne tormozi samo men a i drugi,no men nai-mnogo.Pravi se na 'gazar' a e na edin 6amar jivot.Ako kajete-izvikai nqkoi-edinstvenoto koeto me spira e 4e poznava 2-ma "poboinici".Problema e 4e az lesno moga da kaja da go spla6at ili prebiqt,no posle toi moje da kaje na tiq negovite poznati i da me napravqt za sram pred cqloto daskalo.Taka 4e varianta sas spla6vaneto ne e nai-dobriq.Ako pak tragna da mu se otqjdam,moje da tragne na boi.I az neznam,o4akvam mnenieto i savetite vi


e brat ti nqma6 li aver4eta nqkvi ?kato toz pedal e na 1 6amar jivot metnigo ek-ek (1v1)nabii go pak posle kat dodat onez biq4ite mqtai s tvoite hora i 6i gi ubiite te kat sa samo 2ma ko ta ebe e sq ko sa nqkvi vrazkar4eta posle 6ti izvikat hora predpolagam.ti averi nqma6 li nqkvi po takiva deto poznavat nqkoi ot po golemite katil4eta?te 6ta upraqt .s tez ili kat sa saberete doista hora da sa marizate razbirate sa 1 na 1 da sa biite ko ta nabii nabii ko go nabii6 ti nabii6 tova e spored mene s boi 6i sa oprai6

XePouH
02-23-2006, 10:00
ми викаш тия дет ша скочат за тебе и ги пребивате ония 3та готоо :-D

Eleonora
02-23-2006, 16:46
Kato se otvaria i se pravi na gazar,nekoi traa da mu zapu6i ostata :-# ,kak 6te te napravi za sram pred daskaloto ti,ti puk go prebii i go napravi na ni6to,predi nego. =D>
A i kvo te e strah,toi e s o6te 2 va6liovci,ama s tebe nali e klasa i kompaniikata ti :mrgreen: