PDA

View Full Version : Извънменструално течение...



California
02-22-2006, 16:05
Ъ...
Ами значи днес гледам, че ми се е появило някво странно кафеникаво-розово течение... до сега не е било така и нямам представа от какво е...
Първата ми мисъл беше, че съм в овулация, защото съм чувала, че тогава се появява такова нещо...
На някоя от вас да й се е случвало?

pipi`e`golqma
02-22-2006, 16:51
Ми мен преди да ми доиде ми е едно такова кафеникаво розово и след 1 ден ми идва. Ако трябва да ти идва е от това иначе незнам :-k :roll:

sexy_macka
02-22-2006, 19:26
pipi`e`golqma Пуснато на: 22.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ми мен преди да ми доиде ми е едно такова кафеникаво розово и след 1 ден ми идва. Ако трябва да ти идва е от това иначе незнам

dam,vsushnost i na men mi e taka predi da mi doide... Neiskam da te plasha no edna moq fr ot okolo 1mesec i e taka i tq si misleshe che e kato na men...predi da i doide...da,ama NE...ne doide tozi mesec i tq se oplashi otide na genekolog i se okaza che e nqkakfo vuspalenie,koeto trqbva da s elekuva burso za da ne se rasrastne ili neshtto takova...ako ne ti doide skoro otidi na Lekar...

California
02-22-2006, 20:32
Мда, и аз си мисля, че може и да ми идва, ама като че ли още е рано...
Възпалени, инфекция,хм... не, преди 3 седмици бях на гинеколог и всичко е наред...

pipi`e`golqma
02-22-2006, 20:57
Еми чакай тогава трябва да ти доиде :) Ако продължи още така и не ти дойде иди пак на лекар :roll:

02-24-2006, 17:42
Първата ми мисъл беше, че съм в овулация
Случвало ми се е няколко пъти да имам такова течение когато съм била в овулация без да съм имала някакъв друг "проблем". Даже ходих на гинеколог да видя от какво е и точно овулацията беше причината. Няма основание да се притесняваш ако течението НЕ Е кръв- тогава може да "сигнализира" за проблем с яйчниците или за хммм забременяване (знаеш 4е когато вече оплодената яйцеклетка се закрепя може да се отдели малко кръв). Но кафяво/розово течение е признак за настъпила овулация :)