PDA

View Full Version : Продупчване на уши?Къде?



Леа
02-22-2006, 15:01
Значи аз нямам дупки по ушите, а искам да си ги пробия.Говорих с приятели и ми казаха че взимали по 5лв на ухо...а на мен не ми се дават десет лева за такова нещо.Така че кажете някой козметичен салон с по-приемливи цени 8)
А и друго да попитам - задължително ли е след това да си купиш медицински обеци?Аз например имам златни - те няма ли да вършат работа първоначално?Мерси предварително! :)

Леа
02-22-2006, 15:03
Значи аз нямам дупки по ушите, а искам да си ги пробия.Говорих с приятели и ми казаха че взимали по 5лв на ухо...а на мен не ми се дават десет лева за такова нещо.Така че кажете някой козметичен салон с по-приемливи цени 8)
А и друго да попитам - задължително ли е след това да си купиш медицински обеци?Аз например имам златни - те няма ли да вършат работа първоначално?Мерси предварително! :)

П.С. Става въпрос за София :D

Женито
02-22-2006, 15:48
Здравей,мила.Аз сам едно много лачезарно момиче от град Ямбол ... Казвам се Жени..
Много мои приятелки са идвали в нас да им продупча ушите.Не боли изобщо.Не трябва след като ти го пробият да се носи мед.обица...каквато и да е може да се сложи,но да не се изкарва поне до 2 седмици..Чао миличка :)

teenkopele
02-22-2006, 19:49
Предполагам знаеш пазара на Седмочисленици. Тръгваш от другата страна на тротоара посока пл.Славейков и в ляво трябва да видиш една голяма табела: 'Tatoos / Piercing' или нещо от сорта. Влизаш в едно дворче и от там ще се ориентираш.
Човека, който работи там май се казваше Светльо, ама не съм сигурен. :mrgreen:
Успех. :wink:

miloto_girl_4e
02-22-2006, 21:07
ами 5 лв. за едното ухо хич не е много :!:
ти какво искаш някой да те пробие супер некадърно,да ти преебе ушите,после да ти се разранят и т.н само, защото си скръндза?! :shock:
божеее,дай 10 лв. после да не пускаш тема "Ушите ми се разраниха,какво да правя?!" :?

Леа
02-23-2006, 12:48
ами 5 лв. за едното ухо хич не е много :!:
ти какво искаш някой да те пробие супер некадърно,да ти преебе ушите,после да ти се разранят и т.н само, защото си скръндза?! :shock:
божеее,дай 10 лв. после да не пускаш тема "Ушите ми се разраниха,какво да правя?!" :?

Мерси че ми спамиш темата с безсмисленото си мнение!Като незнаете, не пускайте глупости и обиди,моля!! [-X

p4elata_brumze мерси за инфото,а нещо за цени да ме ориентираш?

Ice_Queen
02-23-2006, 15:08
офф ХУЙ на моменти така мн ми се ще да те баннат ! :smt013 :smt013
по темата : има 1 магазинче -казва се "НА ТЪМНО" и е близо до 133то у-ще ( моето даскало :-D ) ,за улицата..оле убииме сега не се сещам,но ако те заинтересува ще поразпитам.И тама е 5 лева на обичка.
доста мой приятелки са се дупчили там и за сега - останали без уши няма :mrgreen: ,добре си работят хората :)

`Death`Whore`
02-24-2006, 11:07
Apetka - abokat - 1.30. Tolkowa shte ti struwa.

Леа
02-26-2006, 20:37
Apetka - abokat - 1.30. Tolkowa shte ti struwa.
Не искам сама да си ги дупча :wink: Искам някое изпробвано студио да ми препоръчате просто :!:

Roxy
02-27-2006, 01:45
офф ХУЙ на моменти така мн ми се ще да те баннат ! :smt013 :smt013
по темата : има 1 магазинче -казва се "НА ТЪМНО" и е близо до 133то у-ще ( моето даскало :-D ) ,за улицата..оле убииме сега не се сещам,но ако те заинтересува ще поразпитам.И тама е 5 лева на обичка.
доста мой приятелки са се дупчили там и за сега - останали без уши няма :mrgreen: ,добре си работят хората :)


оффф много си зле.нали момичето мрънкаше че 5 лева било "скъпо".съгласна съм с милото гърлче.
иначе има един филм "Капан за родители" с Линдзи Лоън там си дупчеха ушите-абоката в спирт и го гориш после слагаш резанче на ухото и дупчиш :-D

`Death`Whore`
02-27-2006, 08:40
В което и да е козметично студио ще те продупчат с пистолет. Ако имаш смелост да се довериш на някаква козметичка.

02-27-2006, 09:31
абоката в спирт и го гориш после слагаш резанче на ухото и дупчиш :-D
първо, абоката си е стерилен=> няма нужда от спирт
второ, малко ще ти е трудно да изгориш абокат-само ще стопиш пластмасовата тръбичка
и трето, резанче какво?и за какво ти е пък тая гадост

02-27-2006, 17:06
Лелелелле баси мизерията. До къде стигнахте, че за 5лв се скръндзате :smt102 Искала "изпробвано СТУДИО". Ми извинявай, ама в студио не 5 а 20лв ше ти земат!

Loshotia
02-27-2006, 17:36
Лелелелле баси мизерията. До къде стигнахте, че за 5лв се скръндзате :smt102 Искала "изпробвано СТУДИО". Ми извинявай, ама в студио не 5 а 20лв ше ти земат!


Така е дееба! За изпробваното студио ако не друго, си плащаш името....мизерия!

sladkoto_Eli
02-28-2006, 08:44
kudeto i da si produp4i6 u6ite 6te ti stoi super.Nai-dobre 6te e da si slogi6 na vejdata :)

miloto_girl_4e
02-28-2006, 10:12
ами 5 лв. за едното ухо хич не е много :!:
ти какво искаш някой да те пробие супер некадърно,да ти преебе ушите,после да ти се разранят и т.н само, защото си скръндза?! :shock:
божеее,дай 10 лв. после да не пускаш тема "Ушите ми се разраниха,какво да правя?!" :?

Мерси че ми спамиш темата с безсмисленото си мнение!Като незнаете, не пускайте глупости и обиди,моля!! [-X

p4elata_brumze мерси за инфото,а нещо за цени да ме ориентираш?


ахаха,добре,че съм ти спамила темата :mrgreen:
даже,ела,аз ще ти дам пари да се дупчиш,че не искам после да ти се преебат ушитееее :mrgreen: :mrgreen:
все едно да кажеш,че искаш силикон,но ще дадеш максимум 100 лв. :mrgreen: :mrgreen:
като искаш да правиш нещо със себе си,прави го качествено :!:
не съм ти казала студиа,където взимат евтино,защото аз държа повече на себе си и предпочитам да дам достатъчно пари,за да съм доволна после... :roll:

`Death`Whore`
02-28-2006, 10:31
Дори да се дупчиш сама, пак ще трябва да дадеш пари за обица, макар че сигурно би взела някое тенеке, защото е най-евтино.

Леа
02-28-2006, 13:23
Просто исках да знам дали навсякъде цените са едни и същи...баси хората дето сте.Изкарахте ме ебати мизерницата,само задето ви попитах един нищо и никакъв въпрос.Но нищо...ще пораснете и ще видите какво е когато мама и тате не дават пари а трябва сами да си ги изкарвате с доста лишения.Браво правете се на гъзарчета =D>

.........
02-28-2006, 14:34
kakto ve4e nqkoi hora spomenaha to dobroto studio za tva e dobr-vur6i se ka4estveno i se vzima min 5 lv-za 1 lv nikoe studio nqma i da te pogledne :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!

`Death`Whore`
02-28-2006, 15:06
Щом си толкова зряла и изкарваш сама парите си, защо мислиш за глупости?

kudravoto
03-19-2006, 14:08
mi mili4ka az imam 8 obici i vsi4kite ba6ta mi gi e slagal s izklu4enie tazi na pupa

05-05-2007, 07:11
най-добре е да идеш там където ти е личния лекар има "уши,нос,гърло" и там дупчат уши.само дето няма по-евтино от 5лв. никъде.навсякъде почти е така...

neusan88
05-05-2007, 08:10
в пиърсинг студио или в болницата

mid_get
05-05-2007, 09:44
Ами аз си сложих още 2 обички на едното ухо миналия месец и ми взеха 18 лв. Ама най-важното е, че нямах никакви проблеми след това, слава богу [-o< :-D И изобщо не съм се и чудила колко ще ми вземат :wink: А щом толкова искаш да си пробиеш ушите-ами направи го :) Обикновено когато искаш нещо много, си готов на всичко, за да го постигнеш \:D/ А пък ако толкова не ти се дават малко "повечко" кинти(в "..", щото става въпрос за някаква сме6на сума :-D ), по-добре изобщо не ги пробивай, отколкото да отидеш в някое забутано студио със съмнително реноме и след т'ва да даваш изли6ни пари, за да си опра'иш ушите :wink: Замисли се 8)

Any13
09-12-2012, 06:13
Ами аз си сложих още 2 обички на едното ухо миналия месец и ми взеха 18 лв. Ама най-важното е, че нямах никакви проблеми след това, слава богу [-o< :-D И изобщо не съм се и чудила колко ще ми вземат :wink: А щом толкова искаш да си пробиеш ушите-ами направи го :) Обикновено когато искаш нещо много, си готов на всичко, за да го постигнеш \:D/ А пък ако толкова не ти се дават малко "повечко" кинти(в "..", щото става въпрос за някаква сме6на сума :-D ), по-добре изобщо не ги пробивай, отколкото да отидеш в някое забутано студио със съмнително реноме и след т'ва да даваш изли6ни пари, за да си опра'иш ушите :wink: Замисли се 8)
и аз така мисля човек все пак един път си дупчи ушите и 10 лв не са кой знае колко щом става дума за здравето на човек !_10 лв е един салам или 2 сладоледа БОС__