PDA

View Full Version : Ами и аз да споделя



K.P.
02-22-2006, 15:40
Значи и аз искам да споделя с вас моя проблем, въпреки че е прекалено тривиален и смешен сигурно за вас. Значи запознахме се с едно момиче, което в последствие ми стана най-добрата приятелка. Няма да мине ден да не ми прати SMS или пък да не иска да си говорим по Skype. Даже много често ми пише аз за другите си сменям ника, за да гледат, че съм away, за да мога да обърна внимание на теб. Определено и допадам, но незнам в каква светлина ме възприема. Но не това е проблема. Проблема идва от факта, че тя има гадже, но мисля,че не го харесва толкова много. Та се чудя дали да й кажа това, което ми е на сърцето или да си затрая, защото може да ме отблъсне. Въпреки това май много силно я обичам и от това ме е страх. Дайте някакъв съвет моля [-(

Mikohito
02-22-2006, 15:47
Еми щом сте толкова добри приятели засегни темата за гаджето й и я питай как вървят нещата с него или нещо по тази тема за да видиш какво ще ти сподели.Може да се окажеш прав пък си мисля че може и тя да изпитва нещо към теб щом за другите е away а с теб си говори.Но недей да се връзваш само на това защото може и да си те има само за приятел.Опитай се да поговорите на тема за гаджетата и любовта и може да разбереш много ценни неща които да ти помогнат.

K.P.
02-22-2006, 15:50
Благодаря, ще говоря с нея на тази тема. Пък да видим какво ще излезе.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 16:05
ete i az sam bila vav sa6toto polojenie po dobre i kaji dokato e o6te rano za6toto posle 6te se jelqva6 vqrvai mi kaji i 4as po rano

pipi`e`golqma
02-22-2006, 16:17
Най-добре и кажи ама лично какво чувстваш към нея и й кажи че не я насилваш тя сама да реши дали иска да е с теб или с гаджето си. Кажи й че дори да те отблъсне искаш да сте си приятели и това че си и казал за чувствата си да не пречи на приятелството ви. Ти сам казваш че тя е много привързана към теб,така че мисля че няма да те отблъсне :wink:

K.P.
02-22-2006, 16:19
ete i az sam bila vav sa6toto polojenie po dobre i kaji dokato e o6te rano za6toto posle 6te se jelqva6 vqrvai mi kaji i 4as po rano
Е защо да й казвам, като може да ме отблъсне и после да не иска да се виждаме повече,а това е гадно. Все пак май прекалено много се сближихме тия седмици.

bilka
02-22-2006, 16:26
Ами щом ти изпраща СМСи всеки ден значи не е изпитва много към теб. Въпросът е какво! И аз имах такъв "проблем"(ако мога да го нарека тока) с едно момче ама от доста далече. Честно казано не че не ми беше приятен и добър приятел, но просто не можех да изпитвам друго освен чисто приятелство към него. Много настоявашер ама... Не се престраших! Иначе и до днес си пращаме почти всеки ден СМСи! Все пак я предразположи към сериозния разговор, пък може и да стане! Успех! :wink:

Поздрав с Metallica - Nothing Else Matters

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 16:57
ete i az sam bila vav sa6toto polojenie po dobre i kaji dokato e o6te rano za6toto posle 6te se jelqva6 vqrvai mi kaji i 4as po rano
Е защо да й казвам, като може да ме отблъсне и после да не иска да се виждаме повече,а това е гадно. Все пак май прекалено много се сближихме тия седмици.
za6toto e po dobre da i kaje6 za6toto i az misleh kato tebe i sega mn stradam vikah si ami ako mu kaja i ne sme ve4e i pr kakvo 6te pravq ako e dale4 ot mene i edin den se prestra6ih i mu kazah no ve4e be6e mnogo kasno i toi me obi4a no priqtelstvoto ni ve4e e mn silno hodime malko i toi osazna 4e ima nujda ot mene pove4e kato priqtelka otkolkoto kato ne6tu poe4e i sega sam mn naranena a toi e iskal da hodi s mene i az iskah no i dvamata ni er bilo strah dr da ne ni otblasne stanahme nai dobri pr be naprao brat i sesrta i sega kfo ne se polu4ava ni6tu za tva trea da i kaje6 a i ne e mn valnuva6to da hodi6 s nqkoi koito poznava6 poe4e ot kolkoto maika si i ba6ta si razbra li za6to trq da i kaje6 ?

sexy_macka
02-22-2006, 17:02
Emi shtom ste tolkova dobri pritqlei,kakto kazvash...Raskrii i chufstfata si,obedena sm che shte te rasbere...dori da ne se poluchi m/u vas mislq che nqma nikakfa opasnost da susipesh priqtelstfoto vi,zashtoto...ako tq durji na teb,tova nqma da q pritesnqva..
taka che...moqt suvet e RISKUVAI ! ;)

teenkopele
02-22-2006, 19:31
Според мен, говори с нея и й кажи какво чувстваш. Питай я какво мисли тя за теб, демек дали я кефиш и т.н. , дали би се разделила с гаджето, за да тръгне с теб. Такива работи...:)
Успех. :wink:

02-22-2006, 20:07
Ами ето какво стана след като се върна и поговорихме. Вика ми ти беше единствения, който се сети за мен днеска и много мили неща ми пишеш, за което ти благодаря безкрайно. И като заговорихме за гаджето й тя ми вика ми в последно време много ме дразни и незнам. Та още не съм и казвал нищо, но какво мислите вие :)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 20:13
ei pi4 trea6e da i kaje6 utre ima6 te6kata zada4a dai kaje6 4u li ne se precakvai da ne i kaje6 po dobre i kaji po dobre i za dvamata

K.P.
02-23-2006, 12:20
Искам още малко да си поговорим така и малко по малко ще мина на въпроса. Просто много я обичкам :D

Хуй
02-23-2006, 12:35
http://i.yoosms.com/i/uploaded/anim/1115813438193.gif
:-({|=

SummeRLove08
02-23-2006, 13:52
Според мен те харесва.:)Не знам,но поради факта че така се държи с теб просто няма начин да не си и безразличен.Поговорете за гаджето й и ако я харесваш само като приятелка то няма начин да се получи нещо м/у вас.:|
Успех!

Diddl
02-23-2006, 14:05
Еми щом сте толкова добри приятели засегни темата за гаджето й и я питай как вървят нещата с него или нещо по тази тема за да видиш какво ще ти сподели.Може да се окажеш прав пък си мисля че може и тя да изпитва нещо към теб щом за другите е away а с теб си говори.Но недей да се връзваш само на това защото може и да си те има само за приятел.Опитай се да поговорите на тема за гаджетата и любовта и може да разбереш много ценни неща които да ти помогнат.

az sma absoliutno saglasna

korn___
02-23-2006, 15:36
nai-dobre da :arrow: :-$

sunshine_lady_89
02-23-2006, 15:50
i az sam v sa6toto polojenie :) zapoznaha me s edno mom4e i mnogo mi dopadna-mil e,vnimatelen,4aroven i mn go haresah!izlizahme niakolko pati i si pi6em vseki den po skype!ot kakto se poznavame si govorim vseki den no men me e strah da mu kaja kakvo 4uvstvam za6toto go poznavam ot skoro i me e strah 4e 6te me pomisli za niakva........vlubih se v nego ot prav pogled (a si mislih 4e takova jivotno nema) 6te mi dadete li savet!!

02-23-2006, 17:25
i az sam v sa6toto polojenie :) zapoznaha me s edno mom4e i mnogo mi dopadna-mil e,vnimatelen,4aroven i mn go haresah!izlizahme niakolko pati i si pi6em vseki den po skype!ot kakto se poznavame si govorim vseki den no men me e strah da mu kaja kakvo 4uvstvam za6toto go poznavam ot skoro i me e strah 4e 6te me pomisli za niakva........vlubih se v nego ot prav pogled (a si mislih 4e takova jivotno nema) 6te mi dadete li savet!!
Хахаха. Ами аз пък си мислех, че само на мен ми се случват такива работи :). Ами давай мацка май и ти си като мен. Ще ми дадеш ли някакви координати да те питам това онова ;).

02-23-2006, 18:06
i az sam v sa6toto polojenie :) zapoznaha me s edno mom4e i mnogo mi dopadna-mil e,vnimatelen,4aroven i mn go haresah!izlizahme niakolko pati i si pi6em vseki den po skype!ot kakto se poznavame si govorim vseki den no men me e strah da mu kaja kakvo 4uvstvam za6toto go poznavam ot skoro i me e strah 4e 6te me pomisli za niakva........vlubih se v nego ot prav pogled (a si mislih 4e takova jivotno nema) 6te mi dadete li savet!!
Хахаха. Ами аз пък си мислех, че само на мен ми се случват такива работи :). Ами давай мацка май и ти си като мен. Ще ми дадеш ли някакви координати да те питам това онова ;).
ako iska6 ti mi dai tvoite :wink: